[Regulamin] Ustalenie limitu czasu gry

  • Rozpoczynający wątek bobek33
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za limitem czasu gry

  • Tak

    Głosy: 5 16,7%
  • Nie

    Głosy: 21 70,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 13,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
[Zasady gry] Ustalenie limitu czasu gry

Proponuje oficjalnie wpisać w regulamin gry ograniczenie czasu jaki można przebywać zalogowanym na grepolis. [ciach] Pozwoli to na wyeliminowanie ludzi którzy nie widzą niczego poza grą, oraz takich którzy nie dbają o naszą planetę i nie wyłączają kompa przez kilka dni. Co wy na to ?

ps. poprzedni wpis usunięty za niezgodność z regulaminem więc teraz poprawiona wersja

//o pracy administracji nie dyskutujemy tutaj, nastepnym razem poleci i watek i autor, skoro juz raz watek polecial.. krzyzakp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niech każdy siedzi ile chce, to jego sprawa.

Ale ochrona antybotowa by sie przydała :p
 

DeletedUser

Guest
Jestem tego samego zdania, ochrona antybotowa musi być i tak samo przydałoby się określenie max czasu przebywania na grze. W tej chwili jest wielki zamieszanie. Bany dostają gracze zaangażowani a w najlepsze grają sobie botowcy.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Powiem tak obojętnie ;P ;) Jak nie z kompa to na laptopa pójdą ;P
 

DeletedUser

Guest
Ja bym dał ograniczenie , nie więcej niż 12h dziennie , czy to w sam raz ?
 

DeletedUser

Guest
Proponuje oficjalnie wpisać w regulamin gry ograniczenie czasu jaki można przebywać zalogowanym na grepolis. [ciach] Pozwoli to na wyeliminowanie ludzi którzy nie widzą niczego poza grą, oraz takich którzy nie dbają o naszą planetę i nie wyłączają kompa przez kilka dni. Co wy na to ?

jak już to lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie do gry ogranicznika czasowego. chyba nie myślisz, że sprawdzalibyśmy każdego gracza czy się nie loguje powyżej określonego czasu?

poza tym:

1. każdy ma prawo logować sie ile chce. jeżeli siedzę w pracy 8h i przez połowę tego czasu mogę sobie wejść na grę a potem w domu kolejne 2h posiedzieć to mi nikt nie może ograniczyć czasu do np. 5h dziennie. gry 'z płyty' też nie mają ograniczników czasowych a są ludzie, którzy nie widzą niczego poza tymi grami (znam takich - może nie przesadnie, ale takich co dużo czasu spędzają w takich grach).

2. czasem zostawiam zalogowaną grę dla wygody - wychodzę gdzieś na kilkanaście minut, najczęściej zaganiając komputer do snu. w taki sposób nabijam sobie licznik, mimo że nie gram.

3. w drugą stronę - wchodzę, farmię '10', wylogowuję sie, wchodzę za 10 minut, farmię, wylogowuję się itd. - siedzę przed grą tyle samo co zwykle tylko nie nabijam sobie minut.

jak widać w punktach 2 i 3 tworzono by sytuacje w których zwykły gracz nie siedzący przed grą a będący zalogowany szybciej nabije sobie licznik niż ktoś kto siedzi prawie non stop ale z 10-minutowymi odstępami...

pomysł jest więc do bani (mimo że 'chcesz dobrze')
 

DeletedUser10908

Guest
Całkowicie zgadzam z sie z kurczakiem,ta propozycja jest bardzo niepraktyczna.Może być sytuacja że lecą na Ciebie ataki z kolonem ale nie możesz sie bronić bo wyczerpałeś limit czasu na grepo.Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi tylko o automatyczne wylogowanie osoby po np. 12h grania non stop to jestem za, może to jakoś ograniczy boty, może niektóre przestaną działać, a gracze raczej nie zauważą większej różnicy w grze.
 

DeletedUser

Guest
Kurczak ma rację - a co z tymi, co płacą za premium? Wywala ich z gry, mimo że płacą za dodatkowe funkcje? Premium musiałoby stanieć 2 razy. Co prawda ja nie kupuję, w życiu nie kupiłem premium, do gry wystarczy to co jest darmowe. Ale w wersji przeciw 12 h bez przerwy byłbym na tak.
 

DeletedUser10908

Guest
Co do pomysłu aby gracz został wylogowywany po 12h to całkowicie popieram.Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie problemu jakim są boty
 

DeletedUser

Guest
Jeśli myślicie że nie istnieją boty z możliwością relogu, to się bardzo mylicie.

bardziej sprawdziłoby się wpisywanie kodów z obrazka co jakiś czas, czy klikanie w niedokończone kółeczko jak swojego czasu (nie wiem czy teraz też) na plemionach.
 

DeletedUser4784

Guest
Pomysł nietrafiony bo za dużo opcji obejścia tego systemu :)

Co do botów popieram... za dużo się tego namnożyło szczególnie w 2.xx ;/

Każdy ma prawo grać ile chce.. jego życie- niech je niszczy jak chce siedząc 24h przy pc...

Ale powinno się tępić nieuczciwych graczy korzystających z niedozwolonych skryptów, botów itp.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Kto wie może znajdą jakis sposób na botów,mamy 21 wiek wszystko przed nami ;P
 

DeletedUser

Guest
Według mnie bardzo duże ułatwienie dla atakujących . Jeżeli uparły się na jednego gracza 3 sojusze to niestety ale żeby się bronić przed takimi zmasowanymi atakami musisz być zalogowany i kontrolować całą sytuację .
W przeciwnym razie w ciągu 3 dni masz 20 miast mniej . Pomysł według mnie nietrafiony . Zresztą połowa graczy pewnie by zrezygnowała z gry jak by im ograniczono dostęp a Innogames straciło by sporo potencjalnych nabywców premium .
 

DeletedUser

Guest
Wybaczcie jeżeli coś niecoś mieszam, ale oryginalnego "pierwszego" postu nei widziałem :)

Szczerze dziwię się większości z was, tak, rozumiem, wolność ogólna itp itd, ale no bez przesady, pomysł nie jest tak zły jak się tu mówi imho.

Raz, że tu grają dzieci. Dwa, że tu grają ludzie z chorobą zwaną "no-lifieniem".

Pytanie powinno brzmieć brzmieć nie "czy wprowadzić" ale "jaki limit" ma być :)

Osobiście uważam, że ok. 18-20h dziennie (i to z naliczaniem minutowym bądź sekundowym). W ten sposób można spędzić cały dzień i część nocy przy swojej ulubionej grze i te 4-6h mieć zapewnione (hipotetycznie oczywiście) na sen, który jest potrzebny człowiekowi.

@Kurczak - rozumiem twój punkt widzenia i uważam go za słuszny :) Też byłbym zły gdyby przedział czasowy wprowadzono na 3-5h dziennie :) To też nie jest w końcu rozwiązanie :)


@fani wylogowywania po 12h:
Po co takie zbędne coś?

@premium:
Prawdopodobnie wprowadzono by dodatek: następna godziny gry - X monet :D
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona ponieważ sprawa czasu poświęconego na Grę jest to indywidualna sprawa każdego Gracza.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry