[forum] Notki

  • Rozpoczynający wątek Deser
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się pomysł wstawienia "notek"?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Możliwość wpisywania "notek" użytkownikom forum :)
Po wejściu można będzie zobaczyć kto jest pomocny na forum, a kto spamuje (ogólnie mówiąc). Można się w nich wypowiedzieć na temat danego użytkownika.
 

DeletedUser528

Guest
Moim zdaniem ta opcja nie wprowadziłaby nic pozytywnego,ponieważ nie wiadomo co by tam ludzie pisali. Trzeba by jeszcze uściślić czy wszyscy użytkownicy mogliby widzieć te notki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Napisałem tak, bo na innym forum coś takiego mamy :)
No tak - nie wiadomo co by pisali. Ale myślałem, że regulamin forum to "pisać kulturalnie itp itd" tak więc dlaczego ktoś ma się bać tego, co kto inny napisze?
Jeśli na forum są kulturalni użytkownicy (czyli tak jak powinno i musi być) to nie sądzę, że trzeba się czegoś obawiać ;)

Tak, wszyscy by widzieli.
 

DeletedUser528

Guest
Napisałem tak, bo na innym forum coś takiego mamy :)
No tak - nie wiadomo co by pisali. Ale myślałem, że regulamin forum to "pisać kulturalnie itp itd" tak więc dlaczego ktoś ma się bać tego, co kto inny napisze?
Jeśli na forum są kulturalni użytkownicy (czyli tak jak powinno i musi być) to nie sądzę, że trzeba się czegoś obawiać ;)

Tak, wszyscy by widzieli.

Bo tak jest forum jest kulturalne i ma regulamin, ale różnie to bywa... ;)
Pamiętaj jednak że to tylko i wyłącznie moje zdanie. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zrób zrzut ekranu jak to wygląda bo jakoś sobie tego nie wyobrażam.
 

DeletedUser

Guest
To okno "notki", a napisać ją można wchodząc w profil użytkownika, gdzie jest opcja "Napisz notkę o użytkowniku".

co do zdjęcia to żeby nie było, że reklamuję inne forum i.. BAN :D albo, że używam jakiegoś nie takiego oprogramowania, bo oczywiście wszystko to legal :D:D

nie sądzę, że to będzie jakieś WIELKIE POZYTYWNE WPROWADZENIE, ale przecież nie o to chodzi żeby wszystko było wielce pomocne itp. Przecież to forum, zabawa, taka jak i grepolis dlatego wydaje mi się że powinno być dużo urozmaiceń, żeby ludzie wchodzili chętnie na forum i sobie na nim siedzieli, a nie wchodzili tylko po to żeby się spytać o coś dotyczącego gry i do widzenia ;) Tak jak temat "offtopic", gdzie ludzie mogą sobie gadać o niczym i się poznawać tak samo i dużo innych rzeczy będzie "pozytywne", bo wtedy ludzie będą się na forum mniej więcej kojarzyli i będą na nim na pewno milej spędzać czas niż w przypadku "wejde, spytam, wyjde" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hmmm.

Jeśli dobrze rozumiem twój pomysł, to jest on całkowicie niepotrzebny, gdyż mamy już coś takiego.

Nazywa się to "Visitor Messages" czyli coś w stylu księgi gości... dla osób odwiedzających twój profil.

Pozdrawiam Qnops
 

DeletedUser

Guest
Hmmm.

Jeśli dobrze rozumiem twój pomysł, to jest on całkowicie niepotrzebny, gdyż mamy już coś takiego.

Nazywa się to "Visitor Messages" czyli coś w stylu księgi gości... dla osób odwiedzających twój profil.

Pozdrawiam Qnops

No, szkoda, ze nie po łacinie, bo przecież jesteśmy w Grecji.
 

DeletedUser

Guest
NA nie na żadnym forum gry Innogames tego niema i tu też tego nie chce. Pomysł nie przemyślany i nie potrzebny na Nie.
 

DeletedUser

Guest
Deser miszczu, w Grecy mówili i pisali po grecku, pomyliłeś z Rzymem :)
 

DeletedUser77

Guest
Ale notki przecież są u nas na forum jako Visitor Messages.
Jest to to samo co i przedstawił Deser, na screenie, tylko że tam inaczej są one wyświetlane. :p
Działanie jest zupełnie takie samo jak i tam, tylko że tam jest nowsza wersja forum i inny styl przez co inaczej to wygląda.
Więc pomysł raczej już jest zrealizowany u nas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry