Sytuacja na Świecie Sigma

Witam
i jak sa tutaj jakies slawy
meeting.gif


powodzenia zycze wszystkim
 

DeletedUser

Guest
Siemka adriankiller, Iluzjonista, Pogromca małych Gryzoni, Robson1989 :p

Tym razem mam nadzieje że pogram tu dłużej :)

Powodzenia wszystkim
 

DeletedUser4784

Guest
A nam tam nie przeszkadza :) Przynajmniej wakacyjnie można sobie poklikać bez rezygnowania z theta :D

LCN się melduje na Sigma ;) Zobaczymy co tutaj się zwojuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie x4 by było ciekawie i na pewno bym na takim serwie zaczął.. ;)

Ps. Ciekawe czy Tabby tu zagości.. ^^

Tabbego nie widać póki co ale widać że wchodzą na ten świat bardzo dobrzy gracze typu Manfredd tylko jestem ciekawy ile tutaj zagości
 

DeletedUser4784

Guest
Troszkę będzie bo morale brak, ale faktycznie prędkość dobija ;/ wg. mnie i tak najlepsza prędkość, taka optymalna to x3 taka jak na theta :)

x3: Nie za szybko, nie za wolna, acz w sam raz :D
 

DeletedUser11685

Guest
Witam wszystkich świat może wolny ale za to jest więcej czasu na taktykę\strategie:rolleyes:.Są już jakieś ciekawe sojusze?:confused:
 

DeletedUser11186

Guest
Witam ;].
Iluzjonista jak zwykle to samo morze, kiedy ślemy kolony ? :D
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich świat może wolny ale za to jest więcej czasu na taktykę\strategie:rolleyes:.Są już jakieś ciekawe sojusze?:confused:

Przy prędkości x1 nie masz frajdy z gry... :) (po co mi zaczynać z taką prędkością skoro - mam konto na Alfie :p)

Ps. Myślałem, że się przyłożą i stworzą serwer z prędkością x4. Tak więc w wersji 2.0 pozostaje grać jedynie na Pi. (gdzie prędkość jest jeszcze w miarę normalna. :D)

Ps2. A pozostałym graczom, co chcą się męczyć, życzę dużo cierpliwości... :rolleyes:
 
Do góry