ANKIETA - sprzeciw - ALFA

  • Rozpoczynający wątek mikilodz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ruszamy z akcja protestu przeciw uznaniu wynikow FALSZOWANEJ ankiety
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

ANKIETA SKANDAL
polacy obslugujacy swiat ALFA maja nas za idiotow
wersja 2.0 to prosta droga do oszukanczej dominacji poprzec cuda i zwiekszenie tym samym parametrow graczy kilku sojuszy KTORYCH CZLONKOWIE SA MODERATORAMI ankieta byla jedna wielka SCIEMA mowie to jako socjolog
1.formula pytania KIERUNKUJE odp
2.problemy z WIELOKROTNYM glosowaniem
3.reakcja na zgloszone mozliwosci FALSZOWANIA wynikow to zbywajaca nadawce odp ze przyjrzymy sie sprawie
rozpoczynamy akcje negatywnych wpisow dot. aktualizacji grepo
USTALILISMY W GRUPIE KILKU SOJUSZY ZE JESLI DOJDZIE DO PROPONOWANYCH ZMIAN TO GRUPOWO OPUSZCZAMY GRE
w/g stanu na dzis z dnia na dzien zniknie kilkuset graczy
prowadzimy dzialania zmierzajace do przekazania dowodow na mozliwe falszowanie ankiet do centrali w NIEMCZECH

DLA ZACHOWANIA ZASAD DEMOKRACJI PROSZE NIE BANOWAC TEGO WPISU
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

w końcu ktoś się tym zajął, od początku ankieta śmierdziała ściemą, wiec całym serduchem przyłączam się do zdania przedmówcy.
Pytanie kierujące na odpowiedz, zbywające odpowiedzi na sprzeciw.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

To samo ze światem JOTA. Popieram .
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

popieram całkowicie moich przedmówców
jakim cudem na kilku róznych serwerach wyniki ankiet były prawie identyczne smierdzi to na odległość
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

ANKIETA SKANDAL
polacy obslugujacy swiat ALFA maja nas za idiotow
No naprawdę, kto by pomyślał :D
wersja 2.0 to prosta droga do oszukanczej dominacji poprzec cuda i zwiekszenie tym samym parametrow graczy kilku sojuszy KTORYCH CZLONKOWIE SA MODERATORAMI
Wróć komuno wróć... :D

ankieta byla jedna wielka SCIEMA mowie to jako socjolog
Ja jako szaraczek powiem, że to wyniki mogłyby być sfałszowane. No chyba, że ktoś zhakował serwery grepo (Du Bist się na tym zna to potwierdzi lub zaprzeczy :p) i nową ankietę podrzucił...
1.formula pytania KIERUNKUJE odp
Jako socjolog powinieneś wiedzieć dlaczego ;)
3.reakcja na zgloszone mozliwosci FALSZOWANIA wynikow to zbywajaca nadawce odp ze przyjrzymy sie sprawie
Jak na tutejsze standardy... taka odpowiedź to duuuzio :p
USTALILISMY W GRUPIE KILKU SOJUSZY ZE JESLI DOJDZIE DO PROPONOWANYCH ZMIAN TO GRUPOWO OPUSZCZAMY GRE
w/g stanu na dzis z dnia na dzien zniknie kilkuset graczy
Buhahaha :D
prowadzimy dzialania zmierzajace do przekazania dowodow na mozliwe falszowanie ankiet do centrali w NIEMCZECH
Agenci NCIS normalnie :D

DLA ZACHOWANIA ZASAD DEMOKRACJI PROSZE NIE BANOWAC TEGO WPISU

Ja bym go również zostawił ze względu na jego komizm ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

RailGun > nie wiem z czego chichoczesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

Ja powiem tak, skoro inni mogli głosować parę razy na TAK to dlaczego Wy nie głosowaliście za każdym razem na NIE?
Każdy z was gdyby zagłosował po 10 razy na NIE to byłby efekt.

[jestem teraz obiektywny, nie stoję po żadnej stronie]
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ja np. nie wiedziałam że można kilka razy głosować ;'] ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

Ja popieram mikilodza:) bo mówi prawdę:).
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

polacy obslugujacy swiat ALFA maja nas za idiotow
zaraz zaraz... skąd pewnośc że to Polacy? może to jakiś międzynarodowy spisek żydomasonerii????!!!
mikilodz napisał:
USTALILISMY W GRUPIE KILKU SOJUSZY ZE JESLI DOJDZIE DO PROPONOWANYCH ZMIAN TO GRUPOWO OPUSZCZAMY GRE
w/g stanu na dzis z dnia na dzien zniknie kilkuset graczy
Brzmi nieźle. Kiedy premiera tej bajki? :D

mikilodz napisał:
DLA ZACHOWANIA ZASAD DEMOKRACJI PROSZE NIE BANOWAC TEGO WPISU
Demo nie lubię, ale ma ona to do siebie że strona która w demokratycznym głosowaniu przegrała z reguły ma pretensje o nieuczciwość strony wygranej. Ale grunt ze niewazne co sobie tutaj napiszecie to decyzja juz zapadla - 2.0 będzie wgrane na stare światy. Crying a river won't help, rly QQ
 

DeletedUser

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

Rail Gun - czy jakoś tam , szykasz guza czy tylko zaczepki?

cała ta sytuacja z ankietą to jedna wielka bzdura.
moze lepiej skonczmy ta szopke i zabierajmy sie do gry, bo licho nie śpi:p a edług mnie dobrze jest tak jak jest i nie widze powodu zeby to zmienić...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: ANKIETA - sprzeciw - ALFA

Proszę kontynuować rozmowy na temat wprowadzenia 2.0 w istniejących tematach - nie ma potrzeby zakładania nowych. Dyskusja znajduje się w tym miejscu.
Zacytuję moją wypowiedź z innego tematu:
Przede wszystkim byłabym wdzięczna za kontynuowanie rozmów o wprowadzeniu wersji 2.x na stare światy w przeznaczonej do tego celu dyskusji, dostępnej w tym miejscu i nie otwieranie nowych tematów.

Jeśli według waszych światowych ankiet większość osób głosowała przeciw, to powstaje pytanie ile osób głosowało w tych sondach i czy wszyscy przedstawili swoje zdanie w ankiecie survermonkey. Należy wziąć pod uwagę możliwość, że głośno wypowiadają się osoby przeciwne, zaś zwolennicy 2.x nie czują potrzeby dyskutowania na ten temat.



Głos każdej osoby ma taką samą wagę. Nie można jednoznacznie stwierdzić co jest "dobre" a co "złe", podobnie jak nie można zabrać prawa do decydowania osobom, z którymi opiniami się nie zgadzamy. To tak jak z wyborami w polityce ;)


Dokładnie. Polecam poczytać dyskusję dotyczącą wersji 2.0, zwłaszcza początkowe strony. W momencie, gdy nie było pewne, czy dwójka zostanie wprowadzona na starsze światy, pojawiło się naprawdę dużo głosów wzywających do buntu. Te osoby były za wprowadzeniem 2.0. Dlatego po wypowiedziach na forum nie można jednoznacznie stwierdzić czego pragnie większość graczy. W tym celu powstała ankieta, w której mogli zagłosować wszyscy gracze ze światów 1.x.

Radzę również troszkę ochłonąć - możemy prowadzić dyskusję na poziomie, pod warunkiem, że powstrzymamy się od wzajemnego wyzywania, oskarżania czy wyszydzania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry