Szybki generator ID miast!

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem generatora miast ?


  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sporo osób wie jaki to ból gdy się robi akcję na jakiegoś gracza który ma sporo miast . Trzeba robić rozpiskę wszystkich jego miast , jedno po drugim , do samiusiego końca (w większości sojuszach) . Wielu osobom nie chcecie się robić ale ci co muszą to schodzi im przy tym nawet pół godziny , w zależności ile dany gracz ma miast . Sam niedawno robiłem rozpiskę gracza co miał 60miast a teraz robię rozpiskę 108 miast!!! Na razie doszedłem do 50 w jakieś 10minut i nie ukrywam że to na pewno nie ostatnia :( Koniec gatki szmatki ...
Propozycja jest taka by wprowadzić nowy generatorek dotyczący ID miast . Na czym to polega ? Pod listą miast gracza znalazłaby się opcja "generuj listę miasta" czy jak tam byście chcieli to nazwać . W chwili gdy klikamy w to , zaczyna nam się tworzyć taka lista wszystkich miast danego gracza podana w bb-code* . Trudno wytłumaczyć :) Np. Gracz: SNAJPER007
(i pod spodem lista wszystkich miast gracza w bb-code)
[town]13579[/town],[town]14700[/town],[town]15913[/town] itd ...
Pozostaje nam wtedy dać numerki przy nazwach miast i je pooddzielać .

Mam nadzieję że to zrozumiale wyszło heh :D Pomogłoby to zaoszczędzić sporo czasu niektórym , mi bynajmniej na pewno ;P To tyle , idę dalej robić tą listę bo mało czasu :/

*-??? :D

Pozdrawiam S007 ;)

Ps. jeśli czegoś nie rozumiecie to pisać pod spodem , później wyjaśnię lub poprawie :p:)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

źle zagłosowałem - powinien być głos na "tak" zamiast na "nie"...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Heh :) Ludzie >:[ F**K !! No żesz :( 108 miast , lista zrobiona (w ponad 30minut) i gdzieś dałem przez przypadek pomyłkę :( 2x to samo miasto i jest 109 a ranking pokazuje 108 :( Kolejny przykład ... Gdzie ja mam niby znaleźć taki błąd w nazwach miast które są bardzo podobne ? Po za tym komuś się pomylić jeszcze może z bb-code i zamiast miasta da sojusz lub czcionkę bo są obok tego na pasku kodów :/ Jeszcze coś innego , źle skopiuje bo może zahaczyć też o pkt miasta i pech , ja tak miałem z 20x :/ Nerwica już mnie złapała :p>:[ :D!

Edit: Ps. błąd już znaleziony ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7672

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Propozycja nawet przydatna głos na tak. Każdemu się przyda a i nie obciąży serwerów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Świetna propozycja... szybko i wygodnie... głos na TAK
Można też ewentualnie Liviusa lub Potuska pomęczyć i rozwiązać to niekomercyjnie, tak jak na plemionach ;)
 

DeletedUser10908

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Jestem na tak.Propozycja jest bardzo przydatna.Miałam niedawno styczność z wypisywaniwm miast gracza który miał ich sporo i w połowie straciłam do tego cierpliwość :)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Oczywiście nie trzeba przepisywać każdego miasta, jest na to inny sposób, ale nie zmienia to faktu ,iż taki genetator byłby szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem dlatego liczę na to ,że za chwile nie wyskoczy tu jakiś "lamer" i zacznie krzyczeć iż to ułatwi grę i w ogóle to chodzi o to aby poświęcac grze jak najwięcej czasu itp itd..nie będę się rozpisywał.

Oddaje głos na ,tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Oczywiście na TAK !:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

SNAJPER007 jeszcze troche głosów i Pomysł zostałanie zaakceptowany i przesłany do InnoGames.:D:D trzymam kciuki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

a czemu nie dodałeś do ankiety: ABSOLUTNIE TAK?

skorzystałbym... :D a tak to: TAK:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

bardzo przydatne. Obecnie traci sie na to bardzo duzo czasu.

SZkoda, ze nikt na to nie wpadl wczesniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

A widzicie hehe :D Moim zdaniem to nie jest moja najlepsza propozycja ale widzę że cieszy się wysoką popularnością , miło mi :) 20głosów na tak hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Propozycja została zaakceptowana.

Propozycja ta zostanie częściowo wprowadzona w życie (razem z update 2.14) :)
W oknie 'Informacje o mieście' znajdzie się numer ID danego polis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja została zaakceptowana.

Pfffy i na marne :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

Bardzo przydatne i wie o tym każdy, kto robił rozpiskę. Dodałbym modyfikację, która będzie raczej łatwa do wykonania szczególnie w 2.0 - mianowicie generowanie listy miast z nr wyspy obok (łatwiej się zorientować, które wioski są w zasięgu agresora).

A jeżeli pomysł rzeczywiście chwyci i będzie w przyszłości rozbudowywany, można dodać filtry (np. sortowanie miast alfabetycznie, punktowo, wyspami etc.). Coś jak wersja panelu Info wyspy, gdzie możemy posortować wioski na wyspie wedle odpowiednich kryteriów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki generator ID miast!

No i gitara ludzie hehe :D Można by też dać albo filtr z podziałem na morza albo oda razu koło miast w nawiasach byłoby ono podane bo znowu jakoś dzisiaj taki problem mnie spotkał i nie chciało mi się na takie coś czasu tracić :p:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry