Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

i bez sensu co 5 minut klikać, lepiej polepszyć już nastój w wiosce na 100% i zrabować 6000 surki, gdzie od razu ją wykorzystasz/będziesz miał w zapasie, a w 2.xx musisz klikać i klikać dłuuuugo, by na coś uzbierać...
to prawda (też osobiście wolałem stary system), tyle tylko, że nowy też ma swoje zalety - nie trzeba w mieście trzymać jednostek do farmienia i nie wiem czy przy większej ilości miast nie jest to jednak wygodniejsze (na pewno ten nowy system jest najbardziej uciążliwy na początku gry) - bo pamiętam, że w starym systemie w pewnym momencie już się nie chciało za każdym razem wysyłać oddziałów farmiących na wszystkie wiochy, nie wiem, może Ty i inni tutaj się wypowiadający jesteście większymi maniakami ode mnie, ale moja opinia jest taka, że im dalej w grę (a mówimy tutaj przecież o światach gdzie gracze mają już dużo miast) tym mniejsza rozbieżność w "dochodach" między starym a nowym systemem farmienia

Dodam również, że by tyle brać, to trzeba rozbudować to jeszcze... a w tydzień się tego nie robi, pierwszy miesiąc gry też nie...
przesadzasz... tzn. nie zrobisz tego w tym czasie zaczynając od nowa, ale mając kilka miast mam wrażenie, że w miesiąc się wyrobisz (chyba nie jesteś sam na wyspach?)...

powinni głosować Ci co tworzą dany serwer dłuższy czas > powyżej pół roku..
skoro jest dopuszczona rejestracja nowych graczy to każdy powinien być traktowany równo... jedyne z czym się zgodzę to to, że udział w ankiecie powinni móc brać tylko ludzie grający na światach 1.xx
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

to prawda (też osobiście wolałem stary system), tyle tylko, że nowy też ma swoje zalety - nie trzeba w mieście trzymać jednostek do farmienia i nie wiem czy przy większej ilości miast nie jest to jednak wygodniejsze (na pewno ten nowy system jest najbardziej uciążliwy na początku gry) - bo pamiętam, że w starym systemie w pewnym momencie już się nie chciało za każdym razem wysyłać oddziałów farmiących na wszystkie wiochy, nie wiem, może Ty i inni tutaj się wypowiadający jesteście większymi maniakami ode mnie, ale moja opinia jest taka, że im dalej w grę (a mówimy tutaj przecież o światach gdzie gracze mają już dużo miast) tym zmniejsza się rozbieżność w "dochodach" między starym a nowym systemem farmienia

Ja wysyłałem na farmienie wojsko do mniej więcej czasu jak miałem 4-7 miast, potem surka się wystarczająco szybko robiła, by pokryć moje wymogi w wioskach.


przesadzasz... tzn. nie zrobisz tego w tym czasie zaczynając od nowa, ale mając kilka miast mam wrażenie, że w miesiąc się wyrobisz (chyba nie jesteś sam na wyspach?)...

Hmm.. jak grałem, to tylko z moim towarzyszem budowaliśmy te miasteczka ;P Wiem ile wpłacałem na każde i ile on wpłacał, co do jednostki dokładnej, więc łatwo odkryć, że inni czerpali dochód z naszej pracy, dlatego to jest NIESPRAWIEDLIWE.
Zależy jeszcze od prędkości serwa budowa.

skoro jest dopuszczona rejestracja nowych graczy to każdy powinien być traktowany równo... jedyne z czym się zgodzę to to, że udział w ankiecie powinni móc brać tylko ludzie grający na światach 1.xx

A ja sądzę, że powinni głosować Ci z pewnym stażem, oczywiście tylko z 1.xx i najlepiej każdy serwer oddzielnie.



@+@+@+@+@

Według mnie na starszych światach powinna być wersja 2.0- w ten sposób gra jest rozwijana a nie granie monotonie na tych samych zasadach

Monotonnie się gra?
Rozwijanie gry, to nie zmiana jej zasad i funkcjonowania całego ;P ..
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Hmm.. jak grałem, to tylko z moim towarzyszem budowaliśmy te miasteczka ;P Wiem ile wpłacałem na każde i ile on wpłacał, co do jednostki dokładnej, więc łatwo odkryć, że inni czerpali dochód z naszej pracy, dlatego to jest NIESPRAWIEDLIWE.
no wiesz... nic nie stoi chyba na przeszkodzie by sprawiedliwość samemu wymierzyć odwiedzając pasożytów swoją armią ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

no wiesz... nic nie stoi chyba na przeszkodzie by sprawiedliwość samemu wymierzyć odwiedzając pasożytów swoją armią ;)


Nim wojsko było w mieście, to surka roztrwoniona :( A i tak nie grali później. Z resztą sam później zrezygnowałem z tego serwera, brak czasu :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nie jestem pewna co masz na myśli: chodzi o ujawnienie głosów w ankiecie surveymonkey czy w sondach przeprowadzonych przez graczy?

1. Wszyscy chcemy ujarnienia glosow w ankiecie surveymonkey, np. w postaci screenu z wynikow ankiety.
2. chcielismy aby ankieta byla z osobna na kazdy swiat
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Generalnie uważam, że poziom dyskusji na temat v 2.0 jest dość niski... Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale o części (znaczącej). Tym samym sprawiacie, że wasze postulaty też mogą nie być traktowane całkiem serio (jak np. ten temat kogoś z alfy).

Uważam, że winą takiego wyniku jest, jak już paru zauważyło głosowanie laików, którzy po przedstawionej prezentacji głosowali na 2.0 (gdybym nigdy na 2.0 nie grał, a zobaczył tą prezentację w ankiecie, to też bym był za nową wersją).

Tym samym uważam za śmieszny fakt fałszowania ankiet, gdyż była tak zrobiona, aby wynik był pozytywny (dochodzi do tego też prośba o ponowne zastanowienie się i oddanie głosu, gdy ktoś był na NIE)


A z mojej strony chciałbym się dowiedzieć, kiedy (w przybliżeniu) będzie ta aktualizacja. Wiem, że nie zależy to od administracji, ale chyba możecie się IG zapytać o to i nas poinformować.
Jednocześnie zastanawia mnie motyw hadesa. Na niektórych światach 2.0 go nie ma, na niektórych jest. Więc czy będzie on na starych światach, czy nie? A może tylko na niektórych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nie po winiście wprowadzać 2.0 bez ankiety !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ale po wina być nowa ankieta.!! bo nie może być tak że gracze z alfy chcą 2.0 i oddali 3000 głosów a gracze joty nie chcą a oddali 500 głosów
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Według mnie na starszych światach powinna być wersja 2.0- w ten sposób gra jest rozwijana a nie granie monotonie na tych samych zasadach ;)
krótka piłka -grasz na starych światach ? jeśli nie to się nie odzywaj
z tego co wiem u mnie na świecie większość graczy była na nie
wię proszę o nową ankietę dla graczy tylko ze starych światów i z uwzględnieniem światów
jedna ankieta = jeden świat i tylko raz można głosować
czy to tak trudno zorganizować ?
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Może gdyby rady wsystkich sojuszy na świecie my zgłosiły swój sprzeciw wobec wprowadzenia 2.0 na naszym świecie nasz głos zostałby potraktowany poważnie weźmiecie to pod uwagę i wystosujecie odpowiednie pismo do supportu ?
oczywiście wiązałoby się to z akcją ponad podziałami ale myślę że i turek i reszta sojuszy dałaby radę takie coś zorganizować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

jedna ankieta = jeden świat i tylko raz można głosować czy to tak trudno zorganizować ?

Zapewne tak samo trudno jest zrozumieć, że ankieta się odbyła, a jej wyniki są wiążące. Przeciwnicy się po prostu nie popisali, a może wbrew pozorom wcale nie było ich tak dużo?
Po wyborach jest identycznie. "jak to jest możliwe, żeby on wygrał, przecież wszyscy byli na nie?!?!" ;]
Ankieta, a w zasadzie chwyt marketingowy, była tak zorganizowana, że nie ma bata aby wyszło na nie ;] Firma która na co dzień zajmuje się dużo trudniejszymi rzeczami, miała problemy z organizacją ankiety? W mojej skrzynce pojawiło się kilka wiadomości dot. tej ankiety, kilka linków też krążyło na forum i suma sumarum nie jestem pewna czy zagłosowałam...
 

DeletedUser2732

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Też jestem przeciwny wersji 2.0 dlaczego? Jak ktoś wcześniej napisał są inne serwery na których można pograć w wersję 2.0 i tak może pozostać.Tak drastyczne zmiany niczego dobrego nie wprowadzą zapanuje zniechęcenie do gry.Skąd to wiem,przerabiałem to na innej grze.Jestem za zmianami ale nie tak drastycznymi jakie niesie za sobą wersja 2.0.W takiej sytuacji powinno wprowadzać się zmiany bardzo delikatnie,przygotować graczy na zmiany.Dziś po naszym sojuszu na Alfie poszła fama o masowym kasowaniu kont z innego sojuszu.Nie wiem ile jest w tym prawdy,może blef.Nigdy nie będzie tak żeby zadowolić wszystkich bo gra musi zarabiać na siebie.Po wejściu wersji 2.0 na innych serwerach nawet nie próbowałem rozpocząć grę ,tak z ciekawości.Wiem jedno jeżeli mi nie przypadnie do gustu wersja 2.0 zaprzestane gry.Bo jak to bywa to co robię ma sprawiać mi przyjemność.A już trochę gram w gierki przeglądarko we ,wystarczy jeden klik i mnie nie ma
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ale jak ta wersja wejdzie to chyba będą jakieś zmiany /??? :(:(
no myśle że nic z moimi miastami się nie pozmienia ;(( jakieś badania nie będę musiała od nowa robić; (
ktos mi powie,jak to bedzie wyglądać/?? ;(((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

OTO JAK NAS TRAKTUJA POLSCY ADMINISTRATORZY
nie rozumiem powodow blokady :(
ze mam odmienne zdanie od Waszego/Panskiego moze ktos personalnie sie podpisze pod
1.zablokowaniem mnie
2.falszowaneim wynikow ankiety
z wyrazami szacunku czekam na rzetelne wyjasnienia
Kamil
2011-11-05 04:49:44
Witaj mikilodz,

Blokada została nałożona zgodnie z regulaminem.
Najpierw otrzymał Pan ostrzeżenie za zakładanie tematów dotyczących pracy administracji, po czym jak temat został skasowany założył Pan kolejny temat o tej samej tematyce.
W związku z czym została nałożona blokada.

Pozdrawiam,
Kamil (yetj), Co-Community Manager
Grepolis Team
mikilodz
2011-11-05 09:17:29
czy mam rozumiec ze krytykowanie pracy administracji jest zakazane?

DLATEGO WSZYSCY KTORZY NIE GODZA SIE NA DYKTAT BD I NN PROSZE PISAC PW DO GRACZA MIKILODZ BO W LICZNEJ GRUPIE NASZA SILA :)

powyższe to cytat
Gracz mikilodz prubuje zreszta nie sam odwołac sie od ankiety dotyczącej wprowadzenia 2.0
dostał bana za krytyke pracy administracji grepo
Ja sie pytam czy to jest oboz koncentracyjny bo nic innego nie przychodzi mi do głowy
mozemy tutaj grać-pracować płacić za to ale jak widać nie mamy prawa sie odezwać
Ja nie chce 2.0 i takich jak ja jest tutaj zdecydowana wiekszość może wreszcie gtoś zwróci uwage na nasze protesty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

teraz ja czekam na bana bo to zapewne jest juz nieuniknione
bedziemy walczyc do konca ale o utrzymanie starego swiata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

jak widac adminow nie obchodzi co wola gracze (bo nie wierze zeby wyniki ankiety byly takie jakie podali). robia co im sie podoba majac graczy za nic. Nie wiem jakie oni korzysci z tego beda mieli ale cos musi byc na rzeczy ze dzialaja tak jak dzialaja (czyli ch*jowo). Jest wiele swiatow, jak ktos chce se pograc w wersje 2.0 moze sobie utworzyc konto na swiecie gdzie ten swiat jest i po sprawie...n alfie wciaz jest spore zainteresowanie STARA wersja gry.
Ale z frajerstwem nigdy nie bylo i pewnie nie bedzie co dyskutowac..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

moje zdanie na temat wyników ankiety jest proste
nie ma takiej opcji zeby w 4 różnych językowo kulturowo i liczebnie krajach wyniki byly choćby trochę do siebie podobne
a te tutaj były niemal identyczne
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

bedziemy walczyc do konca ale o utrzymanie starego swiata
nie widzicie bezsensu tej walki? Inno zamknęło Wam jakąkolwiek drogę do dyskusji - ankieta pokazała, że większość jest za i teraz każde, obojętnie czy racjonalne czy nie, Wasze argumenty może ze spokojem grabarza zbywać "większość opowiedziała się za wprowadzeniem v2.0 i koniec" :) to, że oni tą ankietę zrobili (i to jak zrobili) wskazuje na to, że dokładnie taki argument chcieli mieć po swojej stronie no i wygrali...
poza tym jakby się obawiali, że wprowadzenie 2.0 na stare światy może zagrozić im finansowo to by tej wersji nie wprowadzali przecież, więc Wasze groźby "bo przestaniemy grać" ich nie ruszą, bo już dawno na pewno sobie wyliczyli czy mogą sobie na takie coś pozwolić czy nie...

moje zdanie na temat wyników ankiety jest proste
nie ma takiej opcji zeby w 4 różnych językowo kulturowo i liczebnie krajach wyniki byly choćby trochę do siebie podobne
przy ocenach gier w czasopismach itp. jakoś nie widać znaczących różnić w poszczególnych krajach, więc dlaczego niby miałoby być inaczej w przypadku Grepolis? chyba nie sądzisz, że stosunek do aborcji, wiara, pochodzenie etniczne czy poglądy polityczne mają jakiś wpływ na to czy się komuś podoba v1.0 czy 2.0? :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry