Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

DeletedUser

Guest
Drogi Teamie, mam nadzieję że ten temat wyjawi wszystkie błędy z zamierzeń autorów i wykonawców GP a tym samym wiążące się z tym konsekwencje itp.

Poniżej daję własny jakby artykulik w którym wszystko jest opisane jasno i wyraźnie (mam przynajmniej taką nadzieję :)).

SPRAWA ANKIETY WPROWADZAJĄCEJ 2.0 NA STARE ŚWIATY!

Pytania:
-Czy ankiet została w jakiś sposób sfałszowana bądź podrobiona?
-Czy dostęp do tej ankiety mieli też użytkownicy grający na nowych światach?

Jeśli odp na powyższe 2 pytania brzmi "Nie" to prosiłbym o dowód (nie dal mnie lecz innych graczy) który by to potwierdzał, np. czy możliwe jest ujawnienie kto jak głosował w ankiecie? Dzięki temu będziemy mogli dojść do prawdy już sami.

(jeśli ankieta została podrobiona lub użytkownicy wyłącznie z 2.0 mieli dostęp do ankiety)
-Możliwe jest powtórne stworzenie ankiety?

Jeśli tak prosiłbym o to by była ona zrobiona na poniższych 3 zasadach:
-Każdy jeden świat będzie miał własną ankietę.
(czyli 2.0 będzie wprowadzone tam gdzie sobie tego użytkownicy życzą! jeśli gracz gra na 2 światach będzie oddawał głos w 2 ankietach itp. jeśli jest na światach 1.0 i 2.0 będzie tylko 1x głosował!)
-Wstrzymanie rekrutacji na pewien okres przed utworzeniem ankiety.
(celem jest to by zapobiec oddawaniu musowych, negatywnych głosów na korzyść bądź nie korzyść dla świata/ów)
-Ankieta z zaskoczenia.
(zapobiegnie to tworzeniu kont na starych światach przez graczy w celu przeprowadzenia bezpiecznej ankiety, eliminuje też powyższe punkt)

Mimo wszystko gracze będą mogli wymieniać się linkami od ankiet ale na znacznie mniejszą skale, do tego w dniu głosowania można będzie wstrzymać wszelką korespondencje i chat jeśli to oczywiście możliwe.

PRZYSZŁOŚĆ GREPOLIS!

Jak wszyscy wiedzą ankieta wyszła tak iż 2.0 zostanie wprowadzone na stare światy, przez co będą mogły powstawać cuda... Ich celem jest wyłonienie najlepszego sojusz na każdym świecie. Gdy to nastąpi zostaną zaproszeni na tzw. super świat (Świat Herosów/Walecznych , nie pamiętam co pierwsze, pisze się o Herosów a w ogłoszeniach czytam że niby Walecznych :/). W ogłoszeniach itp. pisze się że po wstąpieniu cudów, po ich wybudowaniu i wyłonieniu zwycięzców (wszystkie) światy zostaną usunięte! Co z tego wyjdzie? Zostanie aby super świat po którym powstanie kolejny... Po co to? Czy twórcy gry zwrócili na to uwagę że kasując stare światy (w 1.0 jak i 2.0) a zostawiając te 2 zakończą karierę wielu? Bądźmy szczerzy, ilu graczy liczy sobie Grepolis? Po kasacji i cudach na super światy przejdzie zaledwie tego ułamek, a reszta graczy będzie się mogła z grą pożegnać, stracimy wszystko, całą kulturę, miasta, pkt walki, wszystkie propozycje udoskonalające grę, CZAS itp. a co niektórzy sporo pieniędzy wydanych na premium, tym samym InnoGames przestanie na nas zarabiać tyle co do tej pory! Po za tym wszystkim gra dobiegnie końca, każdy o niej zapomni, jedynie co zostanie to ta dziura w portfelu chyba że super światy ciągle będą kontynuowane... Przypominam też fakt o Nominacji do European Games Award. Dzięki nam graczom zdobyliście 2 miejsce, jeśli się nie mylę to Grepolis przegrało zaledwie jednym procentem!

Jeśli można prosiłbym o powtórzenie ankiety na podanych na początku przeze mnie zasadach. Dalsze tworzenie światów w stylu 1.0. jak i 2.0, po erze cudów niekasowanie światów tylko pozwolenie użytkownikom na dalszą grę, nie niszczcie przyszłości i przeszłości Grepolis! Niby to nie Niemiecki forum bo tam to raczej prędzej co do niektórych by doszło.

Jeśli myślicie że kłamię co do kasowania nowych czy starych światów daję tu cytaty z forum:
Aphrodite napisał:
Wygranie walki na starym świecie
Na już istniejących światach wybudowanie czterech z siedmiu cudów nie będzie jak na razie oznaczało końca tego świata. Gracze na starym świecie walecznych otrzymają zaproszenie na świat bohaterów i będą oni mogli grać na obu światach. W tym miejscu musimy jednak podkreślić, że decyzja ta może ulec zmianie, ale o tym poinformujemy Was wystarczająco wcześnie i na pewno nie zamkniemy takiego świata z dnia na dzień.
Jeśli się pomyliłem i chodzi tu o świat Walecznych prosiłbym o poprawienie tej informacji w ogłoszeniach! Podkreśliłem tekst mówiący o kolejności super światów.

Poniżej ogólne przedstawienie z podsumowania
yakamoz napisał:
Kiedy nastąpi Koniec Świata?
Po ukończeniu czwartego Cudu Świata gra będzie kontynuowana. Kolejnym celem wiodących sojuszy będzie przejęcie kontroli nad wszystkimi (siedmioma) Cudami. Jeżeli zdołają to osiągnąć, członkowie otrzymają najbardziej prestiżową nagrodę „Władca XXX”. Będzie ona widoczna w profilu członków zwycięskiego sojuszu.

Świat pozostanie otwarty aż do wdrożenia na nim Świata Herosów. Nie mamy zamiaru pozbawić graczy ciężko wypracowanych miast, jednakże w momencie, gdy na danym świecie liczba aktywnych graczy spadnie poniżej 1000, zostanie rozpoczęty proces zakończenia świata. Gracze otrzymają ostatnią szansę na przeprowadzenie ostatecznych bitew. Okres czterech ostatnich tygodni odliczany będzie w grze. Aż do Końca Świata.
Tekst potwierdzający wcześniejszy argument. Jak dla mnie ten fragmenty jest kontrowersyjny. Którego świata/ów on się tyczy? Mimo wszystko iż jest warunek 1000graczy nie zwalnia to z odpowiedzialności za inne wyjaśnienia. Jeśli jednak wszystko co napisałem tu jest kłamstwem proszę o poprawienie wszystkich ogłoszeń a nie przypadkowym okłamywaniu graczy!

Jeszcze 3 sprawy. Proszę o odpowiedzi tylko osób z teamu lub użytkowników którzy wiedzą o co chodzi a nie zielonych buraków z lipy którzy gadają swoje wymyślone teorie! Druga sprawa, jeśli macie jednak kasować wszystkie stare światy jak i nowe poinformujcie już teraz, co niektórzy nie będą tracić czasu na fajne bzdety które się mają skończyć nieodwołalnie. Do tego proszę o niebanowaniu mnie (jeśli ten post jest karalny) przynajmniej przez okres trwania tej dyskusji którą zakończymy gdy ja tego będę chciał, gdy inni będą chcieli (użytkownicy gry i forum) i gdy wytłumaczycie to wszystko! Nie na cholerę grałem od zeszłej wiosny by to teraz tracić, co mnie to że jestem w sojuszu top1 i będę grał na super a inni odejdą z niczym! Granica 1000 graczy nie musi obowiązywać wszędzie, wręcz może i w cale.

Pozdrawiam SNAJPER007

Żyje się raz więc lepiej to wykorzystać na słuszne sprawy ;) Np. nabijanie sobie głowy takimi sprawami ;P

Ps. Proszę co niektórych o wstrzymania się co do wypowiedzi i ocen na temat mojej osoby, zwłaszcza gdy to przeczytaliście ;P
 

DeletedUser

Guest
Hmm jak ja znam graczy to większość jest przeciw wprowadzaniu 2.0(ba nie wiem czy przypadkiem nie wszyscy nawet) dlatego dziwi mnie wynik o_O
Z chęcią bym zobaczył ankiety z wynikami :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie będę się wypowiadać co do meritum, ponieważ gram wyłącznie na światach 2.0.

Podpowiem jednak, na podstawie własnych doświadczeń, co trzeba zrobić. Jak było tu wiele razy napisane polski support nic nie może. Należy wysłać odpowiednie pismo (w języku angielskim) do InnoGames, adresując je na członków Zarządu firmy (to jest trzech panów). Wasze pismo trafi (a przynajmniej nasze trafiło) do osoby nadzorującej pracę wszystkich teamów gier InnoGames (to nie jest Polak).

Co to da? Nie wiem, ale jest chociaż szansa, że otrzymacie jakąś odpowiedź. Inaczej będziecie walić głową w mur.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Na forum widzimy sprzeciwy kilku światów . Na gammie na forum ogólnym kilku topowych sojuszy tez jest ankieta i ponad 70% jest na nie , znowu na delcie w koalicji wyniki wynoszą 60% na tak a nasza koalicja od tamtych sojuszy jest mniej liczniejsza w graczach z kilkanaście razy !!! Zliczać osób nie będę bo i tak bym się pomylił :p Po za tym głosów było prawie tyle samo , dzięki temu możemy sobie wyobrazić aktywność niektórych graczy , zresztą , to świat z prędkością 1.0 - Gamma ...


Mimo wszytko luzdelsur muszę to pociągnąć do końca ;P Zacząłem wiec mam :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

ojjej to nic nie da i tak mają Ciebie gdzieś (sorry ale taka jest prawda) dla nich liczy się kasa i tyle a 2.0 daje im więcej.
Po drugie chcą już zakończyć stare światy by szybciej otwierać nowe bo nowe są bardzo zyskowne

no ale życzę wam powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

manfred tyle co mogę powiedzieć , wszyscy tak myślą , ja sam nie uważam że to prawda czy też kłamstwo . Po drugie to zobacz ile liczy graczy Alfa, nie tylko na nowych są zyski ale na takim świecie też są spore , a za powodzenie to dzięki ;P
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

manfred tyle co mogę powiedzieć , wszyscy tak myślą , ja sam nie uważam że to prawda czy też kłamstwo . Po drugie to zobacz ile liczy graczy Alfa, nie tylko na nowych są zyski ale na takim świecie też są spore , a za powodzenie to dzięki ;P

owszem z innych światów też są zyski ale nie takie jak na 2.0 a już nie wspomne o nowo powstałych światach.

samo skracanie budynków to już pokaźna suma - działa to tylko na poczatku ale w ilości masakrczynej

po drugie skracanie rekrutacji - kolejne zyski

a u was to kilka postaci typu: zarządca, dowódca itp.

Po prostu 2.0 to nieskończona ilośc surowców którą trzeba przerobic a do tego są potrzebne monetki czyli kaska
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

A jak nowa wersja się znudzi,mało graczy jeszcze będzie to będą odnowa wprowadzać stare wersje??? Pytanko ;) i Jestem na NIE
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Zależy wszystko od tego jak kto traktuje grę.
Jeżeli ktoś chce być pro na takim świecie jak Sigma (prędkość 1) to musi wydać kupę kaski :) Przynajmniej w początkowej fazie gry.

Wszystkie gry tego typu dążą do największego zarobku na graczu :)
Ale też nikt wam nie każe korzystać z opcji premium.

Ja traktuje grę jako zabawę :) Choć mam złoto ,choć nie wydałem ani złotówki.
Są na to bardzo łatwe sposoby :D
 

DeletedUser5941

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Na uratowanie all światów to ja tu widzę mała szanse ale inno mogło by zostawić 2 światy lub stworzyć 2 nowe światy i przenieść tam wszystkich graczy którzy chcą zostać przy 1.xxx 1 świat z okupacją i 1 świat z buntem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Na uratowanie all światów to ja tu widzę mała szanse ale inno mogło by zostawić 2 światy lub stworzyć 2 nowe światy i przenieść tam wszystkich graczy którzy chcą zostać przy 1.xxx 1 świat z okupacją i 1 świat z buntem.

Nie realne:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Moim zdaniem wszyscy szukacie przyczyn przyszłego (zapewne) upadku starych serwerów Grepolis w złym miejscu - winny nie jest support, nie jest administracja tylko... gracze. A dlaczego spytacie? Nie przez tą nieszczęsną ankietę tylko przez sposób gry większości graczy i (pośrednio) samą jej mechanikę - jak wiadomo żeby w naszej dziwnej grze kogoś skutecznie zajechać trzeba mieć minimum dwukrotną przewagę miast (a jak koleś gra ambitnie 24/7 to nawet czterokrotną). Atakując równorzędnego wroga tylko nabijamy mu punktów, nawet mając za sobą kilku kolegów z sojuszu, bo przez przeklęte punkty kultury możemy mu zająć 2-3 miasta maks a potem czeka nas dłuuuuugaaa droga na zdobycie kolejnych, co sprawia, że walka sprowadza się nie do szukania ambitnych celów i wrogów na naszym poziomie, tylko do wyszukiwania szarych miast, przejmowanie miast kolegów którzy kończą grę i ewentualnie farmienia nowych graczy. Bycie farmą jak wiadomo nie jest fajne, dlatego większość "małych" graczy po byciu zajechanym do zera 2-3 razy przez X razy silniejszego gracza kończy grę albo przenosi się na nowy serwer, gdzie (teoretycznie) szanse na dobry start są większe (w praktyce wiadomo, "młodzi" z jednym miastem padają ofiarami sąsiadów ze starszych wysp, ktorzy mają już 2-3 miasta i ochotę na kolejne). "Cuda" chyba tylko pogorszą renomę Grepolis jako gry pasywno-farmerskiej, w której nie opłaca się bycie ambitnym a najlepszą taktyką jest wbicie do topkowego sojuszu z morza i pasywna obrona. Moim zdaniem administracja zamiast reanimować na siłę "stare" serwery z weteranami powinna zrobić coś, by zachęcić do gry nowych graczy, zaczynając od zmiany mechaniki gry. IMHO pomogłoby zmniejszenie wymagań punktów kultury i powiązanie ich nie z ilością zabitych wojsk tylko raczej ilości zabitych wojsk w ataku na równorzędnego/silniejszego wroga. Żeby powiedzmy farmiąc farmę która jest znacznie niżej w rankingu dostawało się 0,6 punkta za każdego zabitego, broniąc się przed atakiem 1 punkt a atakując kogoś równorzędnego 1,5 punkta kultury. Albo wprowadzić jakiś inny system który zachęcałby do atakowania, a nie tylko pasywnego bronienia się i wbijania festynów bo to zabija tę grę niezależnie od wersji...
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

SNAJPER007 napisał:
-Czy ankiet została w jakiś sposób sfałszowana bądź podrobiona?
Mało prawdopodobne, została wykonana w ten sposób, aby wszyscy nieznający się na rzeczy głosowali za 2.0. Poza tym kto by się przyznał do fałszowania?

-Czy dostęp do tej ankiety mieli też użytkownicy grający na nowych światach?
Początkowo tak, jednak po protestach została zrobiona nowa ankieta, w której mogli głosować tylko grający na 1.0

-Wstrzymanie rekrutacji na pewien okres przed utworzeniem ankiety.
(celem jest to by zapobiec oddawaniu musowych, negatywnych głosów na korzyść bądź nie korzyść dla świata/ów)
I po co? Ktoś będzie chciał się zarejestrować, a tu mu pokazują, że ma czekać... Jak już, to możliwość głosowania dla ludzi grających kilka dni

W ogłoszeniach itp. pisze się że po wstąpieniu cudów, po ich wybudowaniu i wyłonieniu zwycięzców (wszystkie) światy zostaną usunięte!
Nie mówi się o wszystkich, tylko o tych, na których te cuda się wybuduje. Poza tym (jak pisze z resztą w zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi Yakamoz) trzeba nie tylko wygrać (wybudować 4 cuda) ale także przejąć kontrolę nad wszystkimi siedmioma cudami. To także nie oznacza końca świata. Gra będzie toczona nadal, aż liczba aktywnych użytkowników (swoją drogą ciekawe kogo określa się aktywnym) spadnie poniżej 1000. To też nie oznacza końca, tylko rozpoczęcie zakańczania świata trwającego 4tyg.

Generalnie nie widzę przeszkód, aby gra była toczona na danym świecie jeszcze może nawet kilka lat (oczywiście wszystko jest zależne od graczy, czyli od nas)


I jak pisała Luzdelsur, tutaj nie ma czego szukać, o tych protestach pewnie nawet się nie dowiedzą osoby, które tak na prawdę za to odpowiadają.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Pytania:
-Czy ankiet została w jakiś sposób sfałszowana bądź podrobiona?
-Czy dostęp do tej ankiety mieli też użytkownicy grający na nowych światach?

Jeśli odp na powyższe 2 pytania brzmi "Nie" to prosiłbym o dowód (nie dal mnie lecz innych graczy) który by to potwierdzał, np. czy możliwe jest ujawnienie kto jak głosował w ankiecie? Dzięki temu będziemy mogli dojść do prawdy już sami.
1. Ankieta nie została sfałszowana. Wyniki zostały przesłane nam przez szefostwo wszystkich wersji językowych Grepolis.
2. W wypadku gdy gracz z nowego świata otrzymał link do ankiety, mógł on oddać swój głos. Jeśli dana osoba posiadała konto na starym świecie, które założone zostało przed wysłaniem wiadomości, oczywiście otrzymał on link od teamu, natomiast w wypadku gdy konto zostało założone później, PW informujące o ankiecie nie dotarło.
Nie ma możliwości ujawnienia kto głosował w sondzie, ponieważ oddanie głosu nie wymagało zalogowania się, a serwis surveymonkey nie jest bezpośrednio powiązany z Grepolis. Ponadto, nie wszyscy gracze mogliby sobie życzyć ujawnienia ich danych.

(jeśli ankieta została podrobiona lub użytkownicy wyłącznie z 2.0 mieli dostęp do ankiety)
-Możliwe jest powtórne stworzenie ankiety?

Jeśli tak prosiłbym o to by była ona zrobiona na poniższych 3 zasadach:
-Każdy jeden świat będzie miał własną ankietę.
(czyli 2.0 będzie wprowadzone tam gdzie sobie tego użytkownicy życzą! jeśli gracz gra na 2 światach będzie oddawał głos w 2 ankietach itp. jeśli jest na światach 1.0 i 2.0 będzie tylko 1x głosował!)
-Wstrzymanie rekrutacji na pewien okres przed utworzeniem ankiety.
(celem jest to by zapobiec oddawaniu musowych, negatywnych głosów na korzyść bądź nie korzyść dla świata/ów)
-Ankieta z zaskoczenia.
(zapobiegnie to tworzeniu kont na starych światach przez graczy w celu przeprowadzenia bezpiecznej ankiety, eliminuje też powyższe punkt)

Mimo wszystko gracze będą mogli wymieniać się linkami od ankiet ale na znacznie mniejszą skale, do tego w dniu głosowania można będzie wstrzymać wszelką korespondencje i chat jeśli to oczywiście możliwe.
Na prośbę graczy pierwsza ankieta została zresetowana i link do drugiej był wysłany tylko do osób grających na starych światach. Na pewno w pewnym stopniu ograniczyło to głosowanie przez osoby korzystające wyłącznie ze światów w 2.0. Była to ankieta z zaskoczenia, lecz niestety nie jesteśmy w stanie zakazać kontaktowania się pomiędzy graczami podczas głosowania - kompletnie zdezorganizowałoby to grę, ponieważ wyłączyć trzeba byłoby fora, wiadomości prywatne, czat, itd.
Obawiam się, że sonda nie zostanie powtórzona, wyniki głosowania są wiążące.

Jak wszyscy wiedzą ankieta wyszła tak iż 2.0 zostanie wprowadzone na stare światy, przez co będą mogły powstawać cuda... Ich celem jest wyłonienie najlepszego sojusz na każdym świecie. Gdy to nastąpi zostaną zaproszeni na tzw. super świat (Świat Herosów/Walecznych , nie pamiętam co pierwsze, pisze się o Herosów a w ogłoszeniach czytam że niby Walecznych :/).
Świat walecznych = zwykły świat, taki jak każdy inny.
Świat bohaterów = świat herosów, serwer ekskluzywny, na którym dostępne są m.in. nowe jednostki czy technologie. Wprowadzony zostaje po zbudowaniu cudów świata.

W ogłoszeniach itp. pisze się że po wstąpieniu cudów, po ich wybudowaniu i wyłonieniu zwycięzców (wszystkie) światy zostaną usunięte! Co z tego wyjdzie? Zostanie aby super świat po którym powstanie kolejny... Po co to? Czy twórcy gry zwrócili na to uwagę że kasując stare światy (w 1.0 jak i 2.0) a zostawiając te 2 zakończą karierę wielu? Bądźmy szczerzy, ilu graczy liczy sobie Grepolis? Po kasacji i cudach na super światy przejdzie zaledwie tego ułamek, a reszta graczy będzie się mogła z grą pożegnać, stracimy wszystko, całą kulturę, miasta, pkt walki, wszystkie propozycje udoskonalające grę, CZAS itp. a co niektórzy sporo pieniędzy wydanych na premium, tym samym InnoGames przestanie na nas zarabiać tyle co do tej pory! Po za tym wszystkim gra dobiegnie końca, każdy o niej zapomni, jedynie co zostanie to ta dziura w portfelu chyba że super światy ciągle będą kontynuowane...
Pozwolę sobie polecić zapoznanie się z ogłoszeniem dotyczącym światów bohaterów, które dostępne jest tutaj.
Jeżeli sojusz wybuduje cztery z siedmiu cudów na nowym świecie, gra na nim dobiega końca. Wszyscy aktywni gracze z takiego świata otrzymają zaproszenie do uczestniczenia na nowym, lepszym świecie - coś w stylu levelu 2, który będzie się nazywał światem bohaterów.

Gracze wszystkich innych światów walecznych, którzy spełnią pewne warunki, również otrzymają zaproszenie na swiat bohaterów, jednakże będą oni mogli kontynuować grę na obu, na świecie walecznych i na świecie bohaterów.

Grę na świecie bohaterów rozpocząć można będzie w tym samym składzie, jak się ją skończyło na świecie walecznych, gdyż cały sojusz otrzyma zaproszenie. Na samym początku będzie się posiadało większą ilość miast, będzie można przeprowadzić inne badania, posiadać więcej wojsk, surowców, inne jednostki, niewykluczone, że będą tam też inni bogowie.

Jeśli się pomyliłem i chodzi tu o świat Walecznych prosiłbym o poprawienie tej informacji w ogłoszeniach! Podkreśliłem tekst mówiący o kolejności super światów.
Tekst potwierdzający wcześniejszy argument. Jak dla mnie ten fragmenty jest kontrowersyjny. Którego świata/ów on się tyczy? Mimo wszystko iż jest warunek 1000graczy nie zwalnia to z odpowiedzialności za inne wyjaśnienia. Jeśli jednak wszystko co napisałem tu jest kłamstwem proszę o poprawienie wszystkich ogłoszeń a nie przypadkowym okłamywaniu graczy!
Wyjaśniłam już powyżej które z serwerów nazywane są światami walecznych, a które bohaterów.



Druga sprawa, jeśli macie jednak kasować wszystkie stare światy jak i nowe poinformujcie już teraz, co niektórzy nie będą tracić czasu na fajne bzdety które się mają skończyć nieodwołalnie. Do tego proszę o niebanowaniu mnie (jeśli ten post jest karalny) przynajmniej przez okres trwania tej dyskusji którą zakończymy gdy ja tego będę chciał, gdy inni będą chcieli (użytkownicy gry i forum) i gdy wytłumaczycie to wszystko! Nie na cholerę grałem od zeszłej wiosny by to teraz tracić, co mnie to że jestem w sojuszu top1 i będę grał na super a inni odejdą z niczym! Granica 1000 graczy nie musi obowiązywać wszędzie, wręcz może i w cale.
Podejrzewam, ze w przyszłości każdy ze światów zostanie skasowany. Na tym polega gra, gracze się podbijają, eliminują wrogów, posiadają coraz większą ilość miast, a z każdym dniem liczba graczy na świecie jest coraz mniejsza. Z czasem może się zdarzyć, że jeden sojusz przejmie polis niemal wszystkich pozostałych graczy, a wtedy dalsza gra nie będzie już tak emocjonująca.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Kasować jak zdobyłam zadowalającą liczbe miast i sposobem budowania to wy chcecie mi to odebrać?? TO jednak macie problem ;P
-----------------------------------------------------------
f34afdf1a929765f2c27212bec3912dd.gif

-----------------------------------------------------------
wersja (w 1.0 jak i 2.0) maja to do siebie że przeciwieństwa sie przyciągają ;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Skonałam... tylko ciekawe "who is who" :D.

Żeby nie było offtopu zaznaczę, że popieram postulaty. Gra jest dla graczy, a nie dla firmy.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

luzdelsur no racja nie ma graczy nie ma grepolis ;) ;);)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Kasować jak zdobyłam zadowalającą liczbe miast i sposobem budowania to wy chcecie mi to odebrać?? TO jednak macie problem ;P​


Na tym polega gra ;)

Skonałam... tylko ciekawe "who is who" :D.

Żeby nie było offtopu zaznaczę, że popieram postulaty. Gra jest dla graczy, a nie dla firmy.

Ale gra powstała przez firmę:)


Nie rozumiem dla czego robicie takie zamieszanie? W czym to wam przeszkadza, chyba o to chodzi aby gra się rozwijała? Głosowanie było i kropka:)


luzdelsur no racja nie ma graczy nie ma grepolis ;) ;);)

Wszystkim nie da się pogodzić:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Dzięki Shannqa . Mi głównie chodziło o przyszłość gp niż ankietę , chciałem poprzeć wyłącznie tych "pokrzywdzonych" . Lysteria Tobie też ta ankieta aby w głowie jak i wszystkim , czy myślicie że to jest najważniejsze ?!

Mam jeszcze parę pytań .
1. Czy w każdej wersji językowej będzie ten sam finał ?
2. Czy skoro w gp ma być kasacja światów , to samo będzie z Plemionami może ?

Ciekaw jestem ile kosztuje cały ten projekt Grepolis ? We wszystkich graczy byśmy się złożyli , wykupili , wynajęli jakichś modków czy coś i by się grało :p Choćby na kodach xD I po części wiadome co i jak więc kasy lepiej nie marnować na to premium :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Mam jeszcze parę pytań .
1. Czy w każdej wersji językowej będzie ten sam finał ?
Pytasz o to czy w każdej wersji językowej wprowadzona zostanie wersja 2.0? Jak na razie tylko w niektórych krajach odbyły się ankiety, więc ciężko powiedzieć jaki wynik będzie w pozostałych. Sugerując się wynikami zamkniętych już sond, można przypuszczać, że tak.

2. Czy skoro w gp ma być kasacja światów , to samo będzie z Plemionami może ?
Nie jestem w teamie Plemion już ładnych parę lat, ale z tego co pamiętam, to w niemieckiej wersji, Die Staemme, dwa serwery zostały już zamknięte. Nie wiadomo w tym momencie czy zostanie wprowadzony oficjalny system kończący rozgrywkę, taki jak cuda świata w Grepolis.
 
Do góry