Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

To ja poproszę o przykład takiego pytania. Tylko żeby nie było to pytanie czy koniec na pewno oznacza koniec :)
odnosiłem się do tego

o czym Ty chcesz jeszcze dyskutować? nasz support (nie pierwszy raz) zawalił kwestię właściwego informowania graczy o sprawach związanych z grą... ja uzupełniłem/poprawiłem Twoje błędne przekonania wynikłe z braku dostępu do informacji które pojawiły się na niemieckim forum i tyle...

ja uważam temat za wyczerpany - jeśli Ty chcesz dalej roztrząsać sprawę czemu ktoś Ciebie źle poinformował to już proszę beze mnie, bo mnie to nie interesuje :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie zauważyłam tam żadnego mojego pytania, jest jedynie Twój komentarz do mojej wypowiedzi oparty na twierdzeniu, że koniec gry to taki koniec, po którym gra toczy się dalej.

Masz rację Mua, czas zakończyć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

BANY DLA OSOBNIKÓW POWYŻEJ, ZA OFFTOPA PLAX!!!!
@edit: dzięki :p

A grepo ma przyszłośc bo ludzie ktorym sie nie podoba 2.0 nie wiedziec dlaczego, dalej na nim grają zamiast zostawić w pierniki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

BANY DLA OSOBNIKÓW POWYŻEJ, ZA OFFTOPA PLAX!!!!

A grepo ma przyszłośc bo ludzie ktorym sie nie podoba 2.0 nie wiedziec dlaczego, dalej na nim grają zamiast zostawić w pierniki

2.XX to jest kaska każdy o tym wie, ale po kiego zmieniać stare wersje na nowe, nie starczy otwierać światów w nowej, poco jeszcze zmieniać stare zaawansowane światy?? Dla mnie bez sensu każdy może mieć prawo wyboru, a bez tego prawa(tego jestem pewny) wielu topowych graczy skończy swą przygodę z Grepolis, czym bardzo ubolewam:(
 

DeletedUser

Guest
Ludzie jeżeli 2.xx wprowadzicie na MY zniszczycie mi wszystko co mam. WSZYSTKO!!! Kurde mam tego dosyć! Pracowałem na to! GRACZE KTÓRYCH DARZE TAM PRZYJAŹNIĄ SĄ JAK RODZINA ONLINE! ZNIENAWIDZE WAS JEŻELI MI TO ODBIERZECIE. Zrobie dosłownie wszystko żeby wam utrudnić cholerne życie bo jeżeli wy to zrobicie zabierzecie mi część mojego. Zrobie wam tu taki kosmos że nie ogarniecie! INNOGAMES ZAPAMIĘTAJCIE JEDNO!
JEDEN GŁUPI KROK MOŻE ZMIENIĆ MI DOSYĆ DUŻO. Nie po to premiowaliśmy, nie po to spędzaliśmy tu czas żeby nam się wchrzaniać z inną wersją która spowoduje że moi bliscy z tym skonczą. OK zróbcie sobie tą waszą wersje ale oddajcie mi moją kase. hmm? o nie nie możemy bo już ją wydaliśmy... MAM TO GDZIEŚ JEŻELI ZROBICIE MI PRZYKROŚĆ ODBIERAJĄC MI FRAJDE... nie będe kończył bo brak mi słów. Brak mi słów <tu ciśnie się przekleństwo ale staram się byc opanowany.>.
PRZECZYTAJCIE SOBIE FORUM SOJUSZY wiem że możecie bo tak multiki wychwytujecie również... wracając do tematu przeczytajcie oceńcie przemyślcie i tyle. Wasz ruch zależy od mojego działania ;) Kochałem tą gierke. JA strace wy stracicie
wy będziecie żałowali bo ja nie odpuszczę. Będe jak lwica chociaż jestem mężczyzną która broni swojego młodego a jak go traci :) ... Ten który spowodował utrate otrzyma cios 4razy większy ;)
Mimo zdenerwowania które nazwał bym inaczej pozdrawiam was. CHORE! KASE WYDAWAŁEM PO CO? ZBYŚCIE MI TO ZABRALI. Dzięki ;) jeżeli liczba graczy na MY zmiejszy się po wprowadzeniu tej wersji o 25% ...
bez komenta

Oj inaczej powiem. Jeżeli moi zrezygnują wtedy.... :D

Skleiłam oba posty, proszę na przyszłość używać opcji "edytuj" i postarać się troszkę zapanować nad swoimi wypowiedziami. - Shannqa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie zmienia się zasad podczas gry. Rozumiem, polski team nie może nic zrobić, bo wyniki zostały wam narzucone od góry. Mam nadzieje, że ktoś coś z tym zrobi, bo 2.0 zabije grę. Nie po to małe sojusze walczą walecznie z wielkimi, żeby świat wygrała największa masówka. Jedyna rzecz która mi się podoba w 2.0 to hades. CAŁA RESZTA TO SYF I UTRUDNIENIE ROZGRYWKI. I czy $InnoGames$ naprawdę tak zależy, żeby tyle graczy grających na złocie odeszło z gry? Wtedy pojawi się wszędzie masę szarych miast, a więc nie będzie wojen, każdy będzie bobem budowniczym...
Może ktoś napisze petycje do angielskiego czy tam niemieckiego supportu? Będzie masa podpisów :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Wszyscy wy do chol*ry na haju jesteście ?! Weźcie dajcie spokój tej ankiecie bo mnie tu szlak niedługo tafii od tych waszych wypowiedzi ! Jeśli ma ktoś coś jeszcze do powiedzenia to pisać ale nie na temat ankiet!
Jedynie co to chciałbym przypomnieć , Shannqa gdzie można się dowiedzieć ile osób oddało głos na tak a ile na nie ? Do supportu pisać czy co ?
po za tym dziwnie się czyta dyskusję luzdelsur z MuadDib ... To koniec oznacza koniec gry czy koniec tylko danego świata czy ze co eee ? Tylko to wyjaśnić chcę w kilka zdań i potem możecie zamknąć ten temat bo się źle robi jak się czyta niektóre posty >:[
Lukos Pielos bez urazy ale weź krople na uspokojenie czy jakieś tabletki , sam tak piszesz a jest jeszcze wielu graczy którzy inaczej uważają niż ty lub jestem im to obojętne ale przynajmniej tak nie dramatyzują :/
co do wypowiedzi fila , jeśli grepolis miałoby zostać nie daj Boże skasowane to co szkodzi :) można napisać ;P A co do 2.0 jak jest większość była na tak to ja w to wierze przecież ile osób w grze robi tylko domki lub kolonizuje wyspy ? co najmniej 10% z czego połowa ma pewnie multikonta , to już 15% a reszta to inne przypadki , jeśli uważacie mnie za id*otę to proszę bardzo ale weź się pogódźcie i od*alcie od supportu ! :).............(?yyy;p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Snajper, spokojnie, nie chciałam Cię zdenerwować :)

Przypominam, że moja rozmowa z Mua dotyczyła komunikatu z grudnia 2010r. który jest już nieaktualny, bo warunki zakończenia świata zostały w październiku 2011r. diametralnie zmienione.

Według nieaktualnego komunikatu z 2010r., cytuję:
"Jeżeli sojusz wybuduje cztery z siedmiu cudów na nowym świecie, gra na nim dobiega końca. Wszyscy aktywni gracze z takiego świata otrzymają zaproszenie do uczestniczenia na nowym, lepszym świecie - coś w stylu levelu 2, który będzie się nazywał światem bohaterów.
Gracze wszystkich innych światów walecznych, którzy spełnią pewne warunki, również otrzymają zaproszenie na swiat bohaterów, jednakże będą oni mogli kontynuować grę na obu, na świecie walecznych i na świecie bohaterów."

moim zdaniem nie ulegało wątpliwości, że wybudowanie 4 z 7 cudów świata kończyło grę na danym świecie (koniec świata), ale tylko na danym świecie.

W październiku 2011r. przedstawiono inne zasady "końca świata" (kontrola nad wszystkimi 7 cudami plus spadek ilości graczy poniżej 1000 powoduje wygaszanie gry).
Co więcej, zwracam uwagę na fakt, że w aktualnym komunikacie Inno już się asekuruje - cytat:
"Należy pamiętać, że w przygotowanym dla Was materiale nie ma ujętych wszystkich wymogów, które spełnić trzeba, by wejść do Świata Herosów".

Co to oznacza moim zdaniem? Ano to, że nie ma co sobie teraz włosów z głowy wyrywać (jeśli ktoś w ogóle zamierzał robić to przez grę) bo bardzo prawdopodobne jest, że za pół roku będziemy dyskutować o kolejnej wizji Inno na temat końca świata, świata bohaterów itd.

Mogę się założyć, że w samym Inno na dziś nie ma pełnej wizji kiedy się to stanie i jak to się stanie. Zakładam się o cysternę piwa, jestem spokojna o ten zakład.

* do Mua: to było stwierdzenie faktów a nie krytyka Inno :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie jestem na Ciebie zły ;P po prostu chodzi mi o tych którzy przeżywają swoją miłość do wersji 1.0 i wyklinają ankietę czy support ... Według mnie to się już zaczyna robić chore , przynajmniej ja tak uważam . Po za tym to ja się przenoszę chyba do Niemiec xd z jakimś podręcznym tłumaczem ; ) Jedyne co to chcę te dźłupie wyniki i to żeby nie kasowali mi Delty ani innych światów ważnych dla innych :) Ja już nie wiem czy tu pytałem czy nie czy gdzieś indziej , jest okazja to (pytania z innej bańkixd):

Jak zostaną rozmieszczone miasta na świecie herosów czy walecznych ? Losowo ? Gracze sami sobie będą wybierać ? każdy sojusz będzie miał własne skupisko ?eee ;/
Jak Inno chce pogodzić fakt że część graczy jest na świecie z nowym systemem a część na świecie ze starym system podboju (-oczywiście)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Co to oznacza moim zdaniem? Ano to, że nie ma co sobie teraz włosów z głowy wyrywać (jeśli ktoś w ogóle zamierzał robić to przez grę) bo bardzo prawdopodobne jest, że za pół roku będziemy dyskutować o kolejnej wizji Inno na temat końca świata, świata bohaterów itd.
zgadzam się co do tego, że nie ma co sobie włosów ani niczego innego wyrywać - to tylko gra :) a co do kolejnych zmian i tego, że wizja Inno ma się zmienić to jest to wynikiem tego, że sam pomysł na sposób zakończenia światów to w 90% pomysły graczy, także zmiany jakie zaszły - i zajdą zapewne jeszcze - to odpowiedź Inno na reakcje graczy, to chyba pozytywna sprawa? :) tak jak Inno jest pazerne na kasę i olewa wszelkie propozycje ze strony graczy mające ograniczyć premium czy ułatwić podbijanie/niszczenie innych graczy to akurat w kwestii zakończenia światów praktycznie na każdym kroku stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy...

do Mua: to było stwierdzenie faktów a nie krytyka Inno :)
rozumiem, że uważasz się za tak mądrą osobę, że nie musisz słuchać tego co do Ciebie się mówi? inteligentna może jesteś, szkoda tylko że marnujesz swoją inteligencję zachowując się jak idiotka :rolleyes:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

szkoda tylko że marnujesz swoją inteligencję zachowując się jak idiotka :rolleyes:

Po Twoich wczorajszych rozważaniach na temat gry po końcu gry, po tym jak widziałeś pytania w tekście, w którym nie pojawiał się żaden znak zapytania to stwierdzenie brzmi jak komplement :) za który dziękuję.

Szkoda tylko, że z powodu braku argumentów reagujesz agresją. Przyznać się do błędu ludzka rzecz ;)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

po tym jak widziałeś pytania w tekście, w którym nie pojawiał się żaden znak zapytania
przyganiał kocioł garnkowi:
Szkoda tylko, że z powodu braku argumentów reagujesz agresją. Przyznać się do błędu ludzka rzecz ;)
gdzie Ty widzisz agresję? to było współczucie...

to stwierdzenie brzmi jak komplement :) za który dziękuję.
różne fetysze ludzie mają, ale nie wnikam... jakby co - zawsze do usług
ale może skończmy tą zabawę i wróćmy do tematu? nadal się zastanawiam jak ma się poruszone przez Ciebie zmienianie sposobu zakończenia światów, będące wynikiem uwzględnienia głosów graczy, do tematu w którym piszemy o dokładnie przeciwnym zachowaniu Inno?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

A to wyjaśniłam w pierwszym swoim poście na ten temat, do którego się w tak zabawny sposób przyczepiłeś.

Obawiając się, że może być to kolejny początek pasjonującej dyskusji o grze po końcu gry na tym komentarzu poprzestanę.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

A to wyjaśniłam w pierwszym swoim poście na ten temat, do którego się w tak zabawny sposób przyczepiłeś.
przecież to "zabawne przyczepienie" i dalsza, jeszcze zabawniejsza, dyskusja miała na celu wyjaśnienie Tobie, iż te zmiany o których powiedziałaś to zupełnie inna sprawa niż wprowadzenie 2.0 na stare światy :rolleyes: to o czym Ty powiedziałaś to proces tworzenia nowej funkcji gry w oparciu o głosy graczy a wprowadzanie 2.0 na stare światy (i sposób przeprowadzenia ankiety) to chciwość Inno na większe zyski z 2.0 i niechęć do prowadzenia dwóch wersji gry (najprawdopodobniej drugie wynika z pierwszego)...
poza tym bezpodstawnie podsyciłaś błędne założenia (m.in.) SNAJPER007 jakoby zamykanie światów było wynikiem wprowadzenia 2.0/kwestią która może się zmienić - co jest nie prawdą, bo to, że światy będą się kończyć (obojętnie czy w starej wersji czy w nowej) zostało zakomunikowane przez Inno już na początku 2010 roku :rolleyes:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

...poza tym bezpodstawnie podsyciłaś błędne założenia (m.in.) SNAJPER007 jakoby zamykanie światów było wynikiem wprowadzenia 2.0...

Gdzie "podsycałam" takie założenia?

Tylko błagam, strzel tym razem celniej niż z pytaniami, których nie było.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Gdzie "podsycałam" takie założenia?
cała swoją wypowiedzią, sugerującą, że to przeciw czemu "walczy" założyciel tematu może wcale nie zaistnieć... żeby nie było, tym razem cytuję ;)
Chciałabym Wam zwrócić jeszcze uwagę na jeden fakt: z dużym dystansem podchodźcie do tego co słyszycie o planowanych końcach świata i przejściu do świata bohaterów (...)

Jeśli mnie intuicja nie myli (ale jest to wyłącznie intuicja, a nie żadna wiedza) to zasady te mogą się jeszcze zmienić wiele razy.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

No jeśli widzisz tam sugestię, że zamykanie światów ma związek wyłącznie z 2.0 to oczywiście ponownie masz rację (tak jak wczoraj wielokrotnie).
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

No jeśli widzisz tam sugestię, że zamykanie światów ma związek wyłącznie z 2.0 to oczywiście ponownie masz rację (tak jak wczoraj wielokrotnie).
ok... ostatni raz spróbuję wyjaśnić, jak nadal do Ciebie nie dotrze istota problemu to już nie oczekuj daleszej dyskusji, bo już mi się powoli nudzi tutaj w kółko to samo powtarzać...

Ty mówisz o zmianach przy których Inno było od początku (i jest nadal) gotowe iść za głosem graczy (stąd zmiany)
założyciel tematu mówi o kwestiach dzięki którym Inno będzie mogło napchać sobie portfel
to są dwie różne sprawy - Inno nigdy nie zmieniło czegoś co by mogło w efekcie przeszkodzić pomnażaniu zysków, przez co ludzie zgłaszający te postulaty - chcących grać na starych światach bez końca nie mają szans na zmianę na ich korzyść (tudzież zmiana ta jest równie prawdopodobna jak ograniczenie opcji premium)

to tyle, było miło, do usłyszenia ew. przy innej okazji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10945

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Witam Muad.
Po pierwsze nie chcę grać bez końca w wersję 1.xx zmiany by się przydały np wprowadzenie cudów na stare światy
czepiam się polskiego supportu bo to oni mają obowiązek przedstawienia postulatów graczy wyżej i nie trafia do mnie tłumaczenie że oni nie wiele mogą zamieszali z ankietą tak że ja również nie wiem czy mój głos został uwzględniony ale dość o ankiecie
jest spora liczba graczy którzy zgłosili swój sprzeciw wobec wersji 2.0 ale nikt nas nie uwzględnia
support nie jest tylko od rozdawania banów ale ma służyć wspieraniu graczy i prowadzeniu rozmów pomiędzy graczami a tymi z zarządu ale z tego co widzę
ograniczają się do podcinania nam skrzydełek bo jakby spróbowali negocjacji to pochwalili by się na pewno na forum korespondencją a tak no cóż ....
zgadzam się że fima powinna zarabiać na swojej działalności w końcu po to została założona ale patrząc na dwa zero to może założenie konta powinno być płatne bo tam bez premium jest kiepsko
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

ok... ostatni raz spróbuję wyjaśnić, jak nadal do Ciebie nie dotrze istota problemu to już nie oczekuj daleszej dyskusji, bo już mi się powoli nudzi tutaj w kółko to samo powtarzać...

Ty mówisz o zmianach przy których Inno było od początku (i jest nadal) gotowe iść za głosem graczy (stąd zmiany)
założyciel tematu mówi o kwestiach dzięki którym Inno będzie mogło napchać sobie portfel
to są dwie różne sprawy - Inno nigdy nie zmieniło czegoś co by mogło w efekcie przeszkodzić pomnażaniu zysków, przez co ludzie zgłaszający te postulaty - chcących grać na starych światach bez końca nie mają szans na zmianę na ich korzyść (tudzież zmiana ta jest równie prawdopodobna jak ograniczenie opcji premium)

to tyle, było miło, do usłyszenia ew. przy innej okazji :)

Ty mi nic lepiej nie wyjaśniaj, bo mam dość tego bełkotu.
Wczoraj usiłowałeś nas przekonać, że Inno zdania nie zmienia, dziś już zmiany zauważasz.
A co mnie interesują Twoje rozważania na temat tego dlaczego te zmiany następują, gdzie są, a gdzie ich na pewno nie będzie?

Czujesz potrzebę podzielenia się tymi przemyśleniami z użytkownikami forum, ok, tylko mnie w to nie mieszaj.

Nie sil się na ripostę, nie interesuje mnie kolejna wersja wydarzeń wg Mua.
 
Do góry