Odezwa do Inno Games

  • Rozpoczynający wątek Wiliamies
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam prawo podejrzewać, że wyniki głosowania zostały sfałszowane. Osobiście pytałem się kilku osób i zdecydowana większość, ok. 90% była przeciwna temu zabiegowi. Ludzie nie chcą wprowadzenia tej wersji na stare światy...
Gdy to zrobicie to sami na tym stracicie, bo część graczy zakończę grę. Sądzę, iż stare światy powinny pozostać w wersji 1.0.

Proszę, by tutaj się podpisali ludzie, którzy również uważają, by zostawić stare światy w spokoju.

ps. Nie kasujcie tego tematu, bo sobie go skopiowałem, jak mnie zbanujecie tutaj to zrobię w grze zamieszanie, a jak tam mnie zbanujecie, to w internecie odstawie Wam taki cyrk, że nowi gracze z pewnością do Was nie przyjdą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Powiedz Wiliamies ile czasu spędziłeś na serwerach 2.0?
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Powiedz Wiliamies ile czasu spędziłeś na serwerach 2.0?
Grałem na Epsilon, ale nudy były. Może niepotrzebnie konto skasowałem.. 2.0 - powoli się człowiek przyzwyczai.. Williamies grał w 2.0 osobiście potwierdzam więc jestem przekonany że wie co robi i pisze.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

co do fałszowania ankiety - w Niemczech też właśnie została przeprowadzona - wynik 63% za v2.0, ale to mniej istotne, ciekawsze jest to, że zostały udostępnione dokładne statystyki tej ankiety (trudno tu sądzić aby u nas to się znacząco różniło, skoro wyniki za/przeciw we wszystkich krajach były zbliżone do siebie) i okazało się, że swój głos oddało... 17% graczy!!! :eek: i tu najwidoczniej jest to "fałszerstwo" - ludzie to po prostu olali... co z tego, że tu na forum wypowiada się kilkudziesięciu (?) graczy a w grze znalazło się kilkuset tak jak oni przeciwnych skoro wystarczyło kilkaset innych graczy aby v2.0 wygrała.... w Niemczech "za" było 10,7% ogólnej liczby graczy, więc Wy - przeciwnicy, nie przegraliście z tysiącami głosów tylko z o wiele mniejszą liczbą, którą można było spokojnie osiągnąć, przez "ładną" prezentację nowych funkcji w samej ankiecie :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Powiedz Wiliamies ile czasu spędziłeś na serwerach 2.0?

Kilka dni, ale bardzo szybko mnie to znudziło. Dlaczego nie możecie zostawić starych światów w spokoju ?
 

DeletedUser9259

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

ja tez jestem przeciwna :) , i jak sie nie przełamie to zakończę grę :p , grałam na 2.0 i nie przypadło mi do gustu , zobaczymy jak bedzie
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Ja również jestem przeciwny wprowadzeniu wersji 2.x na światy 1.x.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Kilka dni, ale bardzo szybko mnie to znudziło. Dlaczego nie możecie zostawić starych światów w spokoju ?

Bo to nie zależy od polskiego teamu tylko od inno games.
Wcześniej wcześniej grałem na gammie, potem konto zostało skasowane i zacząłem grę na ny, mówiąc szczerze było tyle bugów że się grać nie dało więc też to rzuciłem, wróciłem do grepolis po pół roku i gram na 2.0, da się przyzwyczaić, na początku jest nudno, trudno itd ale to wiadoma cecha startu nowego konta, z czasem jak na każdym serwerze miasta się rozwijają i jak na każdym serwerze zaczyna porządna zabawa=]
Tak czy tak inno wprowadzi 2.0, szkoda sobie nerwy tępić;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

W 2.0 korzyści są dla tych co mają premium. Grałem trochę i z 2 tygodnie temu przestałem wchodzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Ja osobiście tez jestem przeciwna 2.0 Gralam trochę na tym świecie. Jak dla mnie, dużo trudniej nim operować. Zdecydowanie jestem za tym by zostawić stare światy w spokoju. Nie żebym Was straszyła ale jak je zamienicie to będziecie mieli naprawdę duże straty...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

ja rowniez za starym swiatem-ZOSTAWCIE GO
 

DeletedUser9259

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

trzeba było głosować , ja głosowałam przeciw , a tak naprawdę chodzi o to by wyciągnąć od nas kasę bo fakt na 2.0 bez premium nie da sie grać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Bo to nie zależy od polskiego teamu tylko od inno games.
Wcześniej wcześniej grałem na gammie, potem konto zostało skasowane i zacząłem grę na ny, mówiąc szczerze było tyle bugów że się grać nie dało więc też to rzuciłem, wróciłem do grepolis po pół roku i gram na 2.0, da się przyzwyczaić, na początku jest nudno, trudno itd ale to wiadoma cecha startu nowego konta, z czasem jak na każdym serwerze miasta się rozwijają i jak na każdym serwerze zaczyna porządna zabawa=]
Tak czy tak inno wprowadzi 2.0, szkoda sobie nerwy tępić

A czy nie można do nich napisać, poprosić ich, by wstrzymali się z tym ?
Na epsilonie gra mało ludzi, sporo z nich może odejść po 2.0, więc ludzi może być mało co może skutkować zamknięciem świata i jeszcze większym buncie tych, którzy by woleli na nim grać.
Wiem, że to nie Wasza wina, ale jesteście najbliższym organem, do którego mogę taką prośbę kierować.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

A czy nie można do nich napisać, poprosić ich, by wstrzymali się z tym ?
nie - gracze już zdecydowali w ankiecie i firma będzie działać na jej podstawie, bo to ją - a nie głosy z forum, uważa za miarodajną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

A skąd wiesz, że oni to wzięli pod uwagę ?
Może oni już wcześniej zdecydowali, że tak będzie i dla przykrywki po prostu nam powiedzieli, że tak ludzie wybrali...
Sądzę, iż należy do nich napisać.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Może oni już wcześniej zdecydowali, że tak będzie i dla przykrywki po prostu nam powiedzieli, że tak ludzie wybrali...
Sądzę, iż należy do nich napisać.
jeśli uważasz, że to wszystko i tak było ustawione to tym bardziej nie masz po co pisać ;)

wszystkie wersje językowe opowiedziały się za wprowadzeniem v2.0 na stare światy i wszędzie zostanie to przeprowadzone w najbliższym czasie, jutro spotka to nasze światy - sam sobie oceń szanse powodzenia jakichkolwiek protestów w tej chwili :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

kilku graczy zamieniło z Inno kilka zdań, i w jedym z ostatnich e-mili napisali że nie mają zamiaru zostawić jedych światów na 2 innych na 1. Wiec zapytałam, w takim razie po co była ankieta, i jaki niby miała mieć wpływ na ich decyzje....... kontakt się urwał... wszystko jasne, ankieta to ściema zreszta bardzo słaba.
Ktoś tu wcześniej powiedział że najszybciej wybudować cudy mogą gracze ze starych światów i tu cytat (Sqnqsa) "IG nie chce czekać aż na nowych światach powstaną cuda itp ponieważ chcą zysku ze świata dla herosów."
dlatego na mnie zysku nie będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Nie sądziłem, że taka korporacja może zejść; przepraszam za to - "na psy"...
Przy okazji - wszyscy, którzy tak walczyli na grze, żeby nie wprowadzić 2.0 na epsilon, czemu się teraz nie odzywają ?
Czuję się zdeprymowany, bo jak wiać moje starania poszły na marne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Nie gram na waszym świecie ale moge dużo wnieść moderator potwierdził że wyniki zostały sfałszowane!

Gramper:Kolego -willy- jeżeli mówisz o polskiej administracji grepolis to mówisz od rzeczy... Inno wprowadza 2.0 na starych światach nie tylko w Polsce ale i we wszystkich krajach, jeżeli masz winić to wiń winnego...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

W związku z tym, czy któryś z moderatorów napisze sprzeciw do Inno Games ?
 
Do góry