Zmiana na grepo 2,0

  • Rozpoczynający wątek mikilodz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ojawila sie pogloska ze JUZ W SRODE ma nastapic zmiana wersji
czyli
1.InnoGames zlekcewazylo nasza opinie jako graczy
2.KTOS pomogl sfalszowac ankiete kazdy wie kto wiec nie pisze oczywistej oczywostosci
WNIOSKI
1.mniej wiecej wiem ilu graczy z alfy,joty,lambdy i ety napisalo mail a co za tym idzie jest szacunkowa ilosc graczy ktorzy masowo ZLIKWIDUJA konta
2.kto jeszcze wierzy ze InnoGames SZANUJE ZDANIE osob ktore placa im PIENIADZE za premium prosze o komentarze na http://www.facebook.com/InnoGames/posts/316506981696726
UWAZAM ZE CHODZI O TO BY ZAMKNAC STARE SWIATY A MY ZACZYNALI NA NOWO I PONOWNIE PLACILI PIENIADZE NA ROZBUDOWE NASZYCH MIAST
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

Czy pieniądze są dla was takie ważne ????
zostawcie 1.0 !!!!!!
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

My z sojuszu Theta również protestowaliśmy.W odpowiedzi otrzymaliśmy że to gracze z "innych serwerów" zadecydowali o niechcianej przez nas zmianie...Skoro na każdym serwerze nikt się z tym nie zgadza to ja pytam się jacy to gracze i z którego serwera?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

My z sojuszu Theta również protestowaliśmy.
Jakubkrak - mów za siebie i ewentualnie za sojusz, w którym jesteś. Skąd Ty możesz wiedzieć czy ja bądź ktoś z mojego sojuszu protestował??? Nie wiesz więc ułatwię - ja głosowałem na tak. Wprowadzenie wersji 2.0 na starych światach, to długo oczekiwana przeze mnie zmiana w Grepolis, która daje nowe możliwości oraz w pewnym sensie będzie mobilizacją do co raz to bardziej zaciętej walki o tereny.

Co z Wami się dzieje to ja nie wiem. O ile dobrze widzę, to na każdym świecie gra od 2 aż do 27 tysięcy graczy. Zachowujecie się tak jakby tylko Wasze zdanie czy zdanie kilku kolejnych osób było najważniejsze. Fakt - zmiana ta nie jest nikomu na rękę, ponieważ początkowo wprowadzi ona chaos.Nie jest to jednak przeszkoda, której przeskoczyć się nie da. Część graczy ubzdurała sobie również, że przy wersji 2.0 masowo stosuje się boty i inne takie... Myślcie sobie co chcecie, ale zachowujcie to dla siebie, bo prowadząc takie dyskusje na głównym forum wypowiadacie się za dziesiątki tysięcy graczy. Skoro ankieta wykazała, że większość graczy chce na starych światach wersję 2.0, to albo My się do tego dostosujemy, albo możemy kończyć grę jak dzieci, którym odebrano cukierka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

no to jednak doloze cos od siebie
1.jestem w kontakcie z 4 serwerami i na KAZDYM w wewnetrznych ankietach wiekszosc nie chciala zmian nt. warunkow ankiety juz pisalem wiec nie bede sie powtarzal
2.gra ma przynosic przyjemnosc a nie zmuszac do czegokolwiek i skoro juz nie bedzie przynosic lub odbiera motywacje to dorosla osoba rezygnuje i idzie do INNEJ piaskownicy
3.cuda prowadza do zlikwidowania serwerow czyli wyrzucenia do kosza naszego czasu , pieniedzy etc jesli do tego dodac sposob liczenia z Naszym zdaniem wniosek jest jedn NOWA GRA DALEKO OD IGames
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

3.cuda prowadza do zlikwidowania serwerow czyli wyrzucenia do kosza naszego czasu , pieniedzy
do zlikwidowania światów doprowadzi spadek liczby aktywnych graczy poniżej 1000 - cuda ani nic innego nie mają tutaj nic do rzeczy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

No to nadszedł w końcu ten dzień, godzina - gdzie zawita na starych serwerach wersja 2.xx - obecnie wszystkie stare serwery są w trakcie aktualizacji do nowej wersji.. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

Taa... ciekawe czy rly będą setki obiecywanych po aktualizacji quitów "topowych graczy i sojuszy " :p
 

DeletedUser10130

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

Nie jestem z tego powodu szczęśliwa ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

powiem szczerze że nie chce mi się podbijać teraz tych wszystkich wiosek rolniczych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

powiem szczerze że nie chce mi się podbijać teraz tych wszystkich wiosek rolniczych :)

A co ja mam powiedzieć ? jak przez większość czasu robiłem w miastach deffa ? :p teraz przyszedł nowy etap - czas zmienić taktykę.. :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

A co ja mam powiedzieć ? jak przez większość czasu robiłem w miastach deffa ? :p teraz przyszedł nowy etap - czas zmienić taktykę.. :)
ciesz się. że nie statki... w ramach przejścia na nową wersję starych światów powinni tymczasowo wprowadzić nową opcję podbijania wiosek - atak wiosłami :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

ciesz się. że nie statki... w ramach przejścia na nową wersję starych światów powinni tymczasowo wprowadzić nową opcję podbijania wiosek - atak wiosłami :p

Hahaha :eek:

Ale na kilku wyspach znalazło się troszkę offa ląd... tak więc nie jest źle. :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

i jak ludzie, gracie już na 2.0 ??

jak wrażenia?

pozdrawiam starą ekipę :))
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

o kurcze to bajerka - musze załatwić sobie jakieś konto by zobaczyć ten cud hehe
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Zmiana na grepo 2,0

w sumie to by trzeba było tam do Was wbić, spełnić wymagania indywidualne, poczekać aż wybudujecie te cuda i pograć sobie na świecie bohaterów :)
 
Do góry