Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
Odp: Dyskusja

Nie odpowiem bo musiałbym za dużo brzydkich wyrazów użyć na temat tych ludzi co dziś w nocy "nacudowali" no ale jak inaczej nie potrafią ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

my nie odpuscimy :)
pracujemy nad pomyslem zlozenia pozwu sadowego o zwrot kwot przeznaczanych na zlote monety poniewaz wyglada to na zmiane ustalen umowy cywilno-prawnej bez zgody jednej ze stron


Mam nadzieje ze masz rachunki foskalne za zlote monty bo jak nie to powodzenia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

Witam graczy ze świata Alfa! Może ma ktoś wolne miejsce w sojuszu :confused:? Bo z xxxxxxxxxx mnie wyrzucili :mad:, mam przerąbane bo jestem w samym środku tego sojuszu i jak skończą budować cud pewnie zaczną mnie jechać :(.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Dyskusja

Witam graczy ze świata Alfa! Może ma ktoś wolne miejsce w sojuszu :confused:? Bo z xxxxxxxxxx mnie wyrzucili :mad:, mam przerąbane bo jestem w samym środku tego sojuszu i jak skończą budować cud pewnie zaczną mnie jechać :(.

kolon i uciekaj :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

Witam

Może ktoś przedstawić ogólną sytuację panującą na tym świecie?
Nie zaszkodziłoby tez po krotce opisać co ciekawsze koalicje sojuszy i konflikt, powiem szczerze że jestem ciekaw co się pozmieniało i jaki mniej więcej miało przebieg od czasu mojego odejścia.

Pozdrawiam wszystkich co mnie jeszcze pamiętają ;) i tych co nie też :p

Ooo mój ukochany przeciwnik :) W sumie jako jedyny zabrałeś miasto Sisi :)

Ja Ci opowiem.
Bad Devils połączyło się z Nową Nazwą i robią cuda w ekspresowym tempie - są nie do pobicia.
Never połączyło się z KM a raczej z tym co zostało po jego świetności i wchłonęło jeszcze kilka innych sojuszy.

Po co?
Dla tych cholernych cudów, ale już nie długo...
Odchodzimy, bo dla nas gra straciła sens.
Mamy w d... świat bohaterów.
Rok czasu czekaliśmy na obiecane cuda, ale wersji 2.0 nie chcieliśmy.

_________


Squnksik jest w Never to fakt...
Teraz więc Devilsy mają łatwy kąsek - sami wiecie jak to jest, gdy się długo nie gra i nagle dostaje się konto z wieloma miastami ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

zgadzam sie. rok mielismy na to aby zagniezdzic sie miedzy wyspami wroga i przeszkadzac w budowie cudow, ale dano nam do zrozumienia, ze cudow nie bedzie, wiec i wyspy sie rozsypaly i nikt nie mial juz ochoty rozwalac cudzych wysp.

To wszystko ma wiekszy sens, gdy jest tworzone od poczatku.

ps.
jeszcze 2 tygodnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

2 tygodnie? Wszystko wskazuje na to ,że pójdzie Wam to trochę szybciej, reszta Alfy nie potrafi w tym przeszkodzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

dlugo sie buduje te cuda i coraz wiecej surowcow potrzeba.

dzisiaj konczymy 1 cud. jeszcze 6 zostaje.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

Gratulacje :)

To kiedy wszystkie 7?
Jakiś przewidywany czas?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

ostatni poziom chyba okolo 90 godzin

a jak tam u Was? jak wyglada sytuacja z posagiem i latarnia?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

Budujemy cały czas, ale mało surki mamy :D

Wczoraj jeden gość zapytał, co to jest surka...
Przedwczoraj jeden się pochwalił, że wysłał 100k srebra (heh nie powiem, ale mając tyle miast co on, to wstyd)

Lajtowo podchodzimy do tego, bo inaczej byśmy osiwieli :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

Wysłałem do budowy piramid surowce i przez kilka godzin szły tylko ode mnie :p Ale to na pożegnanie, wole być w swoim KM ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

daje kolejne 3 :p

a potem sie zobaczy. Tzn ja juz wiem co zrobie, ale na tym etapie gry wiedza to tylko najblizsi :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

Dzemol nie pytam lepiej...

Ale gratulacje się należą Wam - dlaczego?
Bo po tak długim czasie gry u Was najwięcej zostało aktywnych graczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

5 cudow zamknietych. zostaly jeszcze 2.

okolo 10 bedzie juz na pewno po wszystkim.
 
Do góry