Niecne czyny

  • Rozpoczynający wątek elfox
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Powklejam z forum "światowego" cytaty ;) Legion Herosów zręcznie rakiem się wycofał z zakładki :p

Wow, na prawdę pokazaliście dzisiaj wszystkim, jak bardzo jesteście żałośni, posuwając się do, w pewnym sensie, kradzieży konta w naszym sojuszu i oddanie miasta na wyspie cud w "swoje" ręce, co spowodowało wstrzymanie budowy i wyeliminowało nas -chwilowo- w wyścigu o zwycięstwo.
Ukłony w Waszą stronę - gram już chwilę w GP i widziałem wielu lamusów robiących różne, dziwne rzeczy, ale takim z takimi lamami* nie miałem jeszcze do czynienia.

* jeśli obraźliwe wg moderatorów, to proszę o edycję postu :)

gościu dostał konto od poprzedniego właściciela podszywając się pod kogoś i oddał miasto na którym budowaliśmy cud!!!
Chciałbym aby wszyscy wiedzieli do czego jest zdolny Legion Herosów!!!! Spryt sprytem ale oszustwo- stare SH podejrzewałbym o to ale że w byłym LA byli tacy gracze którzy na to pozwolili to naprawdę mnie dziwi. Myślę że faktycznie trzeba zgłosić to do supportu. Nie może być tak że oszuści wygrywają świat jota!!!

Widocznie się Nas tak obawiali ze musieli się do takiego kroku dopuścić bo w inny sposób nie umieją grac i przegrywać :p Rozumie by nam zabrali wioskę w walce bo są silniejszy i maja ponad 2k miast więcej ale widocznie nie są na tyle mocni. Tak to jest jak sojusz LH powstał sztucznie i za wszelka cenę chce wygrać świat Jota "trupach do celu"!!!

klasyczne: ukradnij, oszukaj i jak możesz wykorzystaj!!!! a potem obnoś się z dumą jaki to mądry, bogaty i dobry jesteś!!! Wiecie co to zasady moralne!!! I kto tu kogo zdradził!!!

Ogólnie rzecz biorąc > jeden z ich graczy > wziął konto od swojego kolegi czy jakoś tak (tamten już nie gra kolega). Rozbieraliśmy wewnętrznie go.

Potem tamten gracz jakimś cudem dostał się na konto gracza w naszym sojku > który akurat miał miasto na wyspie z cudem.
Tym kontem oddał miasto naszym wrogom > LH i wyrzuciliśmy go z sojuszu.

Jak to na YT mówią : "Komentujcie, subskrybujcie, oceniajcie."


PS. Świetna taktyka ze strony LH. Szkoda tylko, że nieuczciwa i łamiąca zasady. PP żąda rekompensaty za taki sabotaż.
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Niecne czyny

jest 7 cudów to jak jednego stracicie to macie jeszcze 6 innych, którymi możecie spowodować wygraną waszego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Niecne czyny

jest 7 cudów to jak jednego stracicie to macie jeszcze 6 innych, którymi możecie spowodować wygraną waszego sojuszu.

Ale mi nie chodzi o to. Po za tym > rywalizujemy na żywo, gra siętoczy, to serwer o prędkości 4.0 Codziennie nowy lvl cudu > są już na siódmych u niektórych..

Chodzi mi o złamanie zasad przez tamten sojusz i praktycznie > zerowe konsekwencje.
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Niecne czyny

jeśli to są gracze byłego Legiony Ateńskiego to się nie dziwie, że taki numer zrobili to jest w ich stylu.
na innych światach o mniejszych prędkościach też jest już 7 poziom cudów na nie jednej wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Niecne czyny

jeśli to są gracze byłego Legiony Ateńskiego to się nie dziwie, że taki numer zrobili to jest w ich stylu.
na innych światach o mniejszych prędkościach też jest już 7 poziom cudów na nie jednej wyspie.

Spoko, nie mówię, że tam nie ma :D

Ale akurat akcję zrobili gracze z Sea Hunters :) Choć pewnie ich cała rada dyskutowała nad tym ;)

Tak czy owak, zbanowanie 3 bodajże kont, z czego 2 były u nas wcześniej > to dość małe konsekwencje poniesione za taki wyczyn.

Dodam, że ten co dał miasto do SH > odesłał wojsko chwilkę przed atakiem, minuty przed. Potem cieszył twarz i wtedy usunęliśmy go z sojuszu.
 
Do góry