Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

są dobrym sojuszem na dzeta ale obecnie jestem przeciw :eek:
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Szkoda że w-24 wygra ten wyścig z cudami,wzięli połowę serwera i nie dziwne że przodują...

chyba że lg zbuduje te ogrody,to wtedy oni wygrają.

bo raczej nikt inny nie zdąży z budową
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

w-24 już zbudowalo ogrody i 3 inne mają na 9 poziomie.
LG może zdąrzy dobudować lolosa i artemide
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Wy mieliście prze chwile szanse na Zeusa ale zabrakło zaangażowania.
LG wybuduje piramide, kolosa i świątynie - chyba że już sobie odpuścili jak wiedzą że i tak wygraliśmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Szkoda że w-24 wygra ten wyścig z cudami,wzięli połowę serwera i nie dziwne że przodują...

chyba że lg zbuduje te ogrody,to wtedy oni wygrają.

bo raczej nikt inny nie zdąży z budową


Nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony..... było pomyśleć o tym wcześniej... ode mnie :) Kiedy tylko było pewne ze wejdzie 2.0 już wiedziałem że świat sie musi podzielić na kilka tylko frakcji, żaden sojusz nie był na tyle duży i silny żeby samotnie bez komplikacji wybudować 4 cuda. Kiedy doprowadziłem do fuzji 3 największych wrogów nikt przez ponad tydzień nadal nic nie zrobił... obudziło sie dopiero LG ale już w momencie rozpoczęcia budowy cudaków ale było już za późno. Przewidując ogromne koszty kazałem budować nie 4 a 5 cudów gdyby ktoś jednak dał rade w którymś nas wyprzedzić i miałem racje LG zbudowało Latarnie mając 17h przewagi ale zamiast zablokować nam Ogrody dało ciała.... a Edgar ostrzegał.. i nikt nie posłuchał wiec... peszek mamy 4 cudaki... na razie..... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

macie 4 cudaki i kilku real zdrajców... hehehe... i ogólnie porażkę... połączenie się z wrogami zakrawa mi na cyrk
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

cyrk to ty masz chyba w głowie :) gdybys znał historie dzety nie pisal bys takich durnot :)
1. Smoczki kiedys polaczyły sie ze swoim najwiekszym wrogiem Gromkami i stworzył sie sojusz ktoremu długo nikt podskoczyc nie mogł.....
2.Smoczki i Daerthe(pozniejszy TTCZS) były kiedys tez wrogami a pozniej okazalo sie ze moga swietnie wspolpracowac wskutek czego Imperium Słońca sie rozpadło....
3.Wiec jak widac czasem najgorszy wróg okazuje sie najlepszym przyjacielem i odwrotnie...tu mozna podać przykład LG i CD naszych "wspaniałych" byłych sojusznikow....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To że wrogowie mogą się dogadywać to oczywiste, bo wszyscy jesteśmy ludźmi a wojny nie są wieczne.

Co do rozpadu IS to się nie zgodzę, gracze odeszli z sojuszu bo taka była moja decyzja i nie była ona związana z żadnymi prowadzonymi wojnami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Gratuluje W-24 :) jest to sojusz w który wchodzą inne pomniejsze sojusze a nawet ja sam w jednym się wychowałem (maleńkości - pamięć nigdy nie zagaśnie o naukach ). Jestem Rad że po wielu miesiącach główni gracze doszli do porozumienia i stworzyli coś wzór nie przebytej góry dla innych :) Wasze przodownictwo jest wręcz skazane na sukces, a innym pozostaje tylko życzyć wytrwałości w odbiciu cudów... ekhem hahaha :)

Wiwat wiwat niech żyje jubilat :D :)

pozdrawiam wszystkich znajomków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

1. Smoczki kiedys polaczyły sie ze swoim najwiekszym wrogiem Gromkami i stworzył sie sojusz ktoremu długo nikt podskoczyc nie mogł.....

Pamiętam to Gromki to jak mi pamięć nie fiksuje to Gromowładni no swego czasu to jeden z tych sojuszy do którego czuło się respekt i lęk przed wypuszczeniem piorunka :)

2.Smoczki i Daerthe(pozniejszy TTCZS) były kiedys tez wrogami a pozniej okazalo sie ze moga swietnie wspolpracowac wskutek czego Imperium Słońca sie rozpadło....

Gold Dragons? i Menzoberannzan(?) Bregan Daerthe, Cesarstwo Daerthe- T.T.C.Z.S. (Trzech Takich Co Zgasiło Słońce) zmiana nazwy nastąpiła po zerwaniu paktu z IS (Imperium Słońca) kiedyś przyjaciele potem zaciekli wrogowie a dziś sojusznicy :) (mlask)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no i dla mnie świat się skończył, pozdrawiam Dzete ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

pozdrawiamy i do zobaczenia kiedys tam, gdzies tam. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mógłby ktoś po krótce opowiedzieć mi jak radzi sobie Team of Honor ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

średnio, zaledwie kilku graczy od nich ma powyżej 300k pkt. reszta to jakieś farmy. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hmmm smucisz mnie... Kto jeszcze gra ? Prox ? Atena ? Marek ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nikogo z powyższych już nie ma na dzecie. marek i atena grają razem na Pi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hmmm... Przeczytałem kilka ostatnich stron i niestety większość obcych nicków (a wcale tak dawno nie odszedłem). Pozdrawiam moich głównych rywali (Smoczki) i gratuluję ukończenia cudów ;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hmmm... Przeczytałem kilka ostatnich stron i niestety większość obcych nicków (a wcale tak dawno nie odszedłem). Pozdrawiam moich głównych rywali (Smoczki) i gratuluję ukończenia cudów ;).
byc moze dlatego ze sporo osob ma inny nick w grze i inny na forum.
 

DeletedUser13604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Bylo Minelo 2 lata gry w sumie od 7 miesiecy ni cnie robilem :)
 
Do góry