Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

  • Rozpoczynający wątek Turek.
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

kazda obrona peresa to kliny. Wiekszosc to wybicie kolona jakimis ochlapami. Jak poszukasz na forum to wklejalem scriny z odbic.

Do tych miast co peresowi, probuja podbic mam 8h biremami najblizej:) innym wojskiem tez.

Niestety peres sobie tam musi radzic sam i dobrze sobie radzi mimo braku pomocy i wyspy otoczonej z kazdej strony wrogiem.

Niestety freedki nie sa za bystre i nie ucza sie na bledach wiec topia te kolony i sla znowu i tak caly czas:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

przecież ja się nie obraziłem bo nie ma o co. :) nie restartuj konta :)

buhaha exus bez kitu jesteś mega bystry jak pisales:D

Gdybyś czasem myslal to bys wiedzial, ze Jej chodzilo o to bysmy siebie nawzajem nie obrażali...

Anadri proszę Cię abyś przeczytała nasze rozmowy i zobaczyła kto zaczął kogo obrażać ok?

Bo moze i ja często gdzieś coś zacznę ale w tym temacie zaczął obrażać exus a ja mu tylko odpłaciłem chamstwem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

hahahahahahaahahahaha Turek nie rób z siebie ofiary :D :D masakra co za typ :D do Twojej świadomości doskonale wiem o czym Lady Cetus pisze :)

Chamstwem odpłaciłes? sorry ziomuś ale to Ty pierwszy zacząłeś ubliżać nie ja Tobie. :) :) w ogóle nie ma tematu facet. hahaha mądrala...

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

przecież ja się nie obraziłem bo nie ma o co. :) nie restartuj konta :)

hahaha no tak myślałam :D

Turku to była taka "przenośnia". Exus chciał troszke podowcipkowac :p

i uprzedzam. w sobote sa swieta. uznajmy, że do 2 stycznia wszyscy na forum sie uwielbiają. tak, tak - wszyscy uwielbiają Turka, a Turek uwielbia wszystkich :eek:

I BEZ KŁOTNI MI TU BO ZNOWU DO SPOWIEDZI BEDZIECIE MUSIELI ISC :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

i uprzedzam. w sobote sa swieta. uznajmy, że do 2 stycznia wszyscy na forum sie uwielbiają. tak, tak - wszyscy uwielbiają Turka, a Turek uwielbia wszystkich :eek:

Lady Cetus zważywszy jaką sympatią Ciebie darzę, postaram się lecz nie będzie to łatwe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

hehe najlepiej zrobic z siebie durnia a potem udawac, ze to byla ironia:D

a te bledy ortograficzne co co chwile robisz tez sa na zarty? nie czepiałbym sie bo nie kazdy musi umiec dobrze pisac ale ty lubisz sie czepiac o pisownie wiec najpierw sam sie naucz pisac:)

wez mi skopiuj gdzie ci zaczalem pierwszy oblizac ok?

to niestety mozna udowodnic bo wszystko jest tu zapisane w postach.

Kompromitujesz sie tutaj od poczatku i jeszcze sie nie nauczyles, ze jak robi sie z siebie durnia to najlepiej juz dalej sie nie pograzac...

Ja z siebie nie robie ofiary bo bez problemu cie tu osmieszam na kazdym kroku az przychodza dziewczyny i cie bronic musza bys nie wyszedl na jeszcze wiekszego idiote:)

Nie jestem toba by czytac w wiki znaczenie slownictwa takze wystarczy, ze napiszesz slowo bez jego tlumaczenia. Ja znam slownictwo:)

Andari prosilem Cie o to bys sprawdzila kto pierwszy zaczal obrazac i albo tego nie zrobilas albo nie chcesz pisac przeciw swojemu koledze exusowi.

Ale uwazam, ze nie słusznie na mnie tu naskoczyłaś bo ja doskonale wiem kto tu zaczal obrazac a mimo to zamiast zwrocic uage swojemu koledze to zwrócilas mi..

Bądź prosze obiektywna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Ja się kompromituję ? hahaha chcesz mi zarzucić swój tok myślenia ale nie ugnę się przed Tobą :) Facet chcesz być mądry to pisz mądrze a nie przemądrzale. Tacy ludzie jak Ty nigdy nie będą szanowani. Wciąż wywyższający się butny i ogólnie pyszniący się swoją osobą. Potrafisz obrażać nie tylko mnie ale i inne sojusze, a Ci co nie są Ci po drodze to i także im wrzucisz. Ty już nawet nie potrafisz pisać z kulturą. Miałem Ci nie odpisywać i tak też zrobię, wstyd mi tylko, że taka osoba jak Ty gra na tym świecie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

ty sie nie kompromitujesz?

a kto tu pisze o wyimaginowanym liscie, ktorego nawet nie moze pokazac mimo, ze list jest niby na moja szkode a widac, ze zrobilbys wszystko by mi zaszkodzic.

Wiesz ale nie powiesz to sa twoje dowody i argumenty w tym temacie:)

Nastepna sprawa napisalem "hcesz" bo mi zjadło literke 'C' wiec to nawet nie byl blad tylko blad klawiatury. Wszedzie w postach mozna zauwazyc, ze pisze "chcesz" poprawnie i to nawet ty umiesz napisac.

Odsylasz mnie do slownika a w tym samym zdaniuw alisz byka... potem piszac inne posty co chwile robisz błedy ortograficzne jak dziecko w podstawówce.

Zobacz na swój podpis profilowy masz napisane "jestem co raz bliżej..."

"Coraz" piszemy razem a nie tak jak ty "co raz" boże i taki ktos jak ty ma czelność odsylac kogos do slownika?

osmieszasz sie i piszesz jakbyś nie ukonczyl gimnazium...

Brak ci argumentow na polemike ze mna i zaczynasz mnie obrazac i wyzywac co kazdy moze zobaczyc w postach.

pisalem ci bys mi udowodnil, ze ja cie tu zaczalem wyzywac i tego nie zrobiles bo z naszej rozmowy jasno wynika, ze puscily ci nerwy i zaczales wyzywac bo nie miales juz argumentow na polemike.

Teraz przytaczasz mi, ze obrazam innych i ciebie i starasz sie zgonic swoja wine na moje wczesniejsze kłótnie z innymi.

Prawda jest taka, ze to przwaznie inni zaczynaja obrazac i od tego wywiazuje sie taki burdel.

Ja nazywajac kogos noobem nikogo nie obrazam bo to dozwolone slowo w GP co jest uwzglednione w regulaminie.

exus apeluje bys przestał sie wiecej kompromitowac i osmieszac bo naprawdę jestes malo bystry i takie wymiany na forum cie coraz bardziej pograzaja gdyz co chwile walniesz jakas gafe i sie z ciebie smieja.

Pokaz mi gdzie ja cie tu wyzywalem i obrazalem? a mimo to odpisales mi wyzywajac mnie jak prostak..


Wczoraj, 17:42 #24
exus22
Procarz

Awatar exus22

Zarejestrowany: Sep 2011
Skąd: Przedsionek Piekła

Domyślnie Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG
Cytat:
Napisał Turek. Zobacz post
boze brak mi slow...

gdybym cos ukrywal to bym nie nalegal bys to pokazal publicznie wez zacznij myslec co?

gdybym cos ukrywal to bym napisal do Ciebie na pw i staral sie zagadac bys o tym publicznie nie pisal, nie sadzisz?

kazdy kto ma mozg to zrozumie.

Ja jeszcze raz apeluje bys ujawnil list wszystkim to chyba swiadczy o tym, ze nie mam nic do ukrycia?

Co do odslaniania slabych stron MDG to chyba kazdy doskonale wie co jest nasza slaba strona a co mocna i tu tez ameryki nie odkryles.

Koncze z toba ta ddurna dyskusje bo ty wiesz ale nie powiesz i i tak nic z tego nie wyjdzie.

Ja tak samo mam rozmowy o, ktorych jakby sie dowiedzialo NN to bys byl w ich oczach skonczony.

Niestety dostalem je w tajemnicy i bez zgody tej osoby nie moge ich ujawnic.

Powiem tylko, ze ladnie za plecami robiles jak byles w NN

Dbaj o swoj wyimaginowany list pozdro

exus:
Co Ty mi tu chcesz w mówić że niby co że rżnąłem NN za kogo Ty się masz myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy jesteś takim typem że żal.
Jestem ostatnią osobą która by zdradził akasche więc skończ już ... ja mam nie zbite dowody Ty tylko jakieś zaczepne zdania... Niby co zrobiłem? Jesteś jakiś niedorozwój czy co? Koleś popatrz na siebie w ogóle wszystkich od noobów wyzywasz od nieudaczników a jak Ci ktoś na pisze że ma haka to Ty się burzysz i wymyślasz swoje pierdoły, aż mi się Ciebie w tej chwili żal zrobiło bez kitu. Jeszcze jedna rzecz mistrzu wszystkich gier na przeglądarkę (w grze wstępnej pewnie tez jesteś nie zastąpiony), nie pisz do mnie o mnie w ten sposób. JA to nie Ty kumasz.

List mam i pewnie napiszesz znowu co zechcesz, tak samo że coś tam za plecami NN robiłem. bieda...

uffff ależ mi ciśnienie podniosłeś... Tołdi... haha księciunio ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9356

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

skończcie wreszcie ten temat obaj

tak obrzydziliście forum, że nie chce się tu zaglądać i tego czytać

i nikogo prócz Was nie obchodzi kto ma racje i kto zaczął
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Bardzo proszę admina o usunięcie wszystkich wpisów nie dotyczących tematu. Jest to na prośbę osób wypowiadających się tu nie na temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Panowie Turas i exodus .. możecie sobie te bzdury odbiegające od tematu pisać na pw ... i nie zaśmiecać tego wątku ?? Czy może ktoś usunąć te tematy tego tajemniczego listu ????

Turek napisał :

daniellomasa nie przebił się kolonem vs peres3005

Co te miasta peresa są zaczarowane że nie można ich przejąć ??
A tak na poważnie to teraz Turek się chwalisz ze peresa nie można przejąć... bo tam z Zulska się przemieściłeś i pewnie ostro mu pomagasz... ale zostawiłeś biednego czesiulka na pastwę losu :)... tutaj na północy jak ostatnio go podbijałem to nawet jednego ognia na pomoc mu nikt nie wysłał :)...



roki nie będę się rozpisywał.
nie ma takiej możliwości jak jestem online, żeby jakiś kolon zacumował.

to są przypadki, spowodowane deficytem wszystkiego po dużej częstotliwości dziennych ataków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Peres, daj screeny, rapy tu się nie wyświetlą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

75517599.png


74902518.png

danielomasa.png

mesaut.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

I to się nazywa "odbić o włos" =]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

I to się nazywa "odbić o włos" =]

trzeba bronić swojego independent!!
Don dla mnie każdy żołnierz jest cenny. a akcje organizuje skrupulatnie. bo nie lubię jak giną w niesłusznej sprawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

a te raporty wyżej to tak na poważnie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skuteczność podbojów Koalicji oraz MDG

Na poważnie, a jakże?! :D
stary, to jest CYRK!
takich amatorów jak niektóre zezole i fredy to nie widziałem od ...? ja pierniczę xD
gdzie oni uczyli się grać..? I jak dotrwali do tej pory? :confused:
 

DeletedUser

Guest
a te raporty wyżej to tak na poważnie ?
oczywiści, że żarty. Nudzę się pomiędzy kolonami, więc uczę się obsługi fotoszopa.:)

Na poważnie, a jakże?! :D
stary, to jest CYRK!
takich amatorów jak niektóre zezole i fredy to nie widziałem od ...? ja pierniczę xD
gdzie oni uczyli się grać..? I jak dotrwali do tej pory? :confused:

A gdzie mieli się nauczyć tej gry, na ju-tube?
wystarczy zajrzeć w ich statystyki. mają 4 razy mniej pkt obrony od nas.
czyli nikt ich tak na prawdę nigdy nie trącił. A gdzie tu mowa o porządnym laniu... ?

------------------------------------------------------------------------

nowa szarża Freedom. dzisiaj mesut i daniellomasa próbowali swoich możliwości.
ostatnim razem im się powiodło. dziś na szczęście nie dali sobie żadnych szans
scren mesuta jutro.



daniellomasa3.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry