Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11073
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Czy mimo przerwy sylwestrowo-noworocznej mogę założyć miasto na wolnym miejscu.Czy taka forma zdobycia miasta też jest zablokowana.

Pytanie drugie

Wysłałem kolona do miasta w którym był bunt właściwy niestety nie podbił on miasta tylko zawrócił.Mam wolnego slota żadna jednostka z wysłanej obstawy nie została zniszczona i nawet żadnego raportu nie otrzymałem.Po prostu się odbił a dodam,że mój kolon wypłynął 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy świątecznej a mało tego nawet dopłynął 24 h przed rozpoczęciem tej przerwy bo dziś przed 12.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

Czy mimo przerwy sylwestrowo-noworocznej mogę założyć miasto na wolnym miejscu.Czy taka forma zdobycia miasta też jest zablokowana.

Pytanie drugie

Wysłałem kolona do miasta w którym był bunt właściwy niestety nie podbił on miasta tylko zawrócił.Mam wolnego slota żadna jednostka z wysłanej obstawy nie została zniszczona i nawet żadnego raportu nie otrzymałem.Po prostu się odbił a dodam,że mój kolon wypłynął 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy świątecznej a mało tego nawet dopłynął 24 h przed rozpoczęciem tej przerwy bo dziś przed 12.
Co do 1 pytania, to 24h przed przerwą nie można wysyłać statku kolonizacyjnego... Czyli nie można wtedy nawet założyć miasta...


A co do pytania 2, to nie wiem...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

Czy mimo przerwy sylwestrowo-noworocznej mogę założyć miasto na wolnym miejscu.Czy taka forma zdobycia miasta też jest zablokowana.

Pytanie drugie

Wysłałem kolona do miasta w którym był bunt właściwy niestety nie podbił on miasta tylko zawrócił.Mam wolnego slota żadna jednostka z wysłanej obstawy nie została zniszczona i nawet żadnego raportu nie otrzymałem.Po prostu się odbił a dodam,że mój kolon wypłynął 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy świątecznej a mało tego nawet dopłynął 24 h przed rozpoczęciem tej przerwy bo dziś przed 12.

proponuje byś pokazał raport może coś z niego wyczytamy. A i na pewno był bunt czy może podburzanie dopiero??
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

proponuje byś pokazał raport może coś z niego wyczytamy. A i na pewno był bunt czy może podburzanie dopiero??

Bunt właściwy był na 100% a raportu nie pokażę bo żadnego nie otrzymałem.Może jak wróci kolon to coś mi wyskoczy

Ps.Dla ścisłości napiszę,że gram dłuższy czas w grepolis więc nie pierwszy raz podbijam miasto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

Bunt właściwy był na 100% a raportu nie pokażę bo żadnego nie otrzymałem.Może jak wróci kolon to coś mi wyskoczy

Ps.Dla ścisłości napiszę,że gram dłuższy czas w grepolis więc nie pierwszy raz podbijam miasto.

Może pomyliłeś się co do slota:confused:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

Miasto innego gracza podbijałem już kilkadziesiąt razy a taką sytuację mam po raz pierwszy dlatego moje zdziwienie.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

To w końcu zakładałeś to miasto, czy podbijałeś?

gm1223b czytaj uważnie bo sam się zagubiłeś w pytaniach.Pytanie numer nr1 tyczyło się założenia miasta na wolnym miejscu natomiast pytanie nr 2 odnośnie podboju miasta innego gracza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

a kiedy wyslales tego kolona
moze sie odbil bo zahaczyles o przerwe swiateczna - 24h przed oficjalnym rozpoczeciem przerwy nie mozna podbijac
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Założenie miasta a przerwa sylwestrowa

Dnia 30.12.2011 o godzinie 11.48 miał wpłynąć mój kolon do miasta w którym był bunt właściwy czyli teoretycznie 24h i 12 minut przed rozpoczęciem przerwy.Druga sprawa,że nie otrzymałem żadnego raportu np typu.Twój kolon odwiedził miasto w czasie pokoju jeżeli np ta przerwa byłaby załączona wcześniej lub nie udało ci się podbić miasta.Po prostu popłynął i wrócił
 

DeletedUser12541

Guest
Dnia 30.12.2011 o godzinie 11.48 miał wpłynąć mój kolon do miasta w którym był bunt właściwy czyli teoretycznie 24h i 12 minut przed rozpoczęciem przerwy.Druga sprawa,że nie otrzymałem żadnego raportu np typu.Twój kolon odwiedził miasto w czasie pokoju jeżeli np ta przerwa byłaby załączona wcześniej lub nie udało ci się podbić miasta.Po prostu popłynął i wrócił



Ptaku miałem taki sam problem, mój kolon wpłynął 25 godzin i 26 min przed przerwą, zgłosiłem to do supportu, ale jeszcze nie odpisali, mój kolon wleciał podczas buntu właściwego i zamiast podbić miasto zadziałał jak normalny atak i z miasta lipa...

obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry