Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

:) nie sądzę ale przynajmniej oszczędzimy sobie wzroku czytając o bezmózgich yeti czy psychopatach ;) :) hohohoho peres mi wysłał szpiega :p jego szpieg odkrył klątwę i zaniósł plagę na swoje miasto :) cóż nie ładnie tak peres szpiegować exa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Rommel80 pamiętam Domowe Przedszkole i jednego gracza na początku mnie atakował a potem sam mi pomagał w pierwszej odysei :) Tyle że już imienia nie pamiętam ;/ a ślad po moim pierwszym mieście zaginął gdzies na morzu 35 ;/ jeszcze Karaib grał ...

oglądałem swoje staty i znalazłem gracza komu oddałem miasto z Domowe Przedszkole był to olkow2 lecz ten gracz nie istnieje już :(


Może się nazywał Muchoteb .? ;-) Przesympatyczny człowiek - szkoda, że nie gra:)

A co do Olkow2 - to M35 wciąż Go pamięta. Tego pierwszego Gracza na tym koncie, bo potem się zmienił. Był "number one" na morzu i trząsł okolicą. Kiedy odszedł z Fenicji do DP - dał się nam we znaki. Wprowadził się :/ do mnie na wyspę (Damon) i przez dwa tyg. był tak zabunkrowany, że CO rzucało co 6h (we dnie i nocy;-) ochronę aby nie mógł zrzucić woja. (dodatkowo błyskawice i burzenie muru - przed).
I się odczekałam :)) że wojo - w związku kolejną naszą akcję - zostało wycofane. To było pierwsze miasto, które Pan Olkow2 stracił.:)

Ot, darujcie wspominki - tak noworocznie naszło..:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

To co chcę napisać to to, że mój okręt dobija do ostatniego przystanku. To znaczy, że II Odyseja przebiega pomyślnie i bez problemów :) równocześnie chciałem podziękować taki graczom jak:
- Rommel80,
- Mayam,
- Lady Destrucktion,
- vwpolo 4,
- gkspo,
- akascha222,
- Lord Raul 11,
- nemesis82.
za to, że byli ze mną gdy tego potrzebowałem :) przyjaciele bez Was ta gra jest bez sensu :)

a to dla przyszłego sojuszu dla którego będę walczył - Czempioni Olimpu Honor i Chwała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

W związku z tym, że Turek ma bana przekaże jego pytanie:

Sprawa dotyczy świata my a dokładnie gracza exus22. Oto kopia profilu exus22:

MEMORIAŁ
Dzeta:
-podoficer i Radny Sojuszu Bregan Daerthe. (teraźniejsze T.T.C.Z.S.)
(już nie)

Ny:
- Oficer, Radny i Mod. Sojuszu Demony Wojny (potem jako Nooby). (już nie)

My:
- Oficer, Radny i Dyplomata Sojuszu No Name. (już nie :) )
- Oficer, Radny i Dyplomata Sojuszu =Widmo=. (już nie) ... :] :)

-------------------------------------------

Moje pytanie to kim jest podoficer w GP oraz oficer?

Drugie pytanie to po co sobie wpisywać, że było się oficerem i radnym oraz dyplomatą w 2 osobowym sojuszu założonym przez siebie i koleżankę?

Przecież dosłownie każdy gracz, który ma 1 miasto i dopiero zaczął grać może sobie zrobić z kimś 2 osobowy sojusz i będzie tam bogiem wszechmogącym;p

Z tego co obserwowałem sojusz widmo był zaledwie chwilę i dosłownie nic nie robił. A więc to tam robił oficer i dyplomata xD? z kim powiedzmy załatwiał sprawy dyplomatyczne bądź dowodził wojskami czy czymś xd?

Myślę, że ludzie chętnie odpoczną od wałkowania tematu MDG i posłuchają troche historii o innym sojuszu czy graczu;p

P.s. Moje ostatnie pytanie to czy w danych sojuszach były też inne wojskowe funkcje jak generał kapitan itp? Jak tak to proszę o opis tych funkcji co robili w sojuszu itp.

Nudzi mi się i postanowiłem podpytać;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Drugie pytanie to po co sobie wpisywać, że było się oficerem i radnym oraz dyplomatą w 2 osobowym sojuszu założonym przez siebie i koleżankę?

Jeśli to prawda to jest to epickie, uwielbiam takie absurdy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zaraz Ci napiszę Zulska skoro lubicie to... dam edit żeby nie było spamu :) dowiesz się wszystkiego :) całej struktury sojuszu skoro są Ci obce stopnie ... to pewnie u Was w MDG jest sam syf i każdy robi co mu się rzewnie podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zaraz Ci napiszę Zulska skoro lubicie to... dam edit żeby nie było spamu :) dowiesz się wszystkiego :) całej struktury sojuszu skoro są Ci obce stopnie ... to pewnie u Was w MDG jest sam syf i każdy robi co mu się rzewnie podoba :)


Od Turka:

Azael zobacz sobie profil exus22 na my. A odnośnie 2 osobowego sojuszu to chodzi o sojusz widmo, ktory powstal gdy akasha i exus22 odeszliz nn i zalozyli widmo. Z tym, ze nie grali tam nic i akasha przeszla do Spółki a exus22 skasowal konto.

No ale widac byl tam radnym, duplomata i oficerem. Bardzo jestem ciekawy czym tam dowodzil (soba?) i z kim prowadzil rozmowy dyplomatyczne.

exus22 skad ten atak? przeciez nie obrazilem Ciebie ani twoich sojuszy.

Ale masz racje w MDG każdy robi co mu się podoba. Nie ma tam oficera ani dyplomaty. Każdy gra na swoją ręke. Ja sie jeszcze dziwie jak to mozliwe, ze MDG istnieje jako topowy sojusz od poczatku swiata bo z tak marna struktura i bez oficera oraz podoficera raczej powinni juz pasc.

Tez sie zastanawiam jak bez oficera nadal walcza z 6 sojuszami i nie dali sie pokonac przez juz chyba 4 miesiace.

No ale gra sie na tyle ile przeciwnik pozwoli wiec moze dlatego tak farcimy tyle czasu;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

W związku z tym, że Turek ma bana przekaże jego pytanie:

Sprawa dotyczy świata my a dokładnie gracza exus22. Oto kopia profilu exus22:

MEMORIAŁ
Dzeta:
-podoficer i Radny Sojuszu Bregan Daerthe. (teraźniejsze T.T.C.Z.S.)
(już nie)

Ny:
- Oficer, Radny i Mod. Sojuszu Demony Wojny (potem jako Nooby). (już nie)

My:
- Oficer, Radny i Dyplomata Sojuszu No Name. (już nie :) )
- Oficer, Radny i Dyplomata Sojuszu =Widmo=. (już nie) ... :] :)

Zulska i Turku dla Waszej informacji jest to mój memoriał dla mnie samego, to nie jest napisane by miało na celu wzbudzenie jakichś nie zdrowych emocji :) i to prawda co tam jest napisane :)


-------------------------------------------

Moje pytanie to kim jest podoficer w GP oraz oficer?

Drugie pytanie to po co sobie wpisywać, że było się oficerem i radnym oraz dyplomatą w 2 osobowym sojuszu założonym przez siebie i koleżankę?

Przecież dosłownie każdy gracz, który ma 1 miasto i dopiero zaczął grać może sobie zrobić z kimś 2 osobowy sojusz i będzie tam bogiem wszechmogącym;p

Z tego co obserwowałem sojusz widmo był zaledwie chwilę i dosłownie nic nie robił. A więc to tam robił oficer i dyplomata xD? z kim powiedzmy załatwiał sprawy dyplomatyczne bądź dowodził wojskami czy czymś xd?

Myślę, że ludzie chętnie odpoczną od wałkowania tematu MDG i posłuchają troche historii o innym sojuszu czy graczu;p

to więc tak nie istniejący sojusz =Widmo= składał się z 3 osób nie 2 w którego skład wchodziły osoby które miały wspólną zakładkę z NN były to założyciel - akascha222, rekrutant - BlackMan, i ja dyplomata. Mylisz się, że sojusz =Widmo= nic nie robił w tym krótkim czasie jak słusznie zauważyłaś podbiłem 2 miasta wrogom Akascha w ciągu tygodnia podbiła 7 miast tak możesz sobie ją sprawdzić jak i mnie, BlackMan ze względu na to, że jest graczem głównie na dzeta to się tam więcej udziela co idzie mu tam wybornie. Będąc w sojuszu =Widmo= jako dyplomata prowadziłem rozmowy głównie z Czempionami Olimpu więc nie ma mowy o jakimś zastoju który sobie wymyśliliście :)
...(czytając ten post Twój Zulska piszesz w osobie męskiej :O sądzę, że support powinien się Wami zainteresować, chyba, że jest to kopia przekazana przez Turka - jesli wiesz co mam na myśli - nie ważne lecim dalej)...

Wychowałem się na świecie dzeta w sojuszu Bregan Daerthe w którym władzę miał "Kanclerz" i Generałowie z dowódcami ja jako podoficer wykonywałem polecenia oficerów którzy mi przekazywali z góry. Funkcja Kanclerza to bardzo odpowiedzialne stanowisko trzeba było umieć przewidywać wszystko. już wiesz kim jest podoficer? podoficer miał dostęp do Rady lecz nie mógł brać udziału w ankietach w wewnętrznych forach. Gracze z tego sojuszu mają już cuda i więcej niż 100 miast. Sam sojusz juz zmienił nazwę lecz wciąż grają tam ludzie z którymi miałem styczność od początku mojej gry 10.05.2010.

co do drugiego pytania to masz odpowiedź wyżej :)

P.s. Moje ostatnie pytanie to czy w danych sojuszach były też inne wojskowe funkcje jak generał kapitan itp? Jak tak to proszę o opis tych funkcji co robili w sojuszu itp.

Nudzi mi się i postanowiłem podpytać;p

Tak owszem byli główni stratedzy, admirałowie dzielących się na kapitanów. :) jeden z najlepszych sojuszu w którym miałem zaszczyt brać udział. nie pamiętam aby tam były takie szopki jak tu na My. Chodzi o świat dzeta.

exus22 skad ten atak? przeciez nie obrazilem Ciebie ani twoich sojuszy.

jaki atak? yaaawnnn...

Ale masz racje w MDG każdy robi co mu się podoba. Nie ma tam oficera ani dyplomaty. Każdy gra na swoją ręke. Ja sie jeszcze dziwie jak to mozliwe, ze MDG istnieje jako topowy sojusz od poczatku swiata bo z tak marna struktura i bez oficera oraz podoficera raczej powinni juz pasc.

Tez sie zastanawiam jak bez oficera nadal walcza z 6 sojuszami i nie dali sie pokonac przez juz chyba 4 miesiace.

No ale gra sie na tyle ile przeciwnik pozwoli wiec moze dlatego tak farcimy tyle czasu;p

kwestia położenia na mapie :) tutaj się Wami bawią na innym świecie dawno by Was zjedli :) ale to świat My więc o co chodzi ? jak już kiedyś pisałem nie w kupie siła ale w pomyślunku, nie ważne ile Was jest tylko co sobą reprezentujecie podejrzewam, że jakby było Was nawet 15 to i tak nic by się nie zmieniło. Trzeba mieć łeb na karku i oczy szeroko otwarte. Jeśli jesteś tak mądry jak twierdzisz to powinieneś sam przyznać, że nie raz i nie dwa mieliście w nie których okolicznościach farta czasem o wszystkim decyduje szczęścia lub głupota przeciwnika :) czyż nie mości panie Turku? czy tam Lady Zulska bo nie wiem kto pisze ;)

p.s. to specjalnie dla Ciebie panie Turek. :) odnosząc się do Twojego profilu i biografii na forum grepo "wrestling its my life"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

exus22 to są pytania od Turka i ja się w to nie mieszam. Wy sobie dyskutujcie.

Zulska i Turku dla Waszej informacji jest to mój memoriał dla mnie samego, to nie jest napisane by miało na celu wzbudzenie jakichś nie zdrowych emocji i to prawda co tam jest napisane [/url]

Od Turek:

Gdyby bylo tylko dla Ciebie to moglbys sobie to zapisac na kompie a nie w publicznym profilu? Siebie samego informujesz, ze byles oficerem itp? Wybacz ale kazdy doskonale widzi, ze to jest informacja dla innych po to by widzac gracza z kilkoma miastami wiedzieli, ze mieli do czynienia z oficerem dyplomata i pod oficerem xD

to więc tak nie istniejący sojusz =Widmo= składał się z 3 osób nie 2 w którego skład wchodziły osoby które miały wspólną zakładkę z NN były to założyciel - akascha222, rekrutant - BlackMan, i ja dyplomata. Mylisz się, że sojusz =Widmo= nic nie robił w tym krótkim czasie jak słusznie zauważyłaś podbiłem 2 miasta wrogom Akascha w ciągu tygodnia podbiła 7 miast tak możesz sobie ją sprawdzić jak i mnie, BlackMan ze względu na to, że jest graczem głównie na dzeta to się tam więcej udziela co idzie mu tam wybornie. Będąc w sojuszu =Widmo= jako dyplomata prowadziłem rozmowy głównie z Czempionami Olimpu więc nie ma mowy o jakimś zastoju który sobie wymyśliliście
...(czytając ten post Twój Zulska piszesz w osobie męskiej :O sądzę, że support powinien się Wami zainteresować, chyba, że jest to kopia przekazana przez Turka - jesli wiesz co mam na myśli - nie ważne lecim dalej)...[/url]

No tak byl blackman z 3 miastami? czy ile on ich mial? wybacz ale to nie bardzo mozna liczyc jako gracza gdyz glwonie chodzi mi o sam fakt mozliwosci Widmo gdyz moze miec nawet 100 rekrutantow ale licza sie gracze, ktorzy moga walczyc a widmo mialo ich 2 Ty i akasha.

Ok ale jakiemu wrogowi zabraliscie miasta? bo na pewno nie MDG a z opisu Twojego profilu, ktory miales bylo jasno napisane, ze jedynym wrogiem jest MDG.

Jak mozesz napisz jakiemu wrogowi podbiliscie miasta.

Ok ale jak 2 osoby i to z bardzo mocno ograniczonymi mozliwosciami walki (mala ilosc miast) moze dzialac jako sojusz z ktorym sie prowadzi rozmowy dyplomatyczne? W czym moglby wspolpracowac sojusz CO, ktory jest bardzod aleko od widmo i rozdzielaja was inne sojusze z 2 osobowym Widmo, ktory ma na celu walke tylkoz MDG gdzie MDG nie jest wrogiem CO i nawet nie mialoby jak byc z powodu ogromnej odleglosci.

Nawet z RFG i NN byliscie pokojowo nastawieni a wiec z kim mielibyscie razem walczyc wraz z CO?

No chyba, ze wspolpraca handlowa i handlowanie surowcami to rozumiem;p

Zulska kopiuje to co ja mam do przekazania i wkleja w swojej wiadomosci by Ci przekazac. Wybacz nie bede pisal w rodzaju żeńskim;p

Co do sojuszu widmo to juz nie byles tak mily i nie napisales co tam robiles jako oficer dowodziles jakimis odzialami? czy jaka funkcje w sojuszu widmo mial oficer czyli Ty?

Wyglada na to, ze dowodziles akashą? bo soba sam nie mogles;p?

Bardzo prosze wyjasnij mi co robil oficer w sojuszu widmo;p

hmmm kanclerz xD ?

Wiesz co Ci powiem exus22? z mojego doswiadczenia, wiem, ze sojusze, ktore sobie wpisuja w profil, ze jest tam kanclerz general oficer i inne tego typu nazwy, sa sojuszami mega amatorskimi, ktore zalozyl jakis malolat i nie maja w ogole pojecia o grze.

Oczywiscie nie bede osadzal waszego sojuszu z kanclerzem i oficerami. Pisze tylko, ze jak widzialem gdzies takie sojusze z takimi nazwami to byly to nooby co chyba wielu sie ze mna zgodzi.

Ale jak pisalem nie bede osadzal Twojego sojuszu czy tych w, ktorych byles moze one byly doswiadczone i profesjonalne

Ogolnie tlumaczysz kim jest oficer itp ale to w zaleznosci od sojuszu sie rozni. Jakis inny sojusz zrobi sobie kanclerza i oficera i beda mieli inne funkcje i mozliwosci

Tak miedzy nami nie sadzisz, ze to dziecinne pisac w grze grepolis, ze jest sie oficerem kanclerzem itp?

Widziales kiedys w topowych sojuszach takie smiechowe opisy:D? ja nie xD

Ale to sprawa kazdego sojuszu wiec tak tylko napisalem swoje zdanie.

Tak owszem byli główni stratedzy, admirałowie dzielących się na kapitanów. jeden z najlepszych sojuszu w którym miałem zaszczyt brać udział. nie pamiętam aby tam były takie szopki jak tu na My.[/url]

A kto był w widmo głownym strategiem admiralem i kapitanem? w ogole nie napisales jaka funkcje ma admiral xD

Ok bo troche nie kapuje hmmm

Wiec tak jest sobie kanclerz i on jest szefem wszystkich szefow? wydaje rozkaz akcji pdobicia miasta np mi za to, ze denerwuje ludzi na forum.

Potem te wytyczne przejmuje oficer np Ty exus22? Nastepnie Ty wydajesz poelcenie podbicia mi miasta do podoficera a oficer ma do dyspozycji admirałow natomiast admiralowie wydaja poelcania dowodcom, ktorzy przekazuja info żołnierzom ?

I w efekcie żolnierze przez ten "głuchy telefon" zrozumieli, ze maja atakowac zupelnie kogos innego?

Czy jak to wyglada? skoro oficer juz dowodzi to po co podoficer i admiralowie i dodowdcy? xD

Do tego jeszcze dochodzi głowny strateg ehhh tyle głow do myslenia szkoda, ze w MDG nie ma takiej organizacji bo bysmy wymiatali ostro

Ok a powiedz mi co z pułkownikiem? mieliscie takiego? a sierżant?

kwestia położenia na mapie tutaj się Wami bawią na innym świecie dawno by Was zjedli :) ale to świat My więc o co chodzi ? jak już kiedyś pisałem nie w kupie siła ale w pomyślunku, nie ważne ile Was jest tylko co sobą reprezentujecie podejrzewam, że jakby było Was nawet 15 to i tak nic by się nie zmieniło. Trzeba mieć łeb na karku i oczy szeroko otwarte. Jeśli jesteś tak mądry jak twierdzisz to powinieneś sam przyznać, że nie raz i nie dwa mieliście w nie których okolicznościach farta czasem o wszystkim decyduje szczęścia lub głupota przeciwnika czyż nie mości panie Turku? czy tam Lady Zulska bo nie wiem kto pisze [/url]

hmmm położenie na mapie mamy najgorsze z całego świata. Jesteśmyw samym środku świata tu gdzie jesteśmy zaczynali wszyscy najlepsi grę. Pamiętam jak się kosiliśmy z najlepszymi od pierwszego dnia po okresie ochrony.

To właśnie takie sojusze jak freedom ol i praetorians mialy bardzo łatwo bo zaczynali gre z dala od centrum starcia najlepszych sojuszy i na uboczu sie spokojnie rozwijali nie majac wojenz nikim dobrym.

To widac jasno ze statystyk MDG z kim sie cieło a z kim ol freedom i praetorians.

MDG gdy zaczynalo tu grac walczylo prawie z kazdym i to byly sojusze z czolowki rankingu.

Z tamtych sojuszy do teraz istnieje Spółka RFG NN reszta juz nie istnieje.

Jestesmy otoczeni z kazdej strony wiec to jest najgorsza z mozliwych pozycji.

Dodatkowo na froncie z MDG walcza najaktywniejsi i najlepsi z kazdego sojuszu wroga. OL cala czolowke ma na naszym froncie poza Komodo.

Z freedom tez lowca tylko walczy i kamil reszta festyny robi albo cos sporadycznie walczy.

Wszyscy sie sprowadzaja na front MDG a bobowie siedza na zadupiach i buduja

W czym mielismy farta? smialo pisz mozemy podyskutowac o tym inni tez chetnie poczytaja.

Powiem Ci exus22, ze troche smieszne jest to co piszesz, ze na innym swiecie by nas dawnoz jedli skoro my od poczatku walczylismy z koalicjami i wieloma sojuszami na raz. I to my zjadalismy te sojusze a nie one nas.

Przeciez RFG i NN od samego poczatku graja razem przeciw MDG. Dodatkowo walczylismy z Barbarians potem praetorians obecnie z koalicja. A NN i RFG caly czas razem scisle wspolpracuja i mimo to obecnie to RFG i NN podupadaja a nie MDG.

Pomysl choc przez chwile co by bylo gdybysmy walczyli sobie 1vs1 z nn z RFG i innymi.

No ale ok na innym swiecie lepsze sojusze od nas by nas zjadly tu niestety gra freedom ol i inni i nie moga sobie poradzic.

Moze na nowym swiecie ktos nam skopie tylko bo na kazdego moze znalezc sie mocniejszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

ech Turek nie uważam aby było to śmieszne, że na innym świece dawno by Was zjedli tam są inni gracze tam jest dyscyplina i żelazne prawo. możesz się śmiać dowoli ale tak jest i z tego co widzę pną się cały czas w górę.

co do tego =Widma= gdybyś czytał uważnie moje wcześniejsze posty to byś wiedział dlaczego odeszlismy z NN i zkim walczylismy. To prawda, że uważam Was za jedynego swojego wroga nie przeczę :) lecz będąc w trzyosobowym sojuszu walczylismy przeciw WP. co NN już nie chciało.. ale to nie istotne :)

Nie wiem o co Ci chodzi to mój profil i wara Ci od niego :D faktycznie Ci się nudzi :) albo masz kaca jeszcze :)

"Wiesz co Ci powiem exus22? z mojego doswiadczenia, wiem, ze sojusze, ktore sobie wpisuja w profil, ze jest tam kanclerz general oficer i inne tego typu nazwy, sa sojuszami mega amatorskimi, ktore zalozyl jakis malolat i nie maja w ogole pojecia o grze."

no i jak ja mam prowadzić z Tobą dialog? skoro piszesz w ten sposób... możesz mi wierzyć lub nie wisi mi to i powiewa ale średnia wieku w tym sojuszu wynosiła 35 lat i tylko ludzie rozumni mogli doprowadzić sojusz na wyżyny. nikt się nie wymądrzał a każdy robił swoje i wychodziło na tip top.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Od Turka:

Azael zobacz sobie profil exus22 na my. A odnośnie 2 osobowego sojuszu to chodzi o sojusz widmo, ktory powstal gdy akasha i exus22 odeszliz nn i zalozyli widmo. Z tym, ze nie grali tam nic i akasha przeszla do Spółki a exus22 skasowal konto.
Dziwię się że z obecnego 3 osobowego sojuszu nie wpisał sobie rangi :D
Jak już widzę miasteczko 2 k pkt to mówi mi wszystko :p


ale średnia wieku w tym sojuszu wynosiła 35 lat
exus22 grał ze swoją babcią i mu wyszła taka średnia :D


PS co to jest, konkurs na najdłuższego posta? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Dziwię się że z obecnego 3 osobowego sojuszu nie wpisał sobie rangi :D
Jak już widzę miasteczko 2 k pkt to mówi mi wszystko :p



exus22 grał ze swoją babcią i mu wyszła taka średnia :D


PS co to jest, konkurs na najdłuższego posta? :D

ignorancie czytaj uważnie nim się wypowiesz. nie znasz mnie to nie pisz mi tu z kim grałem bo jesteś za chudy w uszach by pisać do mnie w ten sposób kolegów szukaj w swoim wieku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exus już wiemy, że piastowałeś poważne funkcje... i byłeś zajęty. ale powiedz mi kiedy zdążyłeś nabić te 100 tys pkt walki ? ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exus już wiemy, że piastowałeś poważne funkcje... i byłeś zajęty. ale powiedz mi kiedy zdążyłeś nabić te 100 tys pkt walki ? ;) :D

powiedzmy, że mam dużo wolnego czasu... jak myślisz o festynach hmmm akademia na 30 poziomie to dla mnie strata ludków. a Ty jak nabiłeś te 100 tyś pkt. dziś mi też szpiega puścisz ? młokosy myślą, że jak mają po kilkanaście miast to są w cenie. każdy Wasz wpis na tym forum trąci jadem. myślicie, że jesteście pępkami świata. powinienem olać ten post jak i poprzedni lecz nie pozwolę by ktokolwiek po mnie jeździł, więc jeśli Peres nie masz nic sensownego do napisania to zamilknij... pokażcie rapki z ataków cwaniaczki a nie walicie farmazony na forum wojownicy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exus masz prawdziwie polski charakter. jeśli wyczuwasz lekkie zagrożenie od razu atakujesz, prawdziwy z Ciebie Polak. nie obraź się.
a u mnie pkt. same się nabijają. właśnie odpaliłem kompa i Freedy zrobiły mi 2 okupacje. wiec cienki ze mnie wojownik ! :D
 

DeletedUser11657

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Peres może i cienki z Ciebie wojownik,ale fajnie sie z Tobą gra.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

kolegów szukaj w swoim wieku.
dasz namiary na babcię? :)


pokażcie rapki z ataków cwaniaczki a nie walicie farmazony na forum wojownicy.
wczoraj zatopiłem kolona, jestem boski, no nie exu? :D

akademia na 30 poziomie to dla mnie strata ludków
:)

Exus masz prawdziwie polski charakter. jeśli wyczuwasz lekkie zagrożenie od razu atakujesz, prawdziwy z Ciebie Polak
Dla mnie od pewnego czasu 'prawdziwy polak' to słowa zatrącające lekką pogardą, dlatego też się dołączę, prawdziwy z Ciebie polak exu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Peres może i cienki z Ciebie wojownik,ale fajnie sie z Tobą gra.;)

dzięki Gkspo z Tobą również. a spróbuj tylko mi tam kolona wciskać, wiesz co z nim zrobię...:D
Martwię się bo coś ostatnio lipa z Tobą. grasz jeszcze? bo nie powiesz mi, że zaczynasz deffować, nie uwierzę bo niby przed kim?;)
 
Do góry