Atak/podbój

DeletedUser

Guest
Witam mam następujące pytanie
Jak wyglądają ataki?
Jeśli wysyłam jednostki lądowe i jednostki morskie?
To walka odbywa się osobno lądowe / morskie?
Jeśli wygram w lądowych a przegram w morskich jak wygląda podbój?
Jak wygram w morskich a przegram w lądowych jak wygląda podbój?

Czyli jeśli będe miał potężną flotę def w mieście (bez morskiej) ktoś może mnie podbić?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź
Paweł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak/podbój

Jeśli wysyłasz jednostki morskie i lądowe (drogą morską) to aby doszło do walki wojsk lądowych musisz pokonać wszystkie jednostki morskie(wyjątkiem jest przebicie), jednak by doszło do możliwości przejęcia miasta musisz pokonać wszystkie stacjonujące w nim jednostki(morskie i lądowe).

A ostatnie Twoje pytanie mnie troszkę zdziwiło"flotę def w mieście (bez morskiej)" ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak/podbój

Czyli jeśli będe miał potężną flotę def w mieście (bez morskiej) ktoś może mnie podbić?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź
Paweł

Chodzi o posiadanie dużej armii lądowej do obrony (bez morskiej)

Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją odpowiedź to jednostki morskie nie mają wpływu na potyczki wojsk lądowych tak?
 

DeletedUser12815

Guest
Tak, na początek walczą morskie przeciwko morskim. Jeżeli twoje statki zwyciężą to dojdzie do walki jednostkami lądowymi. A jeżeli twoja flota polegnie to twoje wojska też i wtedy nie dojdzie do bitwy lądowymi. Możesz w akademi wynaleźć coś takiego jak przebicie jak już wspomniał Desperata. Zmniejsza on o 50% siłę bojową twoich statków, ale pozwal przebić się łodzią transportowym. O ile się nie mylę :p

ja pisałem gdy ty atakujesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Atak/podbój

Tak, na początek walczą morskie przeciwko morskim. Jeżeli twoje statki zwyciężą to dojdzie do walki jednostkami lądowymi. A jeżeli twoja flota polegnie to twoje wojska też i wtedy nie dojdzie do bitwy lądowymi. Możesz w akademi wynaleźć coś takiego jak przebicie jak już wspomniał Desperata. Zmniejsza on o 50% siłę bojową twoich statków, ale pozwal przebić się łodzią transportowym. O ile się nie mylę :p

Tak, ale za pomocą przebicia wszystkie jednostki nie przechodzą, zależy ile wróg ma defa.
 
Do góry