Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

  • Rozpoczynający wątek xgerry
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

  • Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

    Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

    Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 5 3,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser10927

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Pomysł bezsensu. Głos na NIe.
Wątpię czy ktoś jest na tyle głupi aby marnować tak kasę...

Zdziwił byś się ilu takich stąpa po ziemi...

No ale przecież InnoGames samobója sobie nie strzeli, Panie i Panowie. Ale jestem ZA tym pomysłem i tak.

Samobója? Nikt nie mówi o zrezygnowaniu z usług premium. Gracze, którzy wykupują złoto będą je kupować bez względu na to, czy skracanie czasu produkcji jednostek będzie dostępne, czy nie. Tu się nic nie zmieni, ci co wydają co miesiąc sporo kasy na opcje premium dalej to będą robili. Różnica jest taka, że bez opcji przyspieszania rekrutacji nie będą mieli przewagi sprawiającej, że granie przeciwko takiemu graczowi nie wykupując premium nie ma najmniejszego sensu.

Oczywiście, zawsze zdania będą podzielone. Niemniej wszyscy, którzy krytykują ten pomysł to ekipa jednego sojuszu, która jadąc na plecach gracza, który najwyraźniej portfel ma zasobny leci w punktach do góry praktycznie nie ponosząc żadnych strat. I to już nie jest ok.
Stawiacie swój sprzeciw wobec tego pomysłu, ale nie potraficie przedstawić choć jednego rozsądnego argumentu przeciwko pomysłowi ograniczenia tej opcji. Jedyne co potraficie to cisnąć inwektywy w stylu leszcze grać nie potrafią, to się ciskają bo ich jedziemy. Słabo.
Prawda jest taka, że do tej pory dostawaliście solidny łomot na m54, więc oddaliście jedno miasto graczowi, który ma wam uratować tyłki, bo bez tej opcji nie byliście w stanie wybronić się przed atakami ludzi, którzy grają bez premium, ale potrafią się zgrać i zagrać taktycznie.

Z taką opcją premium, którą można aktywować dowolną ilość razy gra jest kompletnie bez sensu. Niech się dobierze 3-4 takich graczy, założy sojusz i wszyscy możecie się pożegnać z grą, bez względu co sądzicie o pomyśle ograniczenia tej opcji. Jestem przekonany, że 4 graczy mających dużo czasu i zasobne portfele byłoby w stanie rozebrać po kolei każdy sojusz na dowolnym świecie używając tej opcji.

Jeżeli przyspieszenie rekrutacji ma zostać - ok, niech zostanie. Ale niech to będzie opcja, którą można aktywować raz na 8 czy 12 godzin....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

suchy1981 trzeba było własny temat założyć bo nie ma ankiety do twojej propozycji ;)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

jestem za ograniczeniem skrócenia czasu budowy a w jaki sposób zostanie to zrobione to już mnie nie obchodzi ważne żeby był jakiś limit bo nie da się grać , jak zobaczyłem to co ten gość robi to uważam że grepolis nie jest już strategią bo byle jaki matoł z zasobnym portfelem będzie robił co mu się żywnie podoba , szkoda że w Grepolis nie ma opcji pvp na osobnej mapce bez premium wtedy mógłby się pochwalić swoimi umiejętnościami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

jestem-za
przydało by się to
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

oto przykład , wiem że mur miejski jest nisko ale to dlatego że akurat gracza nie było i trzęsienia zrobiły swoje , teraz wróciło wszystko do normy , takie ataki są przez cały dzień
shaolinz.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

-Zero- napisał:
Powodzenia. I tak ten pomysł nie przejdzie ale... powodzenia.
suchy1981 pomysł nie przejdzie gdyż nie ma gdzie głosować na twój pomysł ;)
mówiłam załóż nowy temat i poproś o przeniesienie postów.

A nawet jeśli tak to propozycja wcześniejszego gracza powinna przejść 90 głosów na tak ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

I tu kolejne przykłady wykorzystywania złota do skracania czasu produkcji jednostek...Według mnie , a grałem w niejedną grę strategiczną , tak duża przewaga gracza używającego premium jest nienormalna i stawia zwykłych graczy , nawet tych co ładują trochę kasy w podstawowe dodatki typu kapitan itp z góry na przegranej pozycji....
Ataki sa z jednego dnia , dodam że kolegi chyba przez chwilę nie było bo jeden atak jest mniej niż normalnie

76991751.png

31422595.png

27795821.png
nowy1h.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Dopóki społeczność najważniejsza dla Inno nie zacznie robić zamieszania, dopóty będzie co będzie...



Zresztą, nie ma teraz gry, w której premka nie jest "obowiązkiem". Smutne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Przeczytałem wszystko dałem głos na tak ale nie zauważyłem propozycji aby można było np. Skracać czas jednostek co jakiś czas. Załóżmy ,że skróciliśmy o połowę następne skrócenie można włączyć za 10 min w zależności od szybkości serwera i zbalansowaniu wszystkiego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Wywalić całą tą opcję w cholerę i byłby spokój, ograniczanie (szczególnie takie idiotyczne jak podałeś) nic nie da.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Gdzie tu sens i logika strategii??? Gość w kilka godzin buduje armię która normalnym tempem buduje się miesiąc. Jedyne co można powiedzieć - Syf się zrobił z tej gry przez pazerność INNO. Grać mi się odechciało jak patrzę na te raporty...
Pozostało mi tylko oddać konto i pogratulować tym co "kupują zwycięstwa" - tak, jesteście najlepsi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Ostatnio podbijałem miasto kolesia, który non stop chyba na premium jechał (loginu nie zdradzę ;)). W ciągu godziny wyczyściłem go całego, a gdy doszedł kolejny atak (już na następny dzień) koleś miał około 600 szermierzy i kilkaset łuków, oprócz tego kilka mityków, kapitana, dowódcę i wgl... wiem, bo z tej ciekawości się nawet zapytałem, i co dziwne, odpowiedział :eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

I tu kolejne przykłady wykorzystywania złota do skracania czasu produkcji jednostek...Według mnie , a grałem w niejedną grę strategiczną , tak duża przewaga gracza używającego premium jest nienormalna i stawia zwykłych graczy , nawet tych co ładują trochę kasy w podstawowe dodatki typu kapitan itp z góry na przegranej pozycji....
Ataki sa z jednego dnia , dodam że kolegi chyba przez chwilę nie było bo jeden atak jest mniej niż normalnie

76991751.png

31422595.png

27795821.png
nowy1h.png

Hahhahaha :D Ktoś jest w stanie policzyć ile na to kasy poszło ?
Tak z czystej ciekawości.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Na tak ... co to za gra kiedy premium > 10 osób bez premium zamiast umiejętności i równowagi gry oraz zachęcenia graczy jest co? żerowanie na kasie od nawet jednej osoby ...
 

DeletedUser10927

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Z tego co widzę, to support skutecznie omija temat. 15 stron bicia piany i żaden z szanownych moderatorów nie raczył zabrać głosu. Temat najwyraźniej przepadnie, bo jak widać chęć zarobienia dodatkowych kilku euro jest większa niż potrzeba stworzenia gry dla graczy, nie TYLKO dla kasy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Heh, gracze korzystający z premium mogą dać stwierdzenie "mnie stać na to, to korzystam" gracz grający bez premium "mnie stać, ale mam na co kasę wydawać" i szczerze odnoszę się do teorii gracza nie grającego na premium. Sam nieraz korzystam z premium, ale jest to zazwyczaj zarządca/arcykapłanka, itp. monety używam jedynie do skracania czasu budowy jakiegoś budynku, ale nie do jednostek ;/ nawet nie wiem czemu ;)


Ale fakt, IG dało tutaj duży przywilej dla "premowiczów" co spycha zwykłych graczy na dalszy plan... :( Moim zdaniem, powinno się wprowadzić ograniczenie do maximum sześciorazowego skrócenia czasu produkcji jednostek... (na całą kolejkę rekrutacyjną...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Syf się zrobił z tej gry przez pazerność INNO.

Małe sprostowanie - przez głupotę bogatych. Inno jest tylko jedną z wielu firm, które zauważyły możliwość OGROMNEGO zarobku jaki daje premium w grach przeglądarkowych.
Śmiało, sprawdź inne znane gry przeglądarkowe (szczególnie RTSy). Znajdź taką, w której premka jest ledwo dodatkiem...

Ostatnio podbijałem miasto kolesia, który non stop chyba na premium jechał
Gdy mi się takie coś zdarzyło to dostałem bana i zostałem oskarżony o mieszanie w kodzie gry (pozdrawiam oskarżyciela-dziś kapłana na tym forum :D). Dobre czasy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Gdy mi się takie coś zdarzyło to dostałem bana i zostałem oskarżony o mieszanie w kodzie gry (pozdrawiam oskarżyciela-dziś kapłana na tym forum :D). Dobre czasy...
Dołączam się do pozdrowień :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry