sami swoi zalosne postepowanie

  • Rozpoczynający wątek Zulska
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Temat zalozony na prosbe Turka:

Od Turek:

Sojusz sami swoi poraz xx raz wyrzuca swojego gracza okupowanego przez nas lub sojusze walczace z SS.

Co ciekawe SS zaciekle odbija te miasto od 23:00 ale powoli czas okupacji dobiega konca a SS juz nie ma szans na odbicie. Utopili kilkaset ogni nie dali rady wiec wyrzucili znowu gracza.

Ale statystyki maja sliczne. Z nikim nie przegrywaja same podboje prawie w ogole utrat miast:)

A w rzeczywistosci? jednak troche obrywaja...

Nie mam slow do wladz SS ale postepujecie tak zalosnie, ze nie mam na wasze postepowanie okreslenia.

-------------------

rozmowa pw z graczem ss okupowanym i wyrzuconym z sojsuzu przed chwila


Turek. dzisiaj o godz. 10:48
hahahah zalosne
migxx dzisiaj o godz. 10:47
shasza to pajac, mówił że nie pozwoli żeby pkt deff nabijały się do sojuszu i stracone miasta do statystyk
Turek. dzisiaj o godz. 10:46
Dlaczego wywalili Cie z sojuszu?


ku!!!!! zal mi was ss zal!!! jestescie zalosni pierd.. gwiazdeczki... w du... dostaja i tuszuja statystyki...
 

DeletedUser

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Odpowiedź na prośbę migxx:

Od migxx:

Cała rozmowa a nie fragment:
migxx
Wcale nie płaczę za stratą, powiem ci że nawet się cieszę że maline aż tak drogo ono kosztowało :) Jest szansa że mu pensji nie starczy na kolejne podboje.

Nie wiem czy wrócę do SS, raczej nie, może znajdę schronienie w jakiejś waszej masówce
Turek. dzisiaj o godz. 11:10
o placzek traci miasto :) to ss wyrzuca graczy podbijanych lub tak jak ty odszedl by stat nie psuc a potem wroci:) zalosni jestescie
migxx dzisiaj o godz. 11:09
nie, z własnej, nieprzymuszonej woli. Lubię jak się nakręcacie na siebie, a ani ty, ani twoi mneciarze nie jesteście niczego warci
Turek. dzisiaj o godz. 11:06
za zmowa ss... by statystyki ratowac to oczywisty wszyscy tak robia...
migxx dzisiaj o godz. 10:57
hahahah, łykasz wszystko jak młody pelikan :)

Sam odszedłem z sojuszu
Turek. dzisiaj o godz. 10:48
hahahah zalosne
migxx dzisiaj o godz. 10:47
shasza to pajac, mówił że nie pozwoli żeby pkt deff nabijały się do sojuszu i stracone miasta do statystyk
Turek. dzisiaj o godz. 10:46
Dlaczego wywalili Cie z sojuszu?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Po prostu brak słów, czysta inwigilacja równa czasom komunizmu :mad: Jak tak można manipulować faktami?
Po pierwsze nikt tego gracza nie wyrzucił, gdyż on sam odszedł :
migxx opuścił sojusz. dzisiaj o godz. 09:01
Po drugie: też nie jest zupełnie ok względem sojuszników, bo przez wiele godzin podczas gdy była w jego mieście okupacja nie mieliśmy żadnej info, a mimo wszystko topiliśmy swoje ognie. Teraz po wszystkim po prostu odchodzi.

Więc proszę nie manipulować faktami, przyznać się do wstrętnej złośliwości i po prostu przeprosić za najgorszej klasy pomówienie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Odpowiedź na prośbę migxx:

Od migxx:

Cała rozmowa a nie fragment:
migxx
Wcale nie płaczę za stratą, powiem ci że nawet się cieszę że maline aż tak drogo ono kosztowało :) Jest szansa że mu pensji nie starczy na kolejne podboje.

Nie wiem czy wrócę do SS, raczej nie, może znajdę schronienie w jakiejś waszej masówce
Turek. dzisiaj o godz. 11:10
o placzek traci miasto :) to ss wyrzuca graczy podbijanych lub tak jak ty odszedl by stat nie psuc a potem wroci:) zalosni jestescie
migxx dzisiaj o godz. 11:09
nie, z własnej, nieprzymuszonej woli. Lubię jak się nakręcacie na siebie, a ani ty, ani twoi mneciarze nie jesteście niczego warci
Turek. dzisiaj o godz. 11:06
za zmowa ss... by statystyki ratowac to oczywisty wszyscy tak robia...
migxx dzisiaj o godz. 10:57
hahahah, łykasz wszystko jak młody pelikan :)

Sam odszedłem z sojuszu
Turek. dzisiaj o godz. 10:48
hahahah zalosne
migxx dzisiaj o godz. 10:47
shasza to pajac, mówił że nie pozwoli żeby pkt deff nabijały się do sojuszu i stracone miasta do statystyk
Turek. dzisiaj o godz. 10:46
Dlaczego wywalili Cie z sojuszu?

Od Turek:

Ja jak robilem ten temat mialem tylko ta czesc wiadomosci co wkleilem co mozna sprawdzic po czasach gdyz robiac ten temat Ty mi jeszcze nie odpisales, ze sciemniasz...


Wracajac do tematu juz wiele razy ss wyrzucalo graczy okupowanych. Tak na prawde wyrzucaja kazdego kto jets okupowany a, ktorego nie moga odbic.

Wystarczy spojrzec w ich staty i nie widac praktycznie strat miast mimo, ze miasto traca co kilka dni.

To, ze ten jeden typ to jakis koleszka i sam za zmowa z ss odszedl by ratowac statystyki nic nie zmienia.

I tak wroci tam i to tylko pokaze prawde.

Juz tu wiele razy pisalem jak ss wywala graczy okupowanych i to nie pierwszy i nawet nie drugi przypadek.

My podbilismy kilka miast MDG a w statach jes tylko 1 utrata.

Inni tez tu juz pisali o tym, ze wywalacie graczy okupowanych.

co najzabawniejsze ten typ nazwal nas masowka a sam siedzi w masowce ss:D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Jeżeli ktoś lekceważy sojuszników, którzy z pełnym poświęceniem angażują się w obronę miasta, to jaka może być reakcja sojuszu?
Niestety, nie znamy wszystkich, ale wiemy, że bycie w sojuszu zobowiązuje także do bezwzględnej obrony swojego miasta, a nie tak, iz sojusz robi wszystko co tylko można, a właściciel posesji olewa sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Od Turek:

Marta996 ale u was doslownie kazdy kto traci miasto wylatuje lub odchodzi by tuszowac statystyki. Wiec prosze nie pisz takich rzeczy...

U nas spioch stracil miasto na wasza rzecz nie odbijalsimy go w ogole ale go nie wywalilem. Stracil miasto i macie tow statach.

Wy natomiast wywalacie kazdego byle ludzie nie dowiedzieli sie ze statystyk, ze przegrywacie. To nie jest zalosne?

Kazyd moze sie tlumaczyc i wywalac osoby tracace miasta ale to jest zalosne zachowanie. Wy notorycznie usówacie kazdego kto traci miasto.

Proponuje Ci abys nie musiala sie tlumaczyc za swoich zwierzchnikow i niech sie tlumacza osoby odpowiedzialne za to. Bo oniz awsze siedza cicho jak ktos opisuje tu to, ze wywalaja graczy okupowanych.

My mamy honor i nie wyrzucamy graczy okupowanych przez was. A mamy te same powody co wy by np wywalic.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Jeżeli ktoś lekceważy sojuszników, którzy z pełnym poświęceniem angażują się w obronę miasta, to jaka może być reakcja sojuszu?
Niestety, nie znamy wszystkich, ale wiemy, że bycie w sojuszu zobowiązuje także do bezwzględnej obrony swojego miasta, a nie tak, iz sojusz robi wszystko co tylko można, a właściciel posesji olewa sprawę.
ale wyrzucanie w czasie okupacji mimo innych szczegółów, na zewnątrz wygląda strasznie głupio
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Oj Turek, Turek! Pajacu marny! Ty wietrzny kołtunie! Postaci Twej zazdrości detektyw Rutkowski, a mózg prostaka masz... prostaka niżeli...
Kiep! Tak Ciebie oślepiło złoto!

Ależ Ci sami swoi niedobrzy, aż musiał na forum popłakać. Mamie też już powiedziałeś? :) A nuż pozwoli więcej sms'ów na złoto wysłać.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

On pisze na z konta swojej internetowej dziewczyny.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

shasza to pajac, mówił że nie pozwoli żeby pkt deff nabijały się do sojuszu i stracone miasta do statystyk
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Bo jest słaby w użytkowaniu forum i dostał bana za bycie debilem.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Nie to że go nie lubię. Ja nim gardzę :D

Miły facet? Nie wiem. Na forum sprawia wrażenie człowieka z ilorazem inteligencji krzesła obrotowego.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

W sumie to chyba powinienem się wypowiedzieć.

Gracz o którym mowa nie został wywalono. No ale to już chyba każdy wiedział. Mało tego pomimo tego że ataki szły do godziny 12:00 on wyszedł o 9:20 dla czego pytacie? bo się wkurzyłem że powinien być i informować co się dzieje na koncie a nie spać. Jego koledzy próbowali mu pomóc a on po prostu sobie wyszedł - to chyba jest żałosne drogi Turku - no ale jak tak bardzo chcesz upokorzyć przeciwnika to ok

A teraz następna sprawa, sojusz SS wywalił jednego gracza który akurat był okupowany bo: nie przeszedł selekcji jak wiele w tym czasie.

Następna sprawa, kilku graczy co tracili wioski i wiedziało że już nie da rady rozbić okupacji po prostu kasowali konto i zaczynali grac od nowa. Ale Twoi robili podobnie a wiec to chyba nie jest żałosne co??


w sumie zastawiam się czemu Ty piszesz takie głupoty i jaki masz w tym cel? oświeć mnie bo nie kapuje
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Zapytałabym manfred z czego Ty się tłumaczysz, skoro nie grasz.
Zapytałabym także, czy gracz SS pisząc takie rzeczy o shaszy wyssał sobie informacje z palca.

Ale nie zapytam bo mi się przypomniało, że ze sobą - dla dobra ogółu - nie rozmawiamy.

Zauważę jedynie, że grzeczni gracze są w SS. Wszyscy przed stratą wioski opuszczają sojusz lub kasują konto. Wszak informacje o koncepcji shaszy są nieprawdziwe, prawda?
Zauważyłam sobie i wracam do czytania :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Zapytałabym manfred z czego Ty się tłumaczysz, skoro nie grasz.
Zapytałabym także, czy gracz SS pisząc takie rzeczy o shaszy wyssał sobie informacje z palca.

Ale nie zapytam bo mi się przypomniało, że ze sobą - dla dobra ogółu - nie rozmawiamy.

Zauważę jedynie, że grzeczni gracze są w SS. Wszyscy przed stratą wioski opuszczają sojusz lub kasują konto. Wszak informacje o koncepcji shaszy są nieprawdziwe, prawda?
Zauważyłam sobie i wracam do czytania :)

no tak samo jak ja nie gram to tak samo Ty nie grasz ale faktycznie dla ogółu nie rozmawiamy

no i co do grzecznych graczy:

link SS - http://pl.grepostats.com/world/pl19...ose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=

link MDG - http://pl.grepostats.com/world/pl19...ose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=

tylko jedną stracili?? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

no tak samo jak ja nie gram to tak samo Ty nie grasz ale faktycznie dla ogółu nie rozmawiamy

A dla szczegółu tak? nie przypominam sobie.
Kolejna manipulacja mająca na celu stworzenie wrażenia, że knuję coś z SS?

Wątpliwej jakości Maniek, wątpliwej...
 
Do góry