sami swoi zalosne postepowanie

  • Rozpoczynający wątek Zulska
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Jest napisane wyraźnie że pośrednicze, a to dlatego że migxx nie ma konta na forum.

Jeśli nie wiesz co to pośredniczenie lub multikonto to sobie doczytaj.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Bo to problem założyć konto?
Może ja zacznę "pośredniczyć" tutaj w imieniu Barracka Obamy?

Niggałke!!

Dlaczego miałbyś pisać w imieniu niewolnika? Nie rozumiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Skonczcie spamowac ten temat. Ludzie tu przychodza poczytac krwiste obelgi a nie jakies slodkie pierdu-pierdu w waszym wykonaniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

tak ale nastepnym razem ognie skieruj na kogos innego :)
 

DeletedUser7276

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Dobra, postaram się :)


A tak przy okazji, Turek, jak myślisz, ile czasu jeszcze ci zajmie rozwalenie swojej koalicji? Tak zajebiście aroganckich i bezmyślnych tekstów nie widziałem od czasów Theodicusa na Dzecie :D

już to robi jestem ciekaw jak długo tak pociągnie w obronie jednej osoby nawet twierdzi że wszystkie miasta jest w stanie stracić wywyższają się w tym sojuszu chłopaki " rada ponad wszystko " ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Od Turek:

Wylander to zalosny koles, ktory potrafi tylko obrazac i ponizac sojusznikow. Nie wspomne juz o ponizaniu o obrazaniu lidera sojuszu na oczach innych. Chlopiec bez kultury takich zer w sojuszu nie bedzie.

Miales przeprosic w temacie w, ktorym wyzywales laxie i nie przeprosiles. Przeprosil dopiero 2 dni pozniej w innej juz ponownej klotni gdzie znowu jak dzieciak zaczal obrazac mimo upomnienia.

gracz, ktory niby honorowo oddal ci miasto byl zalosnym zdrajca, ktory mial pakt osobisty z multikontem adasko. Gdy przejmowalem adasko on stanal za nim i wolal odejsc z MDG niz byc przeciw adasko.

ty nie zarezerwowales jego miasta nigdy i nigdzie. Dlatego zarezerwowal je Czitos i mial prawo sobie je przejac.

Ty za swoje kolejne pyskowki i zalosne wyzywanie inncyh w sojuszu zostales wyrzucony przez laxie a nastepnie noca wyczyszczony przez niego. Laxia chcial cie zlac 1v1 dlatego odszedl z sojuszu.

Ty nastepnego ranka jak ciota i beksa poleciales na forum koalicji piszac klamstwa, ze laxia moze byc zdrajca i isc do SS i, ze cie zaatakowal i trzeba go rozebrac.

Bezczelnie zrobiles rospiske jego miast mimo, ze jestes zerem i dnem w ta gre i w MDG. natomiast laxia wiele dla tego sojsuzu zrobil i jest wart wiecej niz 100 takich jak ty...

SaR nie wiedzialo co z ciebie za burak i przyjelo ale gdy im przedstawilem sprawe zostales wydalony z sojuszu.

Za zalosne zachowanie obrazanie i klamstwa jakoby laxia mial byc zdrajca oraz zalosne probowanie bronic sie sojuszem w rozbieraniu laxi (sam nie dalbys rady nawet nawiazac walki z nim), zostales skierowany do rozbiorki bo takie mendy jak ty trzeba usowac.

Tyle na ten temat. ty tu sobie placz i pisz jakie to MDG i ja jest niedobre ale kazda ciota co zostaje rozbierana by to robila.

Naucz sie kultury wobec innych czlonkow sojuszu i miej do nich szacunek bo inaczej wszedzie bedziesz gnebiony.

Tyle w tej sprawie ode mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Od Turek:

Wylander to zalosny koles, ktory potrafi tylko obrazac i ponizac sojusznikow. Nie wspomne juz o ponizaniu o obrazaniu lidera sojuszu na oczach innych. Chlopiec bez kultury takich zer w sojuszu nie bedzie. (nop nie pamiętam bym cię wcześniej obrażał i laxi też wymyśliłeś sobie ten zarzut Przeprosiłem go za dwa wyzwiska które rzeczywiście napisałem twój kochany kumpel nie przeprosił za wiadro pomyj które wylał)

Miales przeprosic w temacie w, ktorym wyzywales laxie i nie przeprosiles (kłamstwo panie turek twoi właśni gracze to widzą). Przeprosil dopiero 2 dni pozniej w innej juz ponownej klotni gdzie znowu jak dzieciak zaczal obrazac mimo upomnienia.(kolejne kłamstwo)

gracz, ktory niby honorowo oddal ci miasto byl zalosnym zdrajca, ktory mial pakt osobisty z multikontem adasko. Gdy przejmowalem adasko on stanal za nim i wolal odejsc z MDG niz byc przeciw adasko.(obrażasz dobrego gracza który napisał na forum że mu się nie podobasz top odchodzi i oddał mi miasta nie potrafisz uszanować testamentu gracza Ponadto przypomne że na my dostałeś BANA ZA MULTI OSZUŚCIE :D)

ty nie zarezerwowales jego miasta nigdy i nigdzie.(kolejne kłamstwo dostałem miasto od flaviusza rezerwacja została zapisana do navlipotem zmieniliście rodzaje rezerwacji) Dlatego zarezerwowal je Czitos i mial prawo sobie je przejac.(nie miał prawa Flaviusz oddał mi miasta przed pożegnaniem się )

Ty za swoje kolejne pyskowki i zalosne wyzywanie inncyh w sojuszu zostales wyrzucony przez laxie a nastepnie noca wyczyszczony przez niego. Laxia chcial cie zlac 1v1 dlatego odszedl z sojuszu. (zostałem zaproszony i się pożegnałem :D sam odszedłem :p pyskowałem tylko czitosowi co chciał miasto mi podkraść i laxi co groził że mnie skasuje jak w sojuszu byłem mimo ze inni gracze sami pisali mu ze flaviusz mi miasta oddał i by się uspokoił)

Ty nastepnego ranka jak ciota i beksa poleciales na forum koalicji piszac klamstwa,(oo to cię wkurzyło co wolny gracz do rozbiurki jak ja teraz co nie :D i nie poleciałem o pomoc tylko spytałem kto jakie miasto chce) ze laxia moze byc zdrajca i isc do SS i, ze cie zaatakowal i trzeba go rozebrac.(zaatakował gracza koalicji przeciw SS jest zdrajcą i kolaborantem :D i choć bym nie wiem jak się pienił to fakt :D)

Bezczelnie zrobiles rospiske jego miast mimo, ze jestes zerem i dnem w ta gre i w MDG. natomiast laxia wiele dla tego sojsuzu zrobil i jest wart wiecej niz 100 takich jak ty...( nop śmieszny jesteś zarzucasz innym pyskówki i obrazy a sam nawymyślałeś mi tutaj zero kultury :D ci co mnie znają wiedzą jak gram na My gram i zdobywam właśnie świat ze spółką :p)

SaR nie wiedzialo co z ciebie za burak i przyjelo ale gdy im przedstawilem sprawe zostales wydalony z sojuszu. ( nie przedstawiłeś sprawy zażądałeś i groziłeś obrażałeś mnie na forum i zwymyślałeś mnie i moich znajomych zero kultury :D bo ci hamulce puściły :D)[
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Od Turek:

Nie mam zamiaru juz z toba dyskutowac w stylu klamales, nie ty klamales, nie to ty...

nie mam czasu na to aby pisac 10x to samo. Napisalem swoja wersje ty placzesz ze swoja. Dodam tylko dowod na to jakim burakiem i dzieciakiem jestes co wyzywa wszystkich w sojuszu.

Laxia to nie byla jedyna osoba, ktora wczoraj wyzywales zalosny czlowieku

Wylander dzisiaj o godz. 15:50
jak tam ?
mm się spodziewać ataków :D
Wylander 11.02.12 o godzinie 23:02
a jednak nazwałem racja mój błąd
przepraszam poniosło mnie i do widzenia
Wylander 11.02.12 o godzinie 22:59
nie ciebie złamasem nazwałem ani dupkiem trochę tylko rozumiem co czujesz ale to ty tu miasto chcesz podkraść i musisz się z tym pogodzić
C H 4 O S 11.02.12 o godzinie 22:58
zadna zagrywka tylko bardzo mnie wku.....
rezerwacja moja byla od 12 rano a tu ktos pisze prosze o wsparcia
tak nikt poprostu nie robi
a za zlamasie na bank ci nie podaruje
koniec tematu
Wylander 11.02.12 o godzinie 22:48
piękna zagrywka nie ma co powodzenia wam w grze


Tym akcentem koncze dyskusje z dzieckiem, ktore MDG rozbiera miasta.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: sami swoi zalosne postepowanie

o jak miło się zrobiło hehe, w końcu to nie o mnie :))
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Tyrruś, chcesz mi przesłać walentynkę?

Nie wstydź się, nie musisz się czaić jak kot do s....
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

no popatrzcie jaka szybka reakcja :D

przecież Ty nie grasz, to nie wyślę Ci

W odróżnieniu od Ciebie nie czaję się jak ... (nie będę się powtarzać).
Specjalnie się zaloguję i dostaniesz prezencik. Chcesz?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Nic nie potrzebuję Ci udowadniać. Najpierw shasza, potem Ty twierdzicie, że gracie pod tym nickiem. Ogarnijcie się, bo to są zabawy przedszkolaków.

Macie jakiś problem z osobnikiem, który gra jako orangewater? To zacznijcie się z nim tłuc a nie jakieś pitu pitu na forum.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

skąd taka szybka i agresywna reakcja w obronie "innego" gracza?

Znowu mam Ci się tłumaczyć? Chyba Ci się coś pomyliło.
Taka moja natura, że reaguję na idiotyczne wpisy. Czy Ci się to podoba, czy nie, tak pozostanie.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Zapytałam (nie z własnej inicjatywy tylko w odpowiedzi na Twoją wiadomość pw), po co mnie zaczepiasz, czy szukasz guza.
To jest groźba?

Radzę się zapoznać z definicją tego słowa.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Jeśli pytanie może być w ogóle groźbą to oczywiście masz rację :)

Zresztą, jak chcesz, poskarż się, zgłoś, polamentuj na forum, mam to w... nosie.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

ja też się nie wstydzę ale gdybym się ujawnił to każdy sojusz by mnie wy..walił :D
PS Zulska zbanowana to jak turek teraz będzie spamował? :D

Ciekawe za co zbanowana...:rolleyes:

Ja też gram pod swoim. Myślałem, że to sprowokuje ludzi do ataków na mnie, ale nie! Do tej pory były na mnie dwa ataki i to w dzień zdjęcia BP.
 
Do góry