Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

wszyscy farmią co 5 minut i nie maja czasu na napinki :)

Z tau może być jak z Pi sporo osób się napaliło a potem rezygnowali i wracali na swoje joty kappy thety itd :)
Zobaczymy ile ludzie pograją, moim zdaniem to średnio pól roku trwa potem rezygnacja jest i powrót na stare śmieci
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

witam, po ogromnej przerwie zamierzam wrócić do gry ;) Mam nadzieje że mnie szybko nie zjecie :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mam nadzieje że jednak dacie mi się troche pobawić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

jestem za!!! z zabawą oczywiście.. browarki na wieczór juz mam.. A wogóle to witam i pozdrawiam Wszystkich..
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Więc tak: miałam odchodzić z tego światka, ale po tym jak przetrwałam fajne akcje, a nawet straciłam 2 miasta POSTANOWIŁAM POZOSTAĆ ;) Mam nadzieję, że zabawa będzie przednia. Pozdrawiam wszystkich wrogów i przyjaciół moich i mojego wspaniałego soja ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Hmm... nie wiem do której grupy się zaliczam ale również pozdrawiam ;) a co mi tam...
 
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Świat jest raczej mocno nudny. Brakuje dyplomatów intrygujących i zachęcających tym samym do ciekawych wojen. A tak to nie dość że prędkość przygnębiająco słaba to jeszcze dyplomacja daje ciała i właściwie nic się nie dzieje. Wiem że zaraz ktoś z jakiegoś morza o numerku 13 powie jak to u niego jest ciekawie ale to jest zjawisko lokalne - wielkich wojen nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

To go rozkręć :)
Prędkość x1 jest dla ludzi pracujących nie mających zbyt wiele czasu na grę, mających rodziny itd.
Takim nie jest nudno :) Pomalutku brną do przodu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Przyszedł i czas bym ja się powitaj.
Także witam Was wszystkich, na sigmie gram już drugi dzień, ale to nie mój pierwszy raz, gdyż wcześniej grałem z półtorej roku na epsilonie ;)
 

DeletedUser12800

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

To go rozkręć :)
Prędkość x1 jest dla ludzi pracujących nie mających zbyt wiele czasu na grę, mających rodziny itd.
Takim nie jest nudno :) Pomalutku brną do przodu.

Witam wszystkich,
to moja pierwsza wypowiedź na tym forum choć gram tu już od początku roku ( dopiero :) ) ale muszę się zgodzić z cytowanym przedmówcą - świetnie ujął sprawę :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Strasznie wolny świat ;p
Nic się nie dzieje nudyyy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

piszecie że nudy ale my bawimy się przednio z codziennie ataki straty po pare tysięcy ogni. A świat bardzo fajny prędkość daje szanse wszystkim graczom :)
 

DeletedUser12800

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Cześć, faktycznie wolny świat ale daje on szanse wszystkim na równą grę a jak czytałem gdzie indziej i zgadzam się z tym, że każda strata boli szczególnie przy tej prędkości
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Gra jeszcze na tym świecie ktoś z forumowych wymiataczy ( a raczej spamowiczów)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

nie, forumowych spamowiczów brak, jestem tylko ja :cool:
 
Do góry