Rozmowy z Bogami

  • Rozpoczynający wątek Pyrrus Ajakida
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciał bym złożyć wniosek o zmianę nazwy tego działo z jednego prostego powodu. Wasz team nie zasłużył na tak szacowną nazwę sugeruje ona iż rozmawiamy z osobami inteligentnymi i pracowitymi. O żadnym z was nie można tego niestety powiedzieć :D

Czy można przeprowadzić nad tym ankietę i czy gracze mogą sami wybrać wam "odpowiednie" miano mhh :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Coś w stylu ankiety na najbardziej obraźliwe słowo?
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Z tego co widzę to temat wzbudza zainteresowanie "Drużyny Polskiego Grepolis".
Zapewne choć tutaj mogli do niedawna czuć się kimś ważnym ale ich czas się skończył, po czynach ich poznacie i to się spełniło..skreślili się sami.

Mam podstawy aby poprzeć poruszoną tu inicjatywę, nie rzucam słów na wiatr.
Według mnie na forum gdzie nie mozna w praktyce załozyć tematu w celu zgrania ekipy na nowy swiat,(choć niby nie jest to zabronione to jednak gdy założyłem taki temat został on skasowany po kilku dniach-bez wyjasnienia, ktoś poczuł się zagrozony iż dopuscił się tak haniebnego czynu?) nie powinni mieć w ogóle własnych prywatnych tematów. Pozatym kwestie rzetelnej oceny propozycji i przekazwyanie ich do autorów gry, również to jest dość kontrowersyjne..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Pozatym kwestie rzetelnej oceny propozycji i przekazwyanie ich do autorów gry, również jest dość kontrowersyjne..

Mamy 6 "wspaniałych" wg regulaminu :) Szkoda, że głosy graczy teraz nawet w regulaminie zostały sprowadzone do roli "jednego głosu" (vide sejmiki szlacheckie i mieszczaństwo :p)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Czy ja chcąc zadać pytanie jednemu "bogu" ("bogowi"?) muszę najpierw zapytać o zgodę innego "boga"?
Po próbie umieszczenia postu w dziale rozmowy z bogami pojawia się komunikat:

Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Czy ja chcąc zadać pytanie jednemu "bogu" ("bogowi"?) muszę najpierw zapytać o zgodę innego "boga"?
Po próbie umieszczenia postu w dziale rozmowy z bogami pojawia się komunikat:

Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.



No a jak przestraszyli się krytyki w swoich pożal się boże tematach niech je zamkną skoro mają takie jaja odwalać dostałem już 2 ostrzeżenia za krytykowanie ich wczoraj


Odp: Regulamin działu Członkowie teamu

Do regulaminu został dodany nowy punkt:
§8. W dziale "Członkowie Teamu" obowiązuje moderacja wszystkich postów. Każdy post przed pojawieniem się będzie musiał najpierw zostać zatwierdzony przez moderatora/administratora.

No to już jest bezczelne pokasowali wszystko dali nowy regulamin widać na całym świecie prawo działa wstecz tylko na tym forum ktoś chciał skargę do ino pisać niech doda to ze sobie regulamin zmieniają jak chcą i obrywają ludzi po fakcie.

To już megalomania i nepotyzm na maksa

Czy ktoś wie czy oni działają w próżni czy też mają jakiś kaganiec od właścicieli gry trzeba się dowiedzieć czy oni nie łamią jakiś wytycznych od centrali i wtedy ich przygwoździć by wywalili ich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Jeducis akurat ten punkt regulaminu, który mówi o kropkowaniu i gwiazdkowaniu nie zmienił się od ponad roku (tyle pamiętam). Już wczoraj przeglądając forum zastanawiałem się czy zostaną wyciągnięte konsekwencje z tego czy może nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Ile warnów trzeba mieć, aby dostać bana?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Może gracze zrobili by własne forum gry stworzyli byśmy sobie swoje działy światów karczmę i burdel leciutki regulamin i dział naśmiewania się z modków :D nie było by banów za pisanie prawdy o modach i wyciąganie na światło dzienne ich machinacji i nepotyzmu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Hmmm.... nie otwiera się drzwi już otwartych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Czym coś bardziej zakazane tym jest bardziej pożądane .
Co za problem ja zaraz stworzę jakiś czat na serwerach zewnętrznych żeby każdy kto gra w grepolis mógł się wypowiedzieć .
Może być na początek zwykły czat na spikeria.pl każdy będzie mógł zajrzeć i się wypowiedzieć no problem . Wcale nie potrzebujemy tego forum , bo tak się naprawdę zastanawiam po co ono w ogóle jest ??? Wszystkie ogłoszenia można przeczytać na fejsie , propozycje można zgłaszać bezpośrednio do IG , jednym słowem jak dla mnie można wyeliminowywać wszystkich darmoziadów , którzy pilnują tego forum i konkretnie ograniczyć koszty utrzymania .
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Zauważalne są zmiany w składzie "bogów". Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale im słabsze ogniwo odpada tym lepiej.

Ciekawe tylko kiedy zastosowana zostanie zasada, że ryba psuje się od głowy.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Nie jestem za ponieważ Wspólne forum jest lepsze ponieważ oni pilnują my piszemy

Co do pilnowania to powinno Ciebie troche popilnować, w każdym wątku dzisiaj napisałeś, zastanawiam się na co zbierasz posty.. :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Rozmowy z Bogami

Działu tego już nie ma więc temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry