sami swoi zalosne postepowanie

  • Rozpoczynający wątek Zulska
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Niewiele Zuluska dostała za niby chłopaka bana za wyzwiska kurcze kto mógł zgłosić jej stek obelg do supportu :D

uuu to nie dobrze, kto będzie komentował teraz co się dzieje na TAU i kto będzie komentował jaki sojusz SS jest niedobry bo wywala wszystkich graczy :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

mysle ze masz racje
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

nie ukrywam że mnie to cieszy. Tureczku idę po Ciebie możesz parzyć kawcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

najwyzszy czas zebys zaczal cos robic w tym kierunku a nie samych mieczakow przejmujesz co tylko eko rozwijaja.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

z tego co wiem to oficjalnie SaR odstąpiło od koalicji z egocentrycznym, bezsensownym i niczego nierozumiejącym złamasem ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

z tego co wiem to oficjalnie SaR odstąpiło od koalicji z egocentrycznym, bezsensownym i niczego nierozumiejącym złamasem ;D

w sumie to aż dziwne że tak długo wytrzymywali chłopaki za to dla nich medal. No ale lepiej późno niż wcale.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

ojj niech Turek skasuje konto przyzna się do błędu i zaczniemy grac normalnie. Od razu gra się zrobi na poziomie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Manfred ;D nie da rady trzeba wyrwać całą sektę bo jak rak zaczną nowe odrośla tworzyć do wypalenia jest Turek Laxia Czitos i Zuluska wtedy będzie można siąść na werandzie wziąć piwko i powiedzieć
Uczyniłem ten świat lepszym dla wszystkich :D

No dobrze to niech i tak się stanie.

już się nie mogę doczekać tego piwka i werandy :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

No dobrze to niech i tak się stanie.

już się nie mogę doczekać tego piwka i werandy :))

To juz nie bawem :) co pijesz maniek? bo ja pije Peroni i klinuje ....pozdrowienia dla turaska brudaska :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

w sumie to aż dziwne że tak długo wytrzymywali chłopaki za to dla nich medal. No ale lepiej późno niż wcale.

Hehe Tak na marginesie MDG zostanie nie długo same jak palec...
Turek powiem ci tak żałosne to jest twoje postępowanie wciągłeś do jakiejś śmiesznej koalicji słabsze teoretycznie sojusze i za nimi się kryjesz...Sami Swoi i Ostrza Rzymu się na nich wyżywają a ty masz to grzecznie mówiąc w dupie...

Jak masz z nimi jakieś prywatne potyczki to sobie sam je ogarniaj a nie wtrącasz do tego wszystkich do o koła.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Hehe Tak na marginesie MDG zostanie nie długo same jak palec...
Turek powiem ci tak żałosne to jest twoje postępowanie wciągłeś do jakiejś śmiesznej koalicji słabsze teoretycznie sojusze i za nimi się kryjesz...Sami Swoi i Ostrza Rzymu się na nich wyżywają a ty masz to grzecznie mówiąc w dupie...

Jak masz z nimi jakieś prywatne potyczki to sobie sam je ogarniaj a nie wtrącasz do tego wszystkich do o koła.

Kolego ale te sojusze są same sobie winne, że zgodziły się na to i dały się zmanipulować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Z tego co pamietam to sojusze same pisaly do MDG a nikt ich nie wciagal
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

Z tego co pamietam to sojusze same pisaly do MDG a nikt ich nie wciagal

no dla tego też właśnie o tym mówię.

ps. jutro nowy świat typowy dla maniaków, myślę że posypie się lawina "kończe gre na TAU"
Turek ma szanse zaistnieć w TOP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

No ten swiat to niezle wyzwanie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: sami swoi zalosne postepowanie

ale na My go nie chcemy, nie wpychajcie nam go znowu :p

Bierzcie go.Nie będzie się wam nudziło...Gość jest specjalistą od zamieszania a jak przyjdzie co do czego tuli ogon ale to mały szczegół.
 
Do góry