Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

aga zastanów sie troszeczkę co piszesz.Surowce z wesela chyba że wyprawił wśród wojaków bo miasto było cały czas chronione. Myślałem,że przynajmniej Ty jesteś obiektywna ale widzę że prześmiardłaś tymi Starsami.
Tak zgadza się miasta atakowane były chronione, a inne na tej wyspie ?
W dodatku tak czas mojego wsparcia też przeskoczył o 4 min do przodu, ale o to już zapytajcie rok82, bo po atakach na niego ostatnio czas handlarzy też przeskoczył mi o 4 min do przodu i wszędzie tam gdzie on bierze udział dzieją się dziwne rzeczy. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jakos bardzo dziwne ze akurat w tym czasie a inne wczesniejsze ataki byly ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do ptaku79
Zadam ci pytanie ile ty w to grasz , przeraża mnie twoja niewiedza powiem Ci bo nie moge słuchac tego bełkotu. Wejdz na gre odszukaj miasto i rzuć mu ochrone i co kolega ptaku79 juz umarł w butach z taką wiedzą to w BIERKI GRAĆ , wysyła się na miasta obok , a teraz wstań idź do lustra i popatrz na swoją mine może na końcu się czegoś nauczysz , masakra i zamilczcie juz z tymi żalami przegrywać tez trzeba umieć
Pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

aga zastanów sie troszeczkę co piszesz.Surowce z wesela chyba że wyprawił wśród wojaków bo miasto było cały czas chronione. Myślałem,że przynajmniej Ty jesteś obiektywna ale widzę że prześmiardłaś tymi Starsami.

a co za problem wysyłać na pozostałe miasta lessaja na tej samej wyspie :)
pisałam ludziom, ze jeżeli miasto jest chronione - to niech dają na inne a chłopak sobie przerzuci - a na tej samej wyspie transport surowców trwa od 2 - 15 minut :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do ptaku79
Zadam ci pytanie ile ty w to grasz , przeraża mnie twoja niewiedza powiem Ci bo nie moge słuchac tego bełkotu. Wejdz na gre odszukaj miasto i rzuć mu ochrone i co kolega ptaku79 juz umarł w butach z taką wiedzą to w BIERKI GRAĆ , wysyła się na miasta obok , a teraz wstań idź do lustra i popatrz na swoją mine może na końcu się czegoś nauczysz , masakra i zamilczcie juz z tymi żalami przegrywać tez trzeba umieć
Pozdrawiam

Wielki grajek grepolis się odezwał i strateg do tego nie potrafiący napisać kulturalnej wypowiedzi.Jak mamusia z tatusiem nie nauczyli to proszę na specjalne szkolenie się udać.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do ptaku79
Zadam ci pytanie ile ty w to grasz , przeraża mnie twoja niewiedza powiem Ci bo nie moge słuchac tego bełkotu. Wejdz na gre odszukaj miasto i rzuć mu ochrone i co kolega ptaku79 juz umarł w butach z taką wiedzą to w BIERKI GRAĆ , wysyła się na miasta obok , a teraz wstań idź do lustra i popatrz na swoją mine może na końcu się czegoś nauczysz , masakra i zamilczcie juz z tymi żalami przegrywać tez trzeba umieć
Pozdrawiam

Wielki grajek grepolis się odezwał i strateg do tego nie potrafiący napisać kulturalnej wypowiedzi.Jak mamusia z tatusiem nie nauczyli to proszę na specjalne szkolenie się udać.I żeby pokazać ci jak prowadzi się dyskusję to przyznam wam rację w tej akurat sytuacji bo nie pomyślałem w danej chwili o tej możliwości choć wszech wiedzący Dark pewnie w tym małym móżdżku tego również sam nie przyswoił bo ma tyle informacji że bokami wypływają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wielki grajek grepolis się odezwał i strateg do tego nie potrafiący napisać kulturalnej wypowiedzi.Jak mamusia z tatusiem nie nauczyli to proszę na specjalne szkolenie się udać.
Po pierwsze w mojej wypowiedzi nie ma nic obrazliwego , jedynie pokazuje twoją niewiedze i osobiście powinieneś zapaśc się ze wstydu.
Co do moich rodziców starałbym się ten temat nie poruszać , również mogę napisac o twoich ale w przeciwieństwie do Ciebie pisze na temat i pokazuje że wasza wiedz jest na poziomie przedszkola i wypisujecie bzdury nie poparte argumentami.
Ty szczególnie się wygłupiłeś więc pokazałem twoim kolegom jaki gracz taka drużyna, ale prawdą jest że są w śród Was jednoski wybite , ( oczywiście nie Ty)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Witam i przepraszam wszystkich graczy Supernova to ja przyznaje się donrob79 z zawodu ADMIN sprawa ,sprawa nie rypła by się gdybym wiedział o waszych wsparciach to też bym je przestawił ale obiecuje że nie będę więcej tak robił i proszę was aby nie zgłaszać tego incydentu bo nam na grepolis wejdzie ACTA a wtedy każdy atak czy wsparcie będzie przesuwane nawet do kilku dni bo chłopaki z rządu będą sprawdzać każdy statek czy nie przemyca się na nich nielegalnej broni,narkotyków i nielegalny handel niewolników a wtedy nie musze wam chyba mówić że wielu z nas skończy w więzeniu zwłaszcza za topienie niewinnych osadników które płyną na kolonizatorach a oni są przecież bezbronni co za ten bestialski mord grozi dożywocie .Więc przepraszam wszystkich i w ramach rekompensaty zmienie poziom waszej piramidy na 9lv i wypełnie go do pełna surowcami tak byście mogli sobie włączyć budowe.Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam i pamiętajcie ACTA nie śpi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jeżeli przesunięcie czasowe było u każdego i jest wynikiem błędu systemowego to wypada mi przeprosić sojusz STARS za niesłuszne oskarżenie. Jednak przydała by się tu wypowiedź administracji co było przyczyną takowego błędu. Bez tego spekulacje będą trwały w nieskończoność. Błąd nie pojawił się przy pojedynczym ataku lecz tak że nasze ataki uderzyły w nasze wsparcie przez co jest to konfliktowa sytuacja. Do czasu jak nie pojawi się wyjaśnienie będziemy sobie skakać do gardeł w nieskończoność.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

do xartan
Nie mamy w zwyczaju dzialać w oparciu o siły nadprzyrodzone w krótkiej chwili obaliliśmy kilka waszych koronnych argumentów (opartych na niewiedzy opisujących : postawienie szybko murka i wysyłania wsparcie czarami i sur).
Uwierzcie że to nie nasza wina że wasi szefowie nie umieją nic dobrze zorganizować . Za porażke należy ich rozliczyć my walczyliśmy na śmierć i życie myśleliście że 9000-10000 tys ogni załatwi sprawe , to się myliliście
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Administracją nie jestem.. ale z "doświadczenia" w grepo wydaje mi się, że przesunięcie to było związane z liczbą ataków i wsparcia, które wchodziły w jednej minucie.. Gdy mnie atakowali, to w tej minucie co wchodziły ataki komp mi się zawiesił.. a ataków miałam ok 50.. lessaj miał atakowane 3 miasta.. ataków 3 razy tyle, albo i więcej.. kupa wsparcia - i Waszego i naszego - po prostu system tego nie wytrzymał i stąd takie przesunięcie.. Mogę się założyć, że Ci gracze co dużo atakują, albo byli atakowani mieli coś takiego - raporty nie spadają, są przesunięcia itepe.. Tylko, ze te przesunięcia są takie same dla każdego.. Dla mnie żadna nowość, bo już tak miałam..

Jakby co, to możecie zobaczyć w statystykach obronę..

http://http://pl.grepostats.com/world/pl14/alliance/201/members?compare=kill_def
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

do xartan
Nie mamy w zwyczaju dzialać w oparciu o siły nadprzyrodzone w krótkiej chwili obaliliśmy kilka waszych koronnych argumentów (opartych na niewiedzy opisujących : postawienie szybko murka i wysyłania wsparcie czarami i sur).
Uwierzcie że to nie nasza wina że wasi szefowie nie umieją nic dobrze zorganizować . Za porażke należy ich rozliczyć my walczyliśmy na śmierć i życie myśleliście że 9000-10000 tys ogni załatwi sprawe , to się myliliście

Mówię o przesunięciu czasowym nie o organizacji akcji, akcja była zorganizowana jak była. Jeżeli byśmy dostali w dupę bez żadnych dziwnych sytuacji to zapewne byśmy pogratulowali obrony i tyle. Niemniej jednak pojawił się błąd i trzeba go wyjaśnić. Bez wyjaśnienia sprawy nikt nie wyjdzie stąd zadowolony. Jeśli chodzi o niewiedzę graczy to pamiętajmy że to jest gra, zabawa mająca dać rozrywkę. Nie wszyscy chcą/muszą posiadać encyklopedyczną wiedzę na jej temat. Mamy się bawić, uczciwie bawić. Jeżeli wszystkie reguły gry zostały zachowane to tak jak napisałem wyżej przepraszam. Jeżeli błąd jest wynikiem zamierzonych działań to mamy wszelkie prawo do rozgoryczenia i szukania wyjaśnień.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Miałam już tutaj nie pisać i nie udzielać się, bo jak czytam wypociny niektórych to się zastanawiam czy rzeczywiście ludzie są aż tak tępi.. no nieważne..

Rozwiążę Wasze domniemania o przesunięciu czasowym.. WSZYSCY JE MIELI!!! Tak, nie tylko supernova.. Moje 3 kliny (łącznie 900 birem) wchodziły 20:05 :), a w trakcie wysyłania wchodziły przed kolonem.. te Wasze 4 minuty.. wszystko było przesunięte.. i ataki i wsparcia.. Inni którzy klinowali, a było kilka takich osób.. też o tym wiedzą :)

Mówcie mi Rutkowski :) (chociaż buraka nie lubię ;-))

mozesz mi przeslac raport z tego zdarzenia?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie ma problemu.. zaraz przekopię moje raporty (2200 tylko miałam ;-)) i Ci wyślę, żebyście wiedzieli, że to nie tylko u Was było przesunięcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ja tylko chcialbym zobaczyc te raporty o ktorej weszly twoje biremy
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chyba nie myślisz, ze 2200 raportów bym Ci wklejała? ;-) Ja mam co robić, hehehe :D

Masz screeny w skrzynce na Ksi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Stars ma adminów, cheaty, kody i bugi i nie zawaha się ich użyć !! :cool:
Co więcej, stoi za nami potężna organizacja Catonymous, wiec jak nie przestaniecie nagłaśniać naszych oszustw i machlojek,to koci hackerzy wyzerują Wam cuda! :mad:
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Witam,

sprawy by nie bylo jesli nie bylo by przesuniecia. Jesli moje wojo padlo by w uczciwej walce nie a nie jakis przesuniec to nawet bym slowa nie zabral w tej sprawie.

Dark co do zorranizowanej akcji nie uwazam ze byla zle zaplanowana. Wrecz przeciwnie nie widzialem ze strony Starsow takiej akcji ale to nie moj problem. Chyba ze masz na mysli akcje na Aleksandra gdzie nie ma zadnego ladu ani skladu. Ataki w bonusie nocnym brawo darmowe pkt ;)

Aga lessaja skanowalismy co godz. i do godz. 12 nie zrobil zadnego ruchu w kierunku budowania malo tego jak napisalas sojusz przesylal surke na inne miasta niestety tak rowniez nie bylo poniewaz mamy skany jego wszystkich miast na tej wyspie i nie bylo zadnych ruchow.

Pablos Co do twojej akcji byla przygotowana mizernie i tu upatruj swoja porazke. Raz zaatakowaliscie mnie i uwazasz ze jestes na tyle dobry zeby przejac jakies moje miasto ? Niestety musisz sie jeszcze wiele nauczyc a przede wszystkim nauczyc atakowac.


Opisujac problem wczorajszej akcji wkleje jeden link - mianowicie zdjecie zrzutu z ekanu jak szly moje ataki. A jak juz wszyscy wiemy weszly 20:05. Nie chce uzyskac od Was odpowiedzi lecz od supportu czemu tak sie stalo. To nie jest pierwszy swiat lecz jak sie dzialy takie sytuacje wczesniej powiny byc korygowane. Aby takie przesuniecia nie mialy miejsca. Wprowadzajac Swiat w budowe "ery cudow" zakladali uwazali ze nie bedzie takich akcji ? Jak tak to szkoda zachodu i czasu grac na Grepo...

http://imageshack.us/photo/my-images/560/lesio.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/99/lad1w.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/546/lad2.jpg/

Juz nie chodzi o super obrone "Starsow" tylko o reguly gry. Ja taraktuje to jako zabawe ale w kazdej grze sa jakies reguly i zasady. To jest najwiekszy niesmak tej gry ze sa lamane reguly i zasady.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Podobno waliłeś w swoje wsparcie? To prawda? Możesz wkleić rapki?
Bo tak jak pisałam, ja też miałam przesunięcie.. wkleiłam screeny dario i mimo, że ma czarne na białym, to dalej twierdzi, że coś nie halo..
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Podobno waliłeś w swoje wsparcie? To prawda? Możesz wkleić rapki?
Bo tak jak pisałam, ja też miałam przesunięcie.. wkleiłam screeny dario i mimo, że ma czarne na białym, to dalej twierdzi, że coś nie halo..

czy ja pisze ze walilem w swoje wsparcie ? Nie chce uzyskac odpowiedzi od supportu czemu moje ataki szly 20:01 a raporty mam 20:05...
 
Do góry