Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

To nie cuda niszczą światy tylko zadufani w sobie przywódcy, gracze bez honoru i wszelkiego rodzaju multikontowcy i botowcy. Całkiem inaczej światy by wyglądały jaky każdy grał uczciwie i z życzliwością ... ale jak widac po tym świecie to takiej opcji nawet w PLAY nie ma !!!
Hahahahaha, Swietne podsumowanie:)a co do NY, szarówki byle sa i beda.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Drodzy multikontowcy z NM zwycięzcy ,a nie zwycięscy-bo to akurat jest przymiotnik.Słowniki w rękę i wtedy pisać ,tomkedz dalej grasz na elninio:D ,bo jak siedziałeś na ts u was to miałeś wpisane tomkedz alias elninio :)
A ty Kancior pisałeś do supportu i efektów nie widać ,więc jak nie wiesz co się działo to nie wymyślaj ,bo jest coś takiego jak legalne przekazanie konta.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Jeśli chodzi o zwycięstwo NM to nikt wam go nie odbiera ,wygraliście ,niektórzy mogą mówić ,że nieuczciwe ,ale to nie zmienia faktu.
Za bardzo może się nie lubimy ,ale fakt jest niezaprzeczalny ,że 4 cuda wybudowaliście .Gratulacje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Drodzy multikontowcy z NM zwycięzcy ,a nie zwycięscy-bo to akurat jest przymiotnik.Słowniki w rękę i wtedy pisać ,tomkedz dalej grasz na elninio:D ,bo jak siedziałeś na ts u was to miałeś wpisane tomkedz alias elninio :)
A ty Kancior pisałeś do supportu i efektów nie widać ,więc jak nie wiesz co się działo to nie wymyślaj ,bo jest coś takiego jak legalne przekazanie konta.

Wiesz dobrze Gala że takie wyjasnienie jest najprostrze ale też wiesz dobrze że nie raz w tym sojuszu dochodziło do przejmowanie kont bez zgody supportu, a prawde znam bo do rady nalezałem i znałem fakty !!! To zgłosiłem i to niech oni osądzają prawde może w końcu lewe konta staną się martwe !!! a gracze bez honoru niech zobaczą jak to jest stac się zwierzyną kiedy inni na nich zastawiają sidła, urlopy czy inne tam nie pomogą !!!

MOje słowa nie kierowaną są do ciebie tylko do tych nieuczciwwych i bez braku godności i honoru w tej grze !!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Drodzy multikontowcy z NM zwycięzcy ,a nie zwycięscy-bo to akurat jest przymiotnik.Słowniki w rękę i wtedy pisać ,tomkedz dalej grasz na elninio:D ,bo jak siedziałeś na ts u was to miałeś wpisane tomkedz alias elninio :)
A ty Kancior pisałeś do supportu i efektów nie widać ,więc jak nie wiesz co się działo to nie wymyślaj ,bo jest coś takiego jak legalne przekazanie konta.



kolego multikonciarzu

po 1

ty mnie do konta żony nie dopisuj
po 2
jakis debil od was chyba byl na naszym ts albo po pijaku czytal

czy tomkedz and elninio oznacza tomkedz alias elninio?

Mały misiu skoncz te farmazony

poza tym mam info z supportu

2 łącza internetowe = 2 abonamenty internetowe = 2 osoby to nie równa sie multikonto

frajer jesteś i tyle

a co do nieuczciwosci

aine = owiec
mariobigo(s) = polski szef kuchni

ciebie tez mam zdradzic jakie konta jeszcze masz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

kolego multikonciarzu

po 1

ty mnie do konta żony nie dopisuj
po 2
jakis debil od was chyba byl na naszym ts albo po pijaku czytal

czy tomkedz and elninio oznacza tomkedz alias elninio?

Mały misiu skoncz te farmazony

poza tym mam info z supportu

2 łącza internetowe = 2 abonamenty internetowe = 2 osoby to nie równa sie multikonto

frajer jesteś i tyle

a co do nieuczciwosci

aine = owiec
mariobigo(s) = polski szef kuchni

ciebie tez mam zdradzic jakie konta jeszcze masz?

No zdradz Tomkedz, chetnie poczytam na ten temat. Bo obrazac umie kazdy, ciekawe czy zainteresowani sie przynaja:) hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

no cos ty

to nie wiesz kto siedzi na tym koncie?

najwiekszy multikonciarz na ny a jak ładnie pisze tylko najgorsze jest to ze czytac nie umie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

A mnie ciekawi czemu ta GALA Chroni Samuraja vel Andiego1505, a może to kolejne konto naszego przegranego wuja Samuraja vel Kilkena vel Maxiboya
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Ha ha niezłe ,można mnie sprawdzić i pewnie sprawdzali,nigdy nie byłem multikontowcem. To co napisałem było ironicznym żartem,nie oczekiwałem na to odpowiedzi,bo nie obchodzi mnie czy ktoś gra na kilku kontach czy nie .
Ja was nie obrażałem ,
a więc do tego kto napisał ,że jestem frajerem,gdybym Cię spotkał to by Cię mogło zaboleć panie tomkedz ,widać że wystarczy mała prowokacje ,a nerwy puszczają :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Ha ha niezłe ,można mnie sprawdzić i pewnie sprawdzali,nigdy nie byłem multikontowcem. To co napisałem było ironicznym żartem,nie oczekiwałem na to odpowiedzi,bo nie obchodzi mnie czy ktoś gra na kilku kontach czy nie .
Ja was nie obrażałem ,
a więc do tego kto napisał ,że jestem frajerem,gdybym Cię spotkał to by Cię mogło zaboleć panie tomkedz ,widać że wystarczy mała prowokacje ,a nerwy puszczają :D


tak tak tłumaczą sie winni ;p

zawsze byles przegranym teraz i na wieki

zaczeliscie zaczepki słowne i teraz was prawda boli

wiec kolego na twoim miejscu
po 1 schowaj sie gdzies za kolegami
po 2 naucz się tego że to jest gra i każda twoja zaczepka spotka sie z reakcją

poza tym jak mialbys godnosc to bys zamknął temat i powiedzial ze przejales juz kilka szarych miast bo jakos nie widzialem ciebie w walce
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Odwracanie kota ogonem,jak sobie przypominam to wy stosowaliście takie techniki prowokacji i manipulacji ,a szczególnie samuraj.
Nigdzie się nie chowam ,bo tego nie potrzebuje ,jakbyś się orientował to jestem na urlopie ,bo znudziła mi się taka gra bez celu.
Jeśli chodzi o walkę ,to o Tobie też mógłbym powiedzieć ,że Ciebie w niej nie widziałem.
Piszesz ,że tłumaczą się winni:D to chyba Ty pierwszy się zacząłeś tłumaczyć :)
Powodzenia i do rychłego gdzieś...tam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Odwracanie kota ogonem,jak sobie przypominam to wy stosowaliście takie techniki prowokacji i manipulacji ,a szczególnie samuraj.
Nigdzie się nie chowam ,bo tego nie potrzebuje ,jakbyś się orientował to jestem na urlopie ,bo znudziła mi się taka gra bez celu.
Jeśli chodzi o walkę ,to o Tobie też mógłbym powiedzieć ,że Ciebie w niej nie widziałem.
Piszesz ,że tłumaczą się winni:D to chyba Ty pierwszy się zacząłeś tłumaczyć :)
Powodzenia i do rychłego gdzieś...tam

ja sie do samuraja nie przyznaje!
poza tym zawsze w top10 agresorów bylem wiec moze z twojej pozycji bylem niewidoczny!

tak wiec

jakby to powiedziec

trenuj dalej a potem wyskocz. znajdziesz mnie na pewno na któryms swiecie

a skoro jestes na urlopie to faktycznie wytrzymac bez gry nie mozesz
buuu hahaha

wiec załóż nowy topic bo ten staje sie nudny

naucz się żyć ze świadomością że byłeś jesteś i będziesz na miejscu 2
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

teraz do biednego samuraja nikt się nie przyznaje,ale z rączki się mu jadło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Gratki dla zwycięzców, szacunek dla przegranych.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Swiat zrobil sie nudny, nawet wielcy wojownicy zajmuja sie przejmowaniem szarych miasteczek zamiast walka, straszne. Misie przejmuja szaraki po graczach ktorzy zrezygnowali z gry, zenula
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Multikontowcy zamieniają się w szare osadki :) inni uciekają na świat herosów itd
 

DeletedUser

Guest
:))

Aż mnie coś pokusiło że by wejść na te forum po długim czasie
Gratulacje dla No Mercy nie wiem o co chodzi z Samurajem ale mimo wszystko ekipa była nieprzeciętna bynajmniej do póki grałem . Niestety nie mogłem grać z wami do końca z wielu przyczyn miałem wejść na ts-a chociaż się pożegnać no ale zgubiłem gdzieś adres mimo wszystko gratuluje wam wygrania tego świata :)




Pozdrawiam / Icex
 

DeletedUser

Guest
Odp: :))

Tak - Ny już umiera. Wymagane 300 aktywnych graczy jest co raz mniej, aktywnych graczy jest właśnie na granicy 300 ~~
Świat niedługo pewnie zostanie zamknięty :)
 
Do góry