[Nie można powtórzyć] Brak raportów.

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem nie mam kilkudziesięciu stron raportu!!!? Nie było mnie przez 2 dni kiedy to uzbierało mi się 412 powiadomień z czego ponad 300 to raporty z walk itp a reszta z handlu. Wchodzę na gp, patrzę a tu aby 7stron raportów a wcześniej miałem już samych 11. Taka sytuacja poprawia mi się drugi raz ale myślałem że sam się pomyliłem. Mam prawo się złościć bo w raportach miałem jak białe na czarnym pokazane gdzie agresor ma całego offa! Raz już mnie mocno zabolało ze względu MINUTOWEGO anty-tymingu i powtarzać tego w żaden sposób nie chcę. Mam nadzieję że z się jakoś dogadamy bo głowa boli jakie błędy ostatnio występują...

Pozdro S007
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Brak raportów.

Tego typu sprawy najłatwiej wyjaśnić w tickecie, ułatwisz nam odnalezienie właściwego konta i świata, którego problem dotyczy bo na jednym ze światów na których grasz co najmniej jedenastokrotnie wykonałeś w dniu dzisiejszym masowe kasowanie raportów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

Tickecik poszedł a wasze "masowe kasowanie raportów" to chyba odznaczenie więcej jak 2sztuk i ich kasacja, takich kasacji robię dziesiątki razy albo i więcej, ale nie od razu wszystkie rapki...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Brak raportów.

Po pierwsze nie wiedzieliśmy jakiego konta/świata dotyczy problem, po drugie kto na forum miałby Ci pomóc? Główną ideą mojej wypowiedzi było skłonienie Cię do napisania ticketa bo to jest najlepszy sposób zgłoszenia ewentualnego błędu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

hmmmm, więc nie rozumiem po co jest ten dział?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

Po pierwsze mam jedno konto i wszędzie o tym samym nicku (widocznie dla niektórych mało oczywiste), po drugie jest możliwe że ktoś już problem miał ale się nie chwalił.
Twoja "idea" została spełniona parę godzin temu ale i tam średnio ludzie rozumieją o co się rozchodzi. Dla mnie to jest trochę śmieszne, bez urazy. Po za tym chyba lepiej jakby w przyszłości ktoś inny mógł posłużyć się przykładem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

Po pierwsze nie wiedzieliśmy jakiego konta/świata dotyczy problem, po drugie kto na forum miałby Ci pomóc? Główną ideą mojej wypowiedzi było skłonienie Cię do napisania ticketa bo to jest najlepszy sposób zgłoszenia ewentualnego błędu.

No właśnie jak sam Robin napisał kto ma CI na forum pomóc . Hehehehehe kabareton normalnie . Robin może usuniemy w ogóle te forum skoro sami twierdzicie że napisanie na forum nic nie daje . Tak jak Wasza oszukana wiadomość w sprawie rekrutacji graczy na nowe światy.
Dobrze że jeszcze do tej gry nie usiadł jakiś dobry prawnik bo by z Was gruba kasę wydoił . Żenada , paranoja , oszustwo i reszta jak to polak potrafi .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

1.jpg iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

DeletedUser

Guest
Odp: Brak raportów.

Dzięki za taką pomoc, jak nie rozumienie co tu się do was pisze ani w ticketach to kto was zatrudniał? Temat do zamknięcia, przynajmniej ludzie będą wiedzieli kto tu działa.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Brak raportów.

Zgłoszenie błędu tylko tutaj i oczekiwanie na jego samozałatwienie jest nieporozumieniem. Zawsze oprócz wpisania tematu na forum należy zgłosić błąd ticketem. Nie zawsze również odpowiedź w tickecie będzie satysfakcjonująca, gdyż trudno ponosić odpowiedzialność za działania użytkownika. Zgodnie z życzeniem temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry