Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Jak chesz to Ci wyśle PW od adriana:) sam ocenisz:) a to tylko z ostatniego tygodnia- do puki bał się iluzjonisty grał uczciwie, a jak już napisałem Prapraszam Maxi1991 iż mu nie wierzyłem co do Killera.

Nie uprawiem oszczerstwa- Killer to cwaniaczek który wykiwa każdego..
A Nenya ma EGO wielkość Himalajów.

Ja maykam, już się tu nie loguje- bo połapałem kontakty z tymi z którymi warto je trzymać, reszcie dziękiję za grę- a killerowy za kolejną lekcję- nie ufaj nikomu:)) bo nawet w tej grze potrafią cię wystawić do wiatru, choć podstaw nie ma ku temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to w koncu bedzie ta fuzja czy nie? :)
a może prędzej nasza,, dalej widzę że nie wszyscy wiedzą że to forum ogólne,, a może każdy ma patrzeć na Wasze duże ego, a może Valhala to nie wszystko?? nie ,, a może Kropki nie będą robić co im powiesz wielki B?? coś tam ,, a może są inni gracze i sojusze co nie oszukują mają swe zasady i po prostu zamiast pluć na innych chodź może to nie mieści się w głowie grają i mają świadomość że to GRA NIE ŻYCIE ,HAHHAHAH,, mam nadzieję że jeszcze się zdziwicie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja nigdy nie twierdziłem że kogoś zmuszam do gry ze mną- Ustawiłem taktykę gwarantującą wygraną- która zaniechała by wiecznych kłutni- oczywiście komuś to nie odpowiadało-
Ale cieszę się ze JACKFANS - otwórzyłeś teraz oczy- może Ktoś zrozumie iż stawianie sprawy wygranej reszty graczy na tym iż Nenya nigdzie się nie ruszy z Sojuszu SoH jest jej błędem - tak duża fuzja to właściwie kompromis pomiedzy sojuszami- stawianie sprawy na ostrzu noża to atak- i nadużycie uprawnień.

Mam nadzieje że SoH wyciągnie wnioski razem z resztą pretendentów do wygranej cudów.

a po drugie osobiście dziwię się dlaczego tak Nenya się upiera przy przejściu graczy do SoH- bo prawda jest taka że po fuzji nie można nazywać się ojcem czy matką sojuszu- fuzja to połączenie dwóch sojuszów które były budowane przez dwie inne grupy ludzi.

Fuzja równa się nowy sojusz- i nikt rościć sobie do założenia go nie może... po drugie nawet najwspanialszy założyciel bez graczy jest nikim..
a na sukces danego sojuszu w rankingu ma bardzo wiele czunników- na które nie ma się wpływu

Co do AoD- to nie wiem czy tak uczciwie- wbiliscie się swego czasu jak "lwy" istniały w miejsce Egzekutowów- na wypadek ery cudów iść do Lwów to hańba na narodzie- My budowaliśmy coś on nowa- nikt nie liczył na gotowe...

I jeszcze sprawa gry Fair play? ktoś ma coś do zarzucenia jakiemuś sojuszowi które tu wyzej wymieniałem wcześnie- bo poruszyłeś tamet gry ucziciwej.. Jack.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nie dotrzymujesz słowa... nieładnie !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Co do AoD- to nie wiem czy tak uczciwie- wbiliscie się swego czasu jak "lwy" istniały w miejsce Egzekutowów- na wypadek ery cudów iść do Lwów to hańba na narodzie- My budowaliśmy coś on nowa- nikt nie liczył na gotowe...
wypraszam sobie kretaczu! AoD oszukuje, AoD do lwów, buhahahahahhaha, większych głupstw nie słyszałem xD Widać panu BBBG pali się grunt pod nogami i nawet zaczyna atakować AoD xD No ciekaw jestem co masy jeszcze do powiedzenia panie superASie


Tak w nawiasie, AoD nie ma zadnej koalicji, z tego co wiem, to istnieja jeszcze takie sojusze!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) wpisu iluzjonisty z forum Lwów już nie zacytuje(bo nie mam już tej wiadomości):) ale to Wy wyszliście- według niego z propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu. Wypierać się możesz- ale Lwy mogą potwierdzić- jeśli będą chciały.
A Ty gm1223b jak nie wiesz co się dzieje to się nie wypowiadaj:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Może się powtarzam, ale... nie dotrzymujesz słowa, nieładnie !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

wpisu iluzjonisty z forum Lwów już nie zacytuje(bo nie mam już tej wiadomości) ale to Wy wyszliście- według niego z propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu. Wypierać się możesz- ale Lwy mogą potwierdzić- jeśli będą chciał.
A Ty gm1223b jak nie wiesz co się dzieje to się nie wypowiadaj

Weź skończ te brednie, cały czas coś wymyślasz.
Kręciłeś, modziłeś, teraz Iluzjonista jest sam przeciw wszystkim i jakoś się nie poddaje, a ty tchórzu od razu zresetowałeś konto, bo wyszły na jaw twoje matactwa.
Wniosek?
Jesteś nikim.
Przegrałeś.
Twój czas dobiegł końca - pa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) wpisu iluzjonisty z forum Lwów już nie zacytuje(bo nie mam już tej wiadomości):) ale to Wy wyszliście- według niego z propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu. Wypierać się możesz- ale Lwy mogą potwierdzić- jeśli będą chciał.
A Ty gm1223b jak nie wiesz co się dzieje to się nie wypowiadaj:)

Nie odzywać się możesz ty! I proszę bardzo, sam się pogrążyłeś: "propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu" do czego nie doszło! Powstała wspólna zakładka, której już nie ma, gramy bez koalicji i świetnie dajemy sobie radę... jak już kiedyś gdzieś był post: " Bbbg nie odzywaj się bo za każdym razem coraz bardziej się pogrążasz w głupocie". Były czyny dążące do wspólnego działania? Nie. A ty jak zwykle łapiesz się czego popadnie, aby jakoś z tego wszystkiego wyjść, czekam kiedy doczepisz się innych sojuszy.

A tak na marginesie, to tak czy inaczej, nawet jakby takie siły powstały, do czego nie doszło, to Lwy i my atakowalibyśmy co innego i oni, my gdzie indziej, i oni, ze względu na nasze i ich położenie. BBBG - chyba się już pożegnałeś, no nie??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nie odzywać się możesz ty! I proszę bardzo, sam się pogrążyłeś: "propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu" do czego nie doszło! Powstała wspólna zakładka, której już nie ma, gramy bez koalicji i świetnie dajemy sobie radę... jak już kiedyś gdzieś był post: " Bbbg nie odzywaj się bo za każdym razem coraz bardziej się pogrążasz w głupocie". Były czyny dążące do wspólnego działania? Nie. A ty jak zwykle łapiesz się czego popadnie, aby jakoś z tego wszystkiego wyjść, czekam kiedy doczepisz się innych sojuszy.

A tak na marginesie, to tak czy inaczej, nawet jakby takie siły powstały, do czego nie doszło, to Lwy i my atakowalibyśmy co innego i oni, my gdzie indziej, i oni, ze względu na nasze i ich położenie. BBBG - chyba się już pożegnałeś, no nie??


A Ty gm1223b jak nie wiesz co się dzieje to się nie wypowiadaj
doskonale wiem co się dzieje, masz zbyt wysokie ego i pierzesz brudy sojuszu na FO, do czego to prowadzi? Do tego, że niedługo stracisz szacunek i każdego, jeżeli już tego nie zrobiłeś. I taka prośba [bbbg] nie obrażaj nawet killera, jeżeli sam jestes na jego poziomie lub niższym.


Proszę moda o usunięcie 1 posta, jakiś lag xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) gratuluje wyobraźni, skąd ty wiesz dlaczego usunałem konto, i jakie matactwo?
Graliście w Styczniu z Lwami i to jest Fatk- to że go wszyscy zostawili to inna sprawa. Tylko świadczy o tych co byli w Lwach jak Lwy miały topkę.
Ale co Ty tam wiesz. Jak dla mnie chcesz z siebie tu jakąs gwiazdę zrobić.

Przyczyn usunięcia konta i tak w Mędrcy nie ogarniecie:) - każdy widzi to co chce widzieć:)

Gm- Twoje posty narażają Twoj sojusz na stratę morali:) jak masz zamiar spamować post pod postem tu już wiemy- wypowiadasz się nie na temat i wbijasz nosa gdzie nie Twoja sprawa.

Jak by Killer był tym za kogo się podaje- to nie wyciągnął by działa i nie wyśpiewał tu punktu widzenia Nenya:) w złości tylko przynał się do błedu i napisał jak było naprawdę z Tym rozsyłaniem PW do niej- i kto robi problemy przy fuzji- bo nie byłem to ja. Jak widać Killer tylko na PW przyznać się potrafi- mam nadzieje, że będzie miał więcej odwagi i się przyzna, iż On i Nenya utopili sprawę nie do utopienia- chyba że taki cel ktoś z nich miał.

Pozdrawiam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Bardzo to wszystko ciekawe i pouczające co tutaj się od wczoraj wypisuje. Pomijając błędy ortograficzne oczywiście. Jedno czego naprawdę żałuję, to to, że bbbg się niestety zresetował. Miałam głęboką nadzieję, że w grze bronić będzie swojego honoru i racji, i wówczas mogłoby dojść do jedynego w swoim rodzaju porozumienia ponad podziałami, to znaczy Adrian i Iluzjonista odkładając na chwile na bok waśnie, ruszyliby wspólnie zbrojnie w jego kierunku wyrównać rachunki. Byłoby to widowisko godne świata OMI. Takie mistrzostwa świata.
Niestety, wyszło jak zawsze.... Naprawdę szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja nigdy nie twierdziłem że kogoś zmuszam do gry ze mną- Ustawiłem taktykę gwarantującą wygraną- która zaniechała by wiecznych kłutni- oczywiście komuś to nie odpowiadało-
Ale cieszę się ze JACKFANS - otwórzyłeś teraz oczy- może Ktoś zrozumie iż stawianie sprawy wygranej reszty graczy na tym iż Nenya nigdzie się nie ruszy z Sojuszu SoH jest jej błędem - tak duża fuzja to właściwie kompromis pomiedzy sojuszami- stawianie sprawy na ostrzu noża to atak- i nadużycie uprawnień.

Mam nadzieje że SoH wyciągnie wnioski razem z resztą pretendentów do wygranej cudów.

a po drugie osobiście dziwię się dlaczego tak Nenya się upiera przy przejściu graczy do SoH- bo prawda jest taka że po fuzji nie można nazywać się ojcem czy matką sojuszu- fuzja to połączenie dwóch sojuszów które były budowane przez dwie inne grupy ludzi.

Fuzja równa się nowy sojusz- i nikt rościć sobie do założenia go nie może... po drugie nawet najwspanialszy założyciel bez graczy jest nikim..
a na sukces danego sojuszu w rankingu ma bardzo wiele czunników- na które nie ma się wpływu

Co do AoD- to nie wiem czy tak uczciwie- wbiliscie się swego czasu jak "lwy" istniały w miejsce Egzekutowów- na wypadek ery cudów iść do Lwów to hańba na narodzie- My budowaliśmy coś on nowa- nikt nie liczył na gotowe...

I jeszcze sprawa gry Fair play? ktoś ma coś do zarzucenia jakiemuś sojuszowi które tu wyzej wymieniałem wcześnie- bo poruszyłeś tamet gry ucziciwej.. Jack.
skoro do mnie pijesz chodż nie znam cię to ci odpowiem,,, zapytaj SZYMONA z Kropek , Croma,, Adriana,, i AoD zawsze działali sami ,,jedyna współprtaca był z Bez NAzwy i TYLE.. NA KAŻDE PROPOZYCJE ZAWSZE ODP TAK SAMO ,, i dzięki temu nie patrzymy na innych,, co tam sobie przeczytałeśna forum lwów mnie nie obchodzi pokaż mi chodż 1 wspólną akcję z Lwami ???lub kogoś kogo zaatakowaliśmy wspólnie,, zapytaj maniutka co przeszedł z lwów do nas i jest w VAlhali,,więc w twej strefie wpływów jak było,,,,
i nigdy nie było mowy byśmy przeszli do Lwów,, tu już pojechałeś ,na jakie gotowe,,zobacz na mapę mamy prawie 3 morza 52,63 i z kropkami 53 jakie gotowe , ciekawe skad ty wiesz tyle o wszystkich sojuszach :) skoro wszystkie info są tak pewno to ja dziękuję.po co mieliśmy iść do Lwów jak byli na innych morzach ?????widać że nie znasz zasad naszego soja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) gratuluje wyobraźni, skąd ty wiesz dlaczego usunałem konto, i jakie matactwo?
Graliście w Styczniu z Lwami i to jest Fatk- to że go wszyscy zostawili to inna sprawa. Tylko świadczy o tych co byli w Lwach jak Lwy miały topkę.
Ale co Ty tam wiesz. Jak dla mnie chcesz z siebie tu jakąs gwiazdę zrobić.



Pozdrawiam:)
graliście w styczniu ok ,to znaczy jak ?? ile osób zaatkowaliśmy razem???? ile razem miast podbiliśmy przecież lwy były nr 1,,lpodaj te fakty !!!!znaczy
przepraszam Fatk?? jak ty mówisz,, ale konkretnie,,, jestem ciekaw może mnie nie było w sojuszu,hmnnn:eek: albo coś przeoczyłem,, przedtem mówiłeś że nie wiem o czym mówisz teraz sparwa dotyczy mojego soja więc słucham,, podaj akcje czy osoby które razem podbiliśmy czy nie wiem co tam chce co oznacza że graliśmy razem,,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Bbbg, pokaż dowód, wpis Iluzjonisty o pomoc? Hahahah - śmieszny jak zwykle jesteś, nie masz dowodów a wyskakujesz z tym, iż gramy z PL na Valhallę, pokaż dowody, a nie osądzasz pewien sojusz, w którym nie byłeś, nie znasz ludzi, więc proszę Cię, piorąc brudy SoH nie doczepiaj się do AoD!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) wpisu iluzjonisty z forum Lwów już nie zacytuje(bo nie mam już tej wiadomości):) ale to Wy wyszliście- według niego z propozycją scisłej wspołpracy w miesiącu styczniu. Wypierać się możesz- ale Lwy mogą potwierdzić- jeśli będą chciał.
A Ty gm1223b jak nie wiesz co się dzieje to się nie wypowiadaj:)
dawaj tych świadków z lwów.. niech zeznają, niech opowiedzą o wspólnych akcjach i tym cudzie,, może nie jesteśmy mega mocnym sojuszem ale,, jesteśmy 4 sojuszem atakujcym w grze i nie atakujemy swoich graczy... mamy hmnnn ,, 1500 miast myślisz że nie możemy jednej wyspy obstawić na cud i musimy się prosić
czy jak ty pewnie powiesz łasić do Lwów nie znasz Nas jak widzę ,, chodż jesteśmy obecnie jednym z najstarszych sojów w grze i Tacy będziemy do końca,,,i przed nikim nie padliśmy na kolona,,większe sojuszu były i upadały a my jakoś dajemy sobie radę i tak mam nadzieję będzie do końca,, czekam na dowody świadków i KONKRETY
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

fakty gościu :
Pozycja/AWANS NAZWA SOJUSZU WIOSEK CZŁONKÓW PUNKTY ROZNICA
1. ~ [ally]Polskie Lwy[/ally] wiosek: 659 członków: 27 punkty: 8843104 przybyło: 65652
2. ~ [ally]Egzekutorzy 3[/ally] wiosek: 2158 członków: 135 punkty: 6087093 przybyło: 374541
3. ~ [ally]Valhalla[/ally] wiosek: 2386 członków: 132 punkty: 4842446 przybyło: 208045
4. ~ [ally]Angels of Darkness[/ally] wiosek: 1520 członków: 108 punkty: 4536418 przybyło: 281903
5. ~ [ally]I jesteś w kropce[/ally] wiosek: 1673 członków: 141 punkty: 4378558 przybyło: 137626
6. ~ [ally]Shadows of Hegemon[/ally] wiosek: 2066 członków: 96 punkty: 3450819 przybyło: 348414
7. ~ [ally]Wilki Północy[/ally] wiosek: 648 członków: 83 punkty: 3201965 przybyło: 27695
8. ~ [ally]Angels Of Death[/ally] wiosek: 837 członków: 59 punkty: 2723191 przybyło: 190510
9. ~ [ally]SEMPER FIDELIS[/ally] wiosek: 821 członków: 55 punkty: 2574068 przybyło: 139968
10. ~ [ally]Armageddon[/ally] wiosek: 825 członków: 29 punkty: 2278122 przybyło: 125063
11. ~ [ally]Czarnobyl[/ally] wiosek: 915 członków: 106 punkty: 1952324 przybyło: 155186
12. ~ [ally]ak. SEMPER FIDELIS[/ally] wiosek: 383 członków: 54 punkty: 1347020 przybyło: 24180
13. ~ [ally]AK Shadows of Hegemon[/ally] wiosek: 855 członków: 130 punkty: 1343598 przybyło: 50799
14. ~ [ally]Blades[/ally] wiosek: 1077 członków: 55 punkty: 1090062 przybyło: 174632[/quote]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

morze 63 kolejny fakt :
sojusz pkt miasta
1 Angels of Darkness 6822987 627
2 I jesteś w kropce 666285 66
3 Wilki Północy 227708 31
4 LORD AoD 183529 25
5 Egzekutorzy 3 73738 9
6 SZKOŁA MAJORA 63469 7
7 Blades 58566 5
8 NIEŚMIERTELNI 52306 10
10 Valhalla 26524 3
11 AK Valhalla 24244 7
12 ak. SEMPER FIDELIS 13232 3

Myślisz że musimy czekać na gotowe !!!!!!! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Już widzę jak AoD walczy o cuda z 1500 miastami:) nie komentuje nawet tego co napisałeś. Pon z Lwami i wspolna wojna przeciwko Valhom was przypieczętowała- teraz pewnie z Cenzurą trzymacie czyli resztą Lwiątek.

Hihi- nie możliwe było abym grał dalej- nie mógłbym patrzeć jak ktoś mógł zepsuć wszystko przez swoje nadęte ambicje(nie wiedzieć nawet jakie)-są pewne zasady- a ja po tym co napotkałem tu na omikronie, nie mam zamiaru już więcej grać na polskim serwerze- w Pracy walka o prymat władzy- mam u swojego boku mistrza manipulacji ludźmi, który to od 10 lat przeczytał prawie wszystkie książki na ten temat (i ma dość sporą praktykę w tym) - po pierwszym tygodniu miałem dość wszystkiego, ale przywykłem, bo jak słyszę od znajomych co się u nich w pracy dzieje, to mogę wysnuć tezę: iż prawie w każdej firmie z kierownictwem polskim jest presja wstawienia swojego człowieka na miejsce konkurenta:) Jak ktoś miał okazję popracować w firmie gdzie 80% działu kierowniczego to sami znajomi z prywatnego otoczenia lub rodziny znajomych to chyba wie o czym pisze.
Próbowałem tępić takie zachowania na tym serwerze w zarodku- niestety to jak walka z wiatrakami- jeden zdemontowany a dwa kolejne na horyzoncie.
Najlepsze jest to że sam Iluzjonista napisał mi iż sprawiedliwość nie istnieje- więc wszyscy wiedzą, ale nikt ku temu nie chce nic zrobić- ale trzymam kciuki za Mateusza może wyciągnie wnioski i w życiu nie popełni takich błędów jak tu- ja obiecuję że też wyciągnę ze swoich błędów- choć przyznam iż tą grę traktuję jako eksperyment:)
Na mnie pora, dziękuję za grę i wymianę zdań- niektórzy sprostali zadaniu inni niestety oceniają ludzi zbyt szybko- i przekreślają ich na wejściu- dziwne ale prawdziwe.

PS. Rada od mnie(z życia)- jeśli chcecie iść do przemysłu na stanowiska kierownicze/inż to najlepiej w trakcie studiów wyjechać na staż za granicę- a następnie po studiach tam wrócić - na pewno będzie trudniej na początku jako obcokrajowiec, ale jak będziecie się starać to w końcu docenią Was i nikt nie będzie chciał podważać waszych kompetencji. Za parę lat możecie wrócić i zupełnie inne drzwi w kraju się dla was otworzą...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry