Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dla Ciebie Pani Trollu :p

Jak myslicie ilu graczy jutro rano obudzi sie, wejdzie na gp i okaze sie, ze musza wybrac nowy kierunek na ypsilonie? :D
 

DeletedUser12438

Guest
dobre pytanie, sam się zastanawiam czy jestem pojedynczym przypadkiem czy zaraz okaże się, że top 100 będzie miało banana

to narka spadam na dzisiaj starczy, Pa Princes
5396_1_500_No-To-Piatek.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Jest z kim się tutaj pokłócić czy tylko same grzeczne dziewczynki i chłopczyki ? Widzę że jest Manfred , czuje że będą niezłe zadymy ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Trochę nudnawo w tym temacie...żyjecie jeszcze ludki? Maniek co tam słychać w LA?

Nie przywykłem do takiego spokoju i braku afer :eek: Choć skład mojego maleńkiego sojuszu ma nieograniczone możliwości :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Zawsze LA ma największe możliwości na starcie nowego świata...

Zawsze posiada silną grupę wyjadaczy którym nie trzeba niczego tłumaczyć w grze,a to zdecydowanie ułatwia proces rozbudowy sojuszu....

Posiada najbardziej doświadczonych graczy takich jak Maniek,MuadDib,adriankiller,Kaliszaneczka,User,darston,Anonymous Amator,Cesarzowa,DeWu,romannt11,Matus87,Stoner Raf,Retryk,Robson1989,krunio25 (Wymieniłem tych których znam i miałem możliwość wspólnej gry,na tych ludzi można spokojnie liczyć w wspólnych akcjach.Co niejednokrotnie udowadniali i mają odpowiednią pasję w grze.A to bardzo ważne.Bo jeżeli umawiam się przykładowo z takim Mankiem,Adrianem czy Userem na odpowiednią godzinę ataków to spokojnie wiem że kolesie wstaną o 3 w nocy i powysyłają swoje ataki.A każda udana akcja czy też w defensywie czy w ofensywie nakręca sojusz do przodu.Tacy gracze to prawdziwy skarb)
i paru innych graczy będących tu na innych nickach :)

Jedyny minus to trudne charaktery nie których graczy!
Już nie chce wszystkich wymieniać że wspomnę tylko o Grześku i Sławku,a może właśnie te charaktery tworzą ich legendy w Grepo!
Na pewno samców alfa tam nie brakuje...

Oczywiście istnieje możliwość wypalenia się jeżeli taki LA nie będzie odpowiednio zmotywowany do gry na największym poziomie...najlepiej gdyby walczył z całym światem.Wtedy nudo nie będzie i satysfakcja z ewentualnego zwycięstwa jest największa.

No i mają dziewczynę (Diablica) która potrafiła utrzymać Legion Ateński na Jocie gdy odchodziły najlepsi (najbardziej doświadczeni) gracze tak jak Maniek,Rybi,darston,Kali,User,Dymek czy Ellen...czyli w większości osoby które spotkały się po raz pierwszy na Becie.
I gracze z którymi tak naprawdę kojarzone jest LA.
Choć owa koleżanka już wcześniej zarządzała jednym z lepszych sojuszy w Grepo,więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Mają wszelkie dane by rządzić i dzielić na tym świecie.
O ile starczy odpowiedniej motywacji w grze,a z tym każdy z nas miewa problemy :)

...a może się po prostu nie znam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

No Piotrus nam zrobil piekna reklame
23_129_8.gif

Żadna reklama!
Stwierdzam tylko fakty na teraz...
Chyba każdy może wyrazić swoje zdanie na temat obecnej sytuacji na świecie,a ja to tak widzę.

Może być tak że się mylę ( bo rzeczą ludzką jest się mylić :) )i że do głosu dojdą inne sojusze takie jak Kostucha , RIDDLE czy też Reiver Incarnation który też posiada niezłych grajków w swoich szeregach.
A może ktoś inny dojdzie na szczyt?
Czas zweryfikuje wszystko.To szybki świat,dopiero początek gry.Świat stworzony dla agresorów,a ich nie brakuje w LA.
Pozycja LA wcale nie powinna zaskakiwać.Choć nie znam wszystkich paktów,sojuszy czy innych porozumień to sądzę że pewnie istnieje już pewna koalicja przeciw LA.
Jeden sojusz przeciwko LA nie ma żadnych szans! Dlatego nie byłbym zdziwiony jakimiś tam układami przeciwko LA :eek:
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Party Ypsilon

hehehe dobre Eve sa na tym swiecie ludzie co chyba nic nie wiedza albo udaja no i napisze ci cos dawaj dawaj bo niedlugo zblizymy sie wiskami do ciebie i nie bedzie wymowki starych kompanow zgarniemy do siebie
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Się kręci jakoś, ale ledwo ledwo :) Kostucha nas leje na wszystkich frontach, rozbiera miasto po mieście ;/ ja ledwo ciągnę ;/ Seta od północy też ciśnie nas ostro no i RIDDLE dają się we znaki ;/ Chyba długo tak nie wytrzymamy ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Piotruś lata mi kalafiorem skład najwięksi padali pod moi toporem. Zawsze ta sama historia a koniec ten sam
Za nim coś napiszesz zastanów się dwa razy albo sprawdz pewne fakty.Proponuje się do informować,albo po prostu sprawdz skład sojuszu Legionu Ateńskiego.
Kilku znam zamieszkałem w ich miastach a mieszkańców nabiłem na pal , widziałem ich ataki 4 klony padły w krótkim czasie więc przed nami jeszcze około 1 roku grania a ty już ogłosiłeś zwycięzców
Ide naostrzyć kose ^^
A tak mniej poważnie lubie Legiony , ateńskiego nigdy nie było (historia) zobaczymy
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Masz rację Dark.Nie takie sojusze jak LA padały z różnych przyczyn.Tak jak wspominałeś więcej będzie można powiedzieć po roku gry.
Może LA wtedy nie będzie,tego nie wiem.

Tylko że ja nie jestem jasnowidzem :eek: Opisałem obecną sytuację na tym świecie i to wyłącznie tylko moje zdanie.
Nie musisz się z mną zgadzać,znam Ciebie i wiem że potrafisz ogarnąć pewne rzeczy.Najważniejsze aby gra była ciekawa.

Na teraz Legion Ateński wydaje się mi się najsilniejszy :)

...a może się nie znam :)
 
Do góry