Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ludzie czy wy w końcu zaczniecie czytać tekst z zrozumieniem !!!

Wyraziłem swoje zdanie i już,mam takie prawo :eek: zresztą jak każdy.

Prawdopodobnie Ammon masz rację.Sigma była stanowczo za wolna i każdy widział jak nie którzy się tam męczą.Jedni wolą szybciej,inni wolniej.
Ustawienia Ypsilon zdecydowanie odpowiadają graczom którzy preferują offensywny styl gry,a tych jest trochę w LA.

to głównie takie wdupołazy wywyższają innych pod niebiosa

Poziomu Mańka,Kali czy innych graczy LA raczej nie osiągniesz.
Zastanów się co TY piszesz,znam tych graczy dłużej niż TY grasz w Grepo.Chyba że TY masz takich znajomych którzy wchodzą ci D.Jeżeli tak to nawet ci współczuje
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Dzisiaj, 21:26 #202
aga289
hehhe- widzę nowy fetysz na Yps. ... wchodzenie w D

To chyba muszę zainwestować w ochraniacz na D. by czasem jakiś zbłąkany wielbiciel nie próbował mi wejść :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Alex już się starzeje, nic wam nie grozi ;-)
Co raz zaglądam na forum i nadal czekam na te współrzędne do startu na jakimś nowym świecie. Alex mam nadzieję że oprócz czerstwej gatki masz jeszcze jakieś zacięcie do gry. Bo ja nie ukrywam że mimo dystansu do grepo, na żądanie stawię się jak dżin kiedy zawołasz ;-) Specjalnie dla Ciebie choćbym miał polec...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

wymyśl jakąś odę do swoich bóstw, to ci o "wielki" wpychaczu do D. lepiej wyjdzie niż nawet atakowanie pustych wioch :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Zawsze LA ma największe możliwości na starcie nowego świata...

Zawsze posiada silną grupę wyjadaczy którym nie trzeba niczego tłumaczyć w grze,a to zdecydowanie ułatwia proces rozbudowy sojuszu....

Posiada najbardziej doświadczonych graczy takich jak Maniek,MuadDib,adriankiller,Kaliszaneczka,User,darston,Anonymous Amator,Cesarzowa,DeWu,romannt11,Matus87,Stoner Raf,Retryk,Robson1989,krunio25 (Wymieniłem tych których znam i miałem możliwość wspólnej gry,na tych ludzi można spokojnie liczyć w wspólnych akcjach.Co niejednokrotnie udowadniali i mają odpowiednią pasję w grze.A to bardzo ważne.Bo jeżeli umawiam się przykładowo z takim Mankiem,Adrianem czy Userem na odpowiednią godzinę ataków to spokojnie wiem że kolesie wstaną o 3 w nocy i powysyłają swoje ataki.A każda udana akcja czy też w defensywie czy w ofensywie nakręca sojusz do przodu.Tacy gracze to prawdziwy skarb)
i paru innych graczy będących tu na innych nickach

Jedyny minus to trudne charaktery nie których graczy!
Już nie chce wszystkich wymieniać że wspomnę tylko o Grześku i Sławku,a może właśnie te charaktery tworzą ich legendy w Grepo!
Na pewno samców alfa tam nie brakuje...

Oczywiście istnieje możliwość wypalenia się jeżeli taki LA nie będzie odpowiednio zmotywowany do gry na największym poziomie...najlepiej gdyby walczył z całym światem.Wtedy nudo nie będzie i satysfakcja z ewentualnego zwycięstwa jest największa.

No i mają dziewczynę (Diablica) która potrafiła utrzymać Legion Ateński na Jocie gdy odchodziły najlepsi (najbardziej doświadczeni) gracze tak jak Maniek,Rybi,darston,Kali,User,Dymek czy Ellen...czyli w większości osoby które spotkały się po raz pierwszy na Becie.
I gracze z którymi tak naprawdę kojarzone jest LA.
Choć owa koleżanka już wcześniej zarządzała jednym z lepszych sojuszy w Grepo,więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Mają wszelkie dane by rządzić i dzielić na tym świecie.
O ile starczy odpowiedniej motywacji w grze,a z tym każdy z nas miewa problemy

...a może się po prostu nie znam.


Od Turka:

LA ma największe możliwości na starcie świata? hmmm może pod względem ilości wojska i miast tak gdyż to najwieksze skupisko złociarzy jak sie dobierze 10 osob co wydaja wielkie ilosci zlota na poczatku gry to faktycznie idzie odczuc to w walce.

Lecz sojusz to nie tylko 10-20 osob i tutaj LA juz powoli traci.

Jezeli wezmiemy pod uwage ilosc wojska zgranie dowodzenie i wszystkie inne czynniki jakie skladaja sie na wygrana to tu juz LA sie zrownuje z innymi mocnymi sojuszami.

Na Tau LA(ss) mialo chyba najmocniejszy sklad jaki w przynajmniej ostatnich swiatach mieli. Na pewno mocniejszy niz na tym swiecie czy kilku poprzednich.

Tak mi mowila osoba, ktora z nimi grala i zna ich wszystkich ale tez sam widzialem, ze mieli tam cala swoja smietanke.

Jezeli sie myle to chetnie zapraszam osoby dobrze rozeznane do wypisania nickow i argumentow, ze to jedak tu maja mocniejszy sklad czy na poprzednim swiecie.

Na Tau w walce faktycznie bylo odczuc jak stoner w 12h odbudowuje prawie pelny utopiony off a wszyscy zlotnicy maja po 240 ogni gdy u nas kazdy mial po 140.

Gra z takimi zlotnikami jest nierowna bo nawet klinami jest duzo ciezej walczyc. Ale jednak w walce nie gorowali i byla wyrownana z nami. Tracilismy praktyczni ta sama ilosc miasta i kazdy z kazdym musial sie liczyc.

Z tego co pisal ktos z LA(ss) to trzon LA sie zniechecil gdy na akcje oni slali duze ilosci wojska a reszta LA malo. Moze nie bylo zgrania moze nie bylo tyle zlota by miec takie ilosci wojska? nie wiem.

Ale min. to brak powodzen taki jakby chcieli i planowali wzgledem MDG i mnie, byl powodem rezygnacji gdyz zdawali sobie sprawe, ze walka bedzie trwala miesiacami a wynik jest niewiaodmy.

Mieli wielki potencjal militarny mieli wiecej pkt miast a mimo to nie mogli nas pokonac mimo, ze tylko na nas sie skupili.

Evelin piszesz, ze LA walczy z kazdym bo pojedynczy sojusz nie ma z nimi szans?

Wiesz co bylo na Tau? LA doslownie z kazdm sojuszem robilo pakt lub pon by moc walczyc tylko z nami.

Byl okres gdzie koalicja LA(ss) + Ostrza rzymu Gold Dragons SPARTA walczyli tylko z MDG gdyz fakt mielismy 2 sojusznikow ale okazali sie mega ciot... i zrobili fuzje z LA. A jeden sojusznik walczyl tylkoz Ostrzami rzymi a nie z ss.

LA bylo po wzmocnieniach z 3 sojuszy lacznie. Gdyz ich wchloneli.

Takze jak miales dluga przerwe i nie wiesz wszystkiego lepiej bys nie pisal takich bajek o legendach dgyz wcale tak nie jest.

Co do wymienionych graczy:

Maniek ok umie grac jest agresywny w polaczeniu ze zlotem i nieznanymi mi wspomagaczami jest niebezpieczny ale glownie ze wzgledu na duze ilosci wojska gdyz umiejentosci sa takie jak bardzo wielu graczy w GP. Nawet mnie orzbawilo jak Maniek mi puszczal atak ogniami na okupacje i uzyl czaru wskrzeszajacego wojsko ladowe to tylko pokazalo, ze zloto nie zastepuj wszystkiego.

Stoner to osoba, ktora wszelka przewage nad innymi wyrabia tylko za pomoca zlota i wspomagaczy. Jak widzialm jego akcje to jakbym widzial 50% graczy gp co graja i walcza nie widzialem w poziomie gry zadnej roznicy poza ogromnym przyrostemw osjka i gdy cos spartaczy i utopi to nastepnego dnia ma caly off spowrotem za zloto... Akcje gdzie topi swojego kolona na swoim deffie juz kazdy zna.

MuadDib znam Go gdyz na My mial sojusz La cosa nostra i przeszedl do nas z najlepszymi. W sojuszu ogarnial i byl dobry ale moim skromnym zdaniem nie najlepszy. Na Tau zawital pogral troche i skonczyl gre nie stoczac ani jednej walki. Teraz gra tutaj. Oczywiscie tez widac, ze zloto tam.

adriankiller znam go tylko z Tau tam bardzo odstawal od reszty z sojuszu ze zloceniem i byl sporow tyle. Ogolnie nie pokazal tam nic ale z tego co gadalem z nim to tam tylko gral byle jak bo ma inn swiaty gdzie sie skupia. Co tu moge powiedziec hmmm musialbym zobaczyc na innym swiecie co naporawde potrafi.

User na tau gral ale tz nie pokazal zbyt wiele i odstawal od reszty z LA. Nie wiem co w nim takiego nadzywczajjnego.

Robson1989 to o il sie nie byle robson czyli jeden z zalozycieli MDG na My gralem z nim na My i na Tau w jdnym sojuszu. Spoko gosc. Ma umiejetnosci lecz raczej bz zlota gra stąd nie skacze w rankingu. Na Tau szybko zrezygnowal z jakigos powodu szlo mu dosc dobrze ale od innych z czolowki troche slabiej.

Zdziwilem sie jak na nastepnym swiecie poszedl grac do LA bo sadzilem, ze jest z MDG...

Jest jeszcze gracz PersonaNograte czy jakos tak On tez na My gralw MDG jako Augucz-TBT czy jakos tak. Tu gra rowniez w LA.

Na Tau byl jednym z najlepszych graczy w ss(LA) fakt, ze rowniez zlocil ostro ale byl agresywny i umial grac. Przejalem mu miasto i skonczyl gre poszedl na ten swiat.

Oczywiscie zapowiadal koniec gry z ajakis czas gdy gadalem z nim jak okupowalem mu miasto ale potem ktos wsadzil kolejnego kolona poszly masowe ataki i oddal miasta skonczyl gre.

Dodam tylko, ze specjalnie wzial miasto na mojej wyspie od swojego zapewne by ze mna walczyc. Potem przejal nam miasto tz na tej wyspie od kolezanki. Za 2 dni stracil i chyba zapal minal.

Reszty graczy z gry nie kajarze moze pod innymi nickami graja albo na tau nie grali. Wiec sie nie bede wypowiadal.

Ale zostawilem sobie na koniec jednego:D:D:D:D:D:D

Matus87 jak go zobaczylem na liscie to wybuchlem smiechem:D

koles, ktory praktycznie cale swoje zycie GP spedzil na Theta majac 50 miast gdy inni 100-150 a jego ranking to top-200 mniej wiecej we wszystkich kategoriach.

Oczywiscie chlopak chcial swoje ogromne doswiadczenie wyjadacza GP wykorzystac na kilku nowych swiatach ale jakis pech zawsze byl albo wakacje albo babcia w szpitalu albo kot zdechl i biedny matus zawsze musial konczyc gre oczywiscie to, ze na nowym swiecie odstawal znaczaco od topki nie mialo nigdy znaczenia.

Oczywiscie na ukochana Thete zawsze mial czas i tam gral non stop przeplatajac to urlopami. Tam konta nie musial kasowac wystarczyl urlop. Na innych konta oddawal kasowal:)

Wiec ja sie pytam czy ten koles kiedykolwiek cokolwiek osiagnal? czy on w ogolke keidykolwiek na jakimkolwiek swiecie sie liczyl w walce o topke?

Ja rozumiem, ze to wasz kolega wyslal wam deffa czy offa i pomagal no ale to nie kryterium by byc jednym z najlepszych.

matus mi kiedys obiecal, z ejak z nim wyladuje na wyspie to bede jego farma.

Jakos jak gram ja farma nie zostaje i gdzie zaczynam tam radze sobie i koncze a matus? wszedzie dostaje i konczy gre po kilku tygodniach.

Podsumowujac LA:

Sojusz, ktory na poczatku skupia u siebie wielu doswiadczonych graczy, ktorzy umieja grac ale ich glowna sila zawsze jest zloto, ktorego uzywaja bardzo duzo robiac w poczatkowej fazie gry przewage nad innymi.

Gdy miast jest coraz wiecej i zlota nie starcza nagle LA slabnie i zaczyna przegrywac. Wtedy po kolei koncza giazdy gre szukajac nowego swiata gdzie znowu zaczna dzielic i rzadzic. LA bez zaledwie 1-3 gwiazdek juz znaczaco slabnie i coraz bardziej przegrywa co powoduje masowy rozpd sojuszu i przejscie na nowe siwaty.

Dlatego LA nigdy nie osiagnie prawdziwego sukcesu jest to niestabilny sojusz swoista mieszanka wybuchowa nie wiesz kiedy gwiazdy odejda i sojusz sie rozpadnie.

Nie mozna oceniac umiejetnosci sojusuz po miesiacu gry czy 2. Nie sztuka jest zlocic i prowadzic na poczatku. Sztuka jest dlugo walczyc na tym samym poziomie i pokonac wiele dobrych sojuszy. A to LA sie chyba nigdy nie udalo.

Tutaj tz za jakis czas zaczna zapewne przegrywac bo zloto przy 20 i wiecej miast juz nie daje tak wielkiej rpzewagi a gracze w LA nie roznia sie nicyzm umiejtnosciami id innych mocnych sojuszy a czesto i naewt znajda sie lepsi.

Podsumowanie graczy:

Gralem z wieloma i przeciw wielu i powiem, ze kilku znalazlo sie lepszych niz kazdy z LA z, ktorymi walczylem. Doslownie masa graczy gra na takim poziomie jak LA i ja nie widze roznicy miedzy nimi.

Dlatego robienie z nich elity jest smieszne.

Sa dobrymi graczami jak w kazdym innym lepszym sojuszu sie znajdzie ale sa tez lepsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

hahaha :D
poczytam innym razem ale sama długość tekstu mnie rozbawiła do łez :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

turek przypominam ci ze LA nie składa się tylko z tych członków co wymieniłes, jest jeszcze wielu zapalencow o których nie słyszałeś. a jak masz żal ze ludzie grają na złocie to musisz zgłosic to do supportu lub kogos innego zeby usuneli tą mozliwość ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Hm, SS nie było dobrym sojuszem, bo brakowało mu stabilnej klasy średniej, która uczestniczy aktywnie w akcjach i bierze na siebie dużą część strat. W SS jest kilku(nasto)osobowa ekipa złotników/nerdów, a 80% sojuszu nic nie robi. IMO

Gadanie o jakichś umiejętnościach w tego typu grach uważam za śmieszne, bo jedyne co tu trzeba potrafić to cofać defy/ofy żeby omijać AT, zaprawdę sztuka. W grepo, plemionach, ogame, jak i innych grach mmo przez przeglądarkę najważniejsza zawsze była, jest i będzie FARMA i jak największy online. To jest to co się nazywa "umiejętnościami", reszta to sprawy tak banalne, że jeśli ktoś ich samodzielnie nie pojmie to się może martwić o swoje IQ. A przynajmniej tak było do niedawna, bo oczywiście teraz jest to jeszcze wypaczone przez premium mogące zapewnić kolosalną przewagę nad niepłacącymi za rozrywkę. (albo płacącymi niewiele, jedynie za w miarę zbalansowane opcje)

@Ammonik
na razie nie mam czasu na granie w cokolwiek, do grepo na pewno nie wrócę bo to już żałosna gra imo. Ale jak bardzo będziesz chciał to w maju możemy wbić na grę bez OP premium, i chętnie się pobawię z Tobą i Twoimi przydupasami :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Gadanie o jakichś umiejętnościach w tego typu grach uważam za śmieszne

Tak nie do końca się z tobą zgodzę Alex :)
Większość graczy nie rozumie podstaw w ataku z użyciem przebicia :)
Sam przecież widziałeś nie jeden raport graczy TOPowych jak używali tego rodzaju ataku,komedia ;) Inni nawet nie widzą czym tak naprawdę różni się birema od brandera ( jakieś 80% graczy )
Podstawa to i tak aktywność w grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Jak najbardziej, wielu jest nieogarów (nawet bardzo wielu) którzy do niczego nie potrafią dojść sami, lub stosują jakieś idiotyczne taktyki: atakują deffem, ślą ognie na brandery, używają przebicia w wioskach z ogniami, rekrutują wojo w rolnych itp itd. Ale tych zaliczyłem pod ludzi którzy powinni się martwić o swoje IQ :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Party Ypsilon

Od Turka:
MuadDib (...) Teraz gra tutaj. Oczywiscie tez widac, ze zloto tam.
to żeś mnie rozbawił :) złoto dokładnie o jednego doradcę mniej niż Ty używasz... Ty już naprawdę powinieneś się leczyć wszędzie tylko złoto widzisz...

a poza tym to się zgadzam z tym co powyżej Alex napisał, umiejętności to można mieć w szachach, piłce nożnej czy jakiś grach komputerowych gdzie obie strony mają taki sam okres czasu na rozgrywkę - Grepolis to taka bezmyślna kilkanka wg. wyuczonych schematów z premią dla aktywnych i bogatych - dobra jak się i tak siedzi przed kompem i się chce zawsze mieć jakąś rozrywkę pod ręką... robienie z niej podstaw do jakiś elaboratów na temat talentów, umiejętności i mierzenia się kto lepszy (wychodzącego poza to co można zobaczyć w statystykach na danym świecie) to już jakaś choroba i każdy kto ją przejawia powinien zastanowić się nad sobą poważnie... Turek w szczególności ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Matus87 jak go zobaczylem na liscie to wybuchlem smiechem

Tak samo jak ja czytając wypociny Tureczka :D Najbardziej niedocenianego pro tej gry, którego nikt z tutaj obecnych, niesłusznie w jego mniemaniu, nie czci i nie bije pokłonów :p Który gardzi rankingami, które odnosiły by się do niego, aczkolwiek innych po nich właśnie ocenia :p

Nasz kochaś zapomina że niektórzy z nas grają pod wieloma nickami :p

Tak że Tureczku dziękuję ci że czasem wchodząc tutaj mogę trochę się pośmiać z wypocin kogoś kto na siłę chce by inni mówili o nim to samo co mówią o nas :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Tak samo jak ja czytając wypociny Tureczka :D Najbardziej niedocenianego pro tej gry, którego nikt z tutaj obecnych, niesłusznie w jego mniemaniu, nie czci i nie bije pokłonów :p Który gardzi rankingami, które odnosiły by się do niego, aczkolwiek innych po nich właśnie ocenia :p

Nasz kochaś zapomina że niektórzy z nas grają pod wieloma nickami :p

Tak że Tureczku dziękuję ci że czasem wchodząc tutaj mogę trochę się pośmiać z wypocin kogoś kto na siłę chce by inni mówili o nim to samo co mówią o nas :D

Od Turka:

Jestes smieszny zganiajac swoje nieudolne proby grania na innych swiatach tym, ze grales jeszcze gdzies na innym nicku i tam cos osiagnales:)

Tak sie sklada, ze znalem kilka twoich nickow i wiem gdzie grales na swiatach bo taki typ jak ty nie moze sie powstrzymac by tam gdzie gra nie wyskoczyc na FO i sie dowartosciowywac i pisac jaki to doswiadczony gracz i, ze jest juz wyjadaczem i to mlodzi musza udowadniac, ze sa dobrzya nie on:)

Tam gdzie zaczynales na nowym swiecie zawsze duzo pisales na FO natomiastw grze zawsze na dnie tabeli i zawsze konczyles gre bo nie dawales rady z lepszymi.

Piszesz o innych nickach i, ze nie ty tylko wy probujac rosproszyc to na innych.

podaj leszczu nick na jakim cokolwiek gdziekolwiek ugrales no chyba, ze bawimy sie w anonimowego pro gdzie wiele osiagnal ale nie powie bo nie;p

Co do tego, ze o was pisza to prosze nie badz smieszny bo napisala to jedna osoba, ktora przycukrowala swoim bylym kolegom gdyz od kad pamietam tworzycie swoj klub wzajemnej adoracji i siebie nawzajem dowartosciowujecie.

Fakty sa brutalne a fakty sa takie, ze jedyne co osiagnales to ranking top-200 na theta i krotkie starty na nowych swiatach lecz szybko spadales w tabeli i rezygnowales.

Mnie nie interesuje zdanie twojego kolegi co z toba gral i robiliscie akcje a on cie chwali,z emoze na ciebie liczyc.

mnie interesuje co jako gracz osiagnales na danym swiecie a tu niestety prawda jest brutalna.

zmywasz sie z setkami innych sredniakow, ktorzy okupuja srodek tabeli ale na FO robia z siebie gwiazdy bo tylko tam moga gdyz w grze brak im umiejetnosci.


O mnie nie musi nikt pisac ja robie swoje w grze i wystarczy, ze moi wrogowie wiedza jak gram. Dla mnie FO to miejsce gdzie moge wytknac i napisac co mysle o takim nieudacznikom jak ty, ktory sie panoszy i udaja pro weterana.

Szkoda, ze w grze ci nie wychodzi i wszedzie dostajesz.

jestes graczem klasy sredniej jakcih setki tu gra tylko, ze oni graja robia swoje a ty sie tu dowartosciowujesz z kolegami.

Najzabawniejsze jest to, ze ciebie nawet nie mozna pofarmic w grze bo ty juz nigdzie nie grasz albo robisz to przez pierwsze kilak tygodni a potem znikas zna thete gdzie jestes otoczony setkami miast sojsuzu i lamisz tam od 2 lat w top-200
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

uświadomcie mnie kto to ten turek? to on robi kebaby? czy co bo nie wiem..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

uświadomcie mnie kto to ten turek? to on robi kebaby? czy co bo nie wiem..

Taki jeden co gral na My i Tau ,a nie lubi go pol LA ;)
a kebaby to juz swoja droga i nie tylko ;)

Zlotko wymiata dlatego tez jestem w topce agresorow i urzywam ich cala piatke ,juz na rok kupilem ;)

jeszcze jak bym nie mial na co kasy marnowac...
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Najzabawniejsze jest to, ze ciebie nawet nie mozna pofarmic w grze bo ty juz nigdzie nie grasz

Błąd :p Gram tutaj kolego :p Jakoś to przeoczyłeś hmmm ?? Wszystkowiedzący Turasek, a nie wie że na ypsilon mógł mnie pofarmić :p

Dobra szkoda pisania bo i tak wiem że znowu wyśmiejesz mnie, mój styl gry i w ogóle :p Bo tak wiem bycie w Top50 agresorów to żaden wyczyn :p I w ogóle nasz sojusz tutaj to dno totalne pełne noobów na złocie pasionych :p Aaaa i nie musisz mi mówić że tutaj coś mi idzie bo złotem sypię (w sumie to ciekawe jest choć chwilę poczuć się uważanym przez innych za tak bogatego by wykupywać kopce złota na premkę full i skracanie :D) :p

uświadomcie mnie kto to ten turek? to on robi kebaby? czy co bo nie wiem..
<- Peja to taki jeden dziwak który ma jakieś wielkie ale do całego LA i poprzez zasłanianie się prawem do głosu pyskuje jakbyśmy mu co najmniej zabrali ulubionego misia i teraz strzela fochy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

eeee to tak jak wielu innych. a na ypsilonie jaki on ma nick??
 
Do góry