Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

wiesz co w 2 dni 3 pakty wow nieźle.po co ci to??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

Od Turka:
Ze swiata Tau ten nieudacznik polishprinces uciekl na dozywotni urlop tlumaczac sie brakiem czasu. Potem na kazdym nowym swiecie widzialem ja jak sie wymadrza na fo i stara zablysnac chwalac sie, ze gra itp.
Teraz nowy swiat i znowu ta farma zaczyna od nowa lol.
ktos wytlumaczy jej, ze aby cos osiagnac w grze trzeba umiec grac a nie co swiat to prob owac od nowa? przeciez farma bedzie wszedzie farma no chyba, ze szukac swiata z tak niskim poziomem abys mogla rozwinac skrzydla.

jola rutowicz sceny GP idealnie do siebie pasujecie. Nic nie umiecie nie macie rozumu ale wszedzie was pelno i myslicie, ze jestescie kims:D

OMG! Znow wymagasz ode mnie zejscia do Twojego poziomu (czyt. piwnicy)? No, thanks.

Wciaz gram na moim pierwszym swiecie czyli na ksi, wiec jak na farme to jakos dlugo sie utrzymalam :rolleyes:.
Co do Twojej osoby to naprawde nie wiem do kogo mozna ja porownac. Nie znam az tak zenujacej osobistosci w showbiznes'ie. :eek:

@ Azzael: |-( |-( - wklej sobie na skype.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

jak nie jestescie masowka nawet zaproszenie kazdemu wysylacie hahahaha nawet ja dostalem


napewno nie każdemu działamy tylko na 2 morzach
wiadomo że napoczątku zapraszamy sporo graczy którzy mają próg punktowy żeby potem robić selekcje
wiadomo nie z punktów :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Heh mój sojusz nie wysyła zaproszeń do byle kogo tylko do graczy którzy już coś wiedzą o grpeolis nie to co wy
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

scaled.php
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

adriankiller mi także wysyłali zaproszenie jak zacząłem grę 5 min i 8 zaproszeń
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A Ty niXi w adrianku się zakochałeś, czy co? Buciki mu wyczyść to się może zgodzi he he
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

BoS = masa masa masa, tylko czego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

napewno nie każdemu działamy tylko na 2 morzach
wiadomo że napoczątku zapraszamy sporo graczy którzy mają próg punktowy żeby potem robić selekcje
wiadomo nie z punktów :rolleyes:

zawsze mnie ciekawiło, dlaczego dzieciaki biorą się za tworzenie sojuszy nie mając pojęcia, jak się powinno zarządzać sojuszem. możesz mi to na swoim przykładzie wytłumaczyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

napewno nie każdemu działamy tylko na 2 morzach
wiadomo że napoczątku zapraszamy sporo graczy którzy mają próg punktowy żeby potem robić selekcje
wiadomo nie z punktów :rolleyes:
Coś ci człowieczku powiem:
Daj sobie spokój bo dosyć że prowadzisz sojusz i nie wiesz jak się go prowadzi(to bardzo ważna rzecz) to wozisz się z tym jak by to było dla ciebie najważniejsze...

Ta gra to gra zespołowa,a ty nie potrafisz tak grać zostaw ten sojusz i zajmij się sobą(sam więcej ugrasz)Dzieciak:)

Nie polecam tego sojuszu w Którym jest ten osobnik.Syf kiła i mogiła inaczej nie da się tego skomentować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

Hmm niech pomyślę lepiej na samym starcie świata nie zapraszać byle kogo i po ochronce się ujawnić bo co z tego że zapraszacie byle kogo z 2 mórz jak i tak każdy kto będzie tylko na was patrzył powie "totalna masówka" w moim sojuszu jest dyscyplina jest nas 5 i mamy zaledwie 3k pkt ale to się zmieni jak można w ochronce zawierać pakty nie wiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

niXi ty jesteś takim samym noobem jak osobnik wyżej, powtórzę - dzieci niech się za zakładanie sojuszy nie biorą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

Ej pomyliłeś się w pisowni
zelgawis2
niXi ty jesteś takim samym noobem jak osobnik wyżej, powtórzę - dzieci niech się za zakładanie sojuszy nie biorą.
a powinno być tak
zelgawis2
Ja jestem takim samym noobem jak osobnik wyżej, powtórzę - dzieci niech się za zakładanie sojuszy nie biorą.
 
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

zalewa.png


ciekawe jak on chce farmic majac 600 ptk a o tym co Czeba zrobic to nie wspomne

zalewa2.png

komentarze pozostawiam dla was :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

Kolejny PoN czy Pakt kogo oni będą farmić na tym świecie :confused:
 

DeletedUser14110

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Co to znaczy znowu :)
Tylko na Ecie grałem w ELITE TEAM! Choć sytuacja wydaje się podobna jak dwa lata temu.Też zaczynaliśmy w małej grupce.Ale za to bardzo zgranej

ewelinka nie wyglupiaj sie ty i zgrana grupa to sprzecznosc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry