Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jak dla mnie to świetny chłopak

ciekawe kto dla Ciebie nie jest super jeśli ktoś taki jest super - lol.

***********************
Luz mi też się podoba modliszka ale nie miał bym odwagi tak napisać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

modliszka... hmm to zbyt słodkie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

DarkSideEvil, junona

zbierają się reiversi :D może w końcu będzie drama!
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ciekawe kto dla Ciebie nie jest super jeśli ktoś taki jest super - lol.
hm.... Ciebie nie znam - więc nie mogę tego powiedzieć - a akurat jego bardzo dobrze znam ( nie tylko z tego serwera) i wiem, że w każdej sytuacji można na nim polegać
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nudy jak flaki z olejem

ejj mów za siebie!, dla mnie bomba. Tak bardzo mnie nie bili już dawno :)). Nawet nie wiedziałem że mam tyle zwolenników haha

hm.... Ciebie nie znam - więc nie mogę tego powiedzieć - a akurat jego bardzo dobrze znam ( nie tylko z tego serwera) i wiem, że w każdej sytuacji można na nim polegać

chcesz kogoś poznać, przeczytaj co pisz o innych. Z ludzi czasami wychodzi buractwo aż miło
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

chcesz kogoś poznać, przeczytaj co pisz o innych. Z ludzi czasami wychodzi buractwo aż miło

zauważyłam ^^
i najbardziej podoba mi się cytat z profilu makarona "nigdy nie rozmawiaj z i....... itd "
po prostu pewnych dyskusji nie ma sensu prowadzić, życie jest zbyt krótkie by się stresować dziwakami - wystarczy, że w pracy takich trzeba znosić - hehehhe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Widze, ze maj na ypsilonie to miesiac pod znakiem fuzji.
Nemezis + Kostucha
Reiver Incarnation + Dogs of War.

Niezle :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawe dlaczego LA nie dołączyło do Nemezis i Kostuchy. Zapoda ktoś info na ten temat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dobra,

Koniec wzajemnego obrażania się i obrzucania paragrafami.

Jeszcze kilka taki postów(wiadomy offtop) to wypunktuję każdego inteligenta tutaj rzucającego mięsem. Już jeden ma przymusowy urlop.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawe dlaczego panienka, która napisała znacznie więcej go nie ma. Wystarczy przyjść, postękać i popłakać moderatorowi w rękaw?

Czy ktoś mi powie co z Legionem Ateńskim na ypsie?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawe dlaczego LA nie dołączyło do Nemezis i Kostuchy. Zapoda ktoś info na ten temat?

Ciekawe dla czego LA miało by niby dołączyć?? wtedy to by nie było LA. Ale ciekawe ploteczki chodzą. Moja ulubienica poszła do innego sojuszu a więc i ja nie mogę :((

LUZ ojj chciała byś by ktoś skopał tyłek mamutowi - cały czas kopią nie martw się hehe. Zobacz na statystyki walczę bardziej ze swoimi graczami niż z wrogiem :))

Czy ktoś mi powie co z Legionem Ateńskim na ypsie?
nie najlepiej niestety, ale się trzymamy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To byłem ja gambit, a nie jakaś luz...

Ale poza tym dziękuję za odpowiedź :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To byłem ja gambit, a nie jakaś luz...

Ale poza tym dziękuję za odpowiedź :)

ahh to wybacz tak często co niektóre osoby zmieniają nicka że już sam nie wiem kto jest kto. Pewnie więcej osoby niż tylko LUZ chciało by mnie wszyscy bili
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawe dlaczego LA nie dołączyło do Nemezis i Kostuchy. Zapoda ktoś info na ten temat?

i nie dolaczy :mad: trzeba bylo wyrownac sily na swiecie :cool: a jesli ktos mysli ze ktos cos niestety nie ma takiej opcji...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I bardzo mnie to cieszy :) dobrze, że LA jest ponad wszystkim i potrafi zachować swoją niezawisłość i suwerenność.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I bardzo mnie to cieszy :) dobrze, że LA jest ponad wszystkim i potrafi zachować swoją niezawisłość i suwerenność.

jak będzie trzeba to na pewno przejdzie gdzieś, nastąpi to pewnie jak przestane grać. A więc nie ciesz się tak.
 
Do góry