Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

widzę ze tureczek znowu plącze ze mu miasta zabrali, nauczysz sie grac uczciwie i przestrzegać regulaminu to nie bedziesz dostawac banów
poraz kolejny okazalo sie ze jestes oszustem i czesto lamiesz regulamin a do tego obrazasz innych na profilu i tu na forum, dalej placzesz ze pojechalem po twojej niby dziewczynie ? to twoje 2 konto przeciez i to widac po tym forum. Piszesz teraz z konta zulska i tak samo w grze, grasz na obu i nie tylko ty to robisz pani orangewater czy jak to sie tam pisze z sojuszu New Age of Glory tez gra na 2 kontach. Chwalisz sie ze ci miasta nie zabrali ? Nie dziwie sie jak w regulaminie masz takie zapisy ze co powiesz to sojusz ma robic, ale wiele osob cie olalo bo z tyranem nikt nie bedzie grac, widzisz tylko siebie, owiec skonczyl grac bo cie nie lubil, lasu to samo, wielu odejdzie z mdg bo widzisz tylko siebie a nie dobro sojusz, nie nadajesz sie na wodza bo nie masz pojecia o prowadzeniu soja, mam nadzieje ze cale mdg zostanie zjechane. Ciesz sie ze nie przejąlem konta po stronerze bo juz by cie nie bylo na froncie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Adaśko odnośnie LAsu to wiadomo nie od dziś, ze on zawsze "ucieka" jak tylko czlonkowie sojuszu wykryją jego multikonta.

Nie lubie Turka, ale ban za ten tekst w profilu to czysta hipokryzja i działanie suportu na rzecz Sparty.

adaśko jeśli masz dowody, ze Orange gra na dwóch kontach to zapraszam z nimi do suportu - napewno sie zainteresują bo przecież jej sojusz tez gra przeciwko Psychozie. pewnie dostanie bana na 10 dni bez ochrony - bo przecież skoro sa juz bany na 48 z ochorną dla Psychozy to czemu by nie wprowadzić nowych dla przeciwnikó tego sojuszu.

Czy Wy nie widziecie jak w ostatnich 3-4 miesiącach Suport na większości świató "pogrywa" z nami? Co chwile wychodzą nowe "kwiatki".
Niedawno na FO świata MY zostałam pojechana, bo sie okazało że tam tez gra członek suportu ze swoim kuzynkiem i też ładne machojki odchodzą. Jak nagłośniłam sprawe to napisano "ze bajeczke wymysliłam" żeby znów o mnei głośno było. Ale aż taką gwiazdeczka to ja nie jestem :D.
Na Tau jest podobnie.

Nauczcie sie tego tekstu jak mantry - Z SUPORTEM NIE WYGRASZ.

i jak znam życie to za napisanie prawy zraz dostanę bana - bo to na FO stało się już normalnością.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

tak oczywiscie jak zwykle jestes dobrze poinformowany o wszystkim , nigdy nie bylem zalozycielem marchewek i ten sojusz byl smieszny bo wlasnie taki mial byc hahahahaha a piszcie sobie co chcecie , psychoza walczy tylko z Wami bo Wy jestescie takim zajebistym sojuszem ze od kilku miesiecy zabraliscie Nam z 15 miast z czego z 10 Ty sam no ale cale mdg ostro jedzie po wszystkich , nie osmieszaj sie juz bo to zalosne , ciagle tylko jedno i to samo ,ciagle sie tylko tlumaczysz z czegos i jeczysz jak jakis staruch , pakty i uklady z innymi sojuszami sa czescia tej gry i nikt Tobie tego nie bronil , sam mogles sie ulozyc z innym sojuszem ale byles zbyt dumny na to i chciales pokazac jaki to wielki jestes ale Ci cos nie wyszlo hahahaha

ten sojusz byl smieszny bo tacy jak ty go tworzyli i nie mial racji bytu. Sami nie potrafiliscie stworzyc mocnego sojuszu i lataliscie pod skrzydelka innych.

a wy ile niby nam zabraliscie nie liczac tych miast po banach lub co konczyli gre? nie wiele wiecej...

Poza tym skoro na poczatku wojny psychoza sie osrala i poleciala prosic swojego wroga sparte o koalicje rpzeciw nam to strach czuliscie i zdawaliscie sobie sprawe, ze nie macie szans 1v1

My bylismy pewni, ze was zjedziemy i nie szukalismy pomocy.

Od poczatku wojny mielismy na karku koalicje sparta i psychoza walczac 1 vs 2 duze sojusze a mimo to nie dawaliscie sobie rady

dlatego teraz zrobiliscie koalicje z no mercy bo zarowno oni nie radzili sobie by obstawic okupacje jak i wy by odbijac nasze okupacje.

Od zawsze bylo tak, ze slabsze sojusze takie jak sparta psychoza no mercy laczyly sie w koalicje by zdolac pokonac silniejszego.

Nic sie nie zmienilo i tak samo tutaj walczycie o przetrwanie.

Nie mozecie nas pokonac sami czy w 2 sojusze to laczycie sie w 3.

Obecnie koalicja anty mdg tworzy juz 4 sojusze.

Znajac was to jeszcze szukacie kogos do pomocy bo mimo tak ogromnej przewagi i tego, ze mi na banie kradniecie miasto to dzis znowu wam okupuje czolowego gracza i nawet bana nie potrzebowalem by mu miasto zabrac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ten sojusz byl smieszny bo tacy jak ty go tworzyli i nie mial racji bytu. Sami nie potrafiliscie stworzyc mocnego sojuszu i lataliscie pod skrzydelka innych.

a wy ile niby nam zabraliscie nie liczac tych miast po banach lub co konczyli gre? nie wiele wiecej...

Poza tym skoro na poczatku wojny psychoza sie osrala i poleciala prosic swojego wroga sparte o koalicje rpzeciw nam to strach czuliscie i zdawaliscie sobie sprawe, ze nie macie szans 1v1

My bylismy pewni, ze was zjedziemy i nie szukalismy pomocy.

Od poczatku wojny mielismy na karku koalicje sparta i psychoza walczac 1 vs 2 duze sojusze a mimo to nie dawaliscie sobie rady

dlatego teraz zrobiliscie koalicje z no mercy bo zarowno oni nie radzili sobie by obstawic okupacje jak i wy by odbijac nasze okupacje.

Od zawsze bylo tak, ze slabsze sojusze takie jak sparta psychoza no mercy laczyly sie w koalicje by zdolac pokonac silniejszego.

Nic sie nie zmienilo i tak samo tutaj walczycie o przetrwanie.

Nie mozecie nas pokonac sami czy w 2 sojusze to laczycie sie w 3.

Obecnie koalicja anty mdg tworzy juz 4 sojusze.

Znajac was to jeszcze szukacie kogos do pomocy bo mimo tak ogromnej przewagi i tego, ze mi na banie kradniecie miasto to dzis znowu wam okupuje czolowego gracza i nawet bana nie potrzebowalem by mu miasto zabrac.

tak tak turku tlumacz sobie to jak chcesz ale prawda w oczy kole i nie umiesz sie przyznac do tego ze trafiles na lepszy sojusz ale pokaz mi w czym mdg jest lepsze od innych sojuszy ? oprocz Twoich miast na froncie z Nami to zaden inny gracz sie juz tak tam nie pcha by pozajmowac jakies miasta , wyjasnij dlaczego tak jest ? ze strachu czy maja zakaz ? jestes jednak ograniczony bo ciagle jedno i to samo piszesz ze skacze po sojuszach ale przynajmniej znalazlem sojusz dobry w ktorym sie licza wszyscy gracze a nie jak u Ciebie Ty jestes bogiem i kazdy musi sie z Toba liczyc a Ty reszte mozesz juz olewac , bylem w dwoch sojuszach za nim trafilem do psychozy wiec wow to naprawde niewyobrazalna ilosc ale tak jak mowie w statsach wszystko widac kto z kim walczy no ale Ty zapewne masz jakies Swoje wydziwiane statystyki bo nie dawno pisales jakim to Wy skutecznym sojuszem jestescie ze 90% kolonow Nam wstawiacie no i raptem po kilku miesiacach przejeliscie 15 miast od Nas , no no co tu duzo mowic jestescie normalnie nie do zatrzymania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zulska napisał (ła)

"Nic sie nie zmienilo i tak samo tutaj walczycie o przetrwanie."

Od momentu swojeego wielkiego podboju miasta gracza grzegorz200

MDG zajęło 17 miast Psychozy
Psychoza zajeła 70 miast MDG

Masz całkowita rację Psychoza już ledwo dyszy i widać rychły jej koniec w wojnie z MDG
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

- bo przecież skoro sa juz bany na 48 z ochorną dla Psychozy to czemu by nie wprowadzić nowych dla przeciwnikó tego sojuszu.
Nikt z Psychozy nie dostał bana z ochroną na 48 h, więc chyba Ci się sojusze pomylily albo specjalnie mijasz się z prawdą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zastanawia mnie to czy Ty Turek sam wierzysz w to co piszesz. Każdy kto gra na tym świecie doskonale zdaje sobie sprawe, że tak naprawde MDG walczy z Psychoza i No Mercy, Sparta ma swoją wojne z NAOG.
Macie dwa fronty, poludniowy z NM i wschodni z nami. Na północ graniczycie z NAOG, czyli PON, a od zachodu kończy się świat. Możesz sobie wypisywać ze walczycie z wielka koalicja, a prawda jest taka, że nie radzicie sobie z dwoma sojuszami.
Ile razy zamierzasz powtarzać te brednie jak to ze strachu przed MDG polecieliśmy do Sparty? Doskonale wiesz, że to do nas się sojusze zgłaszają o PON-y czy pakty, a nie na odwrót. Zresztą kiedyś Wy też do nas pisaliście w tej sprawie, ale nie chcieliśmy mieć z Wami nic wspólnego.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zulska napisał (ła)

"Nic sie nie zmienilo i tak samo tutaj walczycie o przetrwanie."

Od momentu swojeego wielkiego podboju miasta gracza grzegorz200

MDG zajęło 17 miast Psychozy
Psychoza zajeła 70 miast MDG

Masz całkowita rację Psychoza już ledwo dyszy i widać rychły jej koniec w wojnie z MDG


Fajna statystyka która potwierdza moje słowa, turek bez sojuszu nic nie potrafi i to sojusz ma grac na niego podczas gdy on ma gdzieś to ze jego gracze tracą miasta. Różnica jest taka że ja potrafię grać sam a turek nie. Cały czas rozpisuje że walczy z wielką koalicja :D a to ciekawe bo po statsach widać że tylko Psychoza z MDG walczy a Sprata z sojuszem New Age of Glory. Ktoś tu chciał dowodów na orangewater, pewnie że kilka osob wie o tym ze loguje sie na koncie brata 5m5m czy jak on tam ma a takze na kontach po graczach z ss ktorzy oddali konta innym graczom ale trafily w jej rece, problem w tym ze support nic z nią nie zrobi bo ona ma uklady z nim. Co do banów 48h z ochrona sa takie ? pierwszy raz słysze, wiem ze sa 24h z ochrona za akcje ze wspolnego lacza, 5 dniowe z ochrona i bez no i teraz doszły te bany za obraze i ich czas jest zalezny od stopnia slow użytych przez osobe. Ja potwierdzam teze Psychozy która w tym sporze ma racje. A turek jak nie zacznie grać tak jak sie powinno to zostanie sam ze swoim multi zulska. Wracajac do Lasu to jest kilka wersji ale tak samo jak on owiec chcial konczyc bo nie chcieli grac z turkiem to tyle w ich temacie. Zreszta kto normalny zgodzi sie na regulamin w ktorym każą Ci by sługusem turasa :D no kto sie zgodzi ? Ludzie chca grac w sojuszu na równych zasadach i dla dobra wszystkich a nie jednej osoby.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Pisałem juz tureczku graj uczciwie i zgodnie z regulaminem a nie beda cie banowac, teraz twoj placz ci nic nie da ale jesli za takie zdanie tylko dostales bana to jest smiech na sali :D ale domyslam sie ze nadal obrazales innych na profilu i za całokształt dostales bana
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turka:

jak ty mozesz pisac, ze psychoza jest lepszym sojuszem skoro wy nigdy nie walczyliscie sami i od poczatku potrzebujecie pomocy by z nami walczyc?

To MDG walczy samo przeciw 3 duzym sojuszom plus jeden mniejszy i to my pokazujemy klase gdyz mimo tej przewagi nie potraficie wygrac.

jak chcecie pokazac klase walczcie sami a nie jak tchorze i cioty kryjecie sie za innymi sojuszami.

Kazda okupacje probujecie odbic z pomoca innych sojuszy bo sami nie dajecie rady.

to nie MDG polecialo o pomoc do sparty gdy zaczelismy wojne tylko psychoza wiec chyba widac kto jest slabszy i potrzebuje pomocy w wojnie?

psychoza
sparta
no mercy
ak no mercy

przeciwko samemu MDG.

I wy nawet nie potraficie wygrac tego mimo, ze wojna trwa juz kilka miesiecy.

to psychoza zrobila fuzje z soa i tree lions (wrogami) aby moc dalej z nami walczyc.

gdyby nie te mass paktow ponow i fuzji by was juz na mapie ni bylo.

A co do ilosci miast to skoro suport wam pomaga banuje waszego wroga nie zgodnie z regulaminem to chyba normalne, ze miast macie wiecej w prezencie od suportu prawda?

admin tego forum ma w znajomych gracza z psychozy. Moderator calego forum ma pelno znajomych z spychozy.

admin dorcia banuje mnie za to, ze w profilu MDG bylo zdanie "psychoza kompromituje sie z kazdym kolejnym tygodniem wojny"

to sa jakies zarty chyba.

jestescie banda bez honorowych noobow, ktorzy nie umieja normalnie walczyc i atakuja zbanowanych a suport im pomaga.

malo tego jestescie tak marni, ze musicie 4 sojuszami walczyc z MDG.

czy psychoza w ogole by miesiac wytrzymala walczac z 4 sojuszami?

kazdy noob umie walczyc 4 na 1 i do tego nie trzeba umiejetnosci starcza sam mass.

wy jestescie tak marni, ze wystarczam sam ja by trzymac z wami polowe frontu. Nie umiecie sobie poradzic z jednym graczem.

walcze z kilkunastoma osobami od was sam praktycznie bo niestety mamy tyle frontow, ze tak malo graczy przypada na kazdy front.

Osoby, ktore mi pomagaly na froncie sa na urlopie wiec musze sam was bic ale wiele nie prezentujecie wiec nie mam ciezko.

choc jak suport na wasza prosbe da mi bana to przyznam, ze psychoza jest bardzo grozna i przejmuje mi miasta szybo:D



2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team

oto dowod jak suport pomaga psychozie. znajomosci widze sa ale rozumu to za grosz nikt nie ma by az takie walki w zywe oczy robic.

P.s wlasnie okupuje wam top 3 gracza psychozy a wy patrzycie z placzemw oczach bo nie umiecie mi przeszkodzic.

mimo, ze pomagaja wam 3 sojusze jestescie bezradni i odbieram wam miasta kiedy chce.

MDG mimo, ze walczy samo ma jaja i potencjal by zabierac miasta takim mezmyslnym masowka jak psytchoza i jej koalicja dorm atowania psychozie tylkow przed MDG.

Bede wam zbieral miasto po miescie a wy bedziecie patrzec i rozkladac rece.

No i czekac na kolejnego bana dla mnie by moc odrobic straty i przejac mi miasto za free.



Człowieku przecież ty od kilku swoich postów cały czas to samo odpisujesz
Wymyśl wreszcie coś nowego

Ja się poddaję, bo to nie ma sensu dyskutować z tobą.
Od razu uprzedzę twoja odpowiedz że nie mam mózgu , jestem nobem itp.
Nie jesteś dla mnie jakimś autorytetem i kimś ze zdaniem kogo sie liczę wiec twoje obrażanie mojej osoby mam gdzieś.

Na tym kończę jakiekolwied dyskusje z tobą
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Niezwyciężony (ale uciekający) Adaśko chciałbym Cię nakierować bo błądzisz.W każdym temacie jesteś specem a nie wiesz, że mniej czasu od pisania bzdur zajęła by Ci wizyta na grepostats .A uwierz mi, że wtedy nie napisałbyś nic a przynajmniej nic co Cię kompromituje..
Sprawdź proszę wszystkie konta w NAoG pochodzące od SS i gracza 5m5m...To nie boli..
Ciekawe czy będziesz miał odwagę tutaj przyznać się do farmazonów czy będziesz brnął "byle do przodu"
Jeżeli nie wiesz co to grepostats to podpowiem:
-konta z SS są w Sparcie
-5m5m jest na urlopie od tak dawna, że ostatnie co pamięta to Twoją ucieczkę:)

A tak w ogóle to dziwne, że niegrający są najgłośniejsi...!?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Niezwyciężony (ale uciekający) Adaśko chciałbym Cię nakierować bo błądzisz.W każdym temacie jesteś specem a nie wiesz, że mniej czasu od pisania bzdur zajęła by Ci wizyta na grepostats .A uwierz mi, że wtedy nie napisałbyś nic a przynajmniej nic co Cię kompromituje..
Sprawdź proszę wszystkie konta w NAoG pochodzące od SS i gracza 5m5m...To nie boli..
Ciekawe czy będziesz miał odwagę tutaj przyznać się do farmazonów czy będziesz brnął "byle do przodu"
Jeżeli nie wiesz co to grepostats to podpowiem:
-konta z SS są w Sparcie
-5m5m jest na urlopie od tak dawna, że ostatnie co pamięta to Twoją ucieczkę:)

A tak w ogóle to dziwne, że niegrający są najgłośniejsi...!?

coś kolega sam nie wierzy on 5m5m :)))) tu troszkę naginasz z tym kontem każdy wie coi jak z nim :))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zastanawia mnie to czy Ty Turek sam wierzysz w to co piszesz. Każdy kto gra na tym świecie doskonale zdaje sobie sprawe, że tak naprawde MDG walczy z Psychoza i No Mercy, Sparta ma swoją wojne z NAOG.
Macie dwa fronty, poludniowy z NM i wschodni z nami. Na północ graniczycie z NAOG, czyli PON, a od zachodu kończy się świat. Możesz sobie wypisywać ze walczycie z wielka koalicja, a prawda jest taka, że nie radzicie sobie z dwoma sojuszami.
Ile razy zamierzasz powtarzać te brednie jak to ze strachu przed MDG polecieliśmy do Sparty? Doskonale wiesz, że to do nas się sojusze zgłaszają o PON-y czy pakty, a nie na odwrót. Zresztą kiedyś Wy też do nas pisaliście w tej sprawie, ale nie chcieliśmy mieć z Wami nic wspólnego.

Poza tym, tymi dwoma WIELKIMI sojuszami byli zawsze PSYCHOZA (średnio 45-48graczy), NoMercy (40-45graczy) przeciw malutkiemu i osamotnionemu w walce MDG (99 graczy), w tej chwili trochę mniej bo dostaje po tyłku i nie może znaleźć deffowców do zabezpieczania turaska
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Niezwyciężony (ale uciekający) Adaśko chciałbym Cię nakierować bo błądzisz.W każdym temacie jesteś specem a nie wiesz, że mniej czasu od pisania bzdur zajęła by Ci wizyta na grepostats .A uwierz mi, że wtedy nie napisałbyś nic a przynajmniej nic co Cię kompromituje..
Sprawdź proszę wszystkie konta w NAoG pochodzące od SS i gracza 5m5m...To nie boli..
Ciekawe czy będziesz miał odwagę tutaj przyznać się do farmazonów czy będziesz brnął "byle do przodu"
Jeżeli nie wiesz co to grepostats to podpowiem:
-konta z SS są w Sparcie
-5m5m jest na urlopie od tak dawna, że ostatnie co pamięta to Twoją ucieczkę:)

A tak w ogóle to dziwne, że niegrający są najgłośniejsi...!?



po pierwsze nie uciekajacy
po drugie jak sie nie ma czasu to po co grac
po trzecie fuzja z lamusami ktora tylko spowodowala zamet w sojuszu
po 4 to ja przyszedlem na ten swiat na prosbe paru osob a nie wy na moja takze moglem zrobic co mi sie podobalo i skasowalem konto, to nie twoja sprawa bo i nie twoje konto i sojusz, a 5m5m to konto braciszka i kazdy wie ze orangewater na nim gra i sciem to ty tu nie pisz.

A poza tym uciekac to mozesz ty, nadal czekam na szybki serwer i zobaczymy czy te wszystkie krzykacze ktore do mnie startuja beda mocni w grze, znajac zycie to pozapisujecie sie na nowych nickach bo bedziecie robic w gacie jak zobaczycie moj nick obok siebie
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Adaśko...Bez nerwów ..rozmawiajmy na argumenty..
1.Czy to jest był szybki świat?
2.Czy Ty nie widzisz że 5m5m jest miesiąc na urlopie?
3.Jak to konto orange to zgłoś to do suportu bo multi jest nie fair...A jak już to robiłeś(zapewne) to miej jaja i przeproś
4.Chcesz grać na szybkim świecie a nie masz czasu?? Chyba sam sobie przeczysz.Jak znalazłeś czas to dam Ci zaproszenie obok na wyspę:)
5.Jak zaprosisz na nowy świat z chęcią przyjdę.Mimo napiętego grafiku znajdę dwa tygodnie dla Ciebie(chyba że szybkiej "mykniesz")
6.Co do krzykaczy to pozwolę sobie przypomnieć że najgłośniej to Ty skakałeś do Turka przez co zostałeś szybko przez niego spacyfikowany..

Liczę że odniesiesz się do tych moich stwierdzeń.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

hehe, jaka napina Adasiu :)
posikanym ze strachu !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

hahaha , mamy nowego mistrza w interpretacji faktow.
ale napinka naprawde pierwsza klasa :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czyli nie przeprosisz za oszczerstwa.Tak jak mówię jak jesteś pewny siebie to pokaż to wszystkim i napisz ticket i okaże się czy masz jaja by przeprosić na co nikt chyba nie liczy.
Powiedz co osiągnąłeś na Pi? To jak to się ma do Tau? To,że Turek Cię nie atakował a mimo to uciekłeś tym bardziej źle o Tobie świadczy:) A co by było gdyby Turek tupnął nogą.

Adaśko masz cechę wspólną z Turkiem..Dużo gadacie i się przechwalacie.Różnica jest jedna...Turek tu jest i działa a Ty "nie masz czasu na grę ale szukasz szybkiego serwera"
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Top1 budowniczych? Masz na myśli miasta rozbudowane na 13716 pkt? Światowy chłopak z Ciebie :) Byle dalej od tych co mają za co Cię złapać:)
Uwielbiam jak ktoś mi mówi dziecko bo w moim wieku to komplement.
Tam nie straciłeś wiochy a tutaj zmuszony byłeś skasować konto..Moja propozycja nadal aktualna..Jak szukasz szybkiego świata i chcesz zmierzyć się z nami (póki nie ukrywamy się pod innymi nickami) wracaj na Tau.Zainteresowany czy znowu nie masz czasu?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Mantix Knore today at 04:43
i checked...like i said you i respect...hoovy as well always attacking. im going defense in pella right now... but will come out swinging soon. i have no real alliance mates near so depending on myself for a bit
*Adasko* today at 04:38
i top 6 in attack i talk about pella, you can check it
Mantix Knore today at 04:32
ahhhhhhhhhh me too! you are only an ocean away! well let me see how my alliance goes. my leader and members are surrounded by the banned and not sure how they will survive. if all goes bad maybe ill join you guys :) or we may be enemies again...would be nice to fight along side you we will see
*Adasko* today at 04:23
i play in pella
Mantix Knore today at 04:07
as i said....respect ya as much as hate ya your a great player...and will enjoy all our battles so keep it coming... we had other targets so one* was left alone to my demise you are main target again. but dont stop being you it would make game boring happy hunting mr adasko you are my favorite enemy so far !
*Adasko* today at 03:31
i play 2 years to o and i never lost city;P
Mantix Knore today at 03:27
you went heavy sharp i had sword! not good combination on my end 500 chariots! dude! its all i can say 7-8 in revolt its fine....you guys are tough here and support very well! this is my most enjoyable server cause of you and hoovy! PAINS but love it!
Mantix Knore today at 03:24
yeah just a few troops left on your end! but ya got it! ya know its my first city lost ever in a revolt world in 2 yrs so hats off to you really your a spot on player and respect ya as much as i hate ya lol really great job. hate is for the pain in my ass all the time not real hate.
*Adasko* today at 03:20
its lucky
Mantix Knore today at 03:17
hey man been battling for a while...good take! ya got me so gotta give ya props
to takie male pw a mam ich pelno, na swiatowce ludzie maja kulture a nie tak jak tu, przynajmniej mnie nie wyklinaja jak im podbije miasto i nie tylko, mialem nie wracac na polskie grepo ale wroce bo takich leszczy jak ty trzeba nauczyc gry bo nie bede po mnie jechac ciemniaki co w rankingu sa poza 100 jako wojownik , osiagnalem wiecej w grepo niz turek i nie pozwole sobie jechac takim noobom jak ty, nie bede tolerowac takich wpisow gdzie tacy jak ty pisza ze ucielem albo ze nie umiem grac, wy moze nie umiecie grac. Czekam na nowy serw a potem zapraszam tych wszystich co krzyczeli ze mnie pokonaja na serwer, zobaczymy co jestescie warci. POZDRO
 
Do góry