Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

nie no respekt Adasiu, napinka nawet po angielsku,
to naprawde topka ( napinaczy oczywiscie) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

To nie napinka,kolega na globalu mu cukrem posypał az słodo :D

wiem, przeczytalem ten belkot...
o malo mnie nie zemdlilo, az sie lepi kolega od tego miodku :)
Adasio zostal ulubionym przeciwnikiem kolegi z juesej !!!
OBS niewatpliwie doznany w trakcie pisania postu, nie przeszkodzil Adasiowi utrzymac wysoki poziom napinki przez cala rozmowe.
A to cecha prawdziwych twardzieli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

wszyscy napinacze na bananowcu :)
i cisza nastala...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Powiem tak: każde z tych forów ma swoje pozytywne i negatywne strony. Ja lubię i jedno i drugie, chociaż na każdym trzeba czasami wykazać się sprytną taktyką aby móc względnie normalnie zafunkcjonować.
Pozdrawiam użytkowników obu forów :eek: generalnie pozdrawiam wszystkich normalnych grających na grepo :)
 

DeletedUser14847

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

generalnie pozdrawiam wszystkich normalnych grających na grepo :)

takich nie ma^^
czytając to forum mogę stwierdzić że sporo osób traktuje tą grę jak coś bardziej rzeczywistego:> ale cóż bywa.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wychodzi na to że MDG to Turek i jako sojusz do niczego się nie nadaje.
Wyraznie teraz widać że to tylko marionetki w rekach Turka.
Najpierw słuzyli do dostarczania defa dla swojego szefa a teraz kiedy on dostał bana to namawia żeby MDG w ramach protestu pokasowało konta.Naprawdę jest to przykre że jeden człowiek tak potrafi wpływac na cały sojusz.
Teraz widać dopiero róznicę między sojuszami takimi jak MDG a Psychoza.
Psychoza potrafiła sie podniesć po odejściu kilku czołowych graczy a MDG znalazło sobie powód żeby nie grać.
Trudno to jest tylko wasza sprawa i naprawdę szkoda że chcecie rezygnowac bo jest kilku wartościowych graczy przeciwko którym mogło by sie fajnie grać (i nie mówie tu o Turku i jego Zulskiej).
Mayam nie wiem czemu ma służyć pokazywanie statystyk indywidualnych.
Przeczytałem to co pisałaś na innym forum i z tego co zauważyłem to jaro ich nie negował ani nic w tym stylu tylko zaprotestował przeciwko temu że całe Tau chciało by mieć takie statystyki jak Turek.
To właśnie widac na przykładzie MDG i Psychozy , gdzie okazało się że MDG to właściwie 1 człowiek a Psychoza to prawdziwy sojusz.

Więc róbcie jak chcecie , Tau się przez to nie zawali .

Ps
Do Mayam.
Piszę wszystko jako członek Psychozy i w swoich wypowiedziach odnoszę sie do MDG vs Psychoza.
Jeśli dla ciebie nazwanie przez Turka członków Psychozy ciotami jest do zaakceptowania to życzę miłego(napisałaś do zniesienia ale myśle że to znaczy to samo)

ps2
No i na sam koniec wypociny duetu Zulska/Turek twierdzących ze Psychoza nie mogła sobie poradzić z MDG
Napisałem wcześniej statystyki za czerwiec 38-10 dla Psychozy , a oni w kółko swoje
Macie rezygnowac to rezygnujcie tylko przestańcie pisać cały czas w kółko te same bzdety.
Tak samo Psychoza moze napisać ze nie radziliscie sobie z nią i znalezliście sposób żeby wytłumaczyć swoje porażki.
Po statystykach to by było bardziej wiarygodne wytłumaczenie niz to co teraz wypisujecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Gratuluję primal fear dobrego samopoczucia. Albo nie masz pojęcia o tym co się w tej chwili dzieje na tau, albo wizja kilku wiosek do przejęcia przesłania Ci i zdrowy rozsądek i poczucie przyzwoitości.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Gratuluję primal fear dobrego samopoczucia. Albo nie masz pojęcia o tym co się w tej chwili dzieje na tau, albo wizja kilku wiosek do przejęcia przesłania Ci i zdrowy rozsądek i poczucie przyzwoitości.

Nie wiem czy dokładnie przeczytałeś mój post ale wynika też z niego ze raczej się nie cieszę z tego powodu że MDG chce przestać grać.Nie jestem kolekcjonerem wiosek i wcale mi nie zależy na przejmowaniu szaraków po MDG.
Nie jest moją winą ani myślę że Psychozy też że turek dostał bana i że nie jest lubiany przez większość graczy ale akurat na to sobie zapracował i powiem szczerze że wcale mi nie jest go żal.
Za to żal mi reszty sojuszu MDG i naprawdę jest mi przykro że chcą pokasować konta.
Tak jak napisałem do Mayam , moje wypowiedzi dotyczą tylko spraw MDG vs Psychoza a nie ogólnej sytuacji na Tau .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Rozumiem. Zauważ tylko, że to co się dzieje nie będzie miała wpływu tylko na wojnę MDG - Psychoza, ale na losy całego świata. A może nawet tej gry w Polsce.

Turka można nie lubic, co nie oznacza, że na takie decyzje można się godzić.
Bo jutro spotka to Ciebie, a pojutrze mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

@ Adaśko
chyba masz nieaktualne informacje

@ Mayamy
to łączenie postów to jest automat, dwa posty jednego autora są łączone w całość
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wiem o czym piszesz, ale to nie jest to miejsce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

No to jeszcze przez kilka godzin jest na to szansa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czytam, czytam.. czytam.. i oczom nie wierzę w to co widzę ...

Do Turka (napewno to przeczyta) -> kiedy ja na zakładce świata MY, napisałam, ze suport ingeruje w walkę na tymże swiecie, ze administrator gra i korzysta ze swoich przywilejów (czytanie naszych PW, forum, etc) to poparłes tą całą gawiedź z Freedom i OL, którzy tak bardzo wszystkiemu zaprzeczali. Teraz sam na właśnej skórze odczułes to o czym ja pisałam kilkanaście tygodni temu.
Długo "zarabiałeś" na globala, ale powiem szczerze ban globalny za te dwa cytaty to KPINA SUPORTU.

Z tego co wiem oficjalna skarga na polski suport już poleciała do odpowiednich władz w Niemczech.

A moim skromnym zdaniem, na znak protestu, każdy szanujący się gracz powienien w tej chwili zrobić szaraki i wszyscy powinni się przenieść na jakiś zagraniczny serwer, gdzie o dziwo zasady i regulamin sa przez tamtejsze suport'y respektowane. gra fair play na polskich serwerach dawno już nie istnieje.

<ciekawe kiedy usuną ten wpis, dostane ostrzeżenie lub bana>

ps. Do Pana Robin z Suportu - pisałam kilka dni temu, że mam nadzieję, iż zdanie polskich graczy o ich suporcie ulegnie polepszeniu. Nie widzę w waszych działaniach zadnych oznak ku temu, że chcecie by było lepiej.
Czy ukrywanie własnych błędów i przewinień nie jest tylko odraczaniem "wyroku" na siebie? pisząc "własnych" mam na myśli "suport". Predzej czy później wszystkie kłamstwa i błedy wyjdą na jaw, a wtedy moze to nei skończyc sie tylko utrata stanowiska, ale co gorsza ZBIOROWYM POZWEM CYWILNYM PRZECIWKO KAŻDEMU CZŁONKOWI SUPORTU.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ta solidarność graczy, której przykłady mamy powyżej powinna dać komuś najwięcej do myślenia.
A to tylko głosy tych którzy mieli ochotę, czas, odwagę i możliwość wyrażenia swojego zdania na ten temat.

No nic, słowo się rzekło. Do 2 musimy poczekać.
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

I jak tam sytuacja wygląda? :D bo coś cicho się zrobiło:rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Albo za dużo pije albo przed chwilką widziałem tutaj post Turka?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czy ten swiat juz umarł?
Nikt nic nie pisze, a tu w koncu dwa najwieksze sojusze zaczęły walczyć przeciwko sobie :D
 
Do góry