Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Co do świata to mamy pojedynek masówek:
HellFire:40 osób
Brotherhood Of Steel:43 osoby.
jeszcze trochę do 99 brakuje.

Mała korekta - w ciągu kilku godzin udało nam się podwoić swoją liczebność więc już niewiele brakuje do 99. :)

A na poważnie krytykować jest łatwo ale żeby stworzyć pożądany sojusz trzeba mieć z czego wybierać, więc proszę daj nam jeszcze 2 dni :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Mała korekta - w ciągu kilku godzin udało nam się podwoić swoją liczebność więc już niewiele brakuje do 99. :)

A na poważnie krytykować jest łatwo ale żeby stworzyć pożądany sojusz trzeba mieć z czego wybierać, więc proszę daj nam jeszcze 2 dni :).

Ale czy ktoś to krytykuje ja jedynie powiedziałem że mamy 2-ie masówki,a to nie krytyka:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

40 członków to według Ciebie masówka?
Wtedy jeszcze nie byliśmy masówką, teraz nią jesteśmy. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

40 członków to według Ciebie masówka?
Wtedy jeszcze nie byliśmy masówką, teraz nią jesteśmy. :)

W chwili której to pisałem to byliście masówką:) Teraz robi się ich więcej ale to co świat tak jest więc kwestia przyzwyczajenia.
Często takie sojusze długo nie grają więc zobaczymy jak tym razem będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Brotherhood of steel wie co robić... masówk? Dobry żart :(
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

W chwili której to pisałem to byliście masówką:) Teraz robi się ich więcej ale to co świat tak jest więc kwestia przyzwyczajenia.
Często takie sojusze długo nie grają więc zobaczymy jak tym razem będzie.


masówką jest sojusz który zaprasza graczy aby było ich jak najwięcej w sojuszu , w dodatku masówki mają to do siebie że są nie zorganizowane sojusz nawet 99 graczy którzy są zorganizowani i z sobą współpracują masówką zostaje tylko w teorii
zresztą patrząc na twoje posty jestem pełen podziwu 40 osobowy sojusz jest masówką czyli według ciebie sojusz powinien mieć maksymalnie 20 członków ?
na początku zazwyczaj zaprasza się trochę więcej osób aby wychwycić tych lepszych przydatnych graczy i też trzeba się liczyć że niektóre osoby grają tylko po starcie świata parę godzin/dni a dla 15-20 osobowego sojuszu strata 2-3 graczy jest już dosyć sporą stratą a to który sojusz okaże się masówką zobaczymy po upływie czasu ochronnego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Hahahahahaha:) Siwa Motyka zaprosiłeś wojtgena do sojuszu? Tego, co na Psi cię wywalił z własnego sojuszu, kiedy ty byłeś założycielem. Tego co po wywaleniu cię ciągle atakował. Hahaha:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Jeszcze nie ma rankingu sojuszów i mórz ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Hahahahahaha:) Siwa Motyka zaprosiłeś wojtgena do sojuszu? Tego, co na Psi cię wywalił z własnego sojuszu, kiedy ty byłeś założycielem. Tego co po wywaleniu cię ciągle atakował. Hahaha:cool:

Też mnie to zaskoczyło hehe. Może się pojednali i wybaczyli sobie. W końcu to tylko gra ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Powinni to już dawno ogarnąć.. :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Na Psi po 2 dniach zauktalizowali rankig sojuszy.
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

no ranking by się przydał ale nie mogę sie doczekać pierwszej wojny na tym świecie

wiedźmin mammy wspólny sojusz dopiero teraz zauważyłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Hahahahahaha:) Siwa Motyka zaprosiłeś wojtgena do sojuszu? Tego, co na Psi cię wywalił z własnego sojuszu, kiedy ty byłeś założycielem. Tego co po wywaleniu cię ciągle atakował. Hahaha:cool:

umiem wybaczać :eek:
 

DeletedUser3992

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

witam -
zaczełam znowu -przygodę - zobaczymy jak ten świat sie rozkreci ;)
pozdrowienia
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

ten świat na razie jest pod znakiem zapytania ale zobaczymy co będzie po ochronie...
 
Do góry