Spam

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Let's spam together!
Zadna kreatura z supporu nie powinan pchac tutaj swoich lapsk. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Cenzura NIE MA PRAWA tutaj zawitac. Spam to spam.
No chyba, ze zaczniecie sie bluzgac na zwajem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Kreatura? tak jeszcze na nasze grono chyba nie mówili :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Właśnie! Spam ludzi wolnych:) W sytuacji, to średni co drugi mój wpis był usuwany:)
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Spam

widzę, że tematy Nairdaxa pojawiają się i znikają po kilku minutach kasowane przez moderatorów
niech ktoś podejmie jakąś polemikę na ten temat i wyjaśni pewne rzeczy ponieważ przed chwilą pojawił się temat Nairdaxa "komuna na forum" i ledwo zdążyłem go przeczytać i po odświeżeniu strony już go nie ma

według mnie jezeli ktoś stawia zarzuty to powinno się to wyjaśnić i jasno odpowiedzieć a nie nagminnie usuwać posty tego dotyczące oraz kasować tematy, to nie w porządku jest

wyjaśnijcie to sobie raz na zawsze i przestańcie robić z ludzi półmózgów
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Spam

Tematy które łamią regulamin są po prostu usuwane. Na forum nie rozmawia się o banach, a jeżeli ktoś ma wątpliwości to może sprawdzić w regulaminie.
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Spam

znam regulamin i wiem o tym, nie stoję po żadnej stronie bo nic mi do tego
po prostu śmiesznie wygląda taka wojna na posty
jeden zakłada co chwilę temat a inny co chwila go usuwa :)
naprawdę prościej chyba było by wdać się w wymianę zdań i sprawę raz na zawsze rozwiązać bo jak na razie przypomina to zabawę w kotka i myszkę :)))
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Spam

Wiesz, każdy gracz sytuację z banem może wyjaśnić przez ticketa. Większość graczy to robi, a ci co zamieszczają to na forum robią to tylko dlatego żeby było zamieszanie. Nie wiem co im to da, może wydaje im się że to jakiś przejaw buntu... dla mnie to przejaw czegoś innego. No ale każdy ma inne zdanie i prawdę mówiąc nie mogę powiedzieć nic tym graczom, żeby ich przekonać.

Jeszcze dodam że jeżeli coś jest wyjaśniane w jednym temacie, to nie należy tworzyć kolejnych i pytać się o to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Spam

Zostało to wyjaśnione w poprzednim poście. Nie chce żeby ten temat był wykorzystywany do pytań "a gdzie ja złamałem reg?". Z tego co wiem temat ma służyć do zwykłej rozmowy. Jeżeli wyrazicie taką chęć to od czasu do czasu będę mógł z wami porozmawiać na różne tematy, ale nie zamieniajcie tego tematu do załatwiania swoich spraw z łamaniem regulaminu i otrzymywania ostrzeżeń/banów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10289

Guest
Odp: Spam

no nieładnie panowie moderatorzy
co jak co ale z tematu spam wpisy znikać nie powinny
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Spam

Tak to jest spam, ale regulamin dalej obowiązuje. Jak już wcześniej mówiłem temat ten nie służy do rozmowy o banach. Więc proszę nie nie dziwić dlaczego posty o banach są kasowane.
 

DeletedUser13615

Guest
Odp: Spam

super moderator, ty to chyba 25/24 tu siedzisz tak szybko te posty kasujesz ;)

chyba moge tobie mowic na "ty" ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10289

Guest
Odp: Spam

a nie moglibyście jednego tematu zostawić bez cenzury ?
 
Do góry