Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Może i był powód ja przecież nie powiedziałem że nie:) tu będzie inaczej:)
MDG już się nie bawi w wojenki z Supportem bo to i tak nic nie da:)
Ale na temat innych światów się nie wypowiadam bo zaraz dostanę ostrzeżenie...

Pożyjemy zobaczymy ;D
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dzień Dobry

Ja myślę, że na tym świecie będą wymiatać Alliance of Greeks plus sojusznicy :cool:

Dziękuję
Do usłyszenia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dzień Dobry

Ja myślę, że na tym świecie będą wymiatać Alliance of Greeks plus sojusznicy :cool:

Dziękuję
Do usłyszenia :D

Brak słów
facepalm.png
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

czemu mod "usóną" moją mordkę woli żebym napisał hahhahahahhahahah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

nawet mi się podobała :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kamil jaki masz nick??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dużo mi to dało:)
powiedz a nie ukrywaj się jak szczur
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

nie zamierzam zmieniać taktyki od tak
 

DeletedUser11770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Pytanko kto jest tutaj z sojuszu Renegaci :) jakbyście nie wiedzieli to pokolenie najsilniejszego i najlepszego sojuszu na Świecie Rho ;p
Więc kto jest? Globen ja jestem na tym świecie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Siwa motyka , naucz sie wreszcie Edytować posty ;)

Co do tych osądów i spekulacji - po jakim czasie padnie MDG i ile tutaj pogra , to trochę się zastanówcie , ile jest sojuszy które potrafią w pojedynkę utrzymać się i walczyć ze wszystkimi , ekipa przeważnie jest ta sama na dobre i na złe - nie jak jest gorąco to uciekają najlepsi ( co spotka Bos ) , nie jest to jakaś zbieranina śmietanki grepolisowych wyjadaczy , po prostu znajomi którzy się dobrze bawią . Nigdy w MDG nie gościłem długo , nie wiem jak później wygląda sytuacja , ale jeśli zabraknie tutaj mdg ( co się raczej nie zdarzy ) To macie nudę na serwerze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

hahah MDG przemienia się w masówkę ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Top 1 sojusz agresorów nazywacie masówką ???
Wiecie co te słowo w ogóle oznacza ?
Żaden z was nie byłby w stanie kontrolować i dźwigać takiego sojuszu na swoich barkach by ludzie byli zgrani , szukać nowych dobrze rokujących graczy itp .

Masówka

Masówka - potoczna nazwa plemienia, które gromadzi zazwyczaj dużą liczbę graczy, przez co większość użytkowników uważa, iż są słabo zorganizowane. Słaba organizacja plemienia powoduje, iż staje się ono dość łatwym celem dla innych graczy oraz sabotażystów. Masówką może zostać nazwane każde plemię, które wybitnie wykaże się brakiem zorganizowania i jest nastawione na ilość graczy (niezależnie od ich dorobku punktowego). Masówka to też plemię, w którym panuje zamęt i założyciel nie kontroluje graczy. Z innego punktu widzenia, masówka to plemię, które zaprasza graczy w sposób masowy, tj. wysyłając zaproszenia każdemu graczowi, nie prowadząc żadnych rozmów kwalifikacyjnych, itd.

Jeśli używacie jakiegoś słowa dobrze by było znać jego znaczenie

PS : Na początku najlepiej mieć z czego wybierac popierać i popieram taki obrót sprawy

PS " 2Motyka Bobku budowniczy ile masz juz pkt agresora >? Codziennie siedzisz na forum a mimo tego nie widać przekladu na grze .

PS 3 - Adrian , nie pisz do mnie więcej - prosze , dzieki .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Zobaczymy Motyka czy będziesz się spodziewał czegoś innego:)
Szkoda że jak pisałeś o PONA to nie pisaleś że się tego spodziewasz:D:D hehe noobek który dużo gada mało robi zajmij się lepiej twoim sojem bo są jechani co widać w rankingu Sojuszy Broniących się:)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

widać, że motyka jak wspominał na początku nie miał styczności z mdg i zrozumcie go on nie wiedział pisząc, że właśnie zakończył grę na tym serwerze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dużo osób męczy się żeby zdobyć 2000 pkt w ciągu 2 tygodni a gracz hellfire zdobywa 1700 pkt w ciągu 40 minut . jak tu rywalizować ?

sojuszowi hellfire gratulujemy zwycięstwa .oczywiscie zasłużonego :))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dużo osób męczy się żeby zdobyć 2000 pkt w ciągu 2 tygodni a gracz hellfire zdobywa 1700 pkt w ciągu 40 minut . jak tu rywalizować ?

sojuszowi hellfire gratulujemy zwycięstwa .oczywiscie zasłużonego :))))))))))))))))))))))))))))))))))

To się nazywa granie na Bocie...

widać, że motyka jak wspominał na początku nie miał styczności z mdg i zrozumcie go on nie wiedział pisząc, że właśnie zakończył grę na tym serwerze

No zdarza się.Dużo gada mało robi.Niebawem może sojusz prosić o pomoc:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To się nazywa granie na Bocie...

A ja myślałem, że olimpiada (50zl->70laurów, 50 laurów->5k surki, surka + zloto = duzo budynkow w krotkim czasie). Durny pomysł z tą olimpiadą, ale co tam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry