Propozycje Tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2739

Guest
W tym miejscu możecie proponować tematy, które chcielibyście zobaczyć w Karczmie. Każda sugestia powinna być uzasadniona i nie może powielać istniejących już wątków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Propozycje Tematów

Tak sobie myślę, że może fajnie byłoby założyć temat z różnymi zabawnymi historyjkami z gry, ale nie tylko - z reala również :) Można opowiedzieć, jak to kiedyś robiło się pierwsze synchra i coś nie wyszło, ale teraz wszyscy biorący udział w akcji się z tego śmieją. Albo też można przytoczyć zabawną odpowiedź swojego dziecka w jakiejś określonej sytuacji. Zapewne znajdzie się wiele różnych historyjek, którymi chcielibyśmy się podzielić :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Świetny pomysł :)

Jestem za, ale mam pytanie: czy mogą być śmieszne odpowiedzi na nasze tickety? Z zabawnymi się nie spotkałam, ale śmiesznych trochę się znajdzie.

Chyba można, bo to też rodzaj historyjki z gry. Czekam tylko na pozwolenie i żeby rozruszać tę część forum przygotuję mały pakiecik :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Czy ja wiem? A to ma działać w obydwie strony? Tzn. Czy śmieszne pytania też mamy publikować?
Ale to byłby w miarę doby temat np. moja pierwsza wypowiedź jako moderatora: "No ja ten go chciałem..." Czy to świadczy o mojej niekompetencji? Bardzo możliwie, nikt nie jest idealny no i to działa w obydwie strony np. "moja ciocia zna kuzyna którego brat cioteczny jest prawnikiem i posądzę Pana o..."
Ale mówiąc już poważnie to trzeba tu ściągnąć więcej graczy i jak najbardziej kontrowersyjne tematy się przydadzą :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Czy ja wiem? A to ma działać w obydwie strony? Tzn. Czy śmieszne pytania też mamy publikować?

Oczywiście, pod warunkiem, że żadne zasady etyki "zawodowej" którymi powinieneś się kierować Ci w tym nie przeszkadzają :)

Bardzo możliwie, nikt nie jest idealny no i to działa w obydwie strony np. "moja ciocia zna kuzyna którego brat cioteczny jest prawnikiem i posądzę Pana o..."

To rzeczywiście jest zabawne. Obawiam się jednak, że tylko do momentu, kiedy nie trafisz na osobę konsekwentną w swoim działaniu.
Wtedy może się okazać, że to Ty będziesz szukał prawnika.
Jak wiadomo, na świecie były już tego typu sytuacje i zakończyły się sukcesem graczy.
Niecierpliwie czekam na polski precedens w tej sprawie :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Propozycje Tematów

musiałoby być jeszcze oświadczenie że na podstawie wklejanych tutaj cytatów nie dostanie się bana

bo co jeśli ktoś np dostał śmieszną odpowiedź na innym koncie na FO, a chce zacytować to tutaj na aktualnym? ktoś z teamu może pamiętać swoją odpowiedź i dać bana za multi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Co prawda to prawda, więc mamy pierwszą sensowną propozycje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Fajnie byłoby zrobić taką grę "niekończąca się historia". Historia dotyczyłaby pewnego polis. Każdy dodawałby po jednym zdaniu, aż w końcu wyszło by ładne i pewnie śmieszne opowiadanko :D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Propozycje Tematów

musiałoby być jeszcze oświadczenie że na podstawie wklejanych tutaj cytatów nie dostanie się bana

bo co jeśli ktoś np dostał śmieszną odpowiedź na innym koncie na FO, a chce zacytować to tutaj na aktualnym? ktoś z teamu może pamiętać swoją odpowiedź i dać bana za multi

To trzeba dostać na piśmie. Jeden z administratorów twierdzi, że cytowanie jego własnych wypowiedzi go kompromituje, więc jak trafimy na niego ban mamy jak w banku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Ale admini mają guzik do gadania na forum :D
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Nie spamujcie tutaj, bo potem nie zauważy się propozycji tematów.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

A mnie brakuje "Rozmów z bogami" - fakt, sama nazwa może nie była zbyt szczególna, ale idea mi pasowała.
Mogłam sobie sprawdzić na bieżąco, jak np. pisałam z supportem czy mam do czynienia z kobietką 50 letnią, czy 17 letnim facetem.
Poprzez zamknięte działy widziałam, kto był i np. już nie jest administratorem.

Da się takie coś przywrócić?
Wiem, że było męczące, bo ludzie zadawali różne i to czasami cholernie dziwne pytania, ale tak dało się Was - administrację, częściowo poznać :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Ze względu na różne dziwne sytuacje musieliśmy usunąć tamten dział.

Jeżeli chodzi o sprawdzenie kto jest aktualnie w teamie może to zrobić tutaj bądź tutaj.

Na chwilę obecną niestety nie przewidujemy przywrócenia tamtego działu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Domyślam się dlaczego, ale nadal uważam, że szkoda tamtego działu.
Dziękuję za informacje na temat aktualnego składu, chociaż to to nie to samo :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Domyślam się dlaczego, ale nadal uważam, że szkoda tamtego działu.
Mi też :/

Co do propozycji tematów: wiele jest dobrych tematów w OT które można by przenieść tutaj. coś co jest całkowicie poza grą zostawić w OT a co bardziej dotyczy gry - przenieść tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Off-Topic robi się nudne powinno usunąć się tematy lub coś zrobić by przyciągnąć użytkowników do OT
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Mogłam sobie sprawdzić na bieżąco, jak np. pisałam z supportem czy mam do czynienia z kobietką 50 letnią, czy 17 letnim facetem.
a co to za różnica jak mentalnie oni i tak są jednocyfrowi ;)
 
Do góry