Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a ja mam rydwany z silnikiem i kto podskoczy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jak na razie dużo sojuszów ma pakty
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jeszcze tu nie ma MDG?
Ps. jak na razie nie wiele graczy widzę tu z Omegi, myślę że raczej będą tu gracze z "nieaktywnych' światów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

adaśko jest więc teraz czekam jeszcze na turka i będzie ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jeśli chce ktoś grać w miarę ogarniętym graczem to pisać do mnie, a wyślę link. Jestem akurat na wyspie gdzie roi sie od potencjalnych farm więc zapraszam :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i jak zwykle wszyscy mają odrzutowce, zobaczymy czy wam nie zardzewieją przez 5 dni ;D a co do turka to nasuwa się pytanie czy to nie jest blef z jego startem na tym serwie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a ja mam rydwany z silnikiem i kto podskoczy :D


Ten jak zwykle...
Nowy świat i ten już BOS pewnie założył...
Ale nie ma co się przejmować nie dowartościowane osoby w realu szukają szczęścia w sieci...
 

DeletedUser15182

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja już widziałem tu MDG ale jakoś znikło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

wow not dead. turek dsosatal bana w pierwszej minucie swiata i mdg sie zawinelo w prostescie dlatego ich nie ma . tak naprawde uswiadomilem sobie z emoje wspisy sa nudne mimo ze krotkie to dam sobie spokoj i nie bede kopal lezacego . tym bardziej ze moze nie ma szansy dopowiedzec albo cos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i jak zwykle wszyscy mają odrzutowce, zobaczymy czy wam nie zardzewieją przez 5 dni ;D a co do turka to nasuwa się pytanie czy to nie jest blef z jego startem na tym serwie.

Oczywiście że jesteśmy i mamy taki plan:
1.Logujemy się pod nowymi nickami.
2.Wchodzimy do różnych Sojuszy( zawsze mieliśmy kretów w Sojku więc teraz my będziemy krecić innym )
3.Dokładnie za miesiąc o godz 6:00 wychodzimy z Sojuszy i się ujawniamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

z reguły wszyscy "mocni" gracze zapierają się, że wolne światy nie są dla nich, że tacy wymiatacze grają tylko na szybkich światach itd., a na Atenach jednak poziomu zbyt wysokiego póki co nie ma. miejmy nadzieję, że się to jeszcze zmieni. w chwili obecnej dobrych i zorganizowanych sojuszy jest tu na prawdę niewiele.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Daj spokój, dopiero 2 dzień serwera - jeszcze wszystko wyjdzie, jak kto gra etc.

Ehh, zawaliłem bo wczoraj piłem i teraz wstałem dopiero a tu już ludzie tyle punkcików mają - trzeba chyba troszkę złotka kupić :)

Podróbki sojuszy, czy mamy słynny LA na serwerze?
Ciekawie prezentują siętakże SMERFY :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Zobaczymy jak to się dalej rozegra :)
W SMERFACH widzę kilku asów z innych światów ... no ciekawie to wygląda :p
 
Do góry