Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No, ale to jest MDG i u nich to jest normalne - Wpisują, bo chyba chcą się dowartościować, aczkolwiek nie widzę nic złego we wpisywaniu w profil pokonanych sojuszy o ile nie mija się to z prawdą ;)

Koledze chyba o to chodzilo :p nie sądze aby inny sojusz tak robił, co prawda na kappie takie rzeczy wypisywala Symmachia Spartańska ale przynajmniej nie oszukiwali :) Na Atenach LT przejęło schedę po mdg i tez bajki wypisują na profilu :) poonali sojusz ktory zmienil nazwe xD
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No, ale to jest MDG i u nich to jest normalne - Wpisują, bo chyba chcą się dowartościować, aczkolwiek nie widzę nic złego we wpisywaniu w profil pokonanych sojuszy o ile nie mija się to z prawdą ;)

no właśnie święte słowa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jak narazie musimy zachęcić graczy do gry (chcemy być 2 MDG) :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

oj tam oj tam bywa i gorzej np na atenach był sojusz psychiczne maskotaki - część sojuszu zrobiła rozłam i założyła nowy sojusz atakując stary z którego wyszli i od którego równo ciągneli pomoc jak w nim byli - po czym w swoim profilu wpisali że nas pokonali czasami gra się z dziwnymi ludźmi. Kwestia przyzwyczajenia.

Basiu kochana, to Sisi ńie chciala z nami paktu tylko wojne i ugadywala sie za plecami przeciwko nam. Ale oczywiscie zawsze sojusz top 1 musi byc tym najgorszym, bo polak bez zazdroszczenia drugiemu polakowi, nie bylby polakiem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Basiu kochana, to Sisi ńie chciala z nami paktu tylko wojne i ugadywala sie za plecami przeciwko nam. Ale oczywiscie zawsze sojusz top 1 musi byc tym najgorszym, bo polak bez zazdroszczenia drugiemu polakowi, nie bylby polakiem ;)
Ja tam niczego nie zazdroszczę sorka że dopiero teraz odpisuje ale dopiero weszłam na forum no i teraz wszyscy znają moje imię- oj Marta.
Sytuacja na świecie omega wygląda tak że Mdg wygrywa, a ja się bawię w boba budowniczego i zakładam miasta od zera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jako wódz 303 stwierdzam co następuje:
1. Turas, po zjedzeniu kebaba wpadl na pomysl wpisania 303 w pokonanych, czego nastepstwem jest 2.
2. Turas poddal MDG, czego nastepstwem jest 3.
3. Mega siara turas... mega siara!! :D czego nastepstwem moze byc 4.
4. Idz sie skasuj jak to masz w zwyczaju :D
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Pokonany sojusz to taki którego wojska w zaden sposob nie sa w stanie nawiazac juz walki z danym przeciwnikiem z którym wczesniej byla prowadzona wojna
Jeżeli jest tak jak twierdzisz to pokaz ze wasz sojusz jest w stanie jeszcze przeprowadzic skuteczna i destrukcyjna ofensywe na graczy danego sojuszu a jezeli nie to nalezy najpierw przyjac fakt takiego wpisu a nastepnie powoli zebrac ludzi i armie zeby udowodnic ze ten wpis jest fejkiem
Prawdziwych wodzów ocenia sie po dokonaniach nie po tym ile powiedza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Witam. Ja myślę że wojna na Omega dopiero się zacznie, wcześniej z ilością ok 15 miast to były podchody :)
Pozdro dla graczy i wole walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Żelazny trzymaj kciuki za wojenke :)...Stallker Ja chętnie się z Tobą zmierze :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dni 1 i 2 listopada to ważne dni w polskiej tradycji. Spędzamy je, zazwyczaj, w gronie bliskich i rodzinnym.
Dlatego też składamy propozycje do najbliżej położonych sojuszy, żeby na czas tych dwóch dni zrobić Rozejm Zaduszkowy.

1. Mediatorem Rozejmu pozostaje sojusz tu by chciał być sygnatariuszem. Proszę do nas kierować informacje o ewentualnych naruszeniach. Ufamy, że nikt nie złamie warunków tego porozumienia. Takie układy opierają się na wzajemnym szacunku walczących stron i oczekujemy takiej postawy u każdego kto przystąpi do Rozejmu.

2. Ramy czasowe:
Rozejm rozpoczyna się w dniu 31 października o godzinie 23:00:00 i trwa do 2 listopada do godziny 23:00:00.

3. Zasady Rozejmu:
W czasie trwania rozejmu niedopuszczalne są wszelkie ataki, które docierałyby do miast Sygnatariuszy w ramach czasowych zakreślonych w punkcie 2.

4. Jakie działania nie stanowią naruszenia Rozejmu:
- walka o miasta szare,
- walka o miasta Sojuszów, które nie są stronami tego porozumienia,
- odbijanie miasta, w którym kolonizacja rozpoczęła się przed godziną określoną w punkcie 2.

Wierząc, że nic nie zakłóci nam tych dni,
pozdrawiamy

Rada Sojuszu


P.S. Prosimy umieścić treść tej wiadomości na forum oraz rozesłać ją do wszystkich członków sojuszu (wiadomość masowa).

Taką wiadomość Dostaliśmy jako sojusz KOSTUCHA od naszych wrogów my jesteśmy jak najbardziej za przyjęciem tego rozejmu ale chcemy wiedzieć jakie zdanie mają nasi wrogowie czyli MDG IMPULS oraz *MAXIMUS*


- - - Automatycznie połączono posty - - -

skromna dzisiaj o godz. 13:24


Rozejm Świąteczny, który zaproponowaliśmy został przyjęty przez: *Maximus*, WATAHA, IMPULS, Grupa H, Most Dangerous Group, -Kostucha-

Rozejm rozpoczyna się w dniu 31 października o godzinie 23:00:00 i trwa do 2 listopada do godziny 23:00:00.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

skromna dzisiaj o godz. 18:40

Dowiedziałam się, ze do Rozejmu świątecznego chcą jeszcze dołączyć 303 Fighter Squadron i CZARNA LISTA
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dzisiaj spokój i sielanka ... ale nie dla wszystkich :p
MGD ma rozejm Świąteczny tylko z GH i Kostuchą, z innymi sojuszami nie rozmawialiśmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dzisiaj spokój i sielanka ... ale nie dla wszystkich :p
MGD ma rozejm Świąteczny tylko z GH i Kostuchą, z innymi sojuszami nie rozmawialiśmy.

Apokaliptio 31.10.2012 o godz. 22:50
Rozejm Świąteczny, który zaproponowaliśmy został przyjęty przez: *Maximus*, WATAHA, IMPULS, Grupa H, Most Dangerous Group, - KOSTUCHA -
dodatkowo doszlo 303 Fighter Squadron i CZARNA LISTA

Rozmowy w sprawie rozejmu prowadziła skromna.


P.S. Ale kilku z mdg o tym nie wie jeszcze. Nie czytacie waszego forum? Turek, jak to Turek - rozumiem, on chyba wyznawcą innej wiary jest i nie zna się na polskich zwyczajach, ale reszta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Niby rozejm jest ale graczy MDG to nie obowiązuje, jeżeli mnie atakują to temu robeszowi się odpłacę oto dowód:

[report]298a9d28142acfb20dd24712d8f36bb1[/report]

Pozdrawiam OGam3R
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Hmm...

NICKOŚ ja to nie wiem co ty tam Turasowi zrobiłaś że zionie do Ciebie taką nienawiścią ... nie wiem, nie wnikam .. nie interesuje mnie to ;)

Co do ataku na Ogam3r-a ... no ktoś tu przesadził znacznie


Turas prosił mnie bym to wrzucił, to macie ;)

Od Turka:

Wpis z forum MDG:

Świąteczny Rozejm - Końcowe ustalenia

Turek- 01.11.2012 00:50

Osobiście ustaliłem rozejm z GH oraz Kostucha. Nie rozmawiałem w ogole z 303 ani Czarna lista.

Skromna poczatkowo ustalala za nas z 303 i Czarna lista ale napisalem jej, ze my sie nie zgadzamy gdyz tak z barbarab na skypie sie umowilem bo wiem, ze np Czitos tez byl przeciw rozejmowi z nikos.

Poprosilem Skromna by sprostowala, ze my z 303 i Czarna lista nie robimy rozejmu i to zrobila. wklej to na forum na odpowiedz nikos.

------------------------

Wczoraj gdy skromna bez zgody MDG umówiła również rozejm z 303 i czarna listą, od razu napisałem Jej, że nie zgadzamy się na te 2 dodatkowe sojusze i by sprostowała to z kim to umawiała. Napisała, że to zrobi.

Ja osobiście umówiłem na pw rozejm z GH oraz Kostucha. Natomiast nie zamieniłem ani słowa o rozejmie z 303 ani czarna lista z nikim z tych sojuszy ani nawet ze Skromną.

Także nigdy rozejm nas nie obowiązywał i nie będzie obowiązywał gdyż nie bedziemy podpisywac rozejmu z 1 soobowym pseudo sojuszem czy 303, ktore zostalo juz dawno pokonane i nie wiemw ogole po co 1 aktywny gracz jeszcze tam siedzi.

Takze NICKOS1 czyli Lady Godiva z Tau ze sparty najpierw umow sobie rozejm z jakims sojuszem a potem prowokuj na FO i uydawaj pokrzywdzona.

Pokaz mi choc jedna wymiane zdan z kim kolwiek z rady MDG odnosnie rozejmu z nami? to, że twoi koledzy zaproponowali rozejm z toba, skromnej a Ona nie pytajac nas o zgode sie zgodzila to nic nie oznacza zwlaszcza, ze to zaraz odwolala (tak napisala mi)

--------------------

Co do sprawy ataku robesza to była to pomyłka gdyż robesz nie przeczytał forum o rozejmie. Już wysłałem ostrzeżenie Robeszowi i nakazałem zwrot surowców dla poszkodowanego z GH. Również napisałem wyjaśnienia i przeprosiny do OGam3R oraz Smiechola gdyż MDG nie jest winne nieuwagi jednego gracza. Możemy tylko przeprosić i oddać surowce za straty. Jeżeli Robesz jeszcze raz kogoś zaatakuje to zostanie wydalony z sojuszu.


P.s. Lady Godiba wstydzisz sie na swoim nicku wypowiadac tu aby nikt nie wiedzial kim jest nickos, ktora bedaac w MDG knula z 303 i chciala rozbic MDG?

Zdrajcy i falszywe osobo bez honoru nigdy u nas nie dostana rozejmu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Witaj , Turku,
Skromna wykonała dobrą robotę, próbowała zorganizować rozejm po to, by ludzie mogli spędzić spokojnie święta. Ja osobiscie nie potrzebuję rozejmu z tobą i nigdy o to nie prosiłam. Dlatego nie zdziwiły mnie twoje dzisiejsze ataki i wszelkie zaklęcia rzucane, jak co dzień, przez mniej rozgarniętych członków twojego sojuszu.

Co do pytania emma - ja też nie wiem, co mu zrobiłam - bo to co sobie wymyślił - czyli sabotaż, knucie i zdrada - nijak się nie ma do stanu faktycznego. Podejrzewam urażone ego, ale nie jestem psychiatrą:))

Zresztą wszyscy znacie Turka, jego wyobraźnia jest niesamowita, a w przeinaczaniu faktów i naginaniu do swojej wersji jest mistrzem nad mistrzami:)))

P.S. Piszemy teraz na forum świata Omega, Turku - tu jestem znana jako Nickos1 - i tak się też zalogowałam. Masz jakiś problem w rozpoznawaniu światów?:)

Czyli, jak nie ma rozejmu, to chyba można się tłuc, co?:)) Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam, dzień stracony:(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Turek i poszanowanie tradycji świątecznej :) hehehe chyba naprawdę bardzo słabo go znacie
 
Do góry