Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

popieram oliwę, mógłbyś mamucie ogłosić zamiar inauguracji na zagranicznym serwie może więcej osób skusiłoby się, nie koniecznie grając z tobą pod jednym sztandarem
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniuś dawaj na Japoński serwer grepolis ^^ ;]
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

tam jest duże ryzyko, że serwer umrze, np jak tsunami rozpierniczy grających japończyków
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

popieram oliwę, mógłbyś mamucie ogłosić zamiar inauguracji na zagranicznym serwie może więcej osób skusiłoby się, nie koniecznie grając z tobą pod jednym sztandarem

no ale nie koniecznie ja bym chciał. Wole małe znane mi grono niż potem mam się męczyć.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ale kto tu pisze, że będzie z Tobą grał, kilka farm przydałoby się dla tego "małego grona"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Kuchenka gazowa 112 - nie popieraj oliwy bo oliwa nie popiera Ciebie ;-) A Mamut już parę razy w trąbę dostał na obczyźnie i teraz jest ostrożny :D
Jak was będą lać to może pomogę ;-) Czas, kierunek i świat, a dżin się postara zjawić ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Kuchenka gazowa 112 - nie popieraj oliwy bo oliwa nie popiera Ciebie ;-) A Mamut już parę razy w trąbę dostał na obczyźnie i teraz jest ostrożny :D
Jak was będą lać to może pomogę ;-) Czas, kierunek i świat, a dżin się postara zjawić ;-)

słuchaj nie pare razy a raz i dla tego bo nie było z kim grać i zostałem sam z biedroną i z kimś jeszcze a reszta chojraków uciekła.


chce 20 pewnych osób i to mi starczy
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

słuchaj nie pare razy a raz i dla tego bo nie było z kim grać i zostałem sam z biedroną i z kimś jeszcze a reszta chojraków uciekła.


chce 20 pewnych osób i to mi starczy
a nie lepiej się pobawić z rzeszą napinaczy typu ammon jero?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ale ja właśnie chciał bym zagrać z największymi czubkami polskich światów bo tylko dzięki nimi jest tu zabawa
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniuś, a co moze nie grasz z wielkimi czubkami obecnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja tez obiecalam sobie, ze ypsilon to moj ostatni serwer.

Ale na jakims zagranicznym chetnie bym zagrala.
Moze na ruskim? :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jednak obstaję za Japońskim serwerem ;]
nie żebym jakieś fetysze o japonkach miał w głowie ^^
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniuś, a co moze nie grasz z wielkimi czubkami obecnie :p

czubkiem w dobrym tego słowa znaczeniu, czyli taki co jak jest akcja to nie śpi w nocy! albo jak jest akcja i ma zburzyć murek to nastawia budzik - a nie jest taki leniwy jak retryk!!

japoński nie no sory ale chce wiedzieć co do mnie piszą choć trochę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no to mamut niech się zastanawia, mam nadzieje że dasz mi znać jak już zbierzesz tą ekipę, chciałbym się z pobocza na ten korek na autostradzie poprzyglądać
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mańku wybacz, ale to nie ja zapomniałem wysłac informację który murek trzeba burzyć, a przez co musiałem meczyć biedną Paulinkę i innych ludzi o jakieś info :> xD ^^

Jestem leniwy ale się staram... xDD
Zapytaj Auguczego kto wstawał w niedzielę o 6 rano by słać ognie przed jego lądy :^^

A co do wiadomosci co Do Ciebie pisza, hm... ;] Mogę robić za tłumacza ;]
w styczniu wybije 3 lata jakiem się ucze juz tego języka ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mańku wybacz, ale to nie ja zapomniałem wysłac informację który murek trzeba burzyć, a przez co musiałem meczyć biedną Paulinkę i innych ludzi o jakieś info :> xD ^^

Byl na tyle bezczelny, ze obudzil mnie w srodku nocy!! :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Całe szczeście ze nie przerwałem zabawy z jakimś "Boyem" ^__^
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

dobra dobra nie ważne

śledzimy grepolis.com i jak bedzie info o jakimś ciekawym świecie to się zobaczy.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No jak najbardziej :> a nuż jakiegoś dobrego znajomego spotkam... hm.. moze ukochanego gracza *Adaśko* ;] który bana za samo istnienie dostaje na polskich serwerach ^^
 
Do góry