omikron i dzisiejsza komedia

Wiec tak ostanio byly jakies komedia na swiecie omikron po ostatnie aktualizacji nie wiem ja tam widzialem tylko znikajace wojsko w atakach ( ktore i tak doszly)

byl blad z nagroda dnia ale to na wszystkich swiatach ( wiec to inna bajka )

ale to co nam dzisiaj odpierdzielili na swiecie omikron to przechodzi ludzkie pojecie

zacytuje

Drodzy Gracze,

Z powodu problemów technicznych, których mogliście doświadczyć w ten weekend, zostaliśmy zmuszeni do wgrania backupu tego serwera sprzed awarii.

Tak więc w dniu dzisiejszym tj. 16.10.2012r. około godziny 12:00 świat Omikron został przywrócony do stanu z Niedzieli (14.10.2012r).

Miało to na celu naprawę stabilności serwera oraz poprawieniu błędów powstałych podczas tej awarii.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Grepolis Team

40206_20_500_Genius.jpg


wiec tak wszystko co sie wydarzylo przez ostatnie dwa dni poszlo

1.gif


jeden ze znajomych otrzymal rekompesate w postaci 50 sztuk zlota :rolleyes:

mi sie premium normalnie mialo skonczyc dzisiaj ( i tak sie skonczylo ) mialo byc przedluzone o te 48h

tam pies :p ta premke ale chodzi mi o to ze sie nie wywiazuja z danego slowa

Zapraszam do dyskusji
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Ahahahahahahaha :D

jednak fail dnia zgarnia stadion narodowy :D
ale ładna próba ze strony grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Chyba po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzić. 2 dni poszły się j... Wszystkie budynki, wojsko, prawie 200 pk kultury poszło w cholerę... Cuda na kiju
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Zadowolonych ? Wątpię, żeby tacy byli... suportowi się chyba fałdy na mózgu wyprostowały. Przez dłuższą chwilę miałem nadzieję, że to kiepski żart i wszystko wróci do normy, ale niestety farsa trwa dalej. Ta gra schodzi na psy
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Podbite wioski powróciły do właścicieli , tematy na forum pokasowane , ok. 70k pkt. agresora i wszystkie akcje ofensywno - defensywne do kosza , itp. itd. , całkowity reset z przed ok. 50h , akcje nie do odrobienia bo drugi raz w to samo miejsce nie uderzysz , dodatkowo dzisiaj w nocy kończyła mi się premka i w ostatnich dniach siedziałem jak @#$%@# po kilkanaście godzin przed kompem , na darmo !!
Chyba nie przewidzieli konsekwencji swoich działań bo inaczej by zapowiedzieli żeby nie ruszać nic przez dwa dni !! ...... eeeehhhhhh
66f771664_pani_barbara_.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Za skrócone premium w ramach rekompensaty będzie przelane złoto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

dostałem ostrzeżenie że nie na temat Post -
To teraz na temat -- gdzie rekompensata Premium ????????
 

DeletedUser15515

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Coraz gorzej się dzieje, ulepszenia nie ulepszają tylko psują, jak tak dalej będzie to pewnie cofną do początku świat... chociaż nie, przecież lepiej wypłoszyć graczy takimi poprawkami i zamknąć świat, byle jak najszybciej liczba grających spadła do 300 a potem hip hip hura i nowy świat i nowa kaska z premium za skracanie wszystkiego co się da byle tylko być w top-ce...

Cieszę się że już na tym świecie nie gram bo pewnie też by mi ciśnienie skoczyło i na jakimś banie tu zakończyło, nie zazdroszczę Wam i chociaż w cuda trzeba wierzyć to wątpię czy stanie się taki że nastąpi jakakolwiek rekompensata dla graczy za to że znowu Ci u góry nakombinowali...
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Coż tak czy owak tego typu zagrywa jest bardzo godząca w graczy... ;9
taka decyzja powinna zapaść przy uwzględnieniu opinni graczy... gdyż dwa dni problemów z serwerem,a dwa dni cofki to jest spora różnica... ;'p

PRZY OKAZJI MODERATORZE... jak się usuwa głos ludu będący na przeciwnej drodze do włądzy ludowe, to się daje chociaż upomnienie, ;] No ale tak lepiej nie ma dowodów :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

rekompensata czadowa od soboty przez 24 h będą podwyższone procenty budowy budynków i wojska - co z tego jak wiele osób pracuje nawet w nocy i nie mogą niczego w grze zrobić -
24h to troche za mało zeby odrobić swoje straty - moze warto było by żeby Support wysłał wiadomość do graczy - może My mamy lepsze pomysły -poprostu pośpieszyli się moim zdaniem odczekanie kilku dni i wybranie najlepszej opcji być może podsuniętej przez graczy dałoby lepszy efekt -wszak i tak straciliśmy to moglibyśmy poczekać- a tu rachu ciachu i po temacie -ale....nie wszyscy sa zadowoleni
Pozdrawiam
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Niestety germański okupant sztabowy Innogames nie pozwolił inaczej sprawy rozwiazać, i tak od 39r nas niemcy w babmbuko robia bo się dajemy, majac takich u włądzy ^_^ bo nie potrafią an swoim postawić ...

Tak samo było jak mi zdublowało zakup monet (2x otrzymałem paczkę monet gdy zapłaciłem 1x) grzecznie im zgłosiłem, (a mogłem wydac w piz.. i nie było by śladu) ;] kazali mi czekać aż im german odpowie z sztabu co maja zrobić ^^
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Taka " rekompensata " być może zadowoliła by graczy na nowo utworzonym świecie a nie na świecie który istnieje od prawie półtora roku , co miało być wybudowane już dawno zostało , bez 10% surki się przeżyje , a ze skracaniem rekrutacji to sobie sami poradzimy .
Można było wysłać masówkę z zapytaniem w jaki sposób chcielibyśmy zostać wynagrodzeni za poniesione szkody i stracony czas , przeprowadzić sondaż , wykazać jakieś najmniejsze zainteresowanie nami i naszą opinią .
Wystarczyło 24h na "wyostrzonych zmysłach" , podbitych miast to nie zwróci ale wiążę się z większością głównych strat i wszyscy byliby zadowoleni .
Pozdrawiam.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Jeżeli ktoś ma do czynienia z pieniędzmi i ludzmi którzy te pieniądze wpłacają wymaga się od tej osoby większej kultury i satysfakcjonującej rekompensaty jeżeli nie potrafi się wywiązać z umowy (każdy zakup to umowa i ma swoje obwarowania prawne) i trzeba mieć niezły dramat z mózgiem proponując jakieś ochłapy - tańsze budowy , i jakieś śmieszne skracanie w świecie który ma półtora roku hahahaha , coś jakbym kupił tablet a dostał starą nokie i nie podoba się to ... a kasy i tak ci nie zwrócimy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Popieram przedmówców - 2 dni nie topniejącej surki by mnie zadowoliło -juz poświęciłbym swój czas i oczy - faktycznie w świecie tak długo istniejącym takie proponowane przez Support to żenada
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

już nawet licząc w tych jakże wielkich bonusach
• 10% większa produkcja wszystkich surowców
• 15% skrócony czas budowy wszystkich budynków
• 15% skrócony czas rekrutacji wszystkich jednostek

to sądze ze rekompensata winna wygladać o tak:
100% większa produkcja wszystkich surowców
150% skrócony czas budowy wszystkich budynków
150% skrócony czas rekrutacji wszystkich jednostek

w takim wypakdu można uznać że jest to rekompensata za 2 dni stracone na marne
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

myśle że coś takiego byłoby miłym akcentem , ale nie przywiązywał bym się do tej myśli hahahhaaaahhha nie wymagajmy od ludzi którzy traktują graczy jak zło konieczne do ułatwiania graczom gry , lepiej jakąś durną krzyżówke wymyślić niż popracować nad ulepszeniem
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

chyba ostatnio strasznie pobożny się zrobiłeś @Mankatoo ;] Bo w cuda zaczynasz wierzyć xDD
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

taaaa człowiek na starość głupieje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia


PRZY OKAZJI MODERATORZE... jak się usuwa głos ludu będący na przeciwnej drodze do włądzy ludowe, to się daje chociaż upomnienie, ;] No ale tak lepiej nie ma dowodów :>

Na początku usuwam bez upomnienia jako spam, jeśli sytuacja się powtarza to takie upomnienie z pewnością dotrze do gracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Na początku usuwam bez upomnienia jako spam, jeśli sytuacja się powtarza to takie upomnienie z pewnością dotrze do gracza.
a potem są efekty o cenzurowaniu forum skoro z niewiadomych przyczyn wyparował post ^__^

ale wracając do tematu, mam nadzieję ze na KSI/YPSILONIE takich idiotycznych planów w w razie "wpadki" nie będzie... xDD
 
Do góry