omikron i dzisiejsza komedia

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Niestety germański okupant sztabowy Innogames nie pozwolił inaczej sprawy rozwiazać, i tak od 39r nas niemcy w babmbuko robia bo się dajemy, majac takich u włądzy ^_^ bo nie potrafią an swoim postawić ...

Tak samo było jak mi zdublowało zakup monet (2x otrzymałem paczkę monet gdy zapłaciłem 1x) grzecznie im zgłosiłem, (a mogłem wydac w piz.. i nie było by śladu) ;] kazali mi czekać aż im german odpowie z sztabu co maja zrobić ^^

Tego typu teksty nie będą tolerowane.
Nikt nie ma prawa do tego aby ubliżać komukolwiek bez względu na jego pochodzenie !!!
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

widzę że temat nie jest dla wszystkich wygodny i zamiast dyskusji ze strony władz kasowane są posty no cóż można i tak , po co się spinać bałwany i tak kase wpłacą i będą grać dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Nie dość, że komedia w grze to jeszcze farsa na forum. Posty giną, bany za pierdoły, a zamiast rekompensaty jakiś śmieszny bonusik. Ja się pytam, gdzie jest moje złoto za 48h straty doradców ? Nie wspominając o pk kultury które żmudnie klepałem przez 2 dni...
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

pierwszy raz się z Toba zgadzam mephinx:)
 

DeletedUser10590

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

no właśnie o kulturkę tu chodzi. robiłem pochody troche poatakowałem i co mam z tego ? powinno być jakieś lepsze rozwizanie. bo te zaproponowane pomysły sa śmieszne
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

W sobotę będzie kolejna rekompensata, tym razem surowcowa. Jeśli ktoś nie otrzymał złota za utraconą premkę, niech napisze ticketa w tej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

kolejna ? to jaka była ta pierwsza ? magazyny pełne surki zaraz po cofnięciu ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

kolejna ? to jaka była ta pierwsza ? magazyny pełne surki zaraz po cofnięciu ?

Pierwszą rekompensatą był zwrot premium dla osób, które utraciły je z powodu backupa. Drugą jest sobotni bonus do budowy, produkcji surowców oraz rekrutacji jednostek.

Papaj70, technicy długo pracowali nad naprawieniem błędów na Omikronie, ale niestety dopiero we wtorek okazało się, że doszło do tak poważnych uszkodzeń, że konieczne było przywrócenie stanu świata z niedzieli.

Nie dość, że komedia w grze to jeszcze farsa na forum. Posty giną, bany za pierdoły, a zamiast rekompensaty jakiś śmieszny bonusik. Ja się pytam, gdzie jest moje złoto za 48h straty doradców ? Nie wspominając o pk kultury które żmudnie klepałem przez 2 dni...

Napisz proszę ticketa w tej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Napisałem ticketa, ale poza wklejeniem standardowej regułki nic się nie ruszyło. Do tej pory tego nie doświadczyłem na własnej skórze, ale tutaj jest gorsza cenzura niż za okupacji. Posty znikają, za prawdę dostaje się warny i bany, proponuję się ogarnąć i czasem wziąć pod uwagę tych dzięki którym ta gra zarabia
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Nie wierze -- kolejny post do śmieci poszedł -- 2 razy pisałem o rekompensatę ( ticket do supportu ) o zwrot z tutułu straconego premium
Jestem weteranem na swiecie Omikron - troche szacunku - czy napisałem coś złego -to jest dyskusja - nikogo nie obraziłem i nie przeklinałem
Zapewne i ten post skasujecie stwierdzając że jest nie na temat -
Domyslam sie że praca techników była ogromna - ale.... po kilku powiedzmy godzinach Fachowcy powinni stwierdzić ,, nic nie zrobimy'' -piszcie do ludzi niech zastopują swoje budowy -podboje -straciłbym kilka szabelek - i zapewne frustracji innych byście uniknęli
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Twój post został skasowany ponieważ zawierał cytat kolegi, który posunął się trochę za daleko w wyrażaniu opinii na temat zaistniałej sytuacji. Gdyby wnosił coś poza cytatem do tematu, zostałby poprostu zmoderowany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

OK niech będzie .Pozwolisz szanowny Moderatoorze że zacytuję ciebie :
,,Pierwszą rekompensatą był zwrot premium dla osób, które utraciły je z powodu backupa. Drugą jest sobotni bonus do budowy, produkcji surowców oraz rekrutacji jednostek.''

Edytowałem Post proszę o odpowiedź na poniższe pytanie

Mnóstwo ludzi pracuje w Sobote i Niedziele -jak mają odebrać waszą rekompensatę?
Uważam w porozumieniu z członkami swojego sojuszu że 24h to za krótki czas - jak zrekompensujecie ludziom którzy faktycznie nie mogli nic zrobić w grze w tym czasie -macie chyba dostęp do zleceń budowy poszczególnych graczy.
Co z budowami które zlecone zostaną przed działaniem Bonusa -to pytanie jest bardzo istotne - budować czy nie budować ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Mnóstwo ludzi pracuje także w tygodniu - niestety nie możemy dopasować bonusu do wszystkich osób. Nie jesteśmy w stanie przejrzeć jakie akcje zaszły na kontach poszczególnych graczy, wraz z cofnięciem serwera cały postęp został utracony. Skrócone zostaną budowy zaczęte w trakcie bonusu, nawet jeśli miałyby zostać zakończone po jego upływie.
 

DeletedUser15584

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

ja też nie skorzystam z tego bonusu ponieważ akurat mnie nie będzie w ten dzień....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

powiem tak widzę za każdy był stratny chyba ze osoba co nie grała w tych dniach ,ale nie da się tego jakoś rozgraniczyć temu dać to a temu figę z makiem .
 

DeletedUser

Guest
Odp: omikron i dzisiejsza komedia

Wiec tak ostanio byly jakies komedia na swiecie omikron po ostatnie aktualizacji nie wiem ja tam widzialem tylko znikajace wojsko w atakach ( ktore i tak doszly)

byl blad z nagroda dnia ale to na wszystkich swiatach ( wiec to inna bajka )

ale to co nam dzisiaj odpierdzielili na swiecie omikron to przechodzi ludzkie pojecie

zacytuje



40206_20_500_Genius.jpg


wiec tak wszystko co sie wydarzylo przez ostatnie dwa dni poszlo

1.gif


jeden ze znajomych otrzymal rekompesate w postaci 50 sztuk zlota :rolleyes:

mi sie premium normalnie mialo skonczyc dzisiaj ( i tak sie skonczylo ) mialo byc przedluzone o te 48h

tam pies :p ta premke ale chodzi mi o to ze sie nie wywiazuja z danego slowa

Zapraszam do dyskusji

A mi nie daliście rekompensaty :(
A byłem w tych godzinach tej przerwy właśnie.
 
Do góry