Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2329

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

myślałem że na Achillesie będzie więcej akcji :/ jak do tam wpadnę może coś rozkręcę.. o ile wpadnę :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Zarejestrowałem się dzisiaj na Achillesie i.. straciłem odznakę "Heroiczny Strateg". Wie ktoś może dlaczego?
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

wydaje mi się że dlatego straciłeś odznakę byś grał tylko na 1 świecie bohaterów, po otwarciu nowego świata będziesz musiał zdobyć odnowa tą odznakę. Wszystko po to by grać tylko na 1 świecie bohaterów jednocześnie.
 

DeletedUser2328

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

wie może ktoś kiedy rusza nowy swiat bohaterow ?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

wydaje mi się że dlatego straciłeś odznakę byś grał tylko na 1 świecie bohaterów, po otwarciu nowego świata będziesz musiał zdobyć odnowa tą odznakę. Wszystko po to by grać tylko na 1 świecie bohaterów jednocześnie.

Nie sądzę. Ja grałam na Achillesie i nic nie działo się z moimi odznakami. Nadmienię, że mam 2 takie odznaki zdobyte na 2 różnych serwach. Żadna nie znikła po zalogowaniu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

jak własciciele gry dalej beda nas zaskakiwać zmianami reguł gry podczas trwania gry bez uprzedzenia to chyba sami zabiją świat bohaterów , po zmianie działania czaru ochrona miasta , wiele rzeczy straciło sens , między innymi budowanie wiezy i muru bo teraz bez ochrony mozna zjechac mur bardzo szybko bez dania szansy odbudowy , wiec czar ochrona miasta stracił całkowicie sens
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

jak własciciele gry dalej beda nas zaskakiwać zmianami reguł gry podczas trwania gry bez uprzedzenia to chyba sami zabiją świat bohaterów , po zmianie działania czaru ochrona miasta , wiele rzeczy straciło sens , między innymi budowanie wiezy i muru bo teraz bez ochrony mozna zjechac mur bardzo szybko bez dania szansy odbudowy , wiec czar ochrona miasta stracił całkowicie sens

Nie gram na Achillesie, ale właśnie dobiegła końca era cudów na ypsilonie i szukamy alternatywy. Możesz konkretniej napisać jak wyglądają zmiany widziane ze strony gracza, oraz jakie sa warunki wygrania Achillesa, jeśli w ogóle jakieś są :p


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ja tam nawet nie wbijam xd graja tam gracze nie dla mnie , nie nadaja sie na good przeciwnika nawet, sorki :D
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Fakt, Achilles nie jest serwem dla początkujących graczy.. Jeśli teraz chce się tu zaczać gre, trzeba być też przedewszystkim bardzo aktywnym graczem oraz rozważnie wybrać sojusz..

Można znaleźć jednak rejony gdzie można rozwinąć się do 12 miast w 2-3 miesiące ale można też trafić na stefy walk ktore bez wątpienia na achillesie wciąż trwają i nie wyjść z rozbudową w ogóle bo traci się miasta zaraz po zejściu parasolki ochronnej..



...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Mi by raczej marzył się świat bohaterów z takimi statystykami:

- Prędkość (4x);
- Prędkość jednostek (3x);
- Prędkość handlu (3x);
- Bonus nocny aktywny (23h-7h);
- Ochrona początkujących (7 dni);
- Limit członków w sojuszu (100);
- System podboju miast bez buntu (stary); [ Nowy też mógłby być ]
- Morale nieaktywne;
- Bogowie z Artemidą


Na aktualnym świecie bohaterów bardzo nie podoba mi się to, że są morale. Prędkość świata również nie powala. Lepsze statystyki ma już zwykły świat Ateny.

Jaka jest prędkość handlu na Achilles?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Mi by raczej marzył się świat bohaterów z takimi statystykami:

- Prędkość (4x);
- Prędkość jednostek (3x);
- Prędkość handlu (3x);
- Bonus nocny aktywny (23h-7h);
- Ochrona początkujących (7 dni);
- Limit członków w sojuszu (100);
- System podboju miast bez buntu (stary); [ Nowy też mógłby być ]
- Morale nieaktywne;
- Bogowie z Artemidą


Na aktualnym świecie bohaterów bardzo nie podoba mi się to, że są morale. Prędkość świata również nie powala. Lepsze statystyki ma już zwykły świat Ateny.

Jaka jest prędkość handlu na Achilles?

Zgadzam się z Tobą. Ateny mają bardzo fajne ustawienia. Gdyby Achilles taki był, to bym na Achillesie zaczął grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

na achillesie dalej sie lejemy i teraz gra sie zdecydowanie lepiej jak juz jest wiecej miast ,przynajmniej idzie jakies masowe ataki zrobic i podbic licznik na jakis konkretny :) tylko czemu odrazu gracze urlop zalaczaja :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

na achillesie dalej sie lejemy i teraz gra sie zdecydowanie lepiej jak juz jest wiecej miast ,przynajmniej idzie jakies masowe ataki zrobic i podbic licznik na jakis konkretny :) tylko czemu odrazu gracze urlop zalaczaja :(

Stara chamska taktyka. Uciekać, aby ci wiosek nie zabrali.
Albo lepsze. Zrobić sobie bana z ochroną, za co oczywiście jest lepszy ban.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

dzis 6 miast naraz przejmujemy a gracza jedyne na co bylo stac to wcisnac urlop a taki wojownik z niego byl ,zreszta nie on 1 i nie ostatni :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

dzis 6 miast naraz przejmujemy a gracza jedyne na co bylo stac to wcisnac urlop a taki wojownik z niego byl ,zreszta nie on 1 i nie ostatni :D

Ci co cwaniakują i oszukują kończą z bananem w ręce i zniszczonymi miastami na podołku.
 

DeletedUser18331

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wczoraj dołączyłem do Achillesa zobaczymy pożyjemy jak to będzie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na razie nie jest źle. Pyka się powolutku.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

to życzę powodzenia ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

zalogowałem się zobaczyć jak to wygląda, i przyznam że gdyby następny taki świat wystartował to z chęcią bym dołączył. Jak na razie zero szans dla nowo zaczynających
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

zalogowałem się zobaczyć jak to wygląda, i przyznam że gdyby następny taki świat wystartował to z chęcią bym dołączył. Jak na razie zero szans dla nowo zaczynających
dokładnie pograłem chyba z tydzień i już farmą punktową walki zostałem aż mi się znudziło
gdy wystartuje nowy (oby tak) to z chęcią zacznę grę bo podoba mi się ale lepiej by było gdyby zrobili takie statystyki jak na Atenach (ktoś to już wcześniej wspomniał) :D
życzę wszystkim powodzenia :D:D:D:D:D:D
 
Do góry