Halloweenowy event - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Dzięki, spróbuję tego jutro

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Noi mi się udało. A jakie są osiągnięcia w związku z tym zbieraniem dyń???

Łowca dyń oraz Kolekcjoner dyń + odznaka Trwa Halloween za zalogowanie się 31 października do gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

No to już WSZYSTKIE mam:p. Dzięki
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Ja zdobyłem wszystkie odznaki trwa halloween, kolekcjoner dyń 4 poziom 130 dyń, łowca dyń 10 dyń w 60sek.
Szkoda że halloween nic nie daje poza odznakami i +5% surowców to prawie nic, powinno być coś takiego jak na oktoberfest np. 10 dyń. 500 surowców, 30 dyń 2000surowców, 50dyń 5000surowców, 80 dyń 2p kultury, 100 dyń produkcja surowców +100//5 na 8h, 130 dyń 100 lub 200sztuk złota.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Ja zdobyłem wszystkie odznaki trwa halloween, kolekcjoner dyń 4 poziom 130 dyń, łowca dyń 10 dyń w 60sek.
Szkoda że halloween nic nie daje poza odznakami i +5% surowców to prawie nic, powinno być coś takiego jak na oktoberfest np. 10 dyń. 500 surowców, 30 dyń 2000surowców, 50dyń 5000surowców, 80 dyń 2p kultury, 100 dyń produkcja surowców +100//5 na 8h, 130 dyń 100 lub 200sztuk złota.

Tak, tylko że wystarczy nacisnąć Ctrl + Scroll i oddala się mapa, po czym można zebrać wszystkie dynie w jakieś 15 sekund - strasznie nie dopracowana sprawa. wtedy wszyscy by to mieli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

hej, mam pytanie, podczas halloween mój lud bawił sie i świętował, jednak teraz skończyło się ucztowanie, zniknęły dynie,a moi ludzie nie powrócili, nie mogę rozbudowywać załogi, powoływać wojska, bo do tego potrzebni są ludzie, a ja ich nie mam co robić?? też tak macie?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Tak, tylko że wystarczy nacisnąć Ctrl + Scroll i oddala się mapa, po czym można zebrać wszystkie dynie w jakieś 15 sekund - strasznie nie dopracowana sprawa. wtedy wszyscy by to mieli
A ja myślisz jak robiłem? Klikałem w przeglądarce widok>rozmiar>50% najmniejszy lub Ctryl i kilka razy -, i zbierałem dynie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

hej, mam pytanie, podczas halloween mój lud bawił sie i świętował, jednak teraz skończyło się ucztowanie, zniknęły dynie,a moi ludzie nie powrócili, nie mogę rozbudowywać załogi, powoływać wojska, bo do tego potrzebni są ludzie, a ja ich nie mam co robić?? też tak macie?
A to do świętowania potrzebni byli ludzie???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

A to do świętowania potrzebni byli ludzie???

no nie wiem, napisane było, że teraz twoi mieszkańcy świętują z okazji zebranych dyń, świętowanie skończy się za gg:mm no i to tyle. I wtedy wyświetlało mi się 0 mieszkańców, ale teraz mam nadal tak ;/ wiecie jak ich odblokować/uruchomić/"wskrzesić"? ;p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

no nie wiem, napisane było, że teraz twoi mieszkańcy świętują z okazji zebranych dyń, świętowanie skończy się za gg:mm no i to tyle. I wtedy wyświetlało mi się 0 mieszkańców, ale teraz mam nadal tak ;/ wiecie jak ich odblokować/uruchomić/"wskrzesić"? ;p

Nie potrzebni byli ludzie do świętowania.

Pewnie wybudowałeś armie czy coś. Rozbuduj gospodarstwo i będzie git.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Nie potrzebni byli ludzie do świętowania.

Pewnie wybudowałeś armie czy coś. Rozbuduj gospodarstwo i będzie git.

no problem w tym , że gospodarstwo mam na najwyższym poziomie i już nie mogę rozbudować ;/
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

No to pora zacząć atakować co by się pozbyć niektórych darmozjadów z armii ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

Zbadaj pług, postaw łaźnie, wyślij co niektórych na rzeź. napewno jakos dasz rade ;)
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

halloween-wallpaper-gallery.jpg

haalloween jest jaje :cool::cool::cool:
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Halloweenowy event - dyskusja

już po halloween a ten worek na dole dale jest :)
 
Do góry