Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

nie wiem co Wy pijecie że macie takie wizje jak na komiksie ale ja też tak chce :p
niestety ja po przebudzeniu mam zazwyczaj gigantycznego kaca i nic poza tym ;)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Lucek miałeś nie zdradzać że sprowadziliśmy do karczmy Asi oryginalny Absynt na grzybkach !!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A gdzie koledzy z niemot i rolników? Wypowiadajcie się mocarze!! Dalej!
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A gdzie koledzy z niemot i rolników? Wypowiadajcie się mocarze!! Dalej!

Żeby nie było tak miło Pijakom to mały kamyczek do ich ogródka... ;)
krótka historyjka o pewnym Pijaku który mając około 10 miast nie potrafi przeszpiegować gościa z jedną wioską :rolleyes:
dodam na marginesie że skasowałem około 300 raportów (wszyscy szpiedzy chyba byli puszczani za 1000 srebra) o nieudanej akcji szpiegowskiej :eek:
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

świadczy to tylko o twojej bogatej zawartości jaskini :p

A tak to poza tym wyjątek sprawdza regułę :p Idealnym tego przykładem jest 300, sojusz który potrafi atakować dopóki nie jest atakowany, bo bronić to on się nie umie, poza paroma wyjątkami ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

świadczy to tylko o twojej bogatej zawartości jaskini :p

za specjalnie dużo to w niej nie było ;) słyszałem o typach którzy w dołku mieli koło 1 miliona pochowane :)

a co reszty Twojej wypowiedzi to tak to jest jak niektórym się wydaje że jak się jest w Top3 Top5 na danym świecie to im nic się stać nie może i są debeściaki jakich mało szczególnie jak wygrają wojnę ze zbieraniną lamusów którzy w dodatku rozwiązują sojusz :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

tomcio666 napisał:
a co reszty Twojej wypowiedzi to tak to jest jak niektórym się wydaje że jak się jest w Top3 Top5 na danym świecie to im nic się stać nie może i są debeściaki jakich mało szczególnie jak wygrają wojnę ze zbieraniną lamusów którzy w dodatku rozwiązują sojusz

No i w końcu trafiła kosa na kamień :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zwróćcie uwagę na profil gracza "ptychu" ze żniwiarzy, to będzie groźny zawodnik :cool:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Straszliwie groźny goguś :D Po profilu widać że zabiłby za paczkę żelu :p A największą obrazą będzie: "zmarszczki ci się robią pod oczami !!"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No co Wy panowie chcecie ???? prezentacja dobra , zdjęcie fajne , panele mi się podobają , drzwi niczego sobie ..... mnie najbardziej jednak rozbroiło to : "Kocham swoich wrogów, tak szybko oschodzą" --rodzynek :D
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nie licząc literówki to coś w tym jest :p Troszkę mądrości w tej pseudo słodkiej paplaninie się znajdzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nic, tylko pogratulować fantazji Kem, naprawdę.
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

i jakie sympatyczne zdjęcie z oświadczyn wrzucił xD

Fajnie, że mnie chociaż poprosił o moją łapkę, ale żeby nie poczuł się urażony i czegoś sobie nie zrobił to na razie powiem tylko, że się zastanowię. :D

EDIT: W sumie to się wyłączyłem na forum jak zaczęliście swoje kłótliwe jadki tutaj, ale widze, że ciekawe rozmowy, ciekawe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No to wreszcie mam jednego w sojuszu mniej :cool: UNKG00D Już od ponad 30 godzin! :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No to wreszcie mam jednego i...ę w sojuszu mniej :cool: UNKG00D Już od ponad 30 godzin! :cool:

Gdybym był złośliwy, zapytałbym ilu wam jeszcze zostało..? :cool:

Ale ponieważ nie jestem złośliwy, więc tylko zwrócę uwagę na wynik imprezy:

Pijani Łowcy 53 : 0 Spartanie

Jak widać, pół litra za nami, otwieramy kolejną butelkę :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

zastanawia mnie co ten Lucek takiego robi że ciągle go banują??? :rolleyes:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Pojawia się w coraz to nowszej wersji co wkurza adminów zapewne, gdyż nie mogą go skutecznie raz zablokować na FO :) A ośmielił się zwrócić im na coś tam uwagę co wielce ich uraziło :)

A co do wyniku :p Lucek niedługo 0,7 będzie ^^
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

W związku z otrzymanym ostrzeżeniem :rolleyes: za używanie wulgaryzmów:eek: chciałem przeprosić wszystkich za zgorszenie które zapewne wywołało moje wulgarne wykropkowane słowo ;) i chciałem się poprawić używając już tylko kulturalnych wyrazów... a więc...
ależ z tego Lucka nietuzinkowa osobowość ;P
pozdrowienia dla wszystkich ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dzieje się coś na tym świecie czy on tez powoli zaczyna umierać? ;)
 
Do góry