Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Czy ludzie na świecie My śpią?
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

My jeszcze nie umiera, to tylko Spółka dostała psychologiczne baty i kilku ich lepszych graczy(z niższej półki) popełniło kontobójstwo !!!
Nie wytrzymali presji ..... no i oczywiście straty miast. A teraz wszyscy po cichu przejmują szaraki po Kontobójcach i dlatego jest taki luzik na MY......ale do czasu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

My jeszcze nie umiera, to tylko Spółka dostała psychologiczne baty i kilku ich lepszych graczy(z niższej półki) popełniło kontobójstwo !!!
Nie wytrzymali presji ..... no i oczywiście straty miast. A teraz wszyscy po cichu przejmują szaraki po Kontobójcach i dlatego jest taki luzik na MY......ale do czasu.

juz jakis czas nie gram w grepolis ale chcialem podziekowac za wspolnie spedzone chwile karaibowi akashy swieczce netefete yazoo lordowi kokiskowi agnieszcze kogutto buchiemu panu morfeuszowi vel gregorek -ostatni z ekipy z ktorym mialem przyjemosc grania oraz tym troche zgubionym exusowi i hubiemu i calemu skladowi sojuszniczego rfg :)

juz pewnie nigy w zadnych grach przegladrakowch nie trafi sie taka ekipa .

wiec wszystkiego dobrego zyczy wam maxell77 vel DEFFMAN
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

juz jakis czas nie gram w grepolis ale chcialem podziekowac za wspolnie spedzone chwile karaibowi akashy swieczce netefete yazoo lordowi kokiskowi agnieszcze kogutto buchiemu panu morfeuszowi vel gregorek -ostatni z ekipy z ktorym mialem przyjemosc grania oraz tym troche zgubionym exusowi i hubiemu i calemu skladowi sojuszniczego rfg :)

juz pewnie nigy w zadnych grach przegladrakowch nie trafi sie taka ekipa .

wiec wszystkiego dobrego zyczy wam maxell77 vel DEFFMAN

juz pewnie nigy w zadnych grach przegladrakowch nie trafi sie taka ekipa .


Ekipa RFG........ Była słabym ogniwem Świata MY, jak chorągiewka obracali się tam gdzie myśleli że będzie im lepiej szło......Zdradzając przy okazji Freedom, Oko Legionu i inne Sojusze.....Swoich Sprzymierzeńców. Nie dawali rady w walce z MDG i ich bożyszczem Turkiem, więc obmyślili plan przejścia na ich stronę, zaczęło się od tego że zaczęli oddawać miasta z frontu graczom Spółki z.o.o, a ci znani byli z tego że potrafili tylko podbijać łatwe zdobycze i to przeważnie bez żadnego oporu. Przeszli do Spółki dopiero po oddaniu większości miast na frontach, aby nie wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń u graczy Freedom.....ale tu ZONK......byli obserwowani prawie od pierwszego dnia rozpoczęcia ich manewrów wycofywania się za linię frontu, a tym samym oddawania miast swoim byłym co dopiero wrogom. Tak jak Spółka chowała się za plecami MDG w jej chwilowych zwycięskich wzlotach,tak RFG schowało się za Spółkę po upadku MDG. Myśleli że zrobili Biznes stulecia....i ponownie ZONK..... Freedom też miało chwilowe kryzysy, odchodzili wspaniali gracze z powodów osobistych lub rodzinnych (nie mylić z ucieczką na inne światy), ale nasza EKIPA zawsze potrafiła się podnieść z chwilowych niepowodzeń lub nawet zaistniałych problemów w środku Sojuszu.....a bywały takowe i to dzięki co niektórym graczom MDG i SPÓŁKI....kto pamięta te incydenty to wie, nie będę ich ponownie wywlekał na światło dzienne. Do dziś nie ma na MY, nie było i nie będzie takiej Ekipy jaka jest we -Freedom-.
W moim powyższym wpisie, wspomniałem o powolnym rozpadzie Spółki....Resety kont....między innymi Kelms-MPP,gkspo,Midgard,robbi i kilku innych zrestartowało swoje konta i grają teraz na Achillesie gdzie już część z nich miała pozakładane konta wcześniej, ale nie udzielali się tam zbytnio.......Teraz o dziwo.....ich Sojusz Ekipa Ratunkowa tętni życiem i o dziwo...PODBIJAJĄ...leszczy.
Czyli zakończenie nasuwa się samo, uciekli jak tchórze z podkulonymi ogonami i będą jak Turek skakać z drzewa na drzewo(ze świata na świat) w poszukiwaniu łatwego łupu. Na My nie wytrzymali presji psychologicznej wywartej na nich i straty miast. Chwała tym co zostali, mam nadzieję że nie pójdą w ślady tych uciekinierów. Według mnie, ważne jest aby swoją klasę pokazać na polu walki, bez znaczenia czy jesteś z górnej czy z dolnej półki, ale do końca, a nie zwijać majdan na kij i lecieć na inne podwórko.

Zakończę swoje wywody, powtórnie zaznaczając że ekipa z Freedom jest jedną z najlepszych na tutejszych światach, takich ludzi rzadko spotyka się na co dzień.
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

skomentuje to tylko jedynymi pasującymi słowami

ble-ble-ble

nasi gracze odeszli, bo po 2 latach gry i osiągnięciu wszystkiego na tym świecie (wygrali świat przez budowe cudaków, przód wszystkich statystyk,), normalnym jest, że przy braku motywacji do osiągnięcia czegoś nowego, czego tu już doświadczyć nie mogą, chcieli spróbować sił na innym świecie, mieli ku temu prawo, nikt na siłę nie będzie ich trzymał na umierającym świecie, gdzie wieje już tylko nudą, poszli na światy, gdzie są sensowni gracze i mają pewność, że trafią im się ciekawe wojny a nie ciągnąć dalej ten umarły świat jak odcinki mody na sukces

a co do Ekipy-to mi się wydaję (gram tam więc wiem), to prężnie działała, przed ich przyjściem, więc proszę nie zapędzaj się zbyt daleko w swoich słowach, kiedy nic o niej Ci poza statystykami nie wiadomo
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

Myślę że większość graczy pamięta twoje machlojki na forach....no chyba że to już nie ten nemesis co grał kiedyś i z Turkiem wilcze dołki kopali pod Freedom.
Nie zapominaj że jako sama Spółka nie wybudowaliście tych Cudów tylko poprzez fuzję, no i już nie macie żadnego.....I nie zapominaj też że poza 4 Cudami jest jeszcze szczytniejszy cel do osiągnięcia na MY, do którego już nie doszliście i zostaliście przyblokowani.
Zarzucaliście nam że mamy w swoich szeregach ludzi z supportu,że gramy na botach,no i multikonta.........Spółka znana jest z multikont i dlatego niejednokrotnie byliście banowani za te oszustwa.....ale co ja się tutaj wywodzę, jeżeli jesteś prawdziwym nemesisem, to nie powinieneś wogóle się tutaj wypowiadać po tym jak Turek ujawnił waszą prywatną korespondencję na temat jak to mieszaliście kontami Freedom, stronami zmieniającymi IP i można było sobie pograć na 2-3 kontach. Na twoim miejscu wstydziłbym się tutaj pokazywać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

wiedzialem ze to ty .... czulem to .... ale ja ciebie nie lubilem, sam sie pogubiles :) Maxiu :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Myślę że większość graczy pamięta twoje machlojki na forach....no chyba że to już nie ten nemesis co grał kiedyś i z Turkiem wilcze dołki kopali pod Freedom.
Nie zapominaj że jako sama Spółka nie wybudowaliście tych Cudów tylko poprzez fuzję, no i już nie macie żadnego.....I nie zapominaj też że poza 4 Cudami jest jeszcze szczytniejszy cel do osiągnięcia na MY, do którego już nie doszliście i zostaliście przyblokowani.
Zarzucaliście nam że mamy w swoich szeregach ludzi z supportu,że gramy na botach,no i multikonta.........Spółka znana jest z multikont i dlatego niejednokrotnie byliście banowani za te oszustwa.....ale co ja się tutaj wywodzę, jeżeli jesteś prawdziwym nemesisem, to nie powinieneś wogóle się tutaj wypowiadać po tym jak Turek ujawnił waszą prywatną korespondencję na temat jak to mieszaliście kontami Freedom, stronami zmieniającymi IP i można było sobie pograć na 2-3 kontach. Na twoim miejscu wstydziłbym się tutaj pokazywać.

Kolego :) powiem Ci tak :) nie wiesz jak bylo to sie nie udzielaj. murem za nim stane nawet wtedy gdy na miejscu moich polis stoi nagrobek... kumasz czacze babe?
 
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exsiu....za dużo ziółek palisz....powinieneś je pić lepiej i mocno zaparzone, lepiej poskutkują!

A tu Paranoi ciąg dalszy: (usunąłem nick nadawcy, ale wiadomo że to gracz Spółki)

(usunięto)no mówie ci - na forum jest wpis - gościowi w nocy w 2 miastach mu z 25 lev na zero zszedł i nie ma rapków o trzęsieniach - tak pisze . a kelms się poddał - bo z fredoom - na koncie artura podobno ktoś z suportu siedzi - nawet rozmowy na priw z innymi graczami mu czytali i się śmiali - cuda się tu dzieją - on i dajkan już odpadli a dziś jeszcze 10 poleci - po ptokach***

Dajkan odpadł ??? Jak mi wiadomo i każdemu kto potrafi to sprawdzić (nawet atakiem), Dajkan jest zbanowany, ale z ochroną. Nie po raz pierwszy konto Dajkana zmienia właściciela lub jest kierowane jako multikonto, tylko czasami ciężko jest to wykryć...no ale błędy też mąciciele popełniają i ZONK, a potem płacz że Freedom (PARANOJA) trzyma sztamę z supportem. Niektórzy z was grają po 2 lata na "MY", i wymyślacie takie bzdety że aż uśmiech sam się na twarz rzuca.
Co do nocnych zniknięć murków, to wiadomo...był jakiś błąd w grze i trzeba to zgłosić i podesłali by wam murarzy z supportu i murki odbudowane! A nie obsmarowywać graczy Freedom że przez support murki wam do zera rozwalają. Jak gram na Grepolis to jeszcze takiego toku myślenia tutaj nie zdarzyło mi się ujrzeć czy przeczytać...Turek już był bardziej inteligentniejszy od was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Nie pale nie biore nie sprzedaje... Taki pech kolego, ze moja pamięć jest dobra i pamiętam doskonale ruchy MDG... gdy oni odeszli z MY to odeszla wraz z nimi moja zemsta... i odechcialo mi sie grac...


porownanie Maxa mnie do Hubiego jest nie na miejscu... nie dolączylem do mdg na my ... zawsze byli moimi "wrogami" :) ach jak to pieknie brzmi... w imie krolowej sztandar NO Name na wietrze lopotał :) piekne to czasy... gdy mi miasto podbijalo MDG wszyscy ruszyli z odsieczą tylko biedny Maxiu mial halo... :) brudne to nie prawda? tak na forum pisac? Maxwell? jak sie z tym czujesz? oko Ci lata?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Nie pale nie biore nie sprzedaje... Taki pech kolego, ze moja pamięć jest dobra i pamiętam doskonale ruchy MDG... gdy oni odeszli z MY to odeszla wraz z nimi moja zemsta... i odechcialo mi sie grac...


porownanie Maxa mnie do Hubiego jest nie na miejscu... nie dolączylem do mdg na my ... zawsze byli moimi "wrogami" :) ach jak to pieknie brzmi... w imie krolowej sztandar NO Name na wietrze lopotał :) piekne to czasy... gdy mi miasto podbijalo MDG wszyscy ruszyli z odsieczą tylko biedny Maxiu mial halo... :) brudne to nie prawda? tak na forum pisac? Maxwell? jak sie z tym czujesz? oko Ci lata?
kurde chcialem sie tylko pozegnac i podzikeowac za mile chwile spedzone razem mozliwe ze postanowilem tej garski ogni nie wysylac na odbice miasta ktore zarzekales sie przypilniowac ale przed kolonem polowe wpsparcia wycofales ale nie wazne fakt porownanie ciebie z hubim bylo by nie sprawiedliwe dla tego drugiego napewno lepiej bylo sie znim dogodac .dobrze ze napisale bo zaponialem jeszsze o


marzenie i gedyminie i ich chialem przeprosic za to

- - - Automatycznie połączono posty - - -

juz pewnie nigy w zadnych grach przegladrakowch nie trafi sie taka ekipa .


Ekipa RFG........ Była słabym ogniwem Świata MY, jak chorągiewka obracali się tam gdzie myśleli że będzie im lepiej szło......Zdradzając przy okazji Freedom, Oko Legionu i inne Sojusze.....Swoich Sprzymierzeńców. Nie dawali rady w walce z MDG i ich bożyszczem Turkiem, więc obmyślili plan przejścia na ich stronę, zaczęło się od tego że zaczęli oddawać miasta z frontu graczom Spółki z.o.o, a ci znani byli z tego że potrafili tylko podbijać łatwe zdobycze i to przeważnie bez żadnego oporu. Przeszli do Spółki dopiero po oddaniu większości miast na frontach, aby nie wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń u graczy Freedom.....ale tu ZONK......byli obserwowani prawie od pierwszego dnia rozpoczęcia ich manewrów wycofywania się za linię frontu, a tym samym oddawania miast swoim byłym co dopiero wrogom. Tak jak Spółka chowała się za plecami MDG w jej chwilowych zwycięskich wzlotach,tak RFG schowało się za Spółkę po upadku MDG. Myśleli że zrobili Biznes stulecia....i ponownie ZONK..... Freedom też miało chwilowe kryzysy, odchodzili wspaniali gracze z powodów osobistych lub rodzinnych (nie mylić z ucieczką na inne światy), ale nasza EKIPA zawsze potrafiła się podnieść z chwilowych niepowodzeń lub nawet zaistniałych problemów w środku Sojuszu.....a bywały takowe i to dzięki co niektórym graczom MDG i SPÓŁKI....kto pamięta te incydenty to wie, nie będę ich ponownie wywlekał na światło dzienne. Do dziś nie ma na MY, nie było i nie będzie takiej Ekipy jaka jest we -Freedom-.
W moim powyższym wpisie, wspomniałem o powolnym rozpadzie Spółki....Resety kont....między innymi Kelms-MPP,gkspo,Midgard,robbi i kilku innych zrestartowało swoje konta i grają teraz na Achillesie gdzie już część z nich miała pozakładane konta wcześniej, ale nie udzielali się tam zbytnio.......Teraz o dziwo.....ich Sojusz Ekipa Ratunkowa tętni życiem i o dziwo...PODBIJAJĄ...leszczy.
Czyli zakończenie nasuwa się samo, uciekli jak tchórze z podkulonymi ogonami i będą jak Turek skakać z drzewa na drzewo(ze świata na świat) w poszukiwaniu łatwego łupu. Na My nie wytrzymali presji psychologicznej wywartej na nich i straty miast. Chwała tym co zostali, mam nadzieję że nie pójdą w ślady tych uciekinierów. Według mnie, ważne jest aby swoją klasę pokazać na polu walki, bez znaczenia czy jesteś z górnej czy z dolnej półki, ale do końca, a nie zwijać majdan na kij i lecieć na inne podwórko.

Zakończę swoje wywody, powtórnie zaznaczając że ekipa z Freedom jest jedną z najlepszych na tutejszych światach, takich ludzi rzadko spotyka się na co dzień.

ja tylko chicalem podziekowac osobom z ktorymi grale i tyle lubilem te osoby rfg nawet drasia z ktorym mialem najwiekszy zgrzyt rfg byl dla mnie dobrym sojuszem bo fajni ludzie w nim byli ale nie twierdze ze byli najlepsi czy my bylismy moze i freedom jest najlepszym sojuszem ale ja tylko chcialem podziekowac za wspolna gre a nie pisac ze bylism lespi od innych i takie tam
 

DeletedUser9991

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

najlepsza ekipa byla w sojuszu ZSRR pozniej nazywanym Cenzura,tam byli ludzie z ktorymi mozna bylo pogadac o wszystkim.
 

DeletedUser12391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Kochani każdy sojusz był/jest na swój sposób wyjątkowy, bo tworzą je (przyp. red. sojusze) ciekawi ludzie do których chcemy codziennie wracać. Klikając zaloguj się zawsze myśle o tych osobach, wiem, że mogę z nimi pogadać o wszystkim, pomóc w grze, wymienic się spostrzezeniami na dane tematy. W tej grze nie chodzi o te miasta, punkty eko, walki - wiadomo dobrze stac w nich wysoko, ale czy to ma jakies znaczenie w naszym zyciu? Szczerze wątpie... Wg mnie ta gra ma zrzeszać ludzi, by się bawili wspolnie i czerapali z tego radosc ;) Ja osobiscie gram jedynie dla tych wszystkich z ktorymi spedzilem na swiecie MY niezapomniane chwile :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Edward ale szczerze powiedz nie tylko warto być na grepo dla osób z sojuszu tylko też dla osób z innych sojuszy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

czytam tu wpisy wielkiego arturo06 o tym jak to ich zdradzili ze spółka cos tam kombinuje i wiecie co w dniu dzisiejszym pogń za budową 7 cudów tak pochłonął frredom ze wbili nóz w plecy sojusznikowi wsadzając kolona na wyspe gdzie jest cud na 10lvl i oczywiscie udaja ze nic sie nie stało oto prawdziwe oblicze frredom zdrada i kretactwo
 

DeletedUser12391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

czytam tu wpisy wielkiego arturo06 o tym jak to ich zdradzili ze spółka cos tam kombinuje i wiecie co w dniu dzisiejszym pogń za budową 7 cudów tak pochłonął frredom ze wbili nóz w plecy sojusznikowi wsadzając kolona na wyspe gdzie jest cud na 10lvl i oczywiscie udaja ze nic sie nie stało oto prawdziwe oblicze frredom zdrada i kretactwo


Nie udajemy, ze nic sie nie stalo. Sami wydaliście poniekąd na siebie wyrok podpisujac pakt ze Spółką i odchodzac bez slowa z naszej zakładki. Myśleliśmy, że tyle chwil spędzonych razem zgra nas i będziecie nam pomagać, bo Wy na naszą pomoc mogliście liczyć. Myliliśmy się dlatego użyliśmy wariantu siłowego, gdyby nie to co nam zrobiliście to usiedlibyśmy normalnie do rozmów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

jakie pakty ze spółką jakie odejscia z zakładek widze w odwracaniu kota ogonem jestescie zaraz po ol mistrzami.ze spólką nie mamy paktu tylko z racji odległosci nasz udział w wojnie nie miał sensu co do zakładki to ona znikła z racji kretowania u nas i po pewnych perturbacjach z ol .Ale sposób w jaki wy próbujecie budowac cuda przekracza wszelkie pojecie normalnosci ze nie wspomne o honorze bo to pojecie jest wam chyba obce.Kazdy kto ma go za grosz dałby czas na równą walke a nie z partyzanta od tyłu po cichaczu wbijac nóz w plecy ale jak widac własnie takim sojuszem jest freedom zal mi was i jestem ciekaw kiedy to wezmiecie sie tez za czempionów (sojuszników) bo oni tez wam stoją na drodze do wybudowania wszystkich cudów .cieszy mnie tylko fakt ze własnie tak swiat my was zapamieta jaki zdrajców i graczy bez honoru
 
Do góry