Reputacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12229
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Reputacja

hihihihi :)

też chciałbym się odwołać od pewnego punktu którego otrzymałem z wyjaśnieniem "komentarz denerwujący Team"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Reputacja

hihihihi :)

też chciałbym się odwołać od pewnego punktu którego otrzymałem z wyjaśnieniem "komentarz denerwujący Team"

Zwrócę uwagę, że nie od członka teamu.

Nie ma możliwości odwołania się od otrzymanych punktów reputacji, ale radziłabym się tym nie martwić. Wystarczy kilka dobrych postów i nadrobicie z nawiązką odjęte punkty :)
 

DeletedUser12229

Guest
Odp: Reputacja

Zwrócę uwagę, że nie od członka teamu.

Nie ma możliwości odwołania się od otrzymanych punktów reputacji, ale radziłabym się tym nie martwić. Wystarczy kilka dobrych postów i nadrobicie z nawiązką odjęte punkty :)

tia, dałem gościowi negatywa bo się rzucał, że tak powiem, ale nie dałem komentarza to odwdzięczył się tym samym...
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Reputacja

tia, dałem gościowi negatywa bo się rzucał, że tak powiem, ale nie dałem komentarza to odwdzięczył się tym samym...

no popatrz, nie wiedziałem że się na ciebie rzucałem :) nawet do ciebie żadnego posta nigdy nie napisałem ani na twój temat ani na priv, po prostu dostałem minusa od nieznajomego za nic :) chyba jednak trzeba się za takie coś odwdzięczyć :cool:
 

DeletedUser12229

Guest
Odp: Reputacja

no popatrz, nie wiedziałem że się na ciebie rzucałem :) nawet do ciebie żadnego posta nigdy nie napisałem ani na twój temat ani na priv, po prostu dostałem minusa od nieznajomego za nic :) chyba jednak trzeba się za takie coś odwdzięczyć :cool:

nie szkodzi, że nie do mnie
 

DeletedUser12229

Guest
Odp: Reputacja

nie no spoko;) z mojej perspektywy tak to wyglądało, jeśli Cię uraziłem to przepraszam
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Reputacja

spoko :)
może to tak wyglądać z perspektywy kogoś trzeciego
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Reputacja

A skąd wiesz?

Też chcę mieć możliwość takiego wglądu w punktacje innych. I żeby każdy forumowicz miał.

Nadzoruję czy nie dochodzi do nadużyć albo błędnego naliczania punktów. Przeglądam strony związane z vbulletin i widzę sporo próśb, aby stworzono opcję, żeby każdy mógł widzieć od kogo, za jaki post i kiedy inny użytkownik dostał reputację, ale nie widzę, żeby rzeczywiście coś takiego istniało.

Tak, ale za dorby i pomocny post, dostałem minusa :D
Jeśli gracz posiada poniżej 10 postów, to może nadać tylko neutralną reputację, nie zalicza się ona jako plus albo minus.
 
Do góry