Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie!

Ktoś z Was przejrzał / przeczytał od początku / a chociaż od połowy, ten wątek?
Skąd w nas tyle jadu?
Nie da się jakoś tak normalniej, spokojniej, bez napinania?
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie!

Ktoś z Was przejrzał / przeczytał od początku / a chociaż od połowy, ten wątek?
Skąd w nas tyle jadu?
Nie da się jakoś tak normalniej, spokojniej, bez napinania?

Witam kolejnego starego znajomego. Tylko, że tym razem ze świata eta :p
Nie wiem czy pamiętasz jeszcze wojti16? :p
A co do przeczytania tematu, ja to zrobiłem zanim się wypowiedziałem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja również czytam od początku i stwierdzam ,że 90 % to tylko przechwałki pełne samouwielbienia niektórych graczy ( a tych można wyliczyć na palcach jednej ręki ) Tak więc prosiłbym o zaprzestanie dalszego spamu w tym wątku .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hehe Elita ma nas już na czerwono... i chwali się żę wygra ten świat...
Zobaczymy hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Widzę, że uwielbiasz pisać te słowa - "ban" "multi" xD

-----
A teraz zhejtujcie mnie za to, że na żadnym świecie nic nie osiągnąłem i zazwyczaj jestem w top 700 :)

Czytając te posty i widząc nie których zaangażowanie w tym co piszą, polecam wytrzeć monitory bo zapewne są już zaplute :)

-------
A i na Koryncie budowa dobrze idzie, szalunki na mur zrobione teraz czekam na materiał.

To twoja opinia że tak jest. Skoro Ci których zlałem na Pi jak dzieci nie potrafią zrozumieć że grałem uczciwie na 1 koncie to nie moja wina że mają cały czas pretensje. Zamiast tego powinny noby poćwiczyć w grepo żeby nastepnym razem jak ich dopadnę chociaż klina potrafili wbić :)

Cibie nie znam ale jak sam sie okreslasz ze jeses w top 700 to znaczy ze grasz srednio-slabo ale moze jestes poczatkujacym i kiedys bedzie lepiej jak ktos cie dobrze poprowadzi. Natomiast tamte 2 nooby byly w topce dopoki za nich sie nie wzialem potem lecieli tylko w dol bo tak tracili miasta.

Ja również czytam od początku i stwierdzam ,że 90 % to tylko przechwałki pełne samouwielbienia niektórych graczy ( a tych można wyliczyć na palcach jednej ręki ) Tak więc prosiłbym o zaprzestanie dalszego spamu w tym wątku .

90% ? Nie sądzę bo mamy tu 27 stron a może 4-5 stron o tym jest. Jeszcze 2 dni i koniec ochrony :D

hehe Elita ma nas już na czerwono... i chwali się żę wygra ten świat...
Zobaczymy hehe

Coobra nie jesteś członkiem rady to dlaczego wypowiadasz sie za cały sojusz ? MMM nie potrzebuje rzecznika na FO :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przecież nie napisał nic w imieniu MMM :)

Adaś, miałem z Tobą przyjemność grać na Jednym świecie i tak, jesteś doświadczonym i dobrym graczem, bez wątpienia - ale jesteś jak mój znajmy - Nie da Ci się przegadać, masz swoje racje i tyle...Czasem to źle, czasem dobrze. No, ale nie mnie oceniać innych nie? :)

Za 2 dni koniec ochronki, wrr...a zawaliłem jeden dzień - nie grałem i troszkę opóźniłem rozwój miasteczka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przecież nie napisał nic w imieniu MMM :)

Adaś, miałem z Tobą przyjemność grać na Jednym świecie i tak, jesteś doświadczonym i dobrym graczem, bez wątpienia - ale jesteś jak mój znajmy - Nie da Ci się przegadać, masz swoje racje i tyle...Czasem to źle, czasem dobrze. No, ale nie mnie oceniać innych nie? :)

Za 2 dni koniec ochronki, wrr...a zawaliłem jeden dzień - nie grałem i troszkę opóźniłem rozwój miasteczka.


Nie kojarze Cie z tego nicku :p
Co do coobry to czesto pisze w imieniu soja, np ze bedziemy top 1 , ze bedziemy naj a do ochrony bylo jeszcze sporo. Najpierw niech zajmie sie rozwojem potem moze pisac co uwaza :) To ze jakis sojusz ma nas na czerwono mnie nie interesuje bo na pcozatku i tak kazdy kazdego atakuje. Taka to juz gra na poczatek nawalanie sie ze wszystkimi a potem polityka. Nie zawsze mam racje ale co do banów to raczej chyba wiem lepiej za co je otrzymalem a nie jakis szczylek ktory ledwo do liceum zdal. Od roku takie noobki pokroju powracam próbuja mi udowodnic ze mam multi no ale nigdy im sie nie udaje i nie uda. Gram na 1 koncie ale na 6 serwerach. Wiec gdybym mial niby 13 kont to nie mialbym czasu na zycie, jedzenie czy sen.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adaśko po prostu lubi napinki przez neta - jest faworytem w tym .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak jak pisalem wczesniej. Rzeznia juz sie delikatnie sypie. Odeszlo troche czolowych graczy. Tak to jest jak sojusz stanowi zbieranina kilku sojuszy i potem sie wewnatrz dziela i kloca.

Mysle, ze jeszcze miesiac i Rzeznia sie posypie dochodzac do czolowych sojuszy.

Na obecna chwile oddalili sie od topki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie kojarze Cie z tego nicku :p
Co do coobry to czesto pisze w imieniu soja, np ze bedziemy top 1 , ze bedziemy naj a do ochrony bylo jeszcze sporo. Najpierw niech zajmie sie rozwojem potem moze pisac co uwaza :) To ze jakis sojusz ma nas na czerwono mnie nie interesuje bo na pcozatku i tak kazdy kazdego atakuje. Taka to juz gra na poczatek nawalanie sie ze wszystkimi a potem polityka. Nie zawsze mam racje ale co do banów to raczej chyba wiem lepiej za co je otrzymalem a nie jakis szczylek ktory ledwo do liceum zdal. Od roku takie noobki pokroju powracam próbuja mi udowodnic ze mam multi no ale nigdy im sie nie udaje i nie uda. Gram na 1 koncie ale na 6 serwerach. Wiec gdybym mial niby 13 kont to nie mialbym czasu na zycie, jedzenie czy sen.

Co do ataków i polityki - zgadzam się. No, a z tego nicku z pewnością nie kojarzysz bo pod tym nickiem grałem na pierwszym moim serwerze. Hmm, widzę że jesteś wyspę obok mnie, dobrze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adaśko po prostu lubi napinki przez neta - jest faworytem w tym .

A ty jesteś faworytem w pisaniu głupich komentarzy. Czekaj czekaj czy ty nie byłeś na Ny w sojuszu gdzie była marine ? Bo jak tak to pamiętam Cię noobku i ciągły płacz an forum że Cie ktos jedzie. Zajmij się grą bo potem znowu będziesz farma.

Tak jak pisalem wczesniej. Rzeznia juz sie delikatnie sypie. Odeszlo troche czolowych graczy. Tak to jest jak sojusz stanowi zbieranina kilku sojuszy i potem sie wewnatrz dziela i kloca.

Mysle, ze jeszcze miesiac i Rzeznia sie posypie dochodzac do czolowych sojuszy.

Na obecna chwile oddalili sie od topki.


Najpierw odszedł Samuraj Jack bo mu sie pakt nie spodobał z FtF a teraz sie kłócą bo ktoś komuś pojechał na PW. Oni do końca ochrony mogą nie dotrwać :)

Co do ataków i polityki - zgadzam się. No, a z tego nicku z pewnością nie kojarzysz bo pod tym nickiem grałem na pierwszym moim serwerze. Hmm, widzę że jesteś wyspę obok mnie, dobrze ;)

Dziwne masz podejście, wszyscy zawsze mnie zaczepiali itd jeśli grałem pod swoim nickiem ;p stąd dla spokoju wpadłem na nowym. Mam dość głupich pw :p gdzie wszyscy myślą że będe sie domyslac kto pisze. Nie raz się zdarza że ludzie mają jaja i napiszą pamietasz mnie gralem pod nickiem ... I przynajmniej wiem o czym z nim pogadac a inni to by chcieli zebym zgadywal kim sa. Wiesz kim jestem, masz pw napisz tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie kojarze Cie z tego nicku :p
Co do coobry to czesto pisze w imieniu soja, np ze bedziemy top 1 , ze bedziemy naj a do ochrony bylo jeszcze sporo

napisałem żę będziemy top1 bo nie było rankingu i napisałem to dla jaj ....
a nie pisałem że będziemy naj bo możemy się rozpaść po tygodniu(bo tródno połączyć wrogów z innych światów)...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Najpierw odszedł Samuraj Jack bo mu sie pakt nie spodobał z FtF a teraz sie kłócą bo ktoś komuś pojechał na PW. Oni do końca ochrony mogą nie dotrwać :)

warka strong gadal ludziom, ze ma dosc tomkedza i nie ma zamiaru z takim kis grac w jednym soju. Ponoc ludzie maja go dosc poza jego osobistymi kilkoma znajomymi.

Tak to jest jak jakis noobek w grze chce rzadzic lepszymi do siebie graczami:D

Ponoc tez organizacja tam lezy ale to tylko warka gadal komus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

warka strong gadal ludziom, ze ma dosc tomkedza i nie ma zamiaru z takim kis grac w jednym soju. Ponoc ludzie maja go dosc poza jego osobistymi kilkoma znajomymi.

Tak to jest jak jakis noobek w grze chce rzadzic lepszymi do siebie graczami:D

Ponoc tez organizacja tam lezy ale to tylko warka gadal komus.

Ja wiem ze nie spodobała mu sie decyzja dot. paktu z F2F

Przecież kilku z nim odeszło np leworęczny
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

warka strong gadal ludziom, ze ma dosc tomkedza i nie ma zamiaru z takim kis grac w jednym soju. Ponoc ludzie maja go dosc poza jego osobistymi kilkoma znajomymi.

Tak to jest jak jakis noobek w grze chce rzadzic lepszymi do siebie graczami:D

Ponoc tez organizacja tam lezy ale to tylko warka gadal komus.
To pewnie dlatego tomek kończy grę na wszystkich światach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To pewnie dlatego tomek kończy grę na wszystkich światach

hahah a tak tu glosno cwaniakowal co to nie on i jego sojusz. Jak widac nie zna sie na prowadzeniu sojuszu a tym bardziej na grze na wysokim poziomie.

Uciekaj tomkedz juz wiem dlaczego chowales sie pod fejkiem.

No i jak mowilem. Rzeznia juz pada a jeszcze wojna sie nie zaczela:)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Słuchajcie teraz ja będe mówić
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Budex coś długo mówisz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahah a tak tu glosno cwaniakowal co to nie on i jego sojusz. Jak widac nie zna sie na prowadzeniu sojuszu a tym bardziej na grze na wysokim poziomie.

Uciekaj tomkedz juz wiem dlaczego chowales sie pod fejkiem.

No i jak mowilem. Rzeznia juz pada a jeszcze wojna sie nie zaczela:)
hehe:D
no i gdzie jesteś tomeczku? :D
 
Do góry