Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Uwaga Teoria Spiskowa

Nie pamiętam co było w ogłoszeniu o aktualizacji, ale jeśli GreeN Theme twierdzi że było info o naprawieniu odznaczeń, to może i było.
Faktem jest że ogłoszenie z informacją o aktualizacji było edytowane już po wprowadzeniu tej aktualizacji. Może to świadczyć o próbie usunięcia informacji o poprawieniu wyświetlania odznaczeń, którego nie udało się naprawić.
Więc możliwe że info o tym było ale zniknęło :)

A tu duży screen. Kliknij by powiększyć:


Wczoraj był 9 listopada. Po co edytować ogłoszenie po wprowadzeniu aktualizacji ?
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Możesz sprawdzić i na innych wersjach językowych, gdzie nie było edytowane, że nie było wspomniane słowem o naprawieniu odznaczeń ;)
Przykład: wersja .en oraz wcześniejsza publikacja wersja .beta
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja i tak wiem że było napisane i mi tego nie wybijecie z głowy xD
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aleś Ty uparciuch :p
W sumie w aktualizacji wspomniane jest coś o odznaczeniach ale nie o tym o czym teraz mowa ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W sumie w aktualizacji wspomniane jest coś o odznaczeniach ale nie o tym o czym teraz mowa

Już Was powoli zaczynam łamać zaraz się przyznacie ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ale fajnie, wreszcie forum dzielone z innymi sojuszami bedzie, ajuz mialem napisac ticketa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co się dzieje z atakami a w szczególności podbojem podczas aktualizacji?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Update nie zmienia zegara więc wsparcia i ataki docierają tak jakby nie było aktualizacji. Jeśli atak wypadnie akurat w czasie aktualizacji to nie będzie możliwe precyzyjne klinowanie, bo rozpatrzenie jego efektów nastąpi w kolejności zgodnej z czasem rzeczywistym. Alternatywą jest 24 godzinne wyłączenie serwera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy tylko ja to zauwazylem ze w ostatnim update 2.32 w planerze atakow juz nie idze planowac ataku uzywajac jednostek ktorych jeszcze nie masz ? To bez sensu, nie jest czasem celem planera atakow to aby muc planowac ataki w przod ?? Ja chce miec ta mozliwosc, bo inaczej to planer troche bezuzyteczny. Na przyklad chec zaplanowac atak ktory bedzie wchodzil za 2 dni, i kolona jeszcze nie mam zbudowane na ten atak. W tym momencie planu nie moge zrobic bo kolona do niego nie moge dodac... Czy ja cos przeoczylem i jednak caly czas idzie dodawac jednostki ktorych nie masz ?

Chcialbym jeszcze dodac ze taka wlasnie sytuacje mialem ostatnio, siedzialem cala noc aby wyslac ataki i sie okoazalo ze ostatni atak nie mial dodane do niego kolona (kiedy robilem plan nie mialem jeszcze kolona, a pozniej zapomnialem go dodac), takiej sytuacji by nie bylo gdybym poprostu mogl dodac jednoski ktorych nie mam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

w planerze atakow juz nie idze planowac ataku uzywajac jednostek ktorych jeszcze nie masz ? To bez sensu, nie jest czasem celem planera atakow to aby muc planowac ataki w przod ??

Rzeczywiście masz rację. Taka opcja, aby móc wpisać dowolne jednostki przydałaby się. Myślę, że można by wprowadzić dodatkowy przycisk obok Jednostki w drodze i Jednostki w zaplanowanych atakach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Najgorsze jest to ze taka opcja byly przed zmianami wprowadzonymi ostatnio. A teraz tego nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mmhh bardzo fajna zmiana ..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mmhh bardzo fajna zmiana ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ciekawy jestem co to ten nowy stworek mityczny i jakie będzie miał statystyki... ;)

No te wymagania co do świątyni i targu to też niczego sobie, przyda się na starcie nowego świata ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może to będzie święty Mikołaj?? ;D

Ciekawe ile będzie miał ataku i obrony ;)
 

DeletedUser8512

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy można się dowiedzieć jak będzie nazywała się jednostka mityczna?
 
Status
Zamknięty.
Do góry