Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W polskiej wersji językowej update jest w czwartek natomiast w angielskiej wersji językowej we wtorek.
 

DeletedUser11964

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

to jak bedziesz wiedział to daj jakieś info, zdjęcie albo stronke z opisem tej postaci mitycznej pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Prawdopodobnie bedzie to ''boski wysłannik''
obuchowa 35
szybkosc 16
obrony po 20
cena 25 łask BEZ SUREK

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nev.jpg
tak to chyba bedzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Fajnie to wygląda, gra rozwija się w dobrym kierunku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

główne menu tez fajniejsze od tego zwykłego tekstowego :) jeszcze można by skasować tą mini mapke praktycznie jest niepotrzebna zamiast tego przycisk w menu głównym do mapy w wiekszej skali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak dla mnie jest to świetny pomysł aby zmienić menu główne:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Już niedługo nie mogę się doczekać.Ale według mnie wymagania (nowe) będą trochę za małe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja chciałem zapytać co stanie się np z moją jaskinią kiedy nie mam jeszcze wybudowanego targowiska, będę musiał budować od początku?
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja chciałem zapytać co stanie się np z moją jaskinią kiedy nie mam jeszcze wybudowanego targowiska, będę musiał budować od początku?
Nie, po prostu jeśli będziesz chciał dalej rozbudowywać jaskinię na kolejne poziomy, to będziesz musiał najpierw spełnić nowe wymagania, czyli wybudować targowisko na odpowiedni poziom.

cena 25 łask BEZ SUREK
Wybudowanie tej nowej jednostki mitycznej będzie kosztowało nie 25, a 15 łask.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Już niedługo nie mogę się doczekać.Ale według mnie wymagania (nowe) będą trochę za małe.
no zgadzam się rozwinięcie w pierwszy dzień miasta do 1000pkt (na x2) był wielkim wyczynem a teraz to nie będzie nic trudnego targowisko i świątynia w parę minut a dalej jaskinia i murek
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko, że warunki beda dokładnie takie same dla wszystkich i zmieni się po prostu wyznacznik sukcesu.
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

i będzie fajnej :D
to morze w ogóle zmieńmy żeby kolon był od pierwszego akademii a podbój od 5 i żeby kolona kosztował wszystkiego po 100 i zajmował 10 ludności a port do kolona musiał by być na 2 poziomie w tedy gra już w ogóle bedzię bardzo zajmująca i wciągająca!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

to morze w ogóle zmieńmy żeby kolon był od pierwszego akademii a podbój od 5 i żeby kolona kosztował wszystkiego po 100 i zajmował 10 ludności a port do kolona musiał by być na 2 poziomie w tedy gra już w ogóle bedzię bardzo zajmująca i wciągająca!!!
będzie coś takiego? plis:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie widzę sensu tej zmiany.Jednostka mityczna dla wszystkich bogów-ok,ale zamiana targu z jaskinią i murka ze świątynią?Jestem na NIE.Mam nadzieję,że się mylę i zmiany zaskoczą mnie pozytywnie.
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A kiedy wreszcie możliwość podbijania miasta na tej samej wyspie bez portu i kolona morskiego ? Bo moim zdaniem to by było bardziej przydatne i znormalizowało grę bo tak trzeba atakować zawsze morzem by przejąć polis .
 
Status
Zamknięty.
Do góry